Δευτ - Παρ: 9:00-20:30, Σαβ: 9:00-15:00

52 Οχήματα βρέθηκαν

2018 Smart Fortwo
€ 13.300

Mini-Μικρό
29390 Km. | 1 cc | 82 bhp | Ηλεκτρικό | Αυτόματο | Μαύρο | Πισωκίνητο (Rwd) | EURO 6
  • ΚΛΙΜΑΤΙΣΜΟΣ - A/C
  • ΑΥΤΟΜΑΤΟΣ ΠΙΛΟΤΟΣ
  • ΖΑΝΤΕΣ ΑΛΟΥΜΙΝΙΟΥ
  • ΔΕΡΜΑΤΙΝΟ ΕΣΩΤΕΡΙΚΟ
  • ΗΛΙΟΡΟΦΗ
  • ΠΛΟΗΓΗΣΗ
  • ΑΥΤΟΜΑΤΟ ΚΙΒΩΤΙΟ
Smart Fortwo Prime Electric δέρμα, οροφή, navigation 13.300 € 29390 km 2018 car smart-fortwo-2018-1cc-49164

2018 Smart Fortwo
€ 11.990

Mini-Μικρό
32460 Km. | 1 cc | 82 bhp | Ηλεκτρικό | Αυτόματο | Άσπρο | Πισωκίνητο (Rwd) | EURO 6
  • ΚΛΙΜΑΤΙΣΜΟΣ - A/C
  • ΑΥΤΟΜΑΤΟΣ ΠΙΛΟΤΟΣ
  • ΖΑΝΤΕΣ ΑΛΟΥΜΙΝΙΟΥ
  • ΔΕΡΜΑΤΙΝΟ ΕΣΩΤΕΡΙΚΟ
  • ΠΛΟΗΓΗΣΗ
  • ΑΥΤΟΜΑΤΟ ΚΙΒΩΤΙΟ
Smart Fortwo Electric drive passion, navi, leather, S/R 11.990 € 32460 km 2018 car smart-fortwo-2018-1cc-49160

2017 Smart Fortwo
€ 13.990

Mini-Μικρό
21500 Km. | 1 cc | 82 bhp | Ηλεκτρικό | Αυτόματο | Μαύρο | Πισωκίνητο (Rwd) | EURO 6
  • ΚΛΙΜΑΤΙΣΜΟΣ - A/C
  • ΑΥΤΟΜΑΤΟΣ ΠΙΛΟΤΟΣ
  • ΖΑΝΤΕΣ ΑΛΟΥΜΙΝΙΟΥ
  • ΔΕΡΜΑΤΙΝΟ ΕΣΩΤΕΡΙΚΟ
  • ΗΛΙΟΡΟΦΗ
  • ΠΛΟΗΓΗΣΗ
  • ΑΥΤΟΜΑΤΟ ΚΙΒΩΤΙΟ
Smart Fortwo BRABUS S/R Navi, Leather 13.990 € 21500 km 2017 car smart-fortwo-2017-1cc-49162

2019 Citroen Ds
€ 36.000

Mpv-Πολυμορφικό
9000 Km. | 1598 cc | 110 bhp | Πετρέλαιο-Diesel | Αυτόματο | Μαύρο (Μεταλλικό) | Προσθιοκίνητο (Fwd) | EURO 6
  • ΑΥΤΟΜΑΤΟΣ ΠΙΛΟΤΟΣ
  • ΥΠΟΒΟΗΘΗΣΗ ΠΑΡΚΑΡΙΣΜΑΤΟΣ
  • ΖΑΝΤΕΣ ΑΛΟΥΜΙΝΙΟΥ
  • ΠΛΟΗΓΗΣΗ
  • ΑΥΤΟΜΑΤΟ ΚΙΒΩΤΙΟ
Citroen Ds DS7 36.000 € 9000 km 2019 car citroen-ds-2019-1598cc-49154

2017 Peugeot Traveller
€ 21.000

Mpv-Πολυμορφικό
33650 Km. | 1560 cc | 95 bhp | Πετρέλαιο-Diesel | Αυτόματο | Μαύρο (Μεταλλικό) | Προσθιοκίνητο (Fwd) | EURO 6
  • ΚΛΙΜΑΤΙΣΜΟΣ - A/C
  • ΑΥΤΟΜΑΤΟΣ ΠΙΛΟΤΟΣ
  • ΑΥΤΟΜΑΤΟ ΚΙΒΩΤΙΟ
Peugeot Traveller 9 θέσεων 21.000 € 33650 km 2017 car peugeot-traveller-2017-1560cc-49152

