Δευτ - Παρ: 9:00-20:30, Σαβ: 9:00-15:00

89 Οχήματα βρέθηκαν

2006 Skoda Octavia
€ 5.500

Σεντάν-Οικογενειακό
55000 Km. | 1800 cc | 180 bhp | Βενζίνη | Χειροκίνητο | Μαύρο (Μεταλλικό) | Προσθιοκίνητο (Fwd) | EURO 5
  • ΚΛΙΜΑΤΙΣΜΟΣ - A/C
  • ΖΑΝΤΕΣ ΑΛΟΥΜΙΝΙΟΥ
  • ΔΕΡΜΑΤΙΝΟ ΕΣΩΤΕΡΙΚΟ
Skoda Octavia RC 20V TURBO 5.500 € 55000 km 2006 car skoda-octavia-2006-1800cc-46032

2014 Honda Cr-V
€ 18.990

Τζίπ-Suv-4x4
74000 Km. | 1600 cc | 120 bhp | Πετρέλαιο-Diesel | Χειροκίνητο | Γκρί (Μεταλλικό) | Προσθιοκίνητο (Fwd) | EURO 5
  • ΚΛΙΜΑΤΙΣΜΟΣ - A/C
  • ΑΥΤΟΜΑΤΟΣ ΠΙΛΟΤΟΣ
  • ΖΑΝΤΕΣ ΑΛΟΥΜΙΝΙΟΥ
Honda Cr-V I-DTEC 2WD COMFORT 6-MT ECO S/S 18.990 € 74000 km 2014 car honda-cr-v-2014-1600cc-46020

2015 Bmw 116
€ 14.900

Hatchback-Μεσαίο
93000 Km. | 1600 cc | 116 bhp | Πετρέλαιο-Diesel | Χειροκίνητο | Μαύρο (Μεταλλικό) | Πισωκίνητο (Rwd) | EURO 5
  • ΚΛΙΜΑΤΙΣΜΟΣ - A/C
  • ΑΥΤΟΜΑΤΟΣ ΠΙΛΟΤΟΣ
  • ΥΠΟΒΟΗΘΗΣΗ ΠΑΡΚΑΡΙΣΜΑΤΟΣ
  • ΖΑΝΤΕΣ ΑΛΟΥΜΙΝΙΟΥ
Bmw 116 116D DYNAMICS EFFICIENT ECO START/STOP 14.900 € 93000 km 2015 car bmw-116-2015-1600cc-46021

2014 Opel Astra
€ 9.990

Hatchback-Μεσαίο
64000 Km. | 1600 cc | 136 bhp | Πετρέλαιο-Diesel | Χειροκίνητο | Ασημί (Μεταλλικό) | Προσθιοκίνητο (Fwd) | EURO 5
  • ΑΥΤΟΜΑΤΟΣ ΠΙΛΟΤΟΣ
  • ΥΠΟΒΟΗΘΗΣΗ ΠΑΡΚΑΡΙΣΜΑΤΟΣ
Opel Astra CDTI EXCESS ECOTEC S/S 6-MT 9.990 € 64000 km 2014 car opel-astra-2014-1600cc-46024

2014 Toyota Auris
€ 9.700

Hatchback-Μεσαίο
86000 Km. | 1400 cc | 90 bhp | Πετρέλαιο-Diesel | Χειροκίνητο | Ασημί (Μεταλλικό) | Προσθιοκίνητο (Fwd) | EURO 5
  • ΚΛΙΜΑΤΙΣΜΟΣ - A/C
  • ΥΠΟΒΟΗΘΗΣΗ ΠΑΡΚΑΡΙΣΜΑΤΟΣ
Toyota Auris D-4D LIFE ECO S/S 6-MT 9.700 € 86000 km 2014 car toyota-auris-2014-1400cc-46023

2014 Ford Fiesta
€ 4.900

Van
189000 Km. | 1600 cc | 95 bhp | Πετρέλαιο-Diesel | Χειροκίνητο | Άσπρο (Μεταλλικό) | Προσθιοκίνητο (Fwd) | EURO 5
Ford Fiesta VAN TDI TREND ECO S/S 4.900 € 189000 km 2014 car ford-fiesta-2014-1600cc-46022

