Δευτ - Παρ: 9:00-20:30, Σαβ: 9:00-15:00

38 Οχήματα βρέθηκαν

2021 Fiat 500
€ 27.900

Mini-Μικρό
15013 Km. | 1 cc | 118 bhp | Ηλεκτρικό | Αυτόματο | Μαύρο (Μεταλλικό) | Προσθιοκίνητο (Fwd) | EURO 6
  • ΚΛΙΜΑΤΙΣΜΟΣ - A/C
  • ΑΥΤΟΜΑΤΟΣ ΠΙΛΟΤΟΣ
  • ΥΠΟΒΟΗΘΗΣΗ ΠΑΡΚΑΡΙΣΜΑΤΟΣ
  • ΖΑΝΤΕΣ ΑΛΟΥΜΙΝΙΟΥ
  • ΠΛΟΗΓΗΣΗ
  • ΑΥΤΟΜΑΤΟ ΚΙΒΩΤΙΟ
Fiat 500 500e 3+1 Icon 27.900 € 15013 km 2021 car fiat-500-2021-1cc-51664

1999 Jeep Grand Cherokee
€ 3.990

Τζίπ-Suv-4x4
267334 Km. | 3960 cc | 195 bhp | Βενζίνη - Αέριο(LPG) | Αυτόματο | Μπλέ Σκούρο (Μεταλλικό) | Τετρακίνητο (4wd) | EURO 3
  • ΑΥΤΟΜΑΤΟΣ ΠΙΛΟΤΟΣ
  • ΖΑΝΤΕΣ ΑΛΟΥΜΙΝΙΟΥ
  • ΔΕΡΜΑΤΙΝΟ ΕΣΩΤΕΡΙΚΟ
  • ΤΕΤΡΑΚΙΝΗΣΗ
  • ΑΥΤΟΜΑΤΟ ΚΙΒΩΤΙΟ
  • Κρατημένο Έως 16/05/2022 
Jeep Grand Cherokee 3.990 € 267334 km 1999 car jeep-grand-cherokee-1999-3960cc-51291

2020 Peugeot 208
€ 27.990

Hatchback-Μεσαίο
20629 Km. | 1 cc | 136 bhp | Ηλεκτρικό | Αυτόματο | Άσπρο (Μεταλλικό) | Προσθιοκίνητο (Fwd) | EURO 6
  • ΚΛΙΜΑΤΙΣΜΟΣ - A/C
  • ΑΥΤΟΜΑΤΟΣ ΠΙΛΟΤΟΣ
  • ΥΠΟΒΟΗΘΗΣΗ ΠΑΡΚΑΡΙΣΜΑΤΟΣ
  • ΖΑΝΤΕΣ ΑΛΟΥΜΙΝΙΟΥ
  • ΔΕΡΜΑΤΙΝΟ ΕΣΩΤΕΡΙΚΟ
  • ΠΛΟΗΓΗΣΗ
  • ΑΥΤΟΜΑΤΟ ΚΙΒΩΤΙΟ
Peugeot 208 II e- Allure 27.990 € 20629 km 2020 car peugeot-208-2020-1cc-51535

2017 Smart Fortwo
€ 14.400

Mini-Μικρό
49860 Km. | 1 cc | 82 bhp | Ηλεκτρικό | Αυτόματο | Μαύρο (Μεταλλικό) | Πισωκίνητο (Rwd) | EURO 6
  • ΚΛΙΜΑΤΙΣΜΟΣ - A/C
  • ΑΥΤΟΜΑΤΟΣ ΠΙΛΟΤΟΣ
  • ΥΠΟΒΟΗΘΗΣΗ ΠΑΡΚΑΡΙΣΜΑΤΟΣ
  • ΖΑΝΤΕΣ ΑΛΟΥΜΙΝΙΟΥ
  • ΔΕΡΜΑΤΙΝΟ ΕΣΩΤΕΡΙΚΟ
  • ΠΛΟΗΓΗΣΗ
  • ΑΥΤΟΜΑΤΟ ΚΙΒΩΤΙΟ
Smart Fortwo Electric Drive Prime 14.400 € 49860 km 2017 car smart-fortwo-2017-1cc-51564

