Δευτ - Παρ: 9:00-20:30, Σαβ: 9:00-15:00

52 Οχήματα βρέθηκαν

2017 Smart Fortwo
€ 13.990

Mini-Μικρό
27320 Km. | 1 cc | 82 bhp | Ηλεκτρικό | Αυτόματο | Μαύρο | Πισωκίνητο (Rwd) | EURO 6
  • ΚΛΙΜΑΤΙΣΜΟΣ - A/C
  • ΖΑΝΤΕΣ ΑΛΟΥΜΙΝΙΟΥ
  • ΔΕΡΜΑΤΙΝΟ ΕΣΩΤΕΡΙΚΟ
  • ΠΛΟΗΓΗΣΗ
  • ΑΥΤΟΜΑΤΟ ΚΙΒΩΤΙΟ
  • Κρατημένο Έως 22/04/2021 
Smart Fortwo BRABUS 13.990 € 27320 km 2017 car smart-fortwo-2017-1cc-49148

2017 Bmw i3
€ 22.500

Hatchback-Μεσαίο
12400 Km. | 1 cc | 170 bhp | Ηλεκτρικό | Αυτόματο | Άσπρο | Πισωκίνητο (Rwd) | EURO 6
  • ΚΛΙΜΑΤΙΣΜΟΣ - A/C
  • ΑΥΤΟΜΑΤΟΣ ΠΙΛΟΤΟΣ
  • ΥΠΟΒΟΗΘΗΣΗ ΠΑΡΚΑΡΙΣΜΑΤΟΣ
  • ΠΛΟΗΓΗΣΗ
  • ΑΥΤΟΜΑΤΟ ΚΙΒΩΤΙΟ
Bmw i3 94 AH DC ultra fast charge 22.500 € 12400 km 2017 car bmw-i3-2017-1cc-49157

2019 Volkswagen Tiguan
€ 25.400

Τζίπ-Suv-4x4
43800 Km. | 1498 cc | 150 bhp | Βενζίνη | Αυτόματο | Γκρί (Μεταλλικό) | Προσθιοκίνητο (Fwd) | EURO 6
  • ΑΥΤΟΜΑΤΟΣ ΠΙΛΟΤΟΣ
  • ΥΠΟΒΟΗΘΗΣΗ ΠΑΡΚΑΡΙΣΜΑΤΟΣ
  • ΖΑΝΤΕΣ ΑΛΟΥΜΙΝΙΟΥ
  • ΑΥΤΟΜΑΤΟ ΚΙΒΩΤΙΟ
Volkswagen Tiguan 25.400 € 43800 km 2019 car volkswagen-tiguan-2019-1498cc-49279

2017 Volvo S60
€ 16.400

Σεντάν-Οικογενειακό
102000 Km. | 1500 cc | 152 bhp | Βενζίνη | Αυτόματο | Ασημί (Μεταλλικό) | Προσθιοκίνητο (Fwd) | EURO 6
  • ΚΛΙΜΑΤΙΣΜΟΣ - A/C
  • ΑΥΤΟΜΑΤΟΣ ΠΙΛΟΤΟΣ
  • ΥΠΟΒΟΗΘΗΣΗ ΠΑΡΚΑΡΙΣΜΑΤΟΣ
  • ΖΑΝΤΕΣ ΑΛΟΥΜΙΝΙΟΥ
  • ΠΛΟΗΓΗΣΗ
  • ΑΥΤΟΜΑΤΟ ΚΙΒΩΤΙΟ
Volvo S60 T3 LIVSTYL AUT ECO S/S EURO-6 16.400 € 102000 km 2017 car volvo-s60-2017-1500cc-47770

2018 Peugeot Boxer
€ 15.400

Van
39000 Km. | 2000 cc | 110 bhp | Πετρέλαιο-Diesel | Χειροκίνητο | Άσπρο (Μεταλλικό) | Προσθιοκίνητο (Fwd) | EURO 6
  • ΑΥΤΟΜΑΤΟΣ ΠΙΛΟΤΟΣ
  • ΥΠΟΒΟΗΘΗΣΗ ΠΑΡΚΑΡΙΣΜΑΤΟΣ
Peugeot Boxer ΕΠΑΓΓΕΛΜΑΤΙΚΟ HDI L1H1 PRO EURO-6 15.400 € 39000 km 2018 car peugeot-boxer-2018-2000cc-47905

