210 9637700 - 210 9631890
Δευτ - Παρ: 9:00-20:30, Σαβ: 9:00-15:00

74 Οχήματα βρέθηκαν

2008 Bmw 325
€ 11.990

Κουπέ-Σπόρ
259000 Km. | 3000 cc | 218 bhp | Βενζίνη | Χειροκίνητο | Άσπρο (Μεταλλικό) | Τετρακίνητο (4wd) | EURO 5
  • ΚΛΙΜΑΤΙΣΜΟΣ - A/C
  • ΑΥΤΟΜΑΤΟΣ ΠΙΛΟΤΟΣ
  • ΥΠΟΒΟΗΘΗΣΗ ΠΑΡΚΑΡΙΣΜΑΤΟΣ
  • ΖΑΝΤΕΣ ΑΛΟΥΜΙΝΙΟΥ
  • ΔΕΡΜΑΤΙΝΟ ΕΣΩΤΕΡΙΚΟ
  • ΤΕΤΡΑΚΙΝΗΣΗ
Bmw 325 XI COUPE M PACK 11.990 € 259000 km 2008 car bmw-325-2008-3000cc-44039

2007 Opel Corsa
€ 3.990

Mini-Μικρό
162000 Km. | 1400 cc | 100 bhp | Βενζίνη | Χειροκίνητο | Γκρί (Μεταλλικό) | Προσθιοκίνητο (Fwd) | EURO 5
  • ΑΥΤΟΜΑΤΟΣ ΠΙΛΟΤΟΣ
  • ΖΑΝΤΕΣ ΑΛΟΥΜΙΝΙΟΥ
Opel Corsa SPORT 5D 3.990 € 162000 km 2007 car opel-corsa-2007-1400cc-44038

2008 Audi A4
€ 6.290

Σεντάν-Οικογενειακό
110000 Km. | 2000 cc | 200 bhp | Βενζίνη | Χειροκίνητο | Μαύρο (Μεταλλικό) | Προσθιοκίνητο (Fwd) | EURO 5
  • ΚΛΙΜΑΤΙΣΜΟΣ - A/C
  • ΖΑΝΤΕΣ ΑΛΟΥΜΙΝΙΟΥ
Audi A4 2.0 FSI TURBO 6.290 € 110000 km 2008 car audi-a4-2008-2000cc-43770

2015 Audi A3
€ 16.390

Hatchback-Μεσαίο
106000 Km. | 1600 cc | 110 bhp | Πετρέλαιο-Diesel | Χειροκίνητο | Μαύρο (Μεταλλικό) | Προσθιοκίνητο (Fwd) | EURO 5
  • ΚΛΙΜΑΤΙΣΜΟΣ - A/C
  • ΖΑΝΤΕΣ ΑΛΟΥΜΙΝΙΟΥ
Audi A3 TDI AMBITION 5D ECO S/S 16.390 € 106000 km 2015 car audi-a3-2015-1600cc-43698

2017 Alfa-Romeo Giulietta
€ 14.200

Hatchback-Μεσαίο
21000 Km. | 1400 cc | 120 bhp | Βενζίνη | Χειροκίνητο | Μαύρο (Μεταλλικό) | Προσθιοκίνητο (Fwd) | EURO 6
  • ΖΑΝΤΕΣ ΑΛΟΥΜΙΝΙΟΥ
Alfa-Romeo Giulietta NEW FACE LIFT TB ECO S/S 14.200 € 21000 km 2017 car alfa-romeo-giulietta-2017-1400cc-43388

2015 Volvo V40
€ 12.990

Station Wagon
115000 Km. | 1600 cc | 115 bhp | Πετρέλαιο-Diesel | Χειροκίνητο | Μαύρο (Μεταλλικό) | Προσθιοκίνητο (Fwd) | EURO 5
  • ΚΛΙΜΑΤΙΣΜΟΣ - A/C
  • ΑΥΤΟΜΑΤΟΣ ΠΙΛΟΤΟΣ
  • ΥΠΟΒΟΗΘΗΣΗ ΠΑΡΚΑΡΙΣΜΑΤΟΣ
  • ΖΑΝΤΕΣ ΑΛΟΥΜΙΝΙΟΥ
Volvo V40 D2 88G ECO S/S FWD LIVSTYL FACE LIFT 12.990 € 115000 km 2015 car volvo-v40-2015-1600cc-44021

2005 Mercedes-Benz A 150
€ 3.990

Hatchback-Μεσαίο
196000 Km. | 1500 cc | 95 bhp | Βενζίνη | Χειροκίνητο | Μπέζ (Μεταλλικό) | Προσθιοκίνητο (Fwd) | EURO 5
  • ΖΑΝΤΕΣ ΑΛΟΥΜΙΝΙΟΥ
Mercedes-Benz A 150 ELEGANCE 5D 3.990 € 196000 km 2005 car mercedes-benz-a-150-2005-1500cc-44016