2017 Smart Fortwo
€ 10.990

Mini-Μικρό
48812 Km. | 1 cc | 82 bhp | Ηλεκτρικό | Αυτόματο | Μαύρο | Πισωκίνητο (Rwd) | EURO 6
  • ΚΛΙΜΑΤΙΣΜΟΣ - A/C
  • ΖΑΝΤΕΣ ΑΛΟΥΜΙΝΙΟΥ
  • ΑΥΤΟΜΑΤΟ ΚΙΒΩΤΙΟ
Smart Fortwo Άφιξη 22/3 10.990 € 48812 km 2017 car smart-fortwo-2017-1cc-49033

2009 Volkswagen Scirocco
€ 9.900

Κουπέ-Σπόρ
126500 Km. | 1390 cc | 160 bhp | Βενζίνη | Χειροκίνητο | Άσπρο | Προσθιοκίνητο (Fwd) | ΑΛΛΟ
  • ΖΑΝΤΕΣ ΑΛΟΥΜΙΝΙΟΥ
Volkswagen Scirocco 9.900 € 126500 km 2009 car volkswagen-scirocco-2009-1390cc-49107

2019 Fiat 500
€ 13.000

Mini-Μικρό
23700 Km. | 1200 cc | 69 bhp | Βενζίνη | Χειροκίνητο | Μαύρο (Μεταλλικό) | Προσθιοκίνητο (Fwd) | ΑΛΛΟ
Fiat 500 13.000 € 23700 km 2019 car fiat-500-2019-1200cc-48538

2006 Subaru Tribeca
€ 7.800

Τζίπ-Suv-4x4
200000 Km. | 3000 cc | 245 bhp | Βενζίνη | Αυτόματο | Γκρί (Μεταλλικό) | Τετρακίνητο (4wd) | ΑΛΛΟ
  • ΑΥΤΟΜΑΤΟΣ ΠΙΛΟΤΟΣ
  • ΥΠΟΒΟΗΘΗΣΗ ΠΑΡΚΑΡΙΣΜΑΤΟΣ
  • ΔΕΡΜΑΤΙΝΟ ΕΣΩΤΕΡΙΚΟ
  • ΤΕΤΡΑΚΙΝΗΣΗ
  • ΠΛΟΗΓΗΣΗ
  • ΑΥΤΟΜΑΤΟ ΚΙΒΩΤΙΟ
Subaru Tribeca 7.800 € 200000 km 2006 car subaru-tribeca-2006-3000cc-48924

2018 Smart Forfour
€ 13.750

Hatchback-Μεσαίο
17000 Km. | 1 cc | 82 bhp | Ηλεκτρικό | Αυτόματο | Άσπρο | Πισωκίνητο (Rwd) | EURO 6
  • ΚΛΙΜΑΤΙΣΜΟΣ - A/C
  • ΑΥΤΟΜΑΤΟΣ ΠΙΛΟΤΟΣ
  • ΖΑΝΤΕΣ ΑΛΟΥΜΙΝΙΟΥ
  • ΑΥΤΟΜΑΤΟ ΚΙΒΩΤΙΟ
Smart Forfour 13.750 € 17000 km 2018 car smart-forfour-2018-1cc-48939

2013 Volkswagen Passat
€ 9.900

Σεντάν-Οικογενειακό
160000 Km. | 1598 cc | 105 bhp | Πετρέλαιο-Diesel | Αυτόματο | Ανθρακί (Μεταλλικό) | Προσθιοκίνητο (Fwd) | EURO 5
  • ΚΛΙΜΑΤΙΣΜΟΣ - A/C
  • ΑΥΤΟΜΑΤΟΣ ΠΙΛΟΤΟΣ
  • ΖΑΝΤΕΣ ΑΛΟΥΜΙΝΙΟΥ
  • ΑΥΤΟΜΑΤΟ ΚΙΒΩΤΙΟ
Volkswagen Passat 9.900 € 160000 km 2013 car volkswagen-passat-2013-1598cc-48549

2003 Peugeot 307
€ 1.600

Hatchback-Μεσαίο
218000 Km. | 1587 cc | 80 bhp | Βενζίνη | Χειροκίνητο | Ασημί | Προσθιοκίνητο (Fwd) | ΑΛΛΟ
Peugeot 307 1.600 € 218000 km 2003 car peugeot-307-2003-1587cc-48701

2014 Volkswagen Tiguan
€ 13.900

Τζίπ-Suv-4x4
122000 Km. | 1968 cc | 140 bhp | Πετρέλαιο-Diesel | Χειροκίνητο | Άσπρο | Προσθιοκίνητο (Fwd) | EURO 5
  • ΑΥΤΟΜΑΤΟΣ ΠΙΛΟΤΟΣ
  • ΥΠΟΒΟΗΘΗΣΗ ΠΑΡΚΑΡΙΣΜΑΤΟΣ
  • Κρατημένο Έως 22/04/2021 
Volkswagen Tiguan 13.900 € 122000 km 2014 car volkswagen-tiguan-2014-1968cc-48673

