Δευτ - Παρ: 9:00-20:30, Σαβ: 9:00-15:00

89 Οχήματα βρέθηκαν

2015 Citroen C5
€ 11.990

Station Wagon
118000 Km. | 1600 cc | 115 bhp | Πετρέλαιο-Diesel | Αυτόματο | Άσπρο (Μεταλλικό) | Προσθιοκίνητο (Fwd) | EURO 5
  • ΚΛΙΜΑΤΙΣΜΟΣ - A/C
  • ΑΥΤΟΜΑΤΟΣ ΠΙΛΟΤΟΣ
  • ΥΠΟΒΟΗΘΗΣΗ ΠΑΡΚΑΡΙΣΜΑΤΟΣ
  • ΖΑΝΤΕΣ ΑΛΟΥΜΙΝΙΟΥ
  • ΠΛΟΗΓΗΣΗ
  • ΑΥΤΟΜΑΤΟ ΚΙΒΩΤΙΟ
Citroen C5 NEW AMBIANCE E-HDI MCP STT F1 AUT 11.990 € 118000 km 2015 car citroen-c5-2015-1600cc-44892

2009 Renault Grand Espace
€ 4.990

Mpv-Πολυμορφικό
114000 Km. | 2000 cc | 175 bhp | Βενζίνη | Χειροκίνητο | Ασημί (Μεταλλικό) | Προσθιοκίνητο (Fwd) | EURO 5
  • ΚΛΙΜΑΤΙΣΜΟΣ - A/C
  • ΑΥΤΟΜΑΤΟΣ ΠΙΛΟΤΟΣ
  • ΖΑΝΤΕΣ ΑΛΟΥΜΙΝΙΟΥ
Renault Grand Espace GRAND ESPACE 7-SEATS 4.990 € 114000 km 2009 car renault-grand-espace-2009-2000cc-45464

2014 Toyota Yaris
€ 5.990

Van
166000 Km. | 1364 cc | 90 bhp | Πετρέλαιο-Diesel | Χειροκίνητο | Άσπρο (Μεταλλικό) | Προσθιοκίνητο (Fwd) | EURO 5
Toyota Yaris VAN LIVE JLY D-4D COMMERCIAL HATCH 5.990 € 166000 km 2014 car toyota-yaris-2014-1364cc-45843

2015 Volvo V60
€ 15.990

Station Wagon
168000 Km. | 2000 cc | 182 bhp | Πετρέλαιο-Diesel | Αυτόματο | Μπέζ (Μεταλλικό) | Προσθιοκίνητο (Fwd) | EURO 5
  • ΚΛΙΜΑΤΙΣΜΟΣ - A/C
  • ΑΥΤΟΜΑΤΟΣ ΠΙΛΟΤΟΣ
  • ΥΠΟΒΟΗΘΗΣΗ ΠΑΡΚΑΡΙΣΜΑΤΟΣ
  • ΖΑΝΤΕΣ ΑΛΟΥΜΙΝΙΟΥ
  • ΑΥΤΟΜΑΤΟ ΚΙΒΩΤΙΟ
Volvo V60 MOMENTUM FWD AUT D4 ECO S/S 15.990 € 168000 km 2015 car volvo-v60-2015-2000cc-45827

2015 Nissan Qashqai
€ 15.990

Τζίπ-Suv-4x4
72000 Km. | 1500 cc | 110 bhp | Πετρέλαιο-Diesel | Χειροκίνητο | Άσπρο (Μεταλλικό) | Προσθιοκίνητο (Fwd) | EURO 5
  • ΑΥΤΟΜΑΤΟΣ ΠΙΛΟΤΟΣ
  • ΖΑΝΤΕΣ ΑΛΟΥΜΙΝΙΟΥ
Nissan Qashqai DCI ENERGY Q5E ECO S/S 15.990 € 72000 km 2015 car nissan-qashqai-2015-1500cc-45817

2015 Bmw 316
€ 19.990

Σεντάν-Οικογενειακό
72000 Km. | 1600 cc | 136 bhp | Βενζίνη | Χειροκίνητο | Γκρί (Μεταλλικό) | Πισωκίνητο (Rwd) | EURO 5
  • ΚΛΙΜΑΤΙΣΜΟΣ - A/C
  • ΖΑΝΤΕΣ ΑΛΟΥΜΙΝΙΟΥ
Bmw 316 316I 3A11 FACE LIFT ECO S/S 19.990 € 72000 km 2015 car bmw-316-2015-1600cc-45819

