Δευτ - Παρ: 9:00-20:30, Σαβ: 9:00-15:00

84 Οχήματα βρέθηκαν

2004 Volkswagen Golf
€ 3.900

Hatchback-Μεσαίο
217000 Km. | 1400 cc | 75 bhp | Βενζίνη | Χειροκίνητο | Μαύρο | Προσθιοκίνητο (Fwd) | EURO 5
  • ΚΛΙΜΑΤΙΣΜΟΣ - A/C
  • ΑΥΤΟΜΑΤΟΣ ΠΙΛΟΤΟΣ
  • ΖΑΝΤΕΣ ΑΛΟΥΜΙΝΙΟΥ
Volkswagen Golf COMFORTLINE 3D 3.900 € 217000 km 2004 car volkswagen-golf-2004-1400cc-46074

2016 Toyota Yaris
€ 8.990

Mini-Μικρό
141000 Km. | 1400 cc | 90 bhp | Πετρέλαιο-Diesel | Χειροκίνητο | Άσπρο (Μεταλλικό) | Προσθιοκίνητο (Fwd) | EURO 5
  • ΖΑΝΤΕΣ ΑΛΟΥΜΙΝΙΟΥ
Toyota Yaris D-4D LIVE PLUS JLO 8.990 € 141000 km 2016 car toyota-yaris-2016-1400cc-45340

2006 Toyota Rav4
€ 7.400

Τζίπ-Suv-4x4
150000 Km. | 2000 cc | 150 bhp | Βενζίνη | Χειροκίνητο | Γκρί (Μεταλλικό) | Τετρακίνητο (4wd) | EURO 5
  • ΚΛΙΜΑΤΙΣΜΟΣ - A/C
  • ΑΥΤΟΜΑΤΟΣ ΠΙΛΟΤΟΣ
  • ΖΑΝΤΕΣ ΑΛΟΥΜΙΝΙΟΥ
  • ΔΕΡΜΑΤΙΝΟ ΕΣΩΤΕΡΙΚΟ
  • ΗΛΙΟΡΟΦΗ
  • ΤΕΤΡΑΚΙΝΗΣΗ
Toyota Rav4 EXECUTIVE S/R 7.400 € 150000 km 2006 car toyota-rav4-2006-2000cc-46066

2011 Fiat Fiorino
€ 4.300

Van
312000 Km. | 1248 cc | 75 bhp | Πετρέλαιο-Diesel | Χειροκίνητο | Άσπρο (Μεταλλικό) | Προσθιοκίνητο (Fwd) | EURO 5
Fiat Fiorino VAN MULTIJET 4.300 € 312000 km 2011 car fiat-fiorino-2011-1248cc-46057

2012 Mercedes-Benz E 200
€ 24.900

Σεντάν-Οικογενειακό
117000 Km. | 1800 cc | 184 bhp | Βενζίνη | Αυτόματο | Μπέζ (Μεταλλικό) | Πισωκίνητο (Rwd) | EURO 5
  • ΚΛΙΜΑΤΙΣΜΟΣ - A/C
  • ΑΥΤΟΜΑΤΟΣ ΠΙΛΟΤΟΣ
  • ΥΠΟΒΟΗΘΗΣΗ ΠΑΡΚΑΡΙΣΜΑΤΟΣ
  • ΖΑΝΤΕΣ ΑΛΟΥΜΙΝΙΟΥ
  • ΔΕΡΜΑΤΙΝΟ ΕΣΩΤΕΡΙΚΟ
  • ΗΛΙΟΡΟΦΗ
  • ΠΛΟΗΓΗΣΗ
  • ΑΥΤΟΜΑΤΟ ΚΙΒΩΤΙΟ
Mercedes-Benz E 200 ELEGANCE CGI ECO AUT 24.900 € 117000 km 2012 car mercedes-benz-e-200-2012-1800cc-46056

2013 Lancia Ypsilon
€ 6.900

Mini-Μικρό
79000 Km. | 875 cc | 85 bhp | Βενζίνη | Αυτόματο | Άσπρο (Μεταλλικό) | Προσθιοκίνητο (Fwd) | EURO 5
  • ΑΥΤΟΜΑΤΟ ΚΙΒΩΤΙΟ
Lancia Ypsilon AUT ECO CHIC CITY 6.900 € 79000 km 2013 car lancia-ypsilon-2013-875cc-46038

