Δευτ - Παρ: 9:00-20:30, Σαβ: 9:00-15:00

57 Οχήματα βρέθηκαν

2014 Opel Insignia
€ 11.990

Σεντάν-Οικογενειακό
93000 Km. | 1400 cc | 140 bhp | Βενζίνη | Χειροκίνητο | Μαύρο (Μεταλλικό) | Προσθιοκίνητο (Fwd) | EURO 5
  • ΚΛΙΜΑΤΙΣΜΟΣ - A/C
  • ΑΥΤΟΜΑΤΟΣ ΠΙΛΟΤΟΣ
  • ΥΠΟΒΟΗΘΗΣΗ ΠΑΡΚΑΡΙΣΜΑΤΟΣ
  • ΖΑΝΤΕΣ ΑΛΟΥΜΙΝΙΟΥ
Opel Insignia EDITION TURBO 6 MT FACE LIFT ECO S/S. 11.990 € 93000 km 2014 car opel-insignia-2014-1400cc-47548

2016 Fiat Fiorino
€ 7.490

Van
49000 Km. | 1248 cc | 75 bhp | Πετρέλαιο-Diesel | Χειροκίνητο | Άσπρο (Μεταλλικό) | Προσθιοκίνητο (Fwd) | EURO 6
Fiat Fiorino VAN CARGO SX MULTIJET 1.2 7.490 € 49000 km 2016 car fiat-fiorino-2016-1248cc-47363

2007 Alfa-Romeo 159
€ 4.490

Σεντάν-Οικογενειακό
300000 Km. | 1800 cc | 140 bhp | Υγραέριο | Χειροκίνητο | Μπορντό (Μεταλλικό) | Προσθιοκίνητο (Fwd) | EURO 5
  • ΚΛΙΜΑΤΙΣΜΟΣ - A/C
  • ΑΥΤΟΜΑΤΟΣ ΠΙΛΟΤΟΣ
  • ΖΑΝΤΕΣ ΑΛΟΥΜΙΝΙΟΥ
Alfa-Romeo 159 DISTINCTIVE 4.490 € 300000 km 2007 car alfa-romeo-159-2007-1800cc-47510

2006 Ford Focus
€ 3.190

Hatchback-Μεσαίο
201000 Km. | 1400 cc | 90 bhp | Βενζίνη | Χειροκίνητο | Γκρί | Προσθιοκίνητο (Fwd) | EURO 5
  • ΖΑΝΤΕΣ ΑΛΟΥΜΙΝΙΟΥ
Ford Focus TREND PLUS 5D 3.190 € 201000 km 2006 car ford-focus-2006-1400cc-47485

2008 Toyota Rav4
€ 5.990

Τζίπ-Suv-4x4
220000 Km. | 2000 cc | 150 bhp | Βενζίνη | Χειροκίνητο | Μαύρο (Μεταλλικό) | Τετρακίνητο (4wd) | EURO 5
  • ΚΛΙΜΑΤΙΣΜΟΣ - A/C
  • ΑΥΤΟΜΑΤΟΣ ΠΙΛΟΤΟΣ
  • ΥΠΟΒΟΗΘΗΣΗ ΠΑΡΚΑΡΙΣΜΑΤΟΣ
  • ΖΑΝΤΕΣ ΑΛΟΥΜΙΝΙΟΥ
  • ΗΛΙΟΡΟΦΗ
  • ΤΕΤΡΑΚΙΝΗΣΗ
Toyota Rav4 EXECUTIVE S/R 5.990 € 220000 km 2008 car toyota-rav4-2008-2000cc-45516

2016 Bmw X3
€ 32.990

Τζίπ-Suv-4x4
87000 Km. | 2000 cc | 190 bhp | Πετρέλαιο-Diesel | Αυτόματο | Μπέζ (Μεταλλικό) | Πισωκίνητο (Rwd) | EURO 6
  • ΚΛΙΜΑΤΙΣΜΟΣ - A/C
  • ΑΥΤΟΜΑΤΟΣ ΠΙΛΟΤΟΣ
  • ΥΠΟΒΟΗΘΗΣΗ ΠΑΡΚΑΡΙΣΜΑΤΟΣ
  • ΖΑΝΤΕΣ ΑΛΟΥΜΙΝΙΟΥ
  • ΠΛΟΗΓΗΣΗ
  • ΑΥΤΟΜΑΤΟ ΚΙΒΩΤΙΟ
Bmw X3 S-DRIVE AUT ΕΛΛΗΝΙΚΟ+BOOK 32.990 € 87000 km 2016 car bmw-x3-2016-2000cc-47116

