Δευτ - Παρ: 9:00-20:30, Σαβ: 9:00-15:00

89 Οχήματα βρέθηκαν

2015 Bmw 116
€ 14.400

Hatchback-Μεσαίο
59000 Km. | 1500 cc | 116 bhp | Πετρέλαιο-Diesel | Χειροκίνητο | Μπλέ Σκούρο (Μεταλλικό) | Πισωκίνητο (Rwd) | EURO 5
  • ΚΛΙΜΑΤΙΣΜΟΣ - A/C
Bmw 116 116D DYNAMICS EFFICIENT ECO START/STOP 14.400 € 59000 km 2015 car bmw-116-2015-1500cc-45176

2015 Bmw X1
€ 22.990

Τζίπ-Suv-4x4
68000 Km. | 1600 cc | 143 bhp | Βενζίνη | Αυτόματο | Γκρί (Μεταλλικό) | Πισωκίνητο (Rwd) | EURO 5
  • ΚΛΙΜΑΤΙΣΜΟΣ - A/C
  • ΑΥΤΟΜΑΤΟΣ ΠΙΛΟΤΟΣ
  • ΥΠΟΒΟΗΘΗΣΗ ΠΑΡΚΑΡΙΣΜΑΤΟΣ
  • ΖΑΝΤΕΣ ΑΛΟΥΜΙΝΙΟΥ
  • ΠΛΟΗΓΗΣΗ
  • ΑΥΤΟΜΑΤΟ ΚΙΒΩΤΙΟ
Bmw X1 S-DRIVE 1.6I VX11 AUT SPORT PACKET ΕΛΛΗΝΙΚΟ+BOOK 22.990 € 68000 km 2015 car bmw-x1-2015-1600cc-44968

2015 Audi A3
€ 14.300

Σεντάν-Οικογενειακό
105000 Km. | 1600 cc | 110 bhp | Πετρέλαιο-Diesel | Χειροκίνητο | Άσπρο (Μεταλλικό) | Προσθιοκίνητο (Fwd) | EURO 5
  • ΖΑΝΤΕΣ ΑΛΟΥΜΙΝΙΟΥ
Audi A3 TDI AMBITION SEDAN ECO S/S ΕΛΛΗΝΙΚΟ+ΒΟΟΚ. 14.300 € 105000 km 2015 car audi-a3-2015-1600cc-44888

2015 Bmw 216 Active Tourer
€ 17.490

Mpv-Πολυμορφικό
78000 Km. | 1500 cc | 116 bhp | Πετρέλαιο-Diesel | Χειροκίνητο | Μαύρο (Μεταλλικό) | Προσθιοκίνητο (Fwd) | EURO 5
  • ΚΛΙΜΑΤΙΣΜΟΣ - A/C
  • ΖΑΝΤΕΣ ΑΛΟΥΜΙΝΙΟΥ
  • ΗΛΙΟΡΟΦΗ
Bmw 216 Active Tourer 216D 2B31 ACTIVE TOURER ΠΑΝΟΡΑΜΑ ECO S/S 17.490 € 78000 km 2015 car bmw-216-active-tourer-2015-1500cc-45620

2012 Mercedes-Benz C 180
€ 20.900

Κουπέ-Σπόρ
85000 Km. | 1800 cc | 156 bhp | Βενζίνη | Αυτόματο | Άσπρο (Μεταλλικό) | Πισωκίνητο (Rwd) | EURO 5
  • ΚΛΙΜΑΤΙΣΜΟΣ - A/C
  • ΑΥΤΟΜΑΤΟΣ ΠΙΛΟΤΟΣ
  • ΥΠΟΒΟΗΘΗΣΗ ΠΑΡΚΑΡΙΣΜΑΤΟΣ
  • ΖΑΝΤΕΣ ΑΛΟΥΜΙΝΙΟΥ
  • ΑΥΤΟΜΑΤΟ ΚΙΒΩΤΙΟ
Mercedes-Benz C 180 BLUE EFFICIENCY AUT ECO S/S 20.900 € 85000 km 2012 car mercedes-benz-c-180-2012-1800cc-45666

2015 Peugeot 108
€ 6.750

Mini-Μικρό
69000 Km. | 1000 cc | 70 bhp | Βενζίνη | Χειροκίνητο | Άσπρο (Μεταλλικό) | Προσθιοκίνητο (Fwd) | EURO 5
Peugeot 108 VTI ACCESS ΕΛΛΗΝΙΚΟ+BOOK 6.750 € 69000 km 2015 car peugeot-108-2015-1000cc-45663