2010 Smart Fortwo
€ 4.690

Mini-Μικρό
214141 Km. | 999 cc | 71 bhp | Βενζίνη | Αυτόματο | Μαύρο (Μεταλλικό) | Πισωκίνητο (Rwd) | EURO 4
  • ΖΑΝΤΕΣ ΑΛΟΥΜΙΝΙΟΥ
  • ΑΥΤΟΜΑΤΟ ΚΙΒΩΤΙΟ
Smart Fortwo 451 4.690 € 214141 km 2010 car smart-fortwo-2010-999cc-51745

2002 Hyundai Accent
€ 1.950

Hatchback-Μεσαίο
321662 Km. | 1341 cc | 86 bhp | Βενζίνη | Χειροκίνητο | Ασημί (Μεταλλικό) | Προσθιοκίνητο (Fwd) | ΑΛΛΟ
  • ΖΑΝΤΕΣ ΑΛΟΥΜΙΝΙΟΥ
Hyundai Accent 1.950 € 321662 km 2002 car hyundai-accent-2002-1341cc-50521

2005 Toyota Corolla
€ 3.490

Hatchback-Μεσαίο
296980 Km. | 1398 cc | 90 bhp | Βενζίνη - Αέριο(LPG) | Χειροκίνητο | Ασημί (Μεταλλικό) | Προσθιοκίνητο (Fwd) | ΑΛΛΟ
  • ΚΛΙΜΑΤΙΣΜΟΣ - A/C
  • ΖΑΝΤΕΣ ΑΛΟΥΜΙΝΙΟΥ
Toyota Corolla 3.490 € 296980 km 2005 car toyota-corolla-2005-1398cc-50568

2006 Subaru Tribeca
€ 7.250

Τζίπ-Suv-4x4
234978 Km. | 3000 cc | 245 bhp | Βενζίνη - Αέριο(LPG) | Αυτόματο | Γκρί (Μεταλλικό) | Τετρακίνητο (4wd) | EURO 6
  • ΑΥΤΟΜΑΤΟΣ ΠΙΛΟΤΟΣ
  • ΥΠΟΒΟΗΘΗΣΗ ΠΑΡΚΑΡΙΣΜΑΤΟΣ
  • ΖΑΝΤΕΣ ΑΛΟΥΜΙΝΙΟΥ
  • ΔΕΡΜΑΤΙΝΟ ΕΣΩΤΕΡΙΚΟ
  • ΠΛΟΗΓΗΣΗ
  • ΑΥΤΟΜΑΤΟ ΚΙΒΩΤΙΟ
Subaru Tribeca 3.0 B9 7.250 € 234978 km 2006 car subaru-tribeca-2006-3000cc-50864

2005 Volvo Xc90
€ 6.490

Τζίπ-Suv-4x4
194912 Km. | 2521 cc | 210 bhp | Βενζίνη | Αυτόματο | Ασημί (Μεταλλικό) | Τετρακίνητο (Awd) | EURO 5
  • ΑΥΤΟΜΑΤΟΣ ΠΙΛΟΤΟΣ
  • ΥΠΟΒΟΗΘΗΣΗ ΠΑΡΚΑΡΙΣΜΑΤΟΣ
  • ΖΑΝΤΕΣ ΑΛΟΥΜΙΝΙΟΥ
  • ΔΕΡΜΑΤΙΝΟ ΕΣΩΤΕΡΙΚΟ
  • ΗΛΙΟΡΟΦΗ
  • ΤΕΤΡΑΚΙΝΗΣΗ
  • ΠΛΟΗΓΗΣΗ
  • ΑΥΤΟΜΑΤΟ ΚΙΒΩΤΙΟ
Volvo Xc90 AWD 6.490 € 194912 km 2005 car volvo-xc90-2005-2521cc-51070

2009 Fiat 500
€ 12.990

Mini-Μικρό
80324 Km. | 1368 cc | 135 bhp | Βενζίνη | Χειροκίνητο | Κόκκινο (Μεταλλικό) | Προσθιοκίνητο (Fwd) | EURO 5
  • ΚΛΙΜΑΤΙΣΜΟΣ - A/C
  • ΖΑΝΤΕΣ ΑΛΟΥΜΙΝΙΟΥ
  • ΔΕΡΜΑΤΙΝΟ ΕΣΩΤΕΡΙΚΟ
Fiat 500 Abarth 12.990 € 80324 km 2009 car fiat-500-2009-1368cc-51093

