Δευτ - Παρ: 9:00-20:30, Σαβ: 9:00-15:00

89 Οχήματα βρέθηκαν

2005 Suzuki Grand Vitara
€ 6.990

Τζίπ-Suv-4x4
34000 Km. | 1600 cc | 106 bhp | Βενζίνη | Χειροκίνητο | Μαύρο (Μεταλλικό) | Προσθιοκίνητο (Fwd) | EURO 5
Suzuki Grand Vitara VVTI 3D 6.990 € 34000 km 2005 car suzuki-grand-vitara-2005-1600cc-46169

2004 Volkswagen Golf
€ 3.200

Hatchback-Μεσαίο
217000 Km. | 1400 cc | 75 bhp | Βενζίνη | Χειροκίνητο | Μαύρο | Προσθιοκίνητο (Fwd) | EURO 5
  • ΚΛΙΜΑΤΙΣΜΟΣ - A/C
  • ΑΥΤΟΜΑΤΟΣ ΠΙΛΟΤΟΣ
  • ΖΑΝΤΕΣ ΑΛΟΥΜΙΝΙΟΥ
Volkswagen Golf COMFORTLINE 3D 3.200 € 217000 km 2004 car volkswagen-golf-2004-1400cc-46074

2015 Peugeot 308
€ 8.900

Hatchback-Μεσαίο
110000 Km. | 1600 cc | 92 bhp | Πετρέλαιο-Diesel | Χειροκίνητο | Γκρί (Μεταλλικό) | Προσθιοκίνητο (Fwd) | EURO 5
  • ΑΥΤΟΜΑΤΟΣ ΠΙΛΟΤΟΣ
Peugeot 308 HDI ACCESS 8.900 € 110000 km 2015 car peugeot-308-2015-1600cc-45868

2013 Audi A3
€ 15.900

Hatchback-Μεσαίο
75000 Km. | 1600 cc | 105 bhp | Πετρέλαιο-Diesel | Χειροκίνητο | Μαύρο (Μεταλλικό) | Προσθιοκίνητο (Fwd) | EURO 5
  • ΚΛΙΜΑΤΙΣΜΟΣ - A/C
  • ΖΑΝΤΕΣ ΑΛΟΥΜΙΝΙΟΥ
Audi A3 TDI AMBITION SPORT UTILITY VEHICLE 15.900 € 75000 km 2013 car audi-a3-2013-1600cc-46138

2015 Renault Clio
€ 9.990

Mini-Μικρό
67000 Km. | 1500 cc | 75 bhp | Πετρέλαιο-Diesel | Χειροκίνητο | Μπλέ (Μεταλλικό) | Πισωκίνητο (Rwd) | EURO 5
  • ΑΥΤΟΜΑΤΟΣ ΠΙΛΟΤΟΣ
  • ΖΑΝΤΕΣ ΑΛΟΥΜΙΝΙΟΥ
  • ΠΛΟΗΓΗΣΗ
Renault Clio NEW DCI EXPRESSION ECO S/S EURO-6 9.990 € 67000 km 2015 car renault-clio-2015-1500cc-46137

2015 Toyota Auris
€ 10.490

Hatchback-Μεσαίο
148000 Km. | 1400 cc | 90 bhp | Πετρέλαιο-Diesel | Χειροκίνητο | Άσπρο (Μεταλλικό) | Προσθιοκίνητο (Fwd) | EURO 5
  • ΚΛΙΜΑΤΙΣΜΟΣ - A/C
Toyota Auris D-4D LIVE EHJ ECO S/S EURO-6 10.490 € 148000 km 2015 car toyota-auris-2015-1400cc-46135

2014 Citroen C4
€ 8.990

Hatchback-Μεσαίο
103000 Km. | 1600 cc | 92 bhp | Πετρέλαιο-Diesel | Χειροκίνητο | Ασημί (Μεταλλικό) | Προσθιοκίνητο (Fwd) | EURO 5
  • ΑΥΤΟΜΑΤΟΣ ΠΙΛΟΤΟΣ
Citroen C4 HDI TREND ESP 8.990 € 103000 km 2014 car citroen-c4-2014-1600cc-46139