1997 Seat Ibiza
€ 1.190

Mini-Μικρό
160000 Km. | 1600 cc | 101 bhp | Βενζίνη | Χειροκίνητο | Κόκκινο | Προσθιοκίνητο (Fwd) | EURO 4
Seat Ibiza 16V 5D A/C 1.190 € 160000 km 1997 car seat-ibiza-1997-1600cc-45627

2016 Volkswagen Polo
€ 8.990

Mini-Μικρό
113000 Km. | 1400 cc | 90 bhp | Πετρέλαιο-Diesel | Χειροκίνητο | Άσπρο (Μεταλλικό) | Προσθιοκίνητο (Fwd) | EURO 6
Volkswagen Polo TDI BMT ACTIVE EURO-6 8.990 € 113000 km 2016 car volkswagen-polo-2016-1400cc-45543

2015 Opel Astra
€ 8.690

Hatchback-Μεσαίο
161000 Km. | 1248 cc | 95 bhp | Πετρέλαιο-Diesel | Χειροκίνητο | Άσπρο (Μεταλλικό) | Προσθιοκίνητο (Fwd) | EURO 5
  • ΑΥΤΟΜΑΤΟΣ ΠΙΛΟΤΟΣ
  • ΖΑΝΤΕΣ ΑΛΟΥΜΙΝΙΟΥ
Opel Astra CDTI BUSINESS ECOFLEX ECO S/S. 8.690 € 161000 km 2015 car opel-astra-2015-1248cc-45546

2016 Nissan Navara
€ 18.390

Pick Up-Αγροτικό
29000 Km. | 2300 cc | 160 bhp | Πετρέλαιο-Diesel | Χειροκίνητο | Γκρί (Μεταλλικό) | Τετρακίνητο (4wd) | EURO 6
  • ΑΥΤΟΜΑΤΟΣ ΠΙΛΟΤΟΣ
  • ΖΑΝΤΕΣ ΑΛΟΥΜΙΝΙΟΥ
  • ΤΕΤΡΑΚΙΝΗΣΗ
Nissan Navara NP300 LT D 4WD DC ACENTA D3DA EURO-6 18.390 € 29000 km 2016 car nissan-navara-2016-2300cc-44890

2015 Fiat Punto
€ 4.490

Van
170000 Km. | 1248 cc | 75 bhp | Πετρέλαιο-Diesel | Χειροκίνητο | Άσπρο (Μεταλλικό) | Προσθιοκίνητο (Fwd) | EURO 5
Fiat Punto VAN MULTIJET POP COMMERCIAL HATCH ΕΛΛΗΝΙΚΟ+BOOK 4.490 € 170000 km 2015 car fiat-punto-2015-1248cc-44972

2012 Volkswagen Golf
€ 7.990

Hatchback-Μεσαίο
172000 Km. | 1400 cc | 122 bhp | Βενζίνη | Αυτόματο | Μπέζ (Μεταλλικό) | Προσθιοκίνητο (Fwd) | EURO 5
  • ΑΥΤΟΜΑΤΟ ΚΙΒΩΤΙΟ
Volkswagen Golf TSI TRENDLINE AUT 7.990 € 172000 km 2012 car volkswagen-golf-2012-1400cc-45541

2008 Toyota Rav4
€ 6.950

Τζίπ-Suv-4x4
220000 Km. | 2000 cc | 150 bhp | Βενζίνη | Χειροκίνητο | Μαύρο (Μεταλλικό) | Τετρακίνητο (4wd) | EURO 5
  • ΚΛΙΜΑΤΙΣΜΟΣ - A/C
  • ΑΥΤΟΜΑΤΟΣ ΠΙΛΟΤΟΣ
  • ΥΠΟΒΟΗΘΗΣΗ ΠΑΡΚΑΡΙΣΜΑΤΟΣ
  • ΖΑΝΤΕΣ ΑΛΟΥΜΙΝΙΟΥ
  • ΗΛΙΟΡΟΦΗ
  • ΤΕΤΡΑΚΙΝΗΣΗ
Toyota Rav4 EXECUTIVE S/R 6.950 € 220000 km 2008 car toyota-rav4-2008-2000cc-45516