2009 Ford Fiesta
€ 5.990

Mini-Μικρό
144000 Km. | 1400 cc | 96 bhp | Βενζίνη | Αυτόματο | Μπορντό (Μεταλλικό) | Προσθιοκίνητο (Fwd) | EURO 5
  • ΚΛΙΜΑΤΙΣΜΟΣ - A/C
  • ΥΠΟΒΟΗΘΗΣΗ ΠΑΡΚΑΡΙΣΜΑΤΟΣ
  • ΖΑΝΤΕΣ ΑΛΟΥΜΙΝΙΟΥ
  • ΑΥΤΟΜΑΤΟ ΚΙΒΩΤΙΟ
Ford Fiesta TITANIUM 3D AUT 5.990 € 144000 km 2009 car ford-fiesta-2009-1400cc-42529

2014 Renault Clio
€ 6.990

Mini-Μικρό
116000 Km. | 1500 cc | 75 bhp | Πετρέλαιο-Diesel | Χειροκίνητο | Μπέζ (Μεταλλικό) | Προσθιοκίνητο (Fwd) | EURO 5
  • ΑΥΤΟΜΑΤΟΣ ΠΙΛΟΤΟΣ
  • ΥΠΟΒΟΗΘΗΣΗ ΠΑΡΚΑΡΙΣΜΑΤΟΣ
Renault Clio NEW DCI AUTHENTIC 6.990 € 116000 km 2014 car renault-clio-2014-1500cc-44015

2014 Opel Astra
€ 8.490

Station Wagon
118000 Km. | 1200 cc | 95 bhp | Πετρέλαιο-Diesel | Χειροκίνητο | Ασημί (Μεταλλικό) | Προσθιοκίνητο (Fwd) | EURO 5
  • ΑΥΤΟΜΑΤΟΣ ΠΙΛΟΤΟΣ
  • ΥΠΟΒΟΗΘΗΣΗ ΠΑΡΚΑΡΙΣΜΑΤΟΣ
Opel Astra CDTI ESSENTIA ECO S/S 8.490 € 118000 km 2014 car opel-astra-2014-1200cc-44011

2013 Opel Corsa
€ 5.490

Van
119000 Km. | 1200 cc | 75 bhp | Πετρέλαιο-Diesel | Χειροκίνητο | Άσπρο (Μεταλλικό) | Προσθιοκίνητο (Fwd) | EURO 5
Opel Corsa VAN CDTI E5 ESSENTIA ECOTEC 5.490 € 119000 km 2013 car opel-corsa-2013-1200cc-44009

2014 Mercedes-Benz B 180
€ 15.990

Mpv-Πολυμορφικό
87000 Km. | 1500 cc | 109 bhp | Πετρέλαιο-Diesel | Χειροκίνητο | Ασημί (Μεταλλικό) | Προσθιοκίνητο (Fwd) | EURO 5
  • ΥΠΟΒΟΗΘΗΣΗ ΠΑΡΚΑΡΙΣΜΑΤΟΣ
  • ΖΑΝΤΕΣ ΑΛΟΥΜΙΝΙΟΥ
Mercedes-Benz B 180 CDI ECO START/STOP 15.990 € 87000 km 2014 car mercedes-benz-b-180-2014-1500cc-44008

2003 Ford Maverick
€ 2.790

Τζίπ-Suv-4x4
161000 Km. | 2000 cc | 150 bhp | Βενζίνη | Χειροκίνητο | Πράσινο Σκούρο (Μεταλλικό) | Τετρακίνητο (4wd) | EURO 5
  • ΑΥΤΟΜΑΤΟΣ ΠΙΛΟΤΟΣ
  • ΖΑΝΤΕΣ ΑΛΟΥΜΙΝΙΟΥ
  • ΔΕΡΜΑΤΙΝΟ ΕΣΩΤΕΡΙΚΟ
  • ΗΛΙΟΡΟΦΗ
  • ΤΕΤΡΑΚΙΝΗΣΗ
Ford Maverick XLT 2.790 € 161000 km 2003 car ford-maverick-2003-2000cc-43989

2014 Skoda Octavia
€ 8.990

Σεντάν-Οικογενειακό
165000 Km. | 1600 cc | 105 bhp | Πετρέλαιο-Diesel | Χειροκίνητο | Άσπρο (Μεταλλικό) | Προσθιοκίνητο (Fwd) | EURO 5
Skoda Octavia TDI ACTIVE GREEN TEC 8.990 € 165000 km 2014 car skoda-octavia-2014-1600cc-42740