2013 Nissan NV200
€ 7.990

Van
149000 Km. | 1500 cc | 90 bhp | Πετρέλαιο-Diesel | Χειροκίνητο | Άσπρο (Μεταλλικό) | Προσθιοκίνητο (Fwd) | EURO 5
  • ΥΠΟΒΟΗΘΗΣΗ ΠΑΡΚΑΡΙΣΜΑΤΟΣ
Nissan NV200 VAN PRO PLUS LS 5D 7.990 € 149000 km 2013 car nissan-nv200-2013-1500cc-46025

2013 Lancia Ypsilon
€ 6.900

Mini-Μικρό
71000 Km. | 875 cc | 85 bhp | Βενζίνη | Αυτόματο | Ασημί (Μεταλλικό) | Προσθιοκίνητο (Fwd) | EURO 5
  • ΑΥΤΟΜΑΤΟ ΚΙΒΩΤΙΟ
Lancia Ypsilon AUT ECO CHIC CITY 6.900 € 71000 km 2013 car lancia-ypsilon-2013-875cc-46037

2014 Fiat Panda
€ 5.900

Mini-Μικρό
84000 Km. | 1242 cc | 70 bhp | Βενζίνη | Χειροκίνητο | Κόκκινο (Μεταλλικό) | Προσθιοκίνητο (Fwd) | EURO 5
Fiat Panda CITY 5D A/C 5.900 € 84000 km 2014 car fiat-panda-2014-1242cc-46036

2006 Skoda Octavia
€ 5.500

Σεντάν-Οικογενειακό
55000 Km. | 1800 cc | 180 bhp | Βενζίνη | Χειροκίνητο | Μαύρο (Μεταλλικό) | Προσθιοκίνητο (Fwd) | EURO 5
  • ΚΛΙΜΑΤΙΣΜΟΣ - A/C
  • ΖΑΝΤΕΣ ΑΛΟΥΜΙΝΙΟΥ
  • ΔΕΡΜΑΤΙΝΟ ΕΣΩΤΕΡΙΚΟ
Skoda Octavia RC 20V TURBO 5.500 € 55000 km 2006 car skoda-octavia-2006-1800cc-46032

2014 Honda Cr-V
€ 18.990

Τζίπ-Suv-4x4
74000 Km. | 1600 cc | 120 bhp | Πετρέλαιο-Diesel | Χειροκίνητο | Γκρί (Μεταλλικό) | Προσθιοκίνητο (Fwd) | EURO 5
  • ΚΛΙΜΑΤΙΣΜΟΣ - A/C
  • ΑΥΤΟΜΑΤΟΣ ΠΙΛΟΤΟΣ
  • ΖΑΝΤΕΣ ΑΛΟΥΜΙΝΙΟΥ
Honda Cr-V I-DTEC 2WD COMFORT 6-MT ECO S/S 18.990 € 74000 km 2014 car honda-cr-v-2014-1600cc-46020

2015 Bmw 116
€ 14.900

Hatchback-Μεσαίο
93000 Km. | 1600 cc | 116 bhp | Πετρέλαιο-Diesel | Χειροκίνητο | Μαύρο (Μεταλλικό) | Πισωκίνητο (Rwd) | EURO 5
  • ΚΛΙΜΑΤΙΣΜΟΣ - A/C
  • ΑΥΤΟΜΑΤΟΣ ΠΙΛΟΤΟΣ
  • ΥΠΟΒΟΗΘΗΣΗ ΠΑΡΚΑΡΙΣΜΑΤΟΣ
  • ΖΑΝΤΕΣ ΑΛΟΥΜΙΝΙΟΥ
Bmw 116 116D DYNAMICS EFFICIENT ECO START/STOP 14.900 € 93000 km 2015 car bmw-116-2015-1600cc-46021