2018 Peugeot Partner
€ 10.990

Van
1324 Km. | 1 cc | 69 bhp | Ηλεκτρικό | Αυτόματο | Άσπρο | Προσθιοκίνητο (Fwd) | EURO 6
  • ΚΛΙΜΑΤΙΣΜΟΣ - A/C
  • ΑΥΤΟΜΑΤΟΣ ΠΙΛΟΤΟΣ
  • ΑΥΤΟΜΑΤΟ ΚΙΒΩΤΙΟ
Peugeot Partner Electric 10.990 € 1324 km 2018 car peugeot-partner-2018-1cc-48400

2016 Bmw 216 Active Tourer
€ 16.300

Mpv-Πολυμορφικό
79688 Km. | 1500 cc | 115 bhp | Πετρέλαιο-Diesel | Αυτόματο | Γκρί (Μεταλλικό) | Προσθιοκίνητο (Fwd) | EURO 6
  • ΥΠΟΒΟΗΘΗΣΗ ΠΑΡΚΑΡΙΣΜΑΤΟΣ
  • ΖΑΝΤΕΣ ΑΛΟΥΜΙΝΙΟΥ
  • ΔΕΡΜΑΤΙΝΟ ΕΣΩΤΕΡΙΚΟ
  • ΑΥΤΟΜΑΤΟ ΚΙΒΩΤΙΟ
Bmw 216 Active Tourer 1,5 active tourer103 16.300 € 79688 km 2016 car bmw-216-active-tourer-2016-1500cc-48780

2017 Mercedes-Benz GLA 180
€ 26.700

Τζίπ-Suv-4x4
42213 Km. | 1500 cc | 109 bhp | Πετρέλαιο-Diesel | Αυτόματο | Γκρί (Μεταλλικό) | Προσθιοκίνητο (Fwd) | EURO 6
  • ΑΥΤΟΜΑΤΟΣ ΠΙΛΟΤΟΣ
  • ΔΕΡΜΑΤΙΝΟ ΕΣΩΤΕΡΙΚΟ
  • ΑΥΤΟΜΑΤΟ ΚΙΒΩΤΙΟ
Mercedes-Benz GLA 180 26.700 € 42213 km 2017 car mercedes-benz-gla-180-2017-1500cc-48783

2018 Jeep Compass
€ 20.990

Τζίπ-Suv-4x4
53000 Km. | 1598 cc | 120 bhp | Πετρέλαιο-Diesel | Χειροκίνητο | Γκρί (Μεταλλικό) | Προσθιοκίνητο (Fwd) | EURO 6
Jeep Compass 20.990 € 53000 km 2018 car jeep-compass-2018-1598cc-48936

2003 Suzuki Wagon R+
€ 2.990

Mini-Μικρό
285219 Km. | 1248 cc | 90 bhp | Πετρέλαιο-Diesel | Χειροκίνητο | Γαλάζιο (Μεταλλικό) | Προσθιοκίνητο (Fwd) | EURO 3
Suzuki Wagon R+ 2.990 € 285219 km 2003 car suzuki-wagon-r-2003-1248cc-49280

2012 Ford Focus
€ 7.700

Hatchback-Μεσαίο
190000 Km. | 1600 cc | 115 bhp | Πετρέλαιο-Diesel | Χειροκίνητο | Γκρί (Μεταλλικό) | Προσθιοκίνητο (Fwd) | EURO 5
  • ΥΠΟΒΟΗΘΗΣΗ ΠΑΡΚΑΡΙΣΜΑΤΟΣ
Ford Focus TREND 5D 7.700 € 190000 km 2012 car ford-focus-2012-1600cc-48190

2015 Mercedes-Benz Citan
€ 8.900

Van
105000 Km. | 1500 cc | 90 bhp | Πετρέλαιο-Diesel | Χειροκίνητο | Άσπρο | Προσθιοκίνητο (Fwd) | EURO 6
Mercedes-Benz Citan 8.900 € 105000 km 2015 car mercedes-benz-citan-2015-1500cc-49029

2012 Peugeot 508
€ 11.900

Station Wagon
205000 Km. | 1560 cc | 115 bhp | Πετρέλαιο-Diesel | Αυτόματο | Μαύρο | Προσθιοκίνητο (Fwd) | ΑΛΛΟ
  • ΑΥΤΟΜΑΤΟΣ ΠΙΛΟΤΟΣ
  • ΥΠΟΒΟΗΘΗΣΗ ΠΑΡΚΑΡΙΣΜΑΤΟΣ
  • ΖΑΝΤΕΣ ΑΛΟΥΜΙΝΙΟΥ
  • ΠΛΟΗΓΗΣΗ
  • ΑΥΤΟΜΑΤΟ ΚΙΒΩΤΙΟ
Peugeot 508 Station wagon 11.900 € 205000 km 2012 car peugeot-508-2012-1560cc-48589

