Δευτ - Παρ: 9:00-20:30, Σαβ: 9:00-15:00

57 Οχήματα βρέθηκαν

2014 Ford Mondeo
€ 11.000

Σεντάν-Οικογενειακό
106000 Km. | 1600 cc | 115 bhp | Πετρέλαιο-Diesel | Χειροκίνητο | Γκρί (Μεταλλικό) | Προσθιοκίνητο (Fwd) | EURO 5
  • ΚΛΙΜΑΤΙΣΜΟΣ - A/C
  • ΑΥΤΟΜΑΤΟΣ ΠΙΛΟΤΟΣ
  • ΖΑΝΤΕΣ ΑΛΟΥΜΙΝΙΟΥ
Ford Mondeo SPORT DURATORG ECONETIC ECO 6-MT 11.000 € 106000 km 2014 car ford-mondeo-2014-1600cc-47716

2016 Toyota Yaris
€ 7.900

Van
102000 Km. | 1400 cc | 90 bhp | Πετρέλαιο-Diesel | Χειροκίνητο | Άσπρο (Μεταλλικό) | Προσθιοκίνητο (Fwd) | EURO 6
Toyota Yaris VAN D-4D LIVE JLY EURO-6 7.900 € 102000 km 2016 car toyota-yaris-2016-1400cc-47691

2005 Mercedes-Benz Sl 350
€ 18.500

Κάμπριο-Roadster
86000 Km. | 3724 cc | 272 bhp | Βενζίνη | Αυτόματο | Ασημί (Μεταλλικό) | Πισωκίνητο (Rwd) | EURO 5
  • ΚΛΙΜΑΤΙΣΜΟΣ - A/C
  • ΑΥΤΟΜΑΤΟΣ ΠΙΛΟΤΟΣ
  • ΥΠΟΒΟΗΘΗΣΗ ΠΑΡΚΑΡΙΣΜΑΤΟΣ
  • ΖΑΝΤΕΣ ΑΛΟΥΜΙΝΙΟΥ
  • ΔΕΡΜΑΤΙΝΟ ΕΣΩΤΕΡΙΚΟ
  • ΑΥΤΟΜΑΤΟ ΚΙΒΩΤΙΟ
Mercedes-Benz Sl 350 SL 350 CABRIO AUT 18.500 € 86000 km 2005 car mercedes-benz-sl-350-2005-3724cc-47714

2013 Volkswagen Golf
€ 9.290

Hatchback-Μεσαίο
188000 Km. | 1600 cc | 110 bhp | Πετρέλαιο-Diesel | Χειροκίνητο | Άσπρο (Μεταλλικό) | Προσθιοκίνητο (Fwd) | EURO 5
  • ΖΑΝΤΕΣ ΑΛΟΥΜΙΝΙΟΥ
Volkswagen Golf TDI BMT DESING ECO S/S 9.290 € 188000 km 2013 car volkswagen-golf-2013-1600cc-47711

2015 Bmw 316
€ 15.990

Σεντάν-Οικογενειακό
87000 Km. | 2000 cc | 120 bhp | Πετρέλαιο-Diesel | Χειροκίνητο | Μπλέ Σκούρο (Μεταλλικό) | Πισωκίνητο (Rwd) | EURO 6
  • ΚΛΙΜΑΤΙΣΜΟΣ - A/C
  • ΑΥΤΟΜΑΤΟΣ ΠΙΛΟΤΟΣ
Bmw 316 SEDAN 6-MT ECO S/S EURO-6. 15.990 € 87000 km 2015 car bmw-316-2015-2000cc-47692

2019 Smart Fortwo
€ 18.500

Mini-Μικρό
132 Km. | 1000 cc | 71 bhp | Βενζίνη | Αυτόματο | Άσπρο (Μεταλλικό) | Πισωκίνητο (Rwd) | EURO 6
  • ΚΛΙΜΑΤΙΣΜΟΣ - A/C
  • ΑΥΤΟΜΑΤΟΣ ΠΙΛΟΤΟΣ
  • ΖΑΝΤΕΣ ΑΛΟΥΜΙΝΙΟΥ
  • ΠΛΟΗΓΗΣΗ
  • ΑΥΤΟΜΑΤΟ ΚΙΒΩΤΙΟ
Smart Fortwo ECLUSIVE CABRIO AUT LOOK BRABUS ECO S/S 18.500 € 132 km 2019 car smart-fortwo-2019-1000cc-47705

2016 Opel Astra
€ 11.990

Hatchback-Μεσαίο
103000 Km. | 1600 cc | 110 bhp | Πετρέλαιο-Diesel | Χειροκίνητο | Γκρί (Μεταλλικό) | Προσθιοκίνητο (Fwd) | ΑΛΛΟ
  • ΑΥΤΟΜΑΤΟΣ ΠΙΛΟΤΟΣ
  • ΖΑΝΤΕΣ ΑΛΟΥΜΙΝΙΟΥ
Opel Astra BUSINESS ECOTEC S/S 6-MT EURO-6 11.990 € 103000 km 2016 car opel-astra-2016-1600cc-47658