2014 Suzuki Alto
€ 5.900

Mini-Μικρό
38000 Km. | 1000 cc | 68 bhp | Βενζίνη | Χειροκίνητο | Γαλάζιο (Μεταλλικό) | Προσθιοκίνητο (Fwd) | EURO 5
Suzuki Alto GL A/C 5D 5.900 € 38000 km 2014 car suzuki-alto-2014-1000cc-46018

2014 Ford Mondeo
€ 11.800

Σεντάν-Οικογενειακό
106000 Km. | 1600 cc | 115 bhp | Πετρέλαιο-Diesel | Χειροκίνητο | Γκρί (Μεταλλικό) | Προσθιοκίνητο (Fwd) | EURO 5
  • ΚΛΙΜΑΤΙΣΜΟΣ - A/C
  • ΑΥΤΟΜΑΤΟΣ ΠΙΛΟΤΟΣ
  • ΖΑΝΤΕΣ ΑΛΟΥΜΙΝΙΟΥ
Ford Mondeo SPORT DURATORG ECO 11.800 € 106000 km 2014 car ford-mondeo-2014-1600cc-46017

2015 Fiat Doblo
€ 8.900

Van
86000 Km. | 1248 cc | 90 bhp | Πετρέλαιο-Diesel | Χειροκίνητο | Άσπρο (Μεταλλικό) | Προσθιοκίνητο (Fwd) | EURO 5
Fiat Doblo NEW VAN MULTIJET SX MAXI 8.900 € 86000 km 2015 car fiat-doblo-2015-1248cc-45944

2012 Peugeot Bipper
€ 6.450

Van
91000 Km. | 1300 cc | 75 bhp | Πετρέλαιο-Diesel | Χειροκίνητο | Άσπρο (Μεταλλικό) | Προσθιοκίνητο (Fwd) | EURO 5
  • ΥΠΟΒΟΗΘΗΣΗ ΠΑΡΚΑΡΙΣΜΑΤΟΣ
Peugeot Bipper VAN PASSENGER HDI 6.450 € 91000 km 2012 car peugeot-bipper-2012-1300cc-45937

2016 Renault Clio
€ 8.990

Mini-Μικρό
152000 Km. | 1500 cc | 90 bhp | Πετρέλαιο-Diesel | Χειροκίνητο | Άσπρο (Μεταλλικό) | Προσθιοκίνητο (Fwd) | EURO 6
  • ΑΥΤΟΜΑΤΟΣ ΠΙΛΟΤΟΣ
  • ΠΛΟΗΓΗΣΗ
Renault Clio DCI EXPRESSION ENERGY S ECO S/S 8.990 € 152000 km 2016 car renault-clio-2016-1500cc-45409

2016 Peugeot 3008
€ 13.990

Mpv-Πολυμορφικό
89000 Km. | 1600 cc | 120 bhp | Πετρέλαιο-Diesel | Χειροκίνητο | Άσπρο (Μεταλλικό) | Προσθιοκίνητο (Fwd) | EURO 5
  • ΚΛΙΜΑΤΙΣΜΟΣ - A/C
  • ΑΥΤΟΜΑΤΟΣ ΠΙΛΟΤΟΣ
  • ΥΠΟΒΟΗΘΗΣΗ ΠΑΡΚΑΡΙΣΜΑΤΟΣ
  • ΖΑΝΤΕΣ ΑΛΟΥΜΙΝΙΟΥ
Peugeot 3008 ACTIVE GRIP BLUE HDI ECO S/S EURO-6 13.990 € 89000 km 2016 car peugeot-3008-2016-1600cc-45938

2014 Opel Corsa
€ 7.750

Mini-Μικρό
82000 Km. | 1248 cc | 95 bhp | Πετρέλαιο-Diesel | Χειροκίνητο | Μαύρο (Μεταλλικό) | Προσθιοκίνητο (Fwd) | EURO 5
Opel Corsa C`MON DTE ECOFLEX S/S 7.750 € 82000 km 2014 car opel-corsa-2014-1248cc-45866

2014 Bmw 318
€ 17.900

Σεντάν-Οικογενειακό
134000 Km. | 2000 cc | 143 bhp | Πετρέλαιο-Diesel | Χειροκίνητο | Άσπρο (Μεταλλικό) | Πισωκίνητο (Rwd) | EURO 5
  • ΚΛΙΜΑΤΙΣΜΟΣ - A/C
  • ΖΑΝΤΕΣ ΑΛΟΥΜΙΝΙΟΥ
Bmw 318 318I SEDAN FACE LIFT 3D11 ECO S/S 17.900 € 134000 km 2014 car bmw-318-2014-2000cc-45869

