Δευτ - Παρ: 9:00-20:30, Σαβ: 9:00-15:00

38 Οχήματα βρέθηκαν

2009 Mini Cooper
€ 9.990

Κάμπριο-Roadster
134700 Km. | 1590 cc | 120 bhp | Βενζίνη | Αυτόματο | Μπλέ Σκούρο (Μεταλλικό) | Προσθιοκίνητο (Fwd) | EURO 4
  • ΚΛΙΜΑΤΙΣΜΟΣ - A/C
  • ΖΑΝΤΕΣ ΑΛΟΥΜΙΝΙΟΥ
  • ΔΕΡΜΑΤΙΝΟ ΕΣΩΤΕΡΙΚΟ
  • ΑΥΤΟΜΑΤΟ ΚΙΒΩΤΙΟ
Mini Cooper 9.990 € 134700 km 2009 car mini-cooper-2009-1590cc-55344

2020 Jaguar I-Pace
€ 39.900

Τζίπ-Suv-4x4
46271 Km. | 1 cc | 315 bhp | Ηλεκτρικό | Αυτόματο | Μαύρο (Μεταλλικό) | Τετρακίνητο (4wd) | ΑΛΛΟ
  • ΚΛΙΜΑΤΙΣΜΟΣ - A/C
  • ΑΥΤΟΜΑΤΟΣ ΠΙΛΟΤΟΣ
  • ΥΠΟΒΟΗΘΗΣΗ ΠΑΡΚΑΡΙΣΜΑΤΟΣ
  • ΖΑΝΤΕΣ ΑΛΟΥΜΙΝΙΟΥ
  • ΔΕΡΜΑΤΙΝΟ ΕΣΩΤΕΡΙΚΟ
  • ΤΕΤΡΑΚΙΝΗΣΗ
  • ΠΛΟΗΓΗΣΗ
  • ΑΥΤΟΜΑΤΟ ΚΙΒΩΤΙΟ
Jaguar I-Pace 39.900 € 46271 km 2020 car jaguar-i-pace-2020-1cc-55343

2019 Smart Fortwo
€ 11.990

Mini-Μικρό
20508 Km. | 1 cc | 82 bhp | Ηλεκτρικό | Αυτόματο | Μαύρο | Πισωκίνητο (Rwd) | ΑΛΛΟ
  • ΚΛΙΜΑΤΙΣΜΟΣ - A/C
  • ΑΥΤΟΜΑΤΟΣ ΠΙΛΟΤΟΣ
  • ΑΥΤΟΜΑΤΟ ΚΙΒΩΤΙΟ
Smart Fortwo 11.990 € 20508 km 2019 car smart-fortwo-2019-1cc-55336

2018 Tesla Model S
€ 41.990

Κουπέ-Σπόρ
49092 Km. | 1 cc | 382 bhp | Ηλεκτρικό | Αυτόματο | Μαύρο (Μεταλλικό) | Τετρακίνητο (Awd) | ΑΛΛΟ
  • ΚΛΙΜΑΤΙΣΜΟΣ - A/C
  • ΑΥΤΟΜΑΤΟΣ ΠΙΛΟΤΟΣ
  • ΥΠΟΒΟΗΘΗΣΗ ΠΑΡΚΑΡΙΣΜΑΤΟΣ
  • ΖΑΝΤΕΣ ΑΛΟΥΜΙΝΙΟΥ
  • ΔΕΡΜΑΤΙΝΟ ΕΣΩΤΕΡΙΚΟ
  • ΠΛΟΗΓΗΣΗ
  • ΑΥΤΟΜΑΤΟ ΚΙΒΩΤΙΟ
Tesla Model S 75 D 41.990 € 49092 km 2018 car tesla-model-s-2018-1cc-54753

2020 Opel Corsa
€ 17.250

Hatchback-Μεσαίο
65870 Km. | 1199 cc | 130 bhp | Βενζίνη | Αυτόματο | Γκρί (Μεταλλικό) | Προσθιοκίνητο (Fwd) | EURO 6
  • ΑΥΤΟΜΑΤΟΣ ΠΙΛΟΤΟΣ
  • ΖΑΝΤΕΣ ΑΛΟΥΜΙΝΙΟΥ
  • ΔΕΡΜΑΤΙΝΟ ΕΣΩΤΕΡΙΚΟ
  • ΑΥΤΟΜΑΤΟ ΚΙΒΩΤΙΟ
Opel Corsa 1.2 DI Turbo GS Line Automatic 130hp Εργοστασιακό 17.250 € 65870 km 2020 car opel-corsa-2020-1199cc-54368

2008 Bmw 318
€ 7.990

Σεντάν-Οικογενειακό
114800 Km. | 2000 cc | 150 bhp | Βενζίνη | Χειροκίνητο | Μαύρο | Πισωκίνητο (Rwd) | ΑΛΛΟ
  • ΚΛΙΜΑΤΙΣΜΟΣ - A/C
  • ΔΕΡΜΑΤΙΝΟ ΕΣΩΤΕΡΙΚΟ
Bmw 318 7.990 € 114800 km 2008 car bmw-318-2008-2000cc-55233