2016 Ford Focus
€ 11.990

Hatchback-Μεσαίο
76000 Km. | 1500 cc | 95 bhp | Πετρέλαιο-Diesel | Χειροκίνητο | Άσπρο (Μεταλλικό) | Προσθιοκίνητο (Fwd) | EURO 6
  • ΥΠΟΒΟΗΘΗΣΗ ΠΑΡΚΑΡΙΣΜΑΤΟΣ
Ford Focus NEW TDCI TREND ECO S/S EURO-6 ΕΛΛΗΝΙΚΟ+BOOK 11.990 € 76000 km 2016 car ford-focus-2016-1500cc-44719

2015 Mercedes-Benz Citan
€ 9.490

Van
41000 Km. | 1500 cc | 90 bhp | Πετρέλαιο-Diesel | Χειροκίνητο | Άσπρο (Μεταλλικό) | Προσθιοκίνητο (Fwd) | EURO 5
  • ΥΠΟΒΟΗΘΗΣΗ ΠΑΡΚΑΡΙΣΜΑΤΟΣ
Mercedes-Benz Citan CITAN VAN CDI LONG 9.490 € 41000 km 2015 car mercedes-benz-citan-2015-1500cc-45826

2009 Honda Civic
€ 6.900

Σεντάν-Οικογενειακό
158000 Km. | 1339 cc | 115 bhp | Υβριδικό (Βενζίνη/Ηλεκτρικό) | Αυτόματο | Ασημί (Μεταλλικό) | Προσθιοκίνητο (Fwd) | EURO 5
  • ΚΛΙΜΑΤΙΣΜΟΣ - A/C
  • ΑΥΤΟΜΑΤΟΣ ΠΙΛΟΤΟΣ
  • ΥΠΟΒΟΗΘΗΣΗ ΠΑΡΚΑΡΙΣΜΑΤΟΣ
  • ΖΑΝΤΕΣ ΑΛΟΥΜΙΝΙΟΥ
  • ΑΥΤΟΜΑΤΟ ΚΙΒΩΤΙΟ
Honda Civic IMA HYBRID AUT ECO S/S 6.900 € 158000 km 2009 car honda-civic-2009-1339cc-45798

2009 Toyota Prius
€ 6.490

Hatchback-Μεσαίο
140000 Km. | 1500 cc | 115 bhp | Υβριδικό (Βενζίνη/Ηλεκτρικό) | Αυτόματο | Ασημί (Μεταλλικό) | Προσθιοκίνητο (Fwd) | EURO 5
  • ΚΛΙΜΑΤΙΣΜΟΣ - A/C
  • ΑΥΤΟΜΑΤΟΣ ΠΙΛΟΤΟΣ
  • ΖΑΝΤΕΣ ΑΛΟΥΜΙΝΙΟΥ
  • ΑΥΤΟΜΑΤΟ ΚΙΒΩΤΙΟ
Toyota Prius ADVANCE AUT ECO S/S 6.490 € 140000 km 2009 car toyota-prius-2009-1500cc-45788

2012 Fiat Punto Evo
€ 4.800

Hatchback-Μεσαίο
217000 Km. | 1400 cc | 105 bhp | Υγραέριο | Χειροκίνητο | Ασημί (Μεταλλικό) | Προσθιοκίνητο (Fwd) | EURO 5
Fiat Punto Evo EVO 5D LPG 4.800 € 217000 km 2012 car fiat-punto-evo-2012-1400cc-45787

2006 Ford Focus
€ 2.990

Hatchback-Μεσαίο
201000 Km. | 1400 cc | 80 bhp | Βενζίνη | Χειροκίνητο | Γκρί | Προσθιοκίνητο (Fwd) | EURO 5
  • ΖΑΝΤΕΣ ΑΛΟΥΜΙΝΙΟΥ
Ford Focus TREND PLUS 5D 2.990 € 201000 km 2006 car ford-focus-2006-1400cc-45733