2012 Peugeot Bipper
€ 4.990

Van
91000 Km. | 1300 cc | 75 bhp | Πετρέλαιο-Diesel | Χειροκίνητο | Άσπρο (Μεταλλικό) | Προσθιοκίνητο (Fwd) | EURO 5
  • ΥΠΟΒΟΗΘΗΣΗ ΠΑΡΚΑΡΙΣΜΑΤΟΣ
Peugeot Bipper VAN PASSENGER HDI 4.990 € 91000 km 2012 car peugeot-bipper-2012-1300cc-45937

2011 Citroen C4
€ 6.990

Hatchback-Μεσαίο
153000 Km. | 1600 cc | 150 bhp | Βενζίνη | Αυτόματο | Μαύρο (Μεταλλικό) | Προσθιοκίνητο (Fwd) | EURO 5
  • ΚΛΙΜΑΤΙΣΜΟΣ - A/C
  • ΑΥΤΟΜΑΤΟΣ ΠΙΛΟΤΟΣ
  • ΥΠΟΒΟΗΘΗΣΗ ΠΑΡΚΑΡΙΣΜΑΤΟΣ
  • ΖΑΝΤΕΣ ΑΛΟΥΜΙΝΙΟΥ
  • ΠΛΟΗΓΗΣΗ
  • ΑΥΤΟΜΑΤΟ ΚΙΒΩΤΙΟ
  • Κρατημένο Έως 26/09/2020 
Citroen C4 PRIVILEGE AUT NAVI ΕΛΛΗΝΙΚΟ+BOOK 6.990 € 153000 km 2011 car citroen-c4-2011-1600cc-46865

2015 Toyota Auris
€ 9.690

Hatchback-Μεσαίο
148000 Km. | 1400 cc | 90 bhp | Πετρέλαιο-Diesel | Χειροκίνητο | Άσπρο (Μεταλλικό) | Προσθιοκίνητο (Fwd) | EURO 5
  • ΚΛΙΜΑΤΙΣΜΟΣ - A/C
  • Κρατημένο Έως 05/09/2020 
Toyota Auris D-4D LIVE EHJ ECO S/S EURO-6 9.690 € 148000 km 2015 car toyota-auris-2015-1400cc-46135

2010 Smart Fortwo
€ 5.990

Κάμπριο-Roadster
113000 Km. | 1000 cc | 84 bhp | Βενζίνη | Αυτόματο | Μαύρο (Μεταλλικό) | Πισωκίνητο (Rwd) | EURO 5
  • ΖΑΝΤΕΣ ΑΛΟΥΜΙΝΙΟΥ
  • ΑΥΤΟΜΑΤΟ ΚΙΒΩΤΙΟ
Smart Fortwo PASSION TOURBO CABRIO AUT 5.990 € 113000 km 2010 car smart-fortwo-2010-1000cc-46446

2016 Ford Focus
€ 10.990

Hatchback-Μεσαίο
76000 Km. | 1500 cc | 95 bhp | Πετρέλαιο-Diesel | Χειροκίνητο | Άσπρο (Μεταλλικό) | Προσθιοκίνητο (Fwd) | EURO 6
  • ΥΠΟΒΟΗΘΗΣΗ ΠΑΡΚΑΡΙΣΜΑΤΟΣ
Ford Focus NEW TDCI TREND ECO S/S EURO-6 ΕΛΛΗΝΙΚΟ+BOOK 10.990 € 76000 km 2016 car ford-focus-2016-1500cc-44719

