210 9637700 - 210 9631890
Δευτ - Παρ: 9:00-20:30, Σαβ: 9:00-15:00

80 Οχήματα βρέθηκαν

1999 Opel Astra
€ 1.990

Hatchback-Μεσαίο
157000 Km. | 1400 cc | 90 bhp | Βενζίνη | Χειροκίνητο | Μαύρο (Μεταλλικό) | Προσθιοκίνητο (Fwd) | EURO 4
  • ΖΑΝΤΕΣ ΑΛΟΥΜΙΝΙΟΥ
Opel Astra SPORT 3D 1.990 € 157000 km 1999 car opel-astra-1999-1400cc-42575

2002 Mercedes-Benz S 320
€ 1

Σεντάν-Οικογενειακό
133000 Km. | 3200 cc | 240 bhp | Βενζίνη | Αυτόματο | Μπλέ Σκούρο (Μεταλλικό) | Πισωκίνητο (Rwd) | EURO 5
  • ΚΛΙΜΑΤΙΣΜΟΣ - A/C
  • ΑΥΤΟΜΑΤΟΣ ΠΙΛΟΤΟΣ
  • ΥΠΟΒΟΗΘΗΣΗ ΠΑΡΚΑΡΙΣΜΑΤΟΣ
  • ΖΑΝΤΕΣ ΑΛΟΥΜΙΝΙΟΥ
  • ΔΕΡΜΑΤΙΝΟ ΕΣΩΤΕΡΙΚΟ
  • ΗΛΙΟΡΟΦΗ
  • ΠΛΟΗΓΗΣΗ
  • ΑΥΤΟΜΑΤΟ ΚΙΒΩΤΙΟ
Mercedes-Benz S 320 S-CLASS AUT ΕΛΛΗΝΙΚΟ ELEGANCE 1 € 133000 km 2002 car mercedes-benz-s-320-2002-3200cc-43485

2014 Skoda Fabia
€ 6.990

Mini-Μικρό
132000 Km. | 1200 cc | 75 bhp | Πετρέλαιο-Diesel | Χειροκίνητο | Γκρί (Μεταλλικό) | Προσθιοκίνητο (Fwd) | EURO 5
Skoda Fabia TDI CR AMBIENTE 6.990 € 132000 km 2014 car skoda-fabia-2014-1200cc-43483

2013 Fiat Doblo
€ 8.990

Mpv-Πολυμορφικό
75000 Km. | 1400 cc | 95 bhp | Βενζίνη | Χειροκίνητο | Άσπρο (Μεταλλικό) | Προσθιοκίνητο (Fwd) | EURO 5
Fiat Doblo ACTIVE ECO S/S 8.990 € 75000 km 2013 car fiat-doblo-2013-1400cc-43482

2014 Renault Clio
€ 7.490

Mini-Μικρό
112000 Km. | 1500 cc | 75 bhp | Πετρέλαιο-Diesel | Χειροκίνητο | Μπορντό (Μεταλλικό) | Προσθιοκίνητο (Fwd) | EURO 5
  • ΑΥΤΟΜΑΤΟΣ ΠΙΛΟΤΟΣ
Renault Clio NEW DCI AUTHENTIC 7.490 € 112000 km 2014 car renault-clio-2014-1500cc-43481

2014 Nissan Micra
€ 7.490

Mini-Μικρό
83000 Km. | 1200 cc | 80 bhp | Βενζίνη | Χειροκίνητο | Ασημί (Μεταλλικό) | Προσθιοκίνητο (Fwd) | EURO 5
Nissan Micra MOTIVA MIM PURE DRIVE 7.490 € 83000 km 2014 car nissan-micra-2014-1200cc-43480