2014 Bmw 116
€ 13.200

Hatchback-Μεσαίο
129250 Km. | 1597 cc | 115 bhp | Πετρέλαιο-Diesel | Χειροκίνητο | Άσπρο | Πισωκίνητο (Rwd) | ΑΛΛΟ
  • ΚΛΙΜΑΤΙΣΜΟΣ - A/C
  • ΖΑΝΤΕΣ ΑΛΟΥΜΙΝΙΟΥ
Bmw 116 SPORT 13.200 € 129250 km 2014 car bmw-116-2014-1597cc-55315

2005 Jeep Cherokee
€ 4.900

Τζίπ-Suv-4x4
166250 Km. | 2429 cc | 150 bhp | Βενζίνη | Χειροκίνητο | Μαύρο | Τετρακίνητο (4wd) | ΑΛΛΟ
  • ΖΑΝΤΕΣ ΑΛΟΥΜΙΝΙΟΥ
  • ΔΕΡΜΑΤΙΝΟ ΕΣΩΤΕΡΙΚΟ
Jeep Cherokee 4.900 € 166250 km 2005 car jeep-cherokee-2005-2429cc-55314

2021 Mercedes-Benz Glc 300
€ 49.900

Τζίπ-Suv-4x4
53350 Km. | 1991 cc | 322 bhp | Υβριδικό Plug-In Βενζίνη | Αυτόματο | Γκρί (Μεταλλικό) | Τετρακίνητο (4wd) | Euro 6d-temp
  • ΚΛΙΜΑΤΙΣΜΟΣ - A/C
  • ΑΥΤΟΜΑΤΟΣ ΠΙΛΟΤΟΣ
  • ΥΠΟΒΟΗΘΗΣΗ ΠΑΡΚΑΡΙΣΜΑΤΟΣ
  • ΖΑΝΤΕΣ ΑΛΟΥΜΙΝΙΟΥ
  • ΔΕΡΜΑΤΙΝΟ ΕΣΩΤΕΡΙΚΟ
  • ΤΕΤΡΑΚΙΝΗΣΗ
  • ΑΥΤΟΜΑΤΟ ΚΙΒΩΤΙΟ
Mercedes-Benz Glc 300 49.900 € 53350 km 2021 car mercedes-benz-glc-300-2021-1991cc-55311

2006 Jeep Grand Cherokee
€ 13.900

Τζίπ-Suv-4x4
148500 Km. | 3000 cc | 218 bhp | Πετρέλαιο-Diesel | Αυτόματο | Γκρί | Τετρακίνητο (4wd) | ΑΛΛΟ
  • ΚΛΙΜΑΤΙΣΜΟΣ - A/C
  • ΥΠΟΒΟΗΘΗΣΗ ΠΑΡΚΑΡΙΣΜΑΤΟΣ
  • ΠΛΟΗΓΗΣΗ
  • ΑΥΤΟΜΑΤΟ ΚΙΒΩΤΙΟ
Jeep Grand Cherokee 13.900 € 148500 km 2006 car jeep-grand-cherokee-2006-3000cc-55301

2016 Mercedes-Benz B 250
€ 17.900

Σεντάν-Οικογενειακό
75316 Km. | 1 cc | 178 bhp | Ηλεκτρικό | Αυτόματο | Άσπρο (Μεταλλικό) | Προσθιοκίνητο (Fwd) | ΑΛΛΟ
  • ΚΛΙΜΑΤΙΣΜΟΣ - A/C
  • ΑΥΤΟΜΑΤΟΣ ΠΙΛΟΤΟΣ
  • ΖΑΝΤΕΣ ΑΛΟΥΜΙΝΙΟΥ
  • ΔΕΡΜΑΤΙΝΟ ΕΣΩΤΕΡΙΚΟ
  • ΑΥΤΟΜΑΤΟ ΚΙΒΩΤΙΟ
Mercedes-Benz B 250 17.900 € 75316 km 2016 car mercedes-benz-b-250-2016-1cc-54902

2014 Ford Transit Connect
€ 7.900

Van
285700 Km. | 1560 cc | 95 bhp | Πετρέλαιο-Diesel | Χειροκίνητο | Άσπρο | Προσθιοκίνητο (Fwd) | ΑΛΛΟ
Ford Transit Connect Transit Connect 7.900 € 285700 km 2014 car ford-transit-connect-2014-1560cc-54840

2019 Nissan Qashqai
€ 20.400

Τζίπ-Suv-4x4
66577 Km. | 1500 cc | 110 bhp | Πετρέλαιο-Diesel | Χειροκίνητο | Γκρί (Μεταλλικό) | Προσθιοκίνητο (Fwd) | Euro 6d-temp
  • ΚΛΙΜΑΤΙΣΜΟΣ - A/C
  • ΖΑΝΤΕΣ ΑΛΟΥΜΙΝΙΟΥ
Nissan Qashqai 20.400 € 66577 km 2019 car nissan-qashqai-2019-1500cc-55072