2015 Renault Megane
€ 9.900

Hatchback-Μεσαίο
107000 Km. | 1500 cc | 110 bhp | Πετρέλαιο-Diesel | Χειροκίνητο | Μαύρο (Μεταλλικό) | Προσθιοκίνητο (Fwd) | EURO 5
  • ΚΛΙΜΑΤΙΣΜΟΣ - A/C
  • ΑΥΤΟΜΑΤΟΣ ΠΙΛΟΤΟΣ
  • ΖΑΝΤΕΣ ΑΛΟΥΜΙΝΙΟΥ
Renault Megane NEW DCI PROGRESSIVE ECO S/S 9.900 € 107000 km 2015 car renault-megane-2015-1500cc-45945

2009 Toyota Aygo
€ 4.490

Mini-Μικρό
115000 Km. | 1000 cc | 69 bhp | Βενζίνη | Χειροκίνητο | Κόκκινο (Μεταλλικό) | Προσθιοκίνητο (Fwd) | EURO 5
Toyota Aygo BLUE 4.490 € 115000 km 2009 car toyota-aygo-2009-1000cc-45088

2006 Jeep Grand Cherokee
€ 7.990

Τζίπ-Suv-4x4
206000 Km. | 5700 cc | 330 bhp | Υγραέριο | Αυτόματο | Μαύρο (Μεταλλικό) | Τετρακίνητο (4wd) | EURO 5
  • ΚΛΙΜΑΤΙΣΜΟΣ - A/C
  • ΑΥΤΟΜΑΤΟΣ ΠΙΛΟΤΟΣ
  • ΥΠΟΒΟΗΘΗΣΗ ΠΑΡΚΑΡΙΣΜΑΤΟΣ
  • ΖΑΝΤΕΣ ΑΛΟΥΜΙΝΙΟΥ
  • ΔΕΡΜΑΤΙΝΟ ΕΣΩΤΕΡΙΚΟ
  • ΤΕΤΡΑΚΙΝΗΣΗ
  • ΠΛΟΗΓΗΣΗ
  • ΑΥΤΟΜΑΤΟ ΚΙΒΩΤΙΟ
Jeep Grand Cherokee HEMI 5.7 V8 LIMITED AUT 7.990 € 206000 km 2006 car jeep-grand-cherokee-2006-5700cc-43847

2001 Renault Megane
€ 1.290

Hatchback-Μεσαίο
147000 Km. | 1400 cc | 98 bhp | Βενζίνη | Χειροκίνητο | Ασημί (Μεταλλικό) | Προσθιοκίνητο (Fwd) | EURO 5
  • ΖΑΝΤΕΣ ΑΛΟΥΜΙΝΙΟΥ
Renault Megane AUTHENTIC 16V 5D A/C 1.290 € 147000 km 2001 car renault-megane-2001-1400cc-45940

2014 Renault Clio
€ 7.990

Mini-Μικρό
90000 Km. | 1500 cc | 75 bhp | Πετρέλαιο-Diesel | Χειροκίνητο | Ασημί (Μεταλλικό) | Προσθιοκίνητο (Fwd) | EURO 5
  • ΑΥΤΟΜΑΤΟΣ ΠΙΛΟΤΟΣ
  • ΥΠΟΒΟΗΘΗΣΗ ΠΑΡΚΑΡΙΣΜΑΤΟΣ
Renault Clio NEW DCI AUTHENTIC 7.990 € 90000 km 2014 car renault-clio-2014-1500cc-45939

2016 Renault Clio
€ 8.490

Mini-Μικρό
70000 Km. | 1500 cc | 75 bhp | Πετρέλαιο-Diesel | Χειροκίνητο | Μαύρο (Μεταλλικό) | Προσθιοκίνητο (Fwd) | EURO 6
  • ΑΥΤΟΜΑΤΟΣ ΠΙΛΟΤΟΣ
Renault Clio NEW DCI AUTHENTIC ECO S/S EURO-6 8.490 € 70000 km 2016 car renault-clio-2016-1500cc-45908

GARAGE