2012 Audi Q3
€ 15.950

Τζίπ-Suv-4x4
81000 Km. | 2000 cc | 170 bhp | Βενζίνη | Χειροκίνητο | Μαύρο (Μεταλλικό) | Τετρακίνητο (4wd) | EURO 5
  • ΖΑΝΤΕΣ ΑΛΟΥΜΙΝΙΟΥ
  • ΤΕΤΡΑΚΙΝΗΣΗ
Audi Q3 TFSI QUATTRO 15.950 € 81000 km 2012 car audi-q3-2012-2000cc-42361

2010 Bmw 320
€ 11.990

Κουπέ-Σπόρ
165000 Km. | 2000 cc | 170 bhp | Βενζίνη | Χειροκίνητο | Γκρί (Μεταλλικό) | Πισωκίνητο (Rwd) | EURO 5
  • ΚΛΙΜΑΤΙΣΜΟΣ - A/C
  • ΑΥΤΟΜΑΤΟΣ ΠΙΛΟΤΟΣ
  • ΥΠΟΒΟΗΘΗΣΗ ΠΑΡΚΑΡΙΣΜΑΤΟΣ
  • ΖΑΝΤΕΣ ΑΛΟΥΜΙΝΙΟΥ
  • ΔΕΡΜΑΤΙΝΟ ΕΣΩΤΕΡΙΚΟ
Bmw 320 COUPE 320I 11.990 € 165000 km 2010 car bmw-320-2010-2000cc-43185

2014 Ford Focus
€ 9.490

Hatchback-Μεσαίο
95000 Km. | 1600 cc | 105 bhp | Πετρέλαιο-Diesel | Χειροκίνητο | Άσπρο (Μεταλλικό) | Προσθιοκίνητο (Fwd) | EURO 5
  • ΚΛΙΜΑΤΙΣΜΟΣ - A/C
  • ΑΥΤΟΜΑΤΟΣ ΠΙΛΟΤΟΣ
Ford Focus TDCI TREND ECONETIC SVP 9.490 € 95000 km 2014 car ford-focus-2014-1600cc-43448

2014 Toyota Yaris
€ 7.490

Mini-Μικρό
147000 Km. | 1400 cc | 90 bhp | Πετρέλαιο-Diesel | Χειροκίνητο | Άσπρο (Μεταλλικό) | Προσθιοκίνητο (Fwd) | EURO 5
Toyota Yaris D4D LIFE WITHOUT GO JJY 7.490 € 147000 km 2014 car toyota-yaris-2014-1400cc-43446

2006 Fiat Grande Punto
€ 3.490

Mini-Μικρό
136000 Km. | 1400 cc | 95 bhp | Βενζίνη | Χειροκίνητο | Μπλέ Σκούρο (Μεταλλικό) | Προσθιοκίνητο (Fwd) | EURO 5
Fiat Grande Punto ACTIVE 3D 3.490 € 136000 km 2006 car fiat-grande-punto-2006-1400cc-43444

2012 Fiat Fiorino
€ 4.800

Van
159000 Km. | 1248 cc | 80 bhp | Πετρέλαιο-Diesel | Χειροκίνητο | Άσπρο (Μεταλλικό) | Προσθιοκίνητο (Fwd) | EURO 5
Fiat Fiorino 1.3 MTJ SX16V ECO S/S 4.800 € 159000 km 2012 car fiat-fiorino-2012-1248cc-43423

2015 Ford Focus
€ 11.800

Hatchback-Μεσαίο
43000 Km. | 1500 cc | 95 bhp | Πετρέλαιο-Diesel | Χειροκίνητο | Μπλέ Σκούρο (Μεταλλικό) | Προσθιοκίνητο (Fwd) | EURO 5
Ford Focus NEW TDCI TREND ECO S/S 11.800 € 43000 km 2015 car ford-focus-2015-1500cc-43393