2014 Volkswagen Caddy
€ 8.450

Van
207000 Km. | 1600 cc | 102 bhp | Πετρέλαιο-Diesel | Χειροκίνητο | Άσπρο (Μεταλλικό) | Προσθιοκίνητο (Fwd) | EURO 5
Volkswagen Caddy TDI MAXI VAN 8.450 € 207000 km 2014 car volkswagen-caddy-2014-1600cc-45766

2008 Mercedes-Benz C 180
€ 8.990

Σεντάν-Οικογενειακό
290000 Km. | 1600 cc | 156 bhp | Υγραέριο | Χειροκίνητο | Άσπρο (Μεταλλικό) | Πισωκίνητο (Rwd) | EURO 5
  • ΚΛΙΜΑΤΙΣΜΟΣ - A/C
  • ΖΑΝΤΕΣ ΑΛΟΥΜΙΝΙΟΥ
  • ΔΕΡΜΑΤΙΝΟ ΕΣΩΤΕΡΙΚΟ
Mercedes-Benz C 180 BLUE EFFICIENCY KOMPRESSOR 8.990 € 290000 km 2008 car mercedes-benz-c-180-2008-1600cc-46141

2007 Volkswagen Passat
€ 4.950

Σεντάν-Οικογενειακό
136000 Km. | 1600 cc | 115 bhp | Βενζίνη | Χειροκίνητο | Ανθρακί (Μεταλλικό) | Προσθιοκίνητο (Fwd) | EURO 5
  • ΚΛΙΜΑΤΙΣΜΟΣ - A/C
  • ΑΥΤΟΜΑΤΟΣ ΠΙΛΟΤΟΣ
  • ΖΑΝΤΕΣ ΑΛΟΥΜΙΝΙΟΥ
Volkswagen Passat FSI COMFORTLINE 4.950 € 136000 km 2007 car volkswagen-passat-2007-1600cc-46140

2016 Mercedes-Benz Citan
€ 10.490

Van
41000 Km. | 1500 cc | 90 bhp | Πετρέλαιο-Diesel | Χειροκίνητο | Γκρί (Μεταλλικό) | Προσθιοκίνητο (Fwd) | EURO 6
  • ΥΠΟΒΟΗΘΗΣΗ ΠΑΡΚΑΡΙΣΜΑΤΟΣ
Mercedes-Benz Citan CITAN 109 VAN CDI LONG EURO -6 10.490 € 41000 km 2016 car mercedes-benz-citan-2016-1500cc-46136

2006 Bmw X3
€ 9.490

Τζίπ-Suv-4x4
145000 Km. | 2000 cc | 150 bhp | Βενζίνη | Χειροκίνητο | Μαύρο (Μεταλλικό) | Τετρακίνητο (4wd) | EURO 5
  • ΚΛΙΜΑΤΙΣΜΟΣ - A/C
  • ΑΥΤΟΜΑΤΟΣ ΠΙΛΟΤΟΣ
  • ΖΑΝΤΕΣ ΑΛΟΥΜΙΝΙΟΥ
  • ΔΕΡΜΑΤΙΝΟ ΕΣΩΤΕΡΙΚΟ
  • ΤΕΤΡΑΚΙΝΗΣΗ
Bmw X3 SPORT PACKET 9.490 € 145000 km 2006 car bmw-x3-2006-2000cc-45907

2008 Suzuki Grand Vitara
€ 7.800

Τζίπ-Suv-4x4
227000 Km. | 1600 cc | 106 bhp | Υγραέριο | Χειροκίνητο | Μπέζ (Μεταλλικό) | Προσθιοκίνητο (Fwd) | EURO 5
  • ΚΛΙΜΑΤΙΣΜΟΣ - A/C
Suzuki Grand Vitara 1.6 08μοντ 3D LPG 7.800 € 227000 km 2008 car suzuki-grand-vitara-2008-1600cc-46097

2016 Toyota Yaris
€ 8.990

Mini-Μικρό
141000 Km. | 1400 cc | 90 bhp | Πετρέλαιο-Diesel | Χειροκίνητο | Άσπρο (Μεταλλικό) | Προσθιοκίνητο (Fwd) | EURO 5
  • ΖΑΝΤΕΣ ΑΛΟΥΜΙΝΙΟΥ
Toyota Yaris D-4D LIVE PLUS JLO 8.990 € 141000 km 2016 car toyota-yaris-2016-1400cc-45340