2014 Opel Astra
€ 9.990

Hatchback-Μεσαίο
64000 Km. | 1600 cc | 136 bhp | Πετρέλαιο-Diesel | Χειροκίνητο | Ασημί (Μεταλλικό) | Προσθιοκίνητο (Fwd) | EURO 5
  • ΑΥΤΟΜΑΤΟΣ ΠΙΛΟΤΟΣ
  • ΥΠΟΒΟΗΘΗΣΗ ΠΑΡΚΑΡΙΣΜΑΤΟΣ
Opel Astra CDTI EXCESS ECOTEC S/S 6-MT 9.990 € 64000 km 2014 car opel-astra-2014-1600cc-46024

2014 Toyota Auris
€ 9.700

Hatchback-Μεσαίο
86000 Km. | 1400 cc | 90 bhp | Πετρέλαιο-Diesel | Χειροκίνητο | Ασημί (Μεταλλικό) | Προσθιοκίνητο (Fwd) | EURO 5
  • ΚΛΙΜΑΤΙΣΜΟΣ - A/C
  • ΥΠΟΒΟΗΘΗΣΗ ΠΑΡΚΑΡΙΣΜΑΤΟΣ
Toyota Auris D-4D LIFE ECO S/S 6-MT 9.700 € 86000 km 2014 car toyota-auris-2014-1400cc-46023

2014 Ford Fiesta
€ 4.900

Van
189000 Km. | 1600 cc | 95 bhp | Πετρέλαιο-Diesel | Χειροκίνητο | Άσπρο (Μεταλλικό) | Προσθιοκίνητο (Fwd) | EURO 5
Ford Fiesta VAN TDI TREND ECO S/S 4.900 € 189000 km 2014 car ford-fiesta-2014-1600cc-46022

2014 Suzuki Alto
€ 5.900

Mini-Μικρό
38000 Km. | 1000 cc | 68 bhp | Βενζίνη | Χειροκίνητο | Γαλάζιο (Μεταλλικό) | Προσθιοκίνητο (Fwd) | EURO 5
Suzuki Alto GL A/C 5D 5.900 € 38000 km 2014 car suzuki-alto-2014-1000cc-46018

2014 Ford Mondeo
€ 11.800

Σεντάν-Οικογενειακό
106000 Km. | 1600 cc | 115 bhp | Πετρέλαιο-Diesel | Χειροκίνητο | Γκρί (Μεταλλικό) | Προσθιοκίνητο (Fwd) | EURO 5
  • ΚΛΙΜΑΤΙΣΜΟΣ - A/C
  • ΑΥΤΟΜΑΤΟΣ ΠΙΛΟΤΟΣ
  • ΖΑΝΤΕΣ ΑΛΟΥΜΙΝΙΟΥ
Ford Mondeo SPORT DURATORG ECO 11.800 € 106000 km 2014 car ford-mondeo-2014-1600cc-46017

2015 Fiat Doblo
€ 8.900

Van
86000 Km. | 1248 cc | 90 bhp | Πετρέλαιο-Diesel | Χειροκίνητο | Άσπρο (Μεταλλικό) | Προσθιοκίνητο (Fwd) | EURO 5
Fiat Doblo NEW VAN MULTIJET SX MAXI 8.900 € 86000 km 2015 car fiat-doblo-2015-1248cc-45944

2012 Peugeot Bipper
€ 6.450

Van
91000 Km. | 1300 cc | 75 bhp | Πετρέλαιο-Diesel | Χειροκίνητο | Άσπρο (Μεταλλικό) | Προσθιοκίνητο (Fwd) | EURO 5
  • ΥΠΟΒΟΗΘΗΣΗ ΠΑΡΚΑΡΙΣΜΑΤΟΣ
Peugeot Bipper VAN PASSENGER HDI 6.450 € 91000 km 2012 car peugeot-bipper-2012-1300cc-45937

2008 Seat Cordoba
€ 3.800

Σεντάν-Οικογενειακό
175000 Km. | 1400 cc | 85 bhp | Βενζίνη | Χειροκίνητο | Μαύρο (Μεταλλικό) | Προσθιοκίνητο (Fwd) | EURO 5
  • ΚΛΙΜΑΤΙΣΜΟΣ - A/C
  • ΥΠΟΒΟΗΘΗΣΗ ΠΑΡΚΑΡΙΣΜΑΤΟΣ
  • ΠΛΟΗΓΗΣΗ
Seat Cordoba SEDAN 1.4 3.800 € 175000 km 2008 car seat-cordoba-2008-1400cc-46011

GARAGE