2016 Bmw X3
€ 28.900

Τζίπ-Suv-4x4
87000 Km. | 2000 cc | 190 bhp | Πετρέλαιο-Diesel | Αυτόματο | Μπέζ (Μεταλλικό) | Πισωκίνητο (Rwd) | EURO 6
  • ΚΛΙΜΑΤΙΣΜΟΣ - A/C
  • ΑΥΤΟΜΑΤΟΣ ΠΙΛΟΤΟΣ
  • ΥΠΟΒΟΗΘΗΣΗ ΠΑΡΚΑΡΙΣΜΑΤΟΣ
  • ΖΑΝΤΕΣ ΑΛΟΥΜΙΝΙΟΥ
  • ΠΛΟΗΓΗΣΗ
  • ΑΥΤΟΜΑΤΟ ΚΙΒΩΤΙΟ
Bmw X3 S-DRIVE AUT ΕΛΛΗΝΙΚΟ+BOOK 28.900 € 87000 km 2016 car bmw-x3-2016-2000cc-47116

2006 Toyota Avensis
€ 3.900

Σεντάν-Οικογενειακό
349000 Km. | 2000 cc | 140 bhp | Βενζίνη | Χειροκίνητο | Ασημί (Μεταλλικό) | Προσθιοκίνητο (Fwd) | EURO 5
  • ΚΛΙΜΑΤΙΣΜΟΣ - A/C
  • ΑΥΤΟΜΑΤΟΣ ΠΙΛΟΤΟΣ
  • ΖΑΝΤΕΣ ΑΛΟΥΜΙΝΙΟΥ
Toyota Avensis SOL 3.900 € 349000 km 2006 car toyota-avensis-2006-2000cc-48171

2016 Volkswagen Golf
€ 12.950

Hatchback-Μεσαίο
58000 Km. | 1600 cc | 110 bhp | Πετρέλαιο-Diesel | Χειροκίνητο | Γκρί (Μεταλλικό) | Προσθιοκίνητο (Fwd) | EURO 6
  • ΑΥΤΟΜΑΤΟΣ ΠΙΛΟΤΟΣ
  • ΖΑΝΤΕΣ ΑΛΟΥΜΙΝΙΟΥ
Volkswagen Golf TDI BMT ACTIVE ECO S/S EURO-6 12.950 € 58000 km 2016 car volkswagen-golf-2016-1600cc-47984

2016 Citroen Jumper
€ 13.900

Van
66700 Km. | 2200 cc | 130 bhp | Πετρέλαιο-Diesel | Χειροκίνητο | Άσπρο | Πισωκίνητο (Rwd) | EURO 5
Citroen Jumper 2,2 HDI 130hp 13.900 € 66700 km 2016 car citroen-jumper-2016-2200cc-48402

2015 Audi A3
€ 15.600

Hatchback-Μεσαίο
69000 Km. | 2000 cc | 150 bhp | Πετρέλαιο-Diesel | Χειροκίνητο | Άσπρο (Μεταλλικό) | Προσθιοκίνητο (Fwd) | EURO 6
  • ΖΑΝΤΕΣ ΑΛΟΥΜΙΝΙΟΥ
  • ΔΕΡΜΑΤΙΝΟ ΕΣΩΤΕΡΙΚΟ
Audi A3 TDI ATTRACTION PLUS EURO-6 15.600 € 69000 km 2015 car audi-a3-2015-2000cc-47900

2015 Audi A4
€ 16.950

Σεντάν-Οικογενειακό
76000 Km. | 2000 cc | 150 bhp | Πετρέλαιο-Diesel | Χειροκίνητο | Μαύρο (Μεταλλικό) | Προσθιοκίνητο (Fwd) | EURO 5
  • ΚΛΙΜΑΤΙΣΜΟΣ - A/C
  • ΖΑΝΤΕΣ ΑΛΟΥΜΙΝΙΟΥ
  • ΔΕΡΜΑΤΙΝΟ ΕΣΩΤΕΡΙΚΟ
Audi A4 TDI AMBITION 2.0 ECO S/S 16.950 € 76000 km 2015 car audi-a4-2015-2000cc-47871

2016 Opel Astra
€ 10.900

Hatchback-Μεσαίο
103000 Km. | 1600 cc | 110 bhp | Πετρέλαιο-Diesel | Χειροκίνητο | Γκρί (Μεταλλικό) | Προσθιοκίνητο (Fwd) | ΑΛΛΟ
  • ΑΥΤΟΜΑΤΟΣ ΠΙΛΟΤΟΣ
  • ΖΑΝΤΕΣ ΑΛΟΥΜΙΝΙΟΥ
Opel Astra BUSINESS ECOTEC S/S 6-MT EURO-6 10.900 € 103000 km 2016 car opel-astra-2016-1600cc-47658

GARAGE