2010 Volkswagen Polo
€ 10.400

Hatchback-Μεσαίο
180158 Km. | 1390 cc | 180 bhp | Βενζίνη | Αυτόματο | Μαύρο (Μεταλλικό) | Προσθιοκίνητο (Fwd) | EURO 5
  • ΚΛΙΜΑΤΙΣΜΟΣ - A/C
  • ΑΥΤΟΜΑΤΟΣ ΠΙΛΟΤΟΣ
  • ΥΠΟΒΟΗΘΗΣΗ ΠΑΡΚΑΡΙΣΜΑΤΟΣ
  • ΖΑΝΤΕΣ ΑΛΟΥΜΙΝΙΟΥ
  • ΑΥΤΟΜΑΤΟ ΚΙΒΩΤΙΟ
Volkswagen Polo GTI 10.400 € 180158 km 2010 car volkswagen-polo-2010-1390cc-51229

2006 Bmw 630
€ 14.500

Κουπέ-Σπόρ
277527 Km. | 2996 cc | 258 bhp | Βενζίνη | Αυτόματο | Γκρί (Μεταλλικό) | Πισωκίνητο (Rwd) | EURO 4
  • ΑΥΤΟΜΑΤΟΣ ΠΙΛΟΤΟΣ
  • ΥΠΟΒΟΗΘΗΣΗ ΠΑΡΚΑΡΙΣΜΑΤΟΣ
  • ΖΑΝΤΕΣ ΑΛΟΥΜΙΝΙΟΥ
  • ΔΕΡΜΑΤΙΝΟ ΕΣΩΤΕΡΙΚΟ
  • ΑΥΤΟΜΑΤΟ ΚΙΒΩΤΙΟ
Bmw 630 14.500 € 277527 km 2006 car bmw-630-2006-2996cc-51231

2010 Skoda Scout
€ 10.990

Station Wagon
126231 Km. | 1798 cc | 160 bhp | Βενζίνη | Χειροκίνητο | Άσπρο (Μεταλλικό) | Τετρακίνητο (Awd) | EURO 5
  • ΑΥΤΟΜΑΤΟΣ ΠΙΛΟΤΟΣ
  • ΥΠΟΒΟΗΘΗΣΗ ΠΑΡΚΑΡΙΣΜΑΤΟΣ
  • ΖΑΝΤΕΣ ΑΛΟΥΜΙΝΙΟΥ
  • ΔΕΡΜΑΤΙΝΟ ΕΣΩΤΕΡΙΚΟ
  • ΤΕΤΡΑΚΙΝΗΣΗ
Skoda Scout 1.8 COMBI TSI ABT 10.990 € 126231 km 2010 car skoda-scout-2010-1798cc-51318

2007 Honda Civic
€ 8.600

Hatchback-Μεσαίο
125210 Km. | 1799 cc | 140 bhp | Βενζίνη | Χειροκίνητο | Μαύρο (Μεταλλικό) | Προσθιοκίνητο (Fwd) | EURO 5
  • ΚΛΙΜΑΤΙΣΜΟΣ - A/C
  • ΑΥΤΟΜΑΤΟΣ ΠΙΛΟΤΟΣ
  • ΥΠΟΒΟΗΘΗΣΗ ΠΑΡΚΑΡΙΣΜΑΤΟΣ
  • ΖΑΝΤΕΣ ΑΛΟΥΜΙΝΙΟΥ
Honda Civic 8.600 € 125210 km 2007 car honda-civic-2007-1799cc-51603

2006 Volkswagen Passat Variant
€ 5.400

Station Wagon
255687 Km. | 1984 cc | 150 bhp | Βενζίνη | Χειροκίνητο | Μπλέ (Μεταλλικό) | Προσθιοκίνητο (Fwd) | EURO 4
  • ΑΥΤΟΜΑΤΟΣ ΠΙΛΟΤΟΣ
  • ΥΠΟΒΟΗΘΗΣΗ ΠΑΡΚΑΡΙΣΜΑΤΟΣ
  • ΖΑΝΤΕΣ ΑΛΟΥΜΙΝΙΟΥ
  • ΔΕΡΜΑΤΙΝΟ ΕΣΩΤΕΡΙΚΟ
  • ΠΛΟΗΓΗΣΗ
Volkswagen Passat Variant 2.0 FSI 5.400 € 255687 km 2006 car volkswagen-passat-variant-2006-1984cc-51613

