Δευτ - Παρ: 9:00-20:30, Σαβ: 9:00-15:00

81 Οχήματα βρέθηκαν

2014 Skoda Citigo
€ 5.990

Mini-Μικρό
60000 Km. | 1000 cc | 60 bhp | Υγραέριο | Χειροκίνητο | Άσπρο (Μεταλλικό) | Προσθιοκίνητο (Fwd) | EURO 5
Skoda Citigo EASY ΕΛΛΗΝΙΚΟ+BOOK 5.990 € 60000 km 2014 car skoda-citigo-2014-1000cc-44786

2011 Audi Q5
€ 15.990

Τζίπ-Suv-4x4
185000 Km. | 2000 cc | 211 bhp | Βενζίνη | Αυτόματο | Άσπρο (Μεταλλικό) | Τετρακίνητο (4wd) | EURO 5
  • ΚΛΙΜΑΤΙΣΜΟΣ - A/C
  • ΑΥΤΟΜΑΤΟΣ ΠΙΛΟΤΟΣ
  • ΥΠΟΒΟΗΘΗΣΗ ΠΑΡΚΑΡΙΣΜΑΤΟΣ
  • ΖΑΝΤΕΣ ΑΛΟΥΜΙΝΙΟΥ
  • ΔΕΡΜΑΤΙΝΟ ΕΣΩΤΕΡΙΚΟ
  • ΤΕΤΡΑΚΙΝΗΣΗ
  • ΑΥΤΟΜΑΤΟ ΚΙΒΩΤΙΟ
Audi Q5 TFSI QUATTRO AUT 15.990 € 185000 km 2011 car audi-q5-2011-2000cc-45181

2010 Audi A4
€ 9.900

Σεντάν-Οικογενειακό
140000 Km. | 2000 cc | 211 bhp | Βενζίνη | Χειροκίνητο | Άσπρο (Μεταλλικό) | Προσθιοκίνητο (Fwd) | EURO 5
  • ΚΛΙΜΑΤΙΣΜΟΣ - A/C
  • ΖΑΝΤΕΣ ΑΛΟΥΜΙΝΙΟΥ
Audi A4 AMBITION SEDAN ECO S/S 9.900 € 140000 km 2010 car audi-a4-2010-2000cc-45180

2015 Mini One
€ 14.490

Mini-Μικρό
89000 Km. | 1500 cc | 95 bhp | Πετρέλαιο-Diesel | Χειροκίνητο | Πράσινο Σκούρο (Μεταλλικό) | Προσθιοκίνητο (Fwd) | EURO 5
  • ΚΛΙΜΑΤΙΣΜΟΣ - A/C
  • ΑΥΤΟΜΑΤΟΣ ΠΙΛΟΤΟΣ
  • ΥΠΟΒΟΗΘΗΣΗ ΠΑΡΚΑΡΙΣΜΑΤΟΣ
  • ΖΑΝΤΕΣ ΑΛΟΥΜΙΝΙΟΥ
Mini One ONE D CONNECTED ECO S/S 14.490 € 89000 km 2015 car mini-one-2015-1500cc-45179

1996 Citroen Xantia
€ 990

Σεντάν-Οικογενειακό
205000 Km. | 1600 cc | 110 bhp | Βενζίνη | Χειροκίνητο | Γκρί | Προσθιοκίνητο (Fwd) | EURO 4
Citroen Xantia A/C R/CD 990 € 205000 km 1996 car citroen-xantia-1996-1600cc-44596

2015 Audi A3
€ 14.490

Hatchback-Μεσαίο
165000 Km. | 1600 cc | 110 bhp | Πετρέλαιο-Diesel | Χειροκίνητο | Άσπρο (Μεταλλικό) | Προσθιοκίνητο (Fwd) | EURO 5
  • ΚΛΙΜΑΤΙΣΜΟΣ - A/C
  • ΥΠΟΒΟΗΘΗΣΗ ΠΑΡΚΑΡΙΣΜΑΤΟΣ
  • ΖΑΝΤΕΣ ΑΛΟΥΜΙΝΙΟΥ
  • ΔΕΡΜΑΤΙΝΟ ΕΣΩΤΕΡΙΚΟ
Audi A3 TDI AMBITION SPORT UTILITY VEHICLE ECO S/S 14.490 € 165000 km 2015 car audi-a3-2015-1600cc-45178