2021 Toyota Aygo
€ 10.990

Hatchback-Μεσαίο
45675 Km. | 998 cc | 72 bhp | Βενζίνη | Χειροκίνητο | Άσπρο (Μεταλλικό) | Προσθιοκίνητο (Fwd) | EURO 6
Toyota Aygo 1.0 VVT-i 10.990 € 45675 km 2021 car toyota-aygo-2021-998cc-54572

1998 Honda Civic
€ 3.290

Hatchback-Μεσαίο
124150 Km. | 1400 cc | 90 bhp | Βενζίνη | Αυτόματο | Μπλέ | Προσθιοκίνητο (Fwd) | ΑΛΛΟ
  • ΑΥΤΟΜΑΤΟ ΚΙΒΩΤΙΟ
Honda Civic 3.290 € 124150 km 1998 car honda-civic-1998-1400cc-55098

2020 Mercedes-Benz GLA 250
€ 40.900

Τζίπ-Suv-4x4
22200 Km. | 1332 cc | 218 bhp | Υβριδικό Plug-In Βενζίνη | Αυτόματο | Μαύρο (Μεταλλικό) | Προσθιοκίνητο (Fwd) | Euro 6d-temp
  • ΖΑΝΤΕΣ ΑΛΟΥΜΙΝΙΟΥ
  • ΑΥΤΟΜΑΤΟ ΚΙΒΩΤΙΟ
Mercedes-Benz GLA 250 e Style LED MBUX CarPlay Navi R.Cam 40.900 € 22200 km 2020 car mercedes-benz-gla-250-2020-1332cc-54668

2019 Jaguar I-Pace
€ 42.000

Τζίπ-Suv-4x4
51187 Km. | 1 cc | 400 bhp | Ηλεκτρικό | Αυτόματο | Γκρί (Μεταλλικό) | Τετρακίνητο (Awd) | ΑΛΛΟ
  • ΚΛΙΜΑΤΙΣΜΟΣ - A/C
  • ΑΥΤΟΜΑΤΟΣ ΠΙΛΟΤΟΣ
  • ΥΠΟΒΟΗΘΗΣΗ ΠΑΡΚΑΡΙΣΜΑΤΟΣ
  • ΖΑΝΤΕΣ ΑΛΟΥΜΙΝΙΟΥ
  • ΠΛΟΗΓΗΣΗ
  • ΑΥΤΟΜΑΤΟ ΚΙΒΩΤΙΟ
Jaguar I-Pace 42.000 € 51187 km 2019 car jaguar-i-pace-2019-1cc-55261

2007 Jeep Wrangler
€ 24.000

Τζίπ-Suv-4x4
158000 Km. | 3700 cc | 210 bhp | Βενζίνη | Αυτόματο | Μαύρο | Τετρακίνητο (Awd) | ΑΛΛΟ
  • ΖΑΝΤΕΣ ΑΛΟΥΜΙΝΙΟΥ
  • ΔΕΡΜΑΤΙΝΟ ΕΣΩΤΕΡΙΚΟ
  • ΑΥΤΟΜΑΤΟ ΚΙΒΩΤΙΟ
Jeep Wrangler 24.000 € 158000 km 2007 car jeep-wrangler-2007-3700cc-55254

2015 Bmw X5
€ 46.500

Τζίπ-Suv-4x4
132500 Km. | 2993 cc | 340 bhp | Υβριδικό (Βενζίνη/Ηλεκτρικό) | Αυτόματο | Ασημί (Μεταλλικό) | Τετρακίνητο (4wd) | EURO 6
  • ΚΛΙΜΑΤΙΣΜΟΣ - A/C
  • ΑΥΤΟΜΑΤΟΣ ΠΙΛΟΤΟΣ
  • ΖΑΝΤΕΣ ΑΛΟΥΜΙΝΙΟΥ
  • ΔΕΡΜΑΤΙΝΟ ΕΣΩΤΕΡΙΚΟ
  • ΤΕΤΡΑΚΙΝΗΣΗ
  • ΠΛΟΗΓΗΣΗ
  • ΑΥΤΟΜΑΤΟ ΚΙΒΩΤΙΟ
Bmw X5 46.500 € 132500 km 2015 car bmw-x5-2015-2993cc-55235

2020 Jaguar I-Pace
€ 39.990

Τζίπ-Suv-4x4
27276 Km. | 1 cc | 320 bhp | Ηλεκτρικό | Αυτόματο | Γκρί (Μεταλλικό) | Τετρακίνητο (4wd) | ΑΛΛΟ
  • ΚΛΙΜΑΤΙΣΜΟΣ - A/C
  • ΑΥΤΟΜΑΤΟΣ ΠΙΛΟΤΟΣ
  • ΖΑΝΤΕΣ ΑΛΟΥΜΙΝΙΟΥ
  • ΔΕΡΜΑΤΙΝΟ ΕΣΩΤΕΡΙΚΟ
  • ΠΛΟΗΓΗΣΗ
  • ΑΥΤΟΜΑΤΟ ΚΙΒΩΤΙΟ
Jaguar I-Pace 39.990 € 27276 km 2020 car jaguar-i-pace-2020-1cc-55226

GARAGE