2011 Volvo S60
€ 9.490

Σεντάν-Οικογενειακό
163000 Km. | 1596 cc | 180 bhp | Βενζίνη | Αυτόματο | Μαύρο (Μεταλλικό) | Προσθιοκίνητο (Fwd) | ΑΛΛΟ
  • ΑΥΤΟΜΑΤΟΣ ΠΙΛΟΤΟΣ
  • ΖΑΝΤΕΣ ΑΛΟΥΜΙΝΙΟΥ
  • ΑΥΤΟΜΑΤΟ ΚΙΒΩΤΙΟ
Volvo S60 T4 9.490 € 163000 km 2011 car volvo-s60-2011-1596cc-49108

2014 Mini One
€ 13.400

Mini-Μικρό
106500 Km. | 1198 cc | 105 bhp | Βενζίνη | Αυτόματο | Μπέζ | Προσθιοκίνητο (Fwd) | EURO 5
  • ΑΥΤΟΜΑΤΟΣ ΠΙΛΟΤΟΣ
  • ΖΑΝΤΕΣ ΑΛΟΥΜΙΝΙΟΥ
  • ΑΥΤΟΜΑΤΟ ΚΙΒΩΤΙΟ
Mini One AUTOMATIC 13.400 € 106500 km 2014 car mini-one-2014-1198cc-49153

1997 Seat Ibiza
€ 1.250

Mini-Μικρό
160000 Km. | 1600 cc | 101 bhp | Βενζίνη | Χειροκίνητο | Κόκκινο | Προσθιοκίνητο (Fwd) | EURO 4
Seat Ibiza 16V 5D A/C 1.250 € 160000 km 1997 car seat-ibiza-1997-1600cc-45627

1995 Fiat Punto
€ 890

Mini-Μικρό
250000 Km. | 1242 cc | 65 bhp | Βενζίνη | Χειροκίνητο | Μπλέ | Προσθιοκίνητο (Fwd) | EURO 3
Fiat Punto PUNTO 75 ELX 890 € 250000 km 1995 car fiat-punto-1995-1242cc-47657

2019 Bmw 114
€ 16.400

Hatchback-Μεσαίο
45000 Km. | 1496 cc | 95 bhp | Πετρέλαιο-Diesel | Χειροκίνητο | Μαύρο (Μεταλλικό) | Προσθιοκίνητο (Fwd) | EURO 6
  • ΖΑΝΤΕΣ ΑΛΟΥΜΙΝΙΟΥ
Bmw 114 16.400 € 45000 km 2019 car bmw-114-2019-1496cc-48719

2017 Smart Fortwo
€ 15.400

Mini-Μικρό
9438 Km. | 1 cc | 82 bhp | Ηλεκτρικό | Αυτόματο | Μαύρο | Πισωκίνητο (Rwd) | EURO 6
  • ΚΛΙΜΑΤΙΣΜΟΣ - A/C
  • ΑΥΤΟΜΑΤΟΣ ΠΙΛΟΤΟΣ
  • ΖΑΝΤΕΣ ΑΛΟΥΜΙΝΙΟΥ
  • ΔΕΡΜΑΤΙΝΟ ΕΣΩΤΕΡΙΚΟ
  • ΠΛΟΗΓΗΣΗ
  • ΑΥΤΟΜΑΤΟ ΚΙΒΩΤΙΟ
Smart Fortwo BRABUS 15.400 € 9438 km 2017 car smart-fortwo-2017-1cc-49147

2017 Smart Fortwo
€ 16.500

Mini-Μικρό
14900 Km. | 1 cc | 82 bhp | Ηλεκτρικό | Αυτόματο | Μαύρο | Πισωκίνητο (Rwd) | EURO 6
  • ΚΛΙΜΑΤΙΣΜΟΣ - A/C
  • ΖΑΝΤΕΣ ΑΛΟΥΜΙΝΙΟΥ
  • ΔΕΡΜΑΤΙΝΟ ΕΣΩΤΕΡΙΚΟ
  • ΠΛΟΗΓΗΣΗ
  • ΑΥΤΟΜΑΤΟ ΚΙΒΩΤΙΟ
Smart Fortwo CABRIO BRABUS tailor made 16.500 € 14900 km 2017 car smart-fortwo-2017-1cc-49149

GARAGE