2014 Citroen C4
€ 9.390

Hatchback-Μεσαίο
33000 Km. | 1600 cc | 92 bhp | Πετρέλαιο-Diesel | Χειροκίνητο | Άσπρο (Μεταλλικό) | Προσθιοκίνητο (Fwd) | EURO 5
  • ΚΛΙΜΑΤΙΣΜΟΣ - A/C
  • ΑΥΤΟΜΑΤΟΣ ΠΙΛΟΤΟΣ
  • ΥΠΟΒΟΗΘΗΣΗ ΠΑΡΚΑΡΙΣΜΑΤΟΣ
Citroen C4 HDI ATTRACTION 9.390 € 33000 km 2014 car citroen-c4-2014-1600cc-43390

2017 Alfa-Romeo Giulietta
€ 14.990

Hatchback-Μεσαίο
21000 Km. | 1400 cc | 120 bhp | Βενζίνη | Χειροκίνητο | Μαύρο (Μεταλλικό) | Προσθιοκίνητο (Fwd) | EURO 6
  • ΖΑΝΤΕΣ ΑΛΟΥΜΙΝΙΟΥ
Alfa-Romeo Giulietta NEW FACE LIFT TB ECO S/S 14.990 € 21000 km 2017 car alfa-romeo-giulietta-2017-1400cc-43388

2013 Fiat Scudo
€ 14.900

Mpv-Πολυμορφικό
124000 Km. | 2000 cc | 130 bhp | Πετρέλαιο-Diesel | Χειροκίνητο | Γκρί (Μεταλλικό) | Προσθιοκίνητο (Fwd) | EURO 5
Fiat Scudo 130 MULTIJET 9-SEATS 14.900 € 124000 km 2013 car fiat-scudo-2013-2000cc-43382

2014 Ford Grand C-Max
€ 11.690

Mpv-Πολυμορφικό
156000 Km. | 1600 cc | 116 bhp | Πετρέλαιο-Diesel | Χειροκίνητο | Γκρί (Μεταλλικό) | Προσθιοκίνητο (Fwd) | EURO 5
  • ΚΛΙΜΑΤΙΣΜΟΣ - A/C
  • ΥΠΟΒΟΗΘΗΣΗ ΠΑΡΚΑΡΙΣΜΑΤΟΣ
  • ΠΛΟΗΓΗΣΗ
Ford Grand C-Max GRAND C-MAX TREND PLUS ECO S/S 11.690 € 156000 km 2014 car ford-grand-c-max-2014-1600cc-43381

2010 Audi A3
€ 8.490

Hatchback-Μεσαίο
151000 Km. | 1400 cc | 125 bhp | Βενζίνη | Αυτόματο | Γκρί (Μεταλλικό) | Προσθιοκίνητο (Fwd) | EURO 5
  • ΚΛΙΜΑΤΙΣΜΟΣ - A/C
  • ΖΑΝΤΕΣ ΑΛΟΥΜΙΝΙΟΥ
  • ΑΥΤΟΜΑΤΟ ΚΙΒΩΤΙΟ
Audi A3 TFSI S-TRONIC AMBITION 8.490 € 151000 km 2010 car audi-a3-2010-1400cc-41448

2011 Opel Astra
€ 6.490

Station Wagon
207000 Km. | 1400 cc | 100 bhp | Βενζίνη | Χειροκίνητο | Γκρί (Μεταλλικό) | Προσθιοκίνητο (Fwd) | EURO 5
Opel Astra ESSENTIA 6.490 € 207000 km 2011 car opel-astra-2011-1400cc-43363

2000 Lancia Lybra
€ 1.990

Σεντάν-Οικογενειακό
205000 Km. | 1600 cc | 110 bhp | Βενζίνη | Χειροκίνητο | Μπλέ Σκούρο (Μεταλλικό) | Προσθιοκίνητο (Fwd) | EURO 4
  • ΚΛΙΜΑΤΙΣΜΟΣ - A/C
  • ΖΑΝΤΕΣ ΑΛΟΥΜΙΝΙΟΥ
Lancia Lybra EXCLUSIVE 1.990 € 205000 km 2000 car lancia-lybra-2000-1600cc-43361

GARAGE