2006 Toyota Rav4
€ 7.400

Τζίπ-Suv-4x4
150000 Km. | 2000 cc | 150 bhp | Βενζίνη | Χειροκίνητο | Γκρί (Μεταλλικό) | Τετρακίνητο (4wd) | EURO 5
  • ΚΛΙΜΑΤΙΣΜΟΣ - A/C
  • ΑΥΤΟΜΑΤΟΣ ΠΙΛΟΤΟΣ
  • ΖΑΝΤΕΣ ΑΛΟΥΜΙΝΙΟΥ
  • ΔΕΡΜΑΤΙΝΟ ΕΣΩΤΕΡΙΚΟ
  • ΗΛΙΟΡΟΦΗ
  • ΤΕΤΡΑΚΙΝΗΣΗ
Toyota Rav4 EXECUTIVE S/R 7.400 € 150000 km 2006 car toyota-rav4-2006-2000cc-46066

2012 Mercedes-Benz E 200
€ 24.900

Σεντάν-Οικογενειακό
117000 Km. | 1800 cc | 184 bhp | Βενζίνη | Αυτόματο | Μπέζ (Μεταλλικό) | Πισωκίνητο (Rwd) | EURO 5
  • ΚΛΙΜΑΤΙΣΜΟΣ - A/C
  • ΑΥΤΟΜΑΤΟΣ ΠΙΛΟΤΟΣ
  • ΥΠΟΒΟΗΘΗΣΗ ΠΑΡΚΑΡΙΣΜΑΤΟΣ
  • ΖΑΝΤΕΣ ΑΛΟΥΜΙΝΙΟΥ
  • ΔΕΡΜΑΤΙΝΟ ΕΣΩΤΕΡΙΚΟ
  • ΗΛΙΟΡΟΦΗ
  • ΠΛΟΗΓΗΣΗ
  • ΑΥΤΟΜΑΤΟ ΚΙΒΩΤΙΟ
Mercedes-Benz E 200 ELEGANCE CGI ECO AUT 24.900 € 117000 km 2012 car mercedes-benz-e-200-2012-1800cc-46056

2013 Lancia Ypsilon
€ 6.900

Mini-Μικρό
79000 Km. | 875 cc | 85 bhp | Βενζίνη | Αυτόματο | Άσπρο (Μεταλλικό) | Προσθιοκίνητο (Fwd) | EURO 5
  • ΑΥΤΟΜΑΤΟ ΚΙΒΩΤΙΟ
Lancia Ypsilon AUT ECO CHIC CITY 6.900 € 79000 km 2013 car lancia-ypsilon-2013-875cc-46038

2013 Nissan NV200
€ 7.990

Van
149000 Km. | 1500 cc | 90 bhp | Πετρέλαιο-Diesel | Χειροκίνητο | Άσπρο (Μεταλλικό) | Προσθιοκίνητο (Fwd) | EURO 5
  • ΥΠΟΒΟΗΘΗΣΗ ΠΑΡΚΑΡΙΣΜΑΤΟΣ
Nissan NV200 VAN PRO PLUS LS 5D 7.990 € 149000 km 2013 car nissan-nv200-2013-1500cc-46025

2013 Lancia Ypsilon
€ 6.900

Mini-Μικρό
71000 Km. | 875 cc | 85 bhp | Βενζίνη | Αυτόματο | Ασημί (Μεταλλικό) | Προσθιοκίνητο (Fwd) | EURO 5
  • ΑΥΤΟΜΑΤΟ ΚΙΒΩΤΙΟ
Lancia Ypsilon AUT ECO CHIC CITY 6.900 € 71000 km 2013 car lancia-ypsilon-2013-875cc-46037

2014 Fiat Panda
€ 5.900

Mini-Μικρό
84000 Km. | 1242 cc | 70 bhp | Βενζίνη | Χειροκίνητο | Κόκκινο (Μεταλλικό) | Προσθιοκίνητο (Fwd) | EURO 5
Fiat Panda CITY 5D A/C 5.900 € 84000 km 2014 car fiat-panda-2014-1242cc-46036

GARAGE