2016 Renault Clio
€ 8.490

Mini-Μικρό
152000 Km. | 1500 cc | 90 bhp | Πετρέλαιο-Diesel | Χειροκίνητο | Άσπρο (Μεταλλικό) | Προσθιοκίνητο (Fwd) | EURO 6
  • ΑΥΤΟΜΑΤΟΣ ΠΙΛΟΤΟΣ
  • ΠΛΟΗΓΗΣΗ
Renault Clio DCI EXPRESSION ENERGY S ECO S/S 8.490 € 152000 km 2016 car renault-clio-2016-1500cc-45409

2012 Lancia Ypsilon
€ 5.900

Mini-Μικρό
160000 Km. | 1248 cc | 95 bhp | Πετρέλαιο-Diesel | Χειροκίνητο | Γκρί (Μεταλλικό) | Προσθιοκίνητο (Fwd) | EURO 5
Lancia Ypsilon SILVER MULTIJET ECO S/S 5.900 € 160000 km 2012 car lancia-ypsilon-2012-1248cc-46663

2015 Renault Megane
€ 9.490

Hatchback-Μεσαίο
107000 Km. | 1500 cc | 110 bhp | Πετρέλαιο-Diesel | Χειροκίνητο | Μαύρο (Μεταλλικό) | Προσθιοκίνητο (Fwd) | EURO 5
  • ΚΛΙΜΑΤΙΣΜΟΣ - A/C
  • ΑΥΤΟΜΑΤΟΣ ΠΙΛΟΤΟΣ
  • ΖΑΝΤΕΣ ΑΛΟΥΜΙΝΙΟΥ
Renault Megane NEW DCI PROGRESSIVE ECO S/S 9.490 € 107000 km 2015 car renault-megane-2015-1500cc-45945

1997 Seat Ibiza
€ 990

Mini-Μικρό
160000 Km. | 1600 cc | 101 bhp | Βενζίνη | Χειροκίνητο | Κόκκινο | Προσθιοκίνητο (Fwd) | EURO 4
Seat Ibiza 16V 5D A/C 990 € 160000 km 1997 car seat-ibiza-1997-1600cc-45627

2012 Mercedes-Benz C 180
€ 19.900

Κουπέ-Σπόρ
85000 Km. | 1800 cc | 156 bhp | Βενζίνη | Αυτόματο | Άσπρο (Μεταλλικό) | Πισωκίνητο (Rwd) | EURO 5
  • ΚΛΙΜΑΤΙΣΜΟΣ - A/C
  • ΑΥΤΟΜΑΤΟΣ ΠΙΛΟΤΟΣ
  • ΥΠΟΒΟΗΘΗΣΗ ΠΑΡΚΑΡΙΣΜΑΤΟΣ
  • ΖΑΝΤΕΣ ΑΛΟΥΜΙΝΙΟΥ
  • ΑΥΤΟΜΑΤΟ ΚΙΒΩΤΙΟ
Mercedes-Benz C 180 BLUE EFFICIENCY AUT ECO S/S 19.900 € 85000 km 2012 car mercedes-benz-c-180-2012-1800cc-45666

2006 Mercedes-Benz Slk 350
€ 10.900

Κάμπριο-Roadster
143000 Km. | 3500 cc | 272 bhp | Βενζίνη | Αυτόματο | Γκρί (Μεταλλικό) | Πισωκίνητο (Rwd) | EURO 5
  • ΚΛΙΜΑΤΙΣΜΟΣ - A/C
  • ΑΥΤΟΜΑΤΟΣ ΠΙΛΟΤΟΣ
  • ΥΠΟΒΟΗΘΗΣΗ ΠΑΡΚΑΡΙΣΜΑΤΟΣ
  • ΖΑΝΤΕΣ ΑΛΟΥΜΙΝΙΟΥ
  • ΔΕΡΜΑΤΙΝΟ ΕΣΩΤΕΡΙΚΟ
  • ΑΥΤΟΜΑΤΟ ΚΙΒΩΤΙΟ
Mercedes-Benz Slk 350 SLK 350 CABRIO AUT F1 10.900 € 143000 km 2006 car mercedes-benz-slk-350-2006-3500cc-45114

GARAGE