2004 Nissan Almera
€ 2.900

Σεντάν-Οικογενειακό
257000 Km. | 1500 cc | 98 bhp | Υγραέριο | Χειροκίνητο | Γκρί (Μεταλλικό) | Προσθιοκίνητο (Fwd) | EURO 5
Nissan Almera MOTIVA SEDAN 2.900 € 257000 km 2004 car nissan-almera-2004-1500cc-43982

2005 Renault Grand Scenic
€ 4.490

Mpv-Πολυμορφικό
80000 Km. | 1500 cc | 110 bhp | Πετρέλαιο-Diesel | Χειροκίνητο | Ασημί (Μεταλλικό) | Προσθιοκίνητο (Fwd) | EURO 4
  • ΚΛΙΜΑΤΙΣΜΟΣ - A/C
  • ΑΥΤΟΜΑΤΟΣ ΠΙΛΟΤΟΣ
  • ΖΑΝΤΕΣ ΑΛΟΥΜΙΝΙΟΥ
Renault Grand Scenic AUTHENTIC DCI 7-SEATS 4.490 € 80000 km 2005 car renault-grand-scenic-2005-1500cc-41845

2010 Mercedes-Benz Ml 350
€ 15.900

Τζίπ-Suv-4x4
153000 Km. | 3500 cc | 272 bhp | Βενζίνη | Αυτόματο | Ασημί (Μεταλλικό) | Τετρακίνητο (4wd) | EURO 5
  • ΚΛΙΜΑΤΙΣΜΟΣ - A/C
  • ΑΥΤΟΜΑΤΟΣ ΠΙΛΟΤΟΣ
  • ΥΠΟΒΟΗΘΗΣΗ ΠΑΡΚΑΡΙΣΜΑΤΟΣ
  • ΖΑΝΤΕΣ ΑΛΟΥΜΙΝΙΟΥ
  • ΔΕΡΜΑΤΙΝΟ ΕΣΩΤΕΡΙΚΟ
  • ΤΕΤΡΑΚΙΝΗΣΗ
  • ΑΥΤΟΜΑΤΟ ΚΙΒΩΤΙΟ
Mercedes-Benz Ml 350 ML350 4-MATIC AUT 15.900 € 153000 km 2010 car mercedes-benz-ml-350-2010-3500cc-43739

2014 Mercedes-Benz CLA 200
€ 22.490

Σεντάν-Οικογενειακό
62000 Km. | 1800 cc | 136 bhp | Πετρέλαιο-Diesel | Αυτόματο | Μώβ (Μεταλλικό) | Προσθιοκίνητο (Fwd) | EURO 5
  • ΚΛΙΜΑΤΙΣΜΟΣ - A/C
  • ΑΥΤΟΜΑΤΟΣ ΠΙΛΟΤΟΣ
  • ΥΠΟΒΟΗΘΗΣΗ ΠΑΡΚΑΡΙΣΜΑΤΟΣ
  • ΖΑΝΤΕΣ ΑΛΟΥΜΙΝΙΟΥ
  • ΑΥΤΟΜΑΤΟ ΚΙΒΩΤΙΟ
Mercedes-Benz CLA 200 CLA-200 CDI F1 ECO S/S AUT 22.490 € 62000 km 2014 car mercedes-benz-cla-200-2014-1800cc-43591

2016 Ford Focus
€ 12.990

Hatchback-Μεσαίο
71000 Km. | 150 cc | 120 bhp | Πετρέλαιο-Diesel | Χειροκίνητο | Άσπρο (Μεταλλικό) | Προσθιοκίνητο (Fwd) | EURO 5
  • ΚΛΙΜΑΤΙΣΜΟΣ - A/C
  • ΑΥΤΟΜΑΤΟΣ ΠΙΛΟΤΟΣ
  • ΥΠΟΒΟΗΘΗΣΗ ΠΑΡΚΑΡΙΣΜΑΤΟΣ
  • ΠΛΟΗΓΗΣΗ
Ford Focus NEW TDCI BUSINESS ECO S/S 12.990 € 71000 km 2016 car ford-focus-2016-150cc-43974

2015 Fiat Punto
€ 5.490

Van
125000 Km. | 1200 cc | 75 bhp | Πετρέλαιο-Diesel | Χειροκίνητο | Άσπρο (Μεταλλικό) | Προσθιοκίνητο (Fwd) | EURO 5
  • ΥΠΟΒΟΗΘΗΣΗ ΠΑΡΚΑΡΙΣΜΑΤΟΣ
Fiat Punto VAN MULTIJET POP COMMERCIAL HATCH 5.490 € 125000 km 2015 car fiat-punto-2015-1200cc-43971

GARAGE