2014 Suzuki Swift
€ 6.700

Mini-Μικρό
191000 Km. | 1248 cc | 75 bhp | Πετρέλαιο-Diesel | Χειροκίνητο | Κόκκινο (Μεταλλικό) | Προσθιοκίνητο (Fwd) | EURO 5
Suzuki Swift DDIS GL ECO S/S 6.700 € 191000 km 2014 car suzuki-swift-2014-1248cc-45177

2015 Bmw 116
€ 14.700

Hatchback-Μεσαίο
59000 Km. | 1500 cc | 116 bhp | Πετρέλαιο-Diesel | Χειροκίνητο | Μπλέ Σκούρο (Μεταλλικό) | Πισωκίνητο (Rwd) | EURO 5
  • ΚΛΙΜΑΤΙΣΜΟΣ - A/C
Bmw 116 116D DYNAMICS EFFICIENT ECO START/STOP 14.700 € 59000 km 2015 car bmw-116-2015-1500cc-45176

2016 Renault Clio
€ 8.490

Mini-Μικρό
106000 Km. | 1500 cc | 75 bhp | Πετρέλαιο-Diesel | Χειροκίνητο | Άσπρο (Μεταλλικό) | Προσθιοκίνητο (Fwd) | EURO 6
  • ΑΥΤΟΜΑΤΟΣ ΠΙΛΟΤΟΣ
Renault Clio NEW DCI AUTHENTIC ECO S/S EURO-6. 8.490 € 106000 km 2016 car renault-clio-2016-1500cc-44975

2015 Renault Megane
€ 12.990

Hatchback-Μεσαίο
69000 Km. | 1500 cc | 110 bhp | Πετρέλαιο-Diesel | Αυτόματο | Γκρί (Μεταλλικό) | Προσθιοκίνητο (Fwd) | EURO 5
  • ΚΛΙΜΑΤΙΣΜΟΣ - A/C
  • ΑΥΤΟΜΑΤΟΣ ΠΙΛΟΤΟΣ
  • ΖΑΝΤΕΣ ΑΛΟΥΜΙΝΙΟΥ
  • ΑΥΤΟΜΑΤΟ ΚΙΒΩΤΙΟ
Renault Megane DCI EDC PROGRESSIVE 12.990 € 69000 km 2015 car renault-megane-2015-1500cc-44977

2012 Citroen C3
€ 5.890

Mini-Μικρό
113000 Km. | 1400 cc | 75 bhp | Πετρέλαιο-Diesel | Χειροκίνητο | Μαύρο (Μεταλλικό) | Προσθιοκίνητο (Fwd) | EURO 5
Citroen C3 HDI TREND ESP 5.890 € 113000 km 2012 car citroen-c3-2012-1400cc-45118

2016 Nissan Navara
€ 18.990

Pick Up-Αγροτικό
29000 Km. | 2300 cc | 160 bhp | Πετρέλαιο-Diesel | Χειροκίνητο | Γκρί (Μεταλλικό) | Τετρακίνητο (4wd) | EURO 6
  • ΑΥΤΟΜΑΤΟΣ ΠΙΛΟΤΟΣ
  • ΖΑΝΤΕΣ ΑΛΟΥΜΙΝΙΟΥ
  • ΤΕΤΡΑΚΙΝΗΣΗ
Nissan Navara NP300 LT D 4WD DC ACENTA D3DA ΕΛΛΗΝΙΚΟ+BOOK EURO-6 18.990 € 29000 km 2016 car nissan-navara-2016-2300cc-44890

2015 Fiat Punto
€ 4.990

Van
170000 Km. | 1248 cc | 75 bhp | Πετρέλαιο-Diesel | Χειροκίνητο | Άσπρο (Μεταλλικό) | Προσθιοκίνητο (Fwd) | EURO 5
Fiat Punto VAN MULTIJET POP COMMERCIAL HATCH ΕΛΛΗΝΙΚΟ+BOOK 4.990 € 170000 km 2015 car fiat-punto-2015-1248cc-44972