2003 Nissan Primera
€ 2.800

Σεντάν-Οικογενειακό
253000 Km. | 1600 cc | 115 bhp | Υγραέριο | Χειροκίνητο | Μπέζ (Μεταλλικό) | Προσθιοκίνητο (Fwd) | EURO 5
  • ΚΛΙΜΑΤΙΣΜΟΣ - A/C
Nissan Primera ACENTA 2.800 € 253000 km 2003 car nissan-primera-2003-1600cc-47693

2011 Opel Zafira
€ 6.990

Mpv-Πολυμορφικό
224000 Km. | 1686 cc | 125 bhp | Πετρέλαιο-Diesel | Χειροκίνητο | Γκρί (Μεταλλικό) | Προσθιοκίνητο (Fwd) | EURO 5
  • ΚΛΙΜΑΤΙΣΜΟΣ - A/C
  • ΑΥΤΟΜΑΤΟΣ ΠΙΛΟΤΟΣ
  • ΥΠΟΒΟΗΘΗΣΗ ΠΑΡΚΑΡΙΣΜΑΤΟΣ
  • ΖΑΝΤΕΣ ΑΛΟΥΜΙΝΙΟΥ
  • ΠΛΟΗΓΗΣΗ
Opel Zafira PIRET ECO FLEX 7-SEATS. 6.990 € 224000 km 2011 car opel-zafira-2011-1686cc-47689

2004 Peugeot 206
€ 1.790

Mini-Μικρό
246000 Km. | 1400 cc | 75 bhp | Βενζίνη | Χειροκίνητο | Ασημί (Μεταλλικό) | Προσθιοκίνητο (Fwd) | EURO 4
Peugeot 206 QUICK SILVER 3D 1.790 € 246000 km 2004 car peugeot-206-2004-1400cc-47688

1995 Fiat Punto
€ 800

Mini-Μικρό
250000 Km. | 1242 cc | 65 bhp | Βενζίνη | Χειροκίνητο | Μπλέ | Προσθιοκίνητο (Fwd) | EURO 3
Fiat Punto PUNTO 75 ELX 800 € 250000 km 1995 car fiat-punto-1995-1242cc-47657

2012 Volvo S60
€ 9.990

Σεντάν-Οικογενειακό
126000 Km. | 2000 cc | 211 bhp | Βενζίνη | Αυτόματο | Μπέζ (Μεταλλικό) | Προσθιοκίνητο (Fwd) | EURO 5
  • ΚΛΙΜΑΤΙΣΜΟΣ - A/C
  • ΑΥΤΟΜΑΤΟΣ ΠΙΛΟΤΟΣ
  • ΥΠΟΒΟΗΘΗΣΗ ΠΑΡΚΑΡΙΣΜΑΤΟΣ
  • ΖΑΝΤΕΣ ΑΛΟΥΜΙΝΙΟΥ
  • ΑΥΤΟΜΑΤΟ ΚΙΒΩΤΙΟ
Volvo S60 SUMMUM AUT 9.990 € 126000 km 2012 car volvo-s60-2012-2000cc-47659

2009 Audi Q5
€ 23.700

Τζίπ-Suv-4x4
127000 Km. | 2000 cc | 370 bhp | Βενζίνη | Αυτόματο | Γκρί (Μεταλλικό) | Τετρακίνητο (4wd) | EURO 5
  • ΚΛΙΜΑΤΙΣΜΟΣ - A/C
  • ΑΥΤΟΜΑΤΟΣ ΠΙΛΟΤΟΣ
  • ΥΠΟΒΟΗΘΗΣΗ ΠΑΡΚΑΡΙΣΜΑΤΟΣ
  • ΖΑΝΤΕΣ ΑΛΟΥΜΙΝΙΟΥ
  • ΤΕΤΡΑΚΙΝΗΣΗ
  • ΑΥΤΟΜΑΤΟ ΚΙΒΩΤΙΟ
Audi Q5 LOOK S-LINE OFF ROAD 23.700 € 127000 km 2009 car audi-q5-2009-2000cc-37462

2010 Toyota Prius
€ 7.990

Hatchback-Μεσαίο
168000 Km. | 1800 cc | 136 bhp | Υβριδικό (Βενζίνη/Ηλεκτρικό) | Αυτόματο | Άσπρο (Μεταλλικό) | Προσθιοκίνητο (Fwd) | EURO 5
  • ΚΛΙΜΑΤΙΣΜΟΣ - A/C
  • ΥΠΟΒΟΗΘΗΣΗ ΠΑΡΚΑΡΙΣΜΑΤΟΣ
  • ΖΑΝΤΕΣ ΑΛΟΥΜΙΝΙΟΥ
  • ΑΥΤΟΜΑΤΟ ΚΙΒΩΤΙΟ
Toyota Prius HYBRID AUT ECO S/S 1.8 ΕΛΛΗΝΙΚΟ+BOOK. 7.990 € 168000 km 2010 car toyota-prius-2010-1800cc-46970