2016 Smart Fortwo
€ 11.990

Mini-Μικρό
11500 Km. | 1000 cc | 71 bhp | Βενζίνη | Αυτόματο | Άσπρο (Μεταλλικό) | Πισωκίνητο (Rwd) | EURO 6
  • ΑΥΤΟΜΑΤΟΣ ΠΙΛΟΤΟΣ
  • ΖΑΝΤΕΣ ΑΛΟΥΜΙΝΙΟΥ
  • ΑΥΤΟΜΑΤΟ ΚΙΒΩΤΙΟ
Smart Fortwo FOR TWO 453 PASSION AUT EURO-6 11.990 € 11500 km 2016 car smart-fortwo-2016-1000cc-45512

2015 Renault Clio
€ 7.990

Mini-Μικρό
92000 Km. | 1149 cc | 75 bhp | Βενζίνη | Χειροκίνητο | Άσπρο (Μεταλλικό) | Προσθιοκίνητο (Fwd) | EURO 5
  • ΑΥΤΟΜΑΤΟΣ ΠΙΛΟΤΟΣ
  • ΥΠΟΒΟΗΘΗΣΗ ΠΑΡΚΑΡΙΣΜΑΤΟΣ
Renault Clio NEW AUTHENTIC 16V 7.990 € 92000 km 2015 car renault-clio-2015-1149cc-45273

2013 Volkswagen Golf
€ 8.990

Hatchback-Μεσαίο
187000 Km. | 1600 cc | 105 bhp | Πετρέλαιο-Diesel | Χειροκίνητο | Άσπρο (Μεταλλικό) | Προσθιοκίνητο (Fwd) | EURO 5
Volkswagen Golf TDI BMT DESIGN ECO S/S 8.990 € 187000 km 2013 car volkswagen-golf-2013-1600cc-45408

2016 Opel Astra
€ 14.490

Hatchback-Μεσαίο
86000 Km. | 1600 cc | 136 bhp | Πετρέλαιο-Diesel | Αυτόματο | Καφέ (Μεταλλικό) | Προσθιοκίνητο (Fwd) | EURO 6
  • ΚΛΙΜΑΤΙΣΜΟΣ - A/C
  • ΑΥΤΟΜΑΤΟΣ ΠΙΛΟΤΟΣ
  • ΥΠΟΒΟΗΘΗΣΗ ΠΑΡΚΑΡΙΣΜΑΤΟΣ
  • ΖΑΝΤΕΣ ΑΛΟΥΜΙΝΙΟΥ
  • ΑΥΤΟΜΑΤΟ ΚΙΒΩΤΙΟ
Opel Astra NEW DTE ΕΛΛΗΝΙΚΟ+ΒΟΟΚ. 14.490 € 86000 km 2016 car opel-astra-2016-1600cc-44679

2008 Mitsubishi Outlander
€ 5.990

Τζίπ-Suv-4x4
163000 Km. | 2360 cc | 170 bhp | Βενζίνη | Χειροκίνητο | Μαύρο (Μεταλλικό) | Τετρακίνητο (4wd) | EURO 5
  • ΚΛΙΜΑΤΙΣΜΟΣ - A/C
  • ΑΥΤΟΜΑΤΟΣ ΠΙΛΟΤΟΣ
  • ΥΠΟΒΟΗΘΗΣΗ ΠΑΡΚΑΡΙΣΜΑΤΟΣ
  • ΖΑΝΤΕΣ ΑΛΟΥΜΙΝΙΟΥ
  • ΤΕΤΡΑΚΙΝΗΣΗ
Mitsubishi Outlander INSTYLE 5.990 € 163000 km 2008 car mitsubishi-outlander-2008-2360cc-41822

2014 Ford Fiesta
€ 7.600

Mini-Μικρό
121000 Km. | 1600 cc | 95 bhp | Πετρέλαιο-Diesel | Χειροκίνητο | Άσπρο (Μεταλλικό) | Προσθιοκίνητο (Fwd) | EURO 5
Ford Fiesta TDCI TREND ECONETIC S/S ΕΛΛΗΝΙΚΟ+BOOK 7.600 € 121000 km 2014 car ford-fiesta-2014-1600cc-44601

2012 Fiat Panda
€ 4.490

Mini-Μικρό
192000 Km. | 1200 cc | 75 bhp | Πετρέλαιο-Diesel | Χειροκίνητο | Ασημί (Μεταλλικό) | Προσθιοκίνητο (Fwd) | EURO 5
Fiat Panda DYNAMIC MTJ 4.490 € 192000 km 2012 car fiat-panda-2012-1200cc-11648

GARAGE