2006 Porsche Cayenne
€ 12.900

Τζίπ-Suv-4x4
352000 Km. | 4500 cc | 350 bhp | Βενζίνη | Αυτόματο | Μαύρο (Μεταλλικό) | Τετρακίνητο (4wd) | EURO 5
  • ΚΛΙΜΑΤΙΣΜΟΣ - A/C
  • ΑΥΤΟΜΑΤΟΣ ΠΙΛΟΤΟΣ
  • ΥΠΟΒΟΗΘΗΣΗ ΠΑΡΚΑΡΙΣΜΑΤΟΣ
  • ΖΑΝΤΕΣ ΑΛΟΥΜΙΝΙΟΥ
  • ΔΕΡΜΑΤΙΝΟ ΕΣΩΤΕΡΙΚΟ
  • ΗΛΙΟΡΟΦΗ
  • ΤΕΤΡΑΚΙΝΗΣΗ
  • ΠΛΟΗΓΗΣΗ
  • ΑΥΤΟΜΑΤΟ ΚΙΒΩΤΙΟ
Porsche Cayenne CAYENNE-S AUT F1 12.900 € 352000 km 2006 car porsche-cayenne-2006-4500cc-45123

2008 Audi A3
€ 6.990

Hatchback-Μεσαίο
162000 Km. | 1400 cc | 125 bhp | Βενζίνη | Χειροκίνητο | Μπλέ Σκούρο (Μεταλλικό) | Προσθιοκίνητο (Fwd) | EURO 5
  • ΚΛΙΜΑΤΙΣΜΟΣ - A/C
  • ΖΑΝΤΕΣ ΑΛΟΥΜΙΝΙΟΥ
Audi A3 TFSI AMBITION 5D 6.990 € 162000 km 2008 car audi-a3-2008-1400cc-45117

2012 Fiat Fiorino
€ 3.900

Van
245000 Km. | 1248 cc | 75 bhp | Πετρέλαιο-Diesel | Χειροκίνητο | Άσπρο (Μεταλλικό) | Προσθιοκίνητο (Fwd) | EURO 5
  • ΥΠΟΒΟΗΘΗΣΗ ΠΑΡΚΑΡΙΣΜΑΤΟΣ
Fiat Fiorino VAN ECO S/S 3.900 € 245000 km 2012 car fiat-fiorino-2012-1248cc-45116

2007 Citroen C3
€ 2.890

Mini-Μικρό
74000 Km. | 1124 cc | 68 bhp | Βενζίνη | Χειροκίνητο | Άσπρο | Προσθιοκίνητο (Fwd) | EURO 5
Citroen C3 TREND A/C R/CD 2.890 € 74000 km 2007 car citroen-c3-2007-1124cc-45115

2004 Nissan Almera
€ 2.640

Σεντάν-Οικογενειακό
257000 Km. | 1500 cc | 98 bhp | Υγραέριο | Χειροκίνητο | Γκρί (Μεταλλικό) | Προσθιοκίνητο (Fwd) | EURO 5
Nissan Almera MOTIVA SEDAN 2.640 € 257000 km 2004 car nissan-almera-2004-1500cc-43982

2007 Citroen C3
€ 2.800

Mini-Μικρό
76000 Km. | 1124 cc | 68 bhp | Βενζίνη | Χειροκίνητο | Άσπρο | Προσθιοκίνητο (Fwd) | EURO 5
Citroen C3 TREND A/C R/CD 2.800 € 76000 km 2007 car citroen-c3-2007-1124cc-45104

2014 Ford Grand C-Max
€ 10.990

Mpv-Πολυμορφικό
156000 Km. | 1600 cc | 116 bhp | Πετρέλαιο-Diesel | Χειροκίνητο | Γκρί (Μεταλλικό) | Προσθιοκίνητο (Fwd) | EURO 5
  • ΚΛΙΜΑΤΙΣΜΟΣ - A/C
  • ΥΠΟΒΟΗΘΗΣΗ ΠΑΡΚΑΡΙΣΜΑΤΟΣ
  • ΠΛΟΗΓΗΣΗ
Ford Grand C-Max GRAND C-MAX TREND PLUS ECO S/S 10.990 € 156000 km 2014 car ford-grand-c-max-2014-1600cc-43381

GARAGE