2003 Seat Ibiza
€ 2.800

Hatchback-Μεσαίο
235785 Km. | 1390 cc | 75 bhp | Βενζίνη | Χειροκίνητο | Ασημί (Μεταλλικό) | Προσθιοκίνητο (Fwd) | EURO 4
  • ΖΑΝΤΕΣ ΑΛΟΥΜΙΝΙΟΥ
Seat Ibiza 2.800 € 235785 km 2003 car seat-ibiza-2003-1390cc-51742

2017 Nissan Qashqai
€ 19.400

Τζίπ-Suv-4x4
36937 Km. | 1197 cc | 116 bhp | Βενζίνη | Χειροκίνητο | Άσπρο (Μεταλλικό) | Προσθιοκίνητο (Fwd) | EURO 6
  • ΑΥΤΟΜΑΤΟΣ ΠΙΛΟΤΟΣ
  • ΥΠΟΒΟΗΘΗΣΗ ΠΑΡΚΑΡΙΣΜΑΤΟΣ
  • ΖΑΝΤΕΣ ΑΛΟΥΜΙΝΙΟΥ
  • ΔΕΡΜΑΤΙΝΟ ΕΣΩΤΕΡΙΚΟ
  • ΠΛΟΗΓΗΣΗ
Nissan Qashqai Tekna 1.2 DIG-T 115 19.400 € 36937 km 2017 car nissan-qashqai-2017-1197cc-51021

2017 Bmw 225
€ 25.900

Mpv-Πολυμορφικό
52830 Km. | 1499 cc | 224 bhp | Υβριδικό (Βενζίνη/Ηλεκτρικό) | Αυτόματο | Άσπρο (Μεταλλικό) | Τετρακίνητο (Awd) | EURO 6
  • ΑΥΤΟΜΑΤΟΣ ΠΙΛΟΤΟΣ
  • ΥΠΟΒΟΗΘΗΣΗ ΠΑΡΚΑΡΙΣΜΑΤΟΣ
  • ΖΑΝΤΕΣ ΑΛΟΥΜΙΝΙΟΥ
  • ΤΕΤΡΑΚΙΝΗΣΗ
  • ΠΛΟΗΓΗΣΗ
  • ΑΥΤΟΜΑΤΟ ΚΙΒΩΤΙΟ
Bmw 225 XE iPerformance Active Tourer Advantage 25.900 € 52830 km 2017 car bmw-225-2017-1499cc-51735

2019 Jaguar I-Pace
€ 65.900

Mpv-Πολυμορφικό
18750 Km. | 1 cc | 400 bhp | Ηλεκτρικό | Αυτόματο | Γκρί (Μεταλλικό) | Τετρακίνητο (Awd) | EURO 6
  • ΑΥΤΟΜΑΤΟΣ ΠΙΛΟΤΟΣ
  • ΥΠΟΒΟΗΘΗΣΗ ΠΑΡΚΑΡΙΣΜΑΤΟΣ
  • ΖΑΝΤΕΣ ΑΛΟΥΜΙΝΙΟΥ
  • ΔΕΡΜΑΤΙΝΟ ΕΣΩΤΕΡΙΚΟ
  • ΤΕΤΡΑΚΙΝΗΣΗ
  • ΠΛΟΗΓΗΣΗ
  • ΑΥΤΟΜΑΤΟ ΚΙΒΩΤΙΟ
Jaguar I-Pace EV400 HSE (First Edition) 65.900 € 18750 km 2019 car jaguar-i-pace-2019-1cc-51734

2016 Land-Rover Discovery Sport
€ 36.900

Τζίπ-Suv-4x4
126030 Km. | 1999 cc | 179 bhp | Πετρέλαιο-Diesel | Αυτόματο | Γκρί (Μεταλλικό) | Τετρακίνητο (Awd) | EURO 6
  • ΑΥΤΟΜΑΤΟΣ ΠΙΛΟΤΟΣ
  • ΥΠΟΒΟΗΘΗΣΗ ΠΑΡΚΑΡΙΣΜΑΤΟΣ
  • ΖΑΝΤΕΣ ΑΛΟΥΜΙΝΙΟΥ
  • ΔΕΡΜΑΤΙΝΟ ΕΣΩΤΕΡΙΚΟ
  • ΤΕΤΡΑΚΙΝΗΣΗ
  • ΠΛΟΗΓΗΣΗ
  • ΑΥΤΟΜΑΤΟ ΚΙΒΩΤΙΟ
Land-Rover Discovery Sport 36.900 € 126030 km 2016 car land-rover-discovery-sport-2016-1999cc-51625

GARAGE