2011 Porsche Cayenne
€ 39.800

Τζίπ-Suv-4x4
96000 Km. | 3000 cc | 385 bhp | Υβριδικό (Βενζίνη/Ηλεκτρικό) | Αυτόματο | Γκρί (Μεταλλικό) | Τετρακίνητο (4wd) | EURO 5
  • ΚΛΙΜΑΤΙΣΜΟΣ - A/C
  • ΑΥΤΟΜΑΤΟΣ ΠΙΛΟΤΟΣ
  • ΥΠΟΒΟΗΘΗΣΗ ΠΑΡΚΑΡΙΣΜΑΤΟΣ
  • ΖΑΝΤΕΣ ΑΛΟΥΜΙΝΙΟΥ
  • ΔΕΡΜΑΤΙΝΟ ΕΣΩΤΕΡΙΚΟ
  • ΗΛΙΟΡΟΦΗ
  • ΤΕΤΡΑΚΙΝΗΣΗ
  • ΠΛΟΗΓΗΣΗ
  • ΑΥΤΟΜΑΤΟ ΚΙΒΩΤΙΟ
Porsche Cayenne CAYENNE-S HYBRID ΠΑΝΟΡΑΜΑ AUT NAVI ECO S/S 39.800 € 96000 km 2011 car porsche-cayenne-2011-3000cc-47593

2016 Toyota Aygo
€ 7.490

Mini-Μικρό
78000 Km. | 1000 cc | 69 bhp | Βενζίνη | Χειροκίνητο | Άσπρο (Μεταλλικό) | Προσθιοκίνητο (Fwd) | EURO 6
Toyota Aygo X-CITY FJX 7.490 € 78000 km 2016 car toyota-aygo-2016-1000cc-47597

2009 Volkswagen Tiguan
€ 7.990

Τζίπ-Suv-4x4
219000 Km. | 1400 cc | 150 bhp | Βενζίνη | Χειροκίνητο | Γκρί (Μεταλλικό) | Τετρακίνητο (4wd) | EURO 5
  • ΚΛΙΜΑΤΙΣΜΟΣ - A/C
  • ΥΠΟΒΟΗΘΗΣΗ ΠΑΡΚΑΡΙΣΜΑΤΟΣ
  • ΖΑΝΤΕΣ ΑΛΟΥΜΙΝΙΟΥ
  • ΤΕΤΡΑΚΙΝΗΣΗ
Volkswagen Tiguan TSI SPORT LINE 4-MOTION. 7.990 € 219000 km 2009 car volkswagen-tiguan-2009-1400cc-47517

2016 Skoda Rapid
€ 8.190

Station Wagon
141000 Km. | 1400 cc | 90 bhp | Πετρέλαιο-Diesel | Χειροκίνητο | Άσπρο (Μεταλλικό) | Προσθιοκίνητο (Fwd) | EURO 6
  • ΥΠΟΒΟΗΘΗΣΗ ΠΑΡΚΑΡΙΣΜΑΤΟΣ
Skoda Rapid TDI ACTIVE SPACEBACK S/S ECO EURO-6 8.190 € 141000 km 2016 car skoda-rapid-2016-1400cc-47516

2016 Toyota Yaris
€ 12.490

Mini-Μικρό
72000 Km. | 1500 cc | 100 bhp | Υβριδικό (Βενζίνη/Ηλεκτρικό) | Αυτόματο | Άσπρο (Μεταλλικό) | Προσθιοκίνητο (Fwd) | EURO 6
  • ΚΛΙΜΑΤΙΣΜΟΣ - A/C
  • ΑΥΤΟΜΑΤΟ ΚΙΒΩΤΙΟ
Toyota Yaris HYBRID ECO S/S STEEL TSS AUT EURO-6 12.490 € 72000 km 2016 car toyota-yaris-2016-1500cc-47514

2015 Volkswagen Passat
€ 15.990

Σεντάν-Οικογενειακό
74000 Km. | 1600 cc | 120 bhp | Πετρέλαιο-Diesel | Χειροκίνητο | Μπέζ (Μεταλλικό) | Προσθιοκίνητο (Fwd) | EURO 5
  • ΚΛΙΜΑΤΙΣΜΟΣ - A/C
  • ΑΥΤΟΜΑΤΟΣ ΠΙΛΟΤΟΣ
  • ΥΠΟΒΟΗΘΗΣΗ ΠΑΡΚΑΡΙΣΜΑΤΟΣ
  • ΖΑΝΤΕΣ ΑΛΟΥΜΙΝΙΟΥ
  • ΔΕΡΜΑΤΙΝΟ ΕΣΩΤΕΡΙΚΟ
Volkswagen Passat TDI HIGHLINE ECO S/S 15.990 € 74000 km 2015 car volkswagen-passat-2015-1600cc-47520

GARAGE