2015 Opel Corsa
€ 8.890

Mini-Μικρό
50000 Km. | 1248 cc | 95 bhp | Πετρέλαιο-Diesel | Χειροκίνητο | Γκρί (Μεταλλικό) | Προσθιοκίνητο (Fwd) | EURO 5
Opel Corsa DTE ECOFLEX ENJOY S/S CITY 8.890 € 50000 km 2015 car opel-corsa-2015-1248cc-45735

2015 Citroen C3
€ 7.490

Mini-Μικρό
103000 Km. | 1400 cc | 70 bhp | Πετρέλαιο-Diesel | Χειροκίνητο | Άσπρο (Μεταλλικό) | Προσθιοκίνητο (Fwd) | EURO 5
Citroen C3 HDI TREND ESP E5 7.490 € 103000 km 2015 car citroen-c3-2015-1400cc-45545

2015 Peugeot 108
€ 6.490

Mini-Μικρό
53000 Km. | 1000 cc | 69 bhp | Βενζίνη | Χειροκίνητο | Άσπρο (Μεταλλικό) | Προσθιοκίνητο (Fwd) | EURO 5
Peugeot 108 VTI ACCESS ΕΛΛΗΝΙΚΟ+BOOK 6.490 € 53000 km 2015 car peugeot-108-2015-1000cc-44973

2015 Peugeot 208
€ 8.290

Mini-Μικρό
86000 Km. | 1400 cc | 70 bhp | Πετρέλαιο-Diesel | Χειροκίνητο | Γκρί (Μεταλλικό) | Προσθιοκίνητο (Fwd) | EURO 5
  • ΑΥΤΟΜΑΤΟΣ ΠΙΛΟΤΟΣ
Peugeot 208 HDI ACTIVE 8.290 € 86000 km 2015 car peugeot-208-2015-1400cc-45664

2014 Nissan Micra
€ 6.900

Mini-Μικρό
99000 Km. | 1248 cc | 80 bhp | Βενζίνη | Χειροκίνητο | Κόκκινο (Μεταλλικό) | Προσθιοκίνητο (Fwd) | EURO 5
Nissan Micra MOTIVA MIM PURE DRIVE 6.900 € 99000 km 2014 car nissan-micra-2014-1248cc-45656

1996 Opel Vectra
€ 950

Σεντάν-Οικογενειακό
189000 Km. | 1600 cc | 105 bhp | Βενζίνη | Χειροκίνητο | Μαύρο | Προσθιοκίνητο (Fwd) | EURO 4
  • ΖΑΝΤΕΣ ΑΛΟΥΜΙΝΙΟΥ
Opel Vectra CD 5D 950 € 189000 km 1996 car opel-vectra-1996-1600cc-45696

2010 Volkswagen Touran
€ 7.490

Mpv-Πολυμορφικό
223000 Km. | 1400 cc | 140 bhp | Βενζίνη | Χειροκίνητο | Ασημί (Μεταλλικό) | Προσθιοκίνητο (Fwd) | EURO 5
  • ΚΛΙΜΑΤΙΣΜΟΣ - A/C
  • ΑΥΤΟΜΑΤΟΣ ΠΙΛΟΤΟΣ
  • ΖΑΝΤΕΣ ΑΛΟΥΜΙΝΙΟΥ
Volkswagen Touran TSI MT-6 5-SEATS 7.490 € 223000 km 2010 car volkswagen-touran-2010-1400cc-45694

2014 Suzuki Sx4
€ 13.490

Hatchback-Μεσαίο
98000 Km. | 1600 cc | 120 bhp | Πετρέλαιο-Diesel | Χειροκίνητο | Γκρί (Μεταλλικό) | Προσθιοκίνητο (Fwd) | EURO 5
  • ΚΛΙΜΑΤΙΣΜΟΣ - A/C
  • ΑΥΤΟΜΑΤΟΣ ΠΙΛΟΤΟΣ
  • ΖΑΝΤΕΣ ΑΛΟΥΜΙΝΙΟΥ
Suzuki Sx4 S-CROSS DDIS 13.490 € 98000 km 2014 car suzuki-sx4-2014-1600cc-44819

GARAGE