Δευτ - Παρ: 9:00-20:30, Σαβ: 9:00-15:00

63 Οχήματα βρέθηκαν

2017 Smart Fortwo
€ 10.990

Mini-Μικρό
48812 Km. | 1 cc | 82 bhp | Ηλεκτρικό | Αυτόματο | Μαύρο | Πισωκίνητο (Rwd) | EURO 6
  • ΚΛΙΜΑΤΙΣΜΟΣ - A/C
  • ΖΑΝΤΕΣ ΑΛΟΥΜΙΝΙΟΥ
  • ΑΥΤΟΜΑΤΟ ΚΙΒΩΤΙΟ
Smart Fortwo 10.990 € 48812 km 2017 car smart-fortwo-2017-1cc-49033

2017 Mercedes-Benz B Electric Drive
€ 22.500

Mpv-Πολυμορφικό
54000 Km. | 1 cc | 180 bhp | Ηλεκτρικό | Αυτόματο | Μαύρο | Προσθιοκίνητο (Fwd) | EURO 6
  • ΑΥΤΟΜΑΤΟΣ ΠΙΛΟΤΟΣ
  • ΥΠΟΒΟΗΘΗΣΗ ΠΑΡΚΑΡΙΣΜΑΤΟΣ
  • ΖΑΝΤΕΣ ΑΛΟΥΜΙΝΙΟΥ
  • ΔΕΡΜΑΤΙΝΟ ΕΣΩΤΕΡΙΚΟ
  • ΠΛΟΗΓΗΣΗ
  • ΑΥΤΟΜΑΤΟ ΚΙΒΩΤΙΟ
Mercedes-Benz B Electric Drive 22.500 € 54000 km 2017 car mercedes-benz-b-electric-drive-2017-1cc-49032

2017 Nissan e-NV200
€ 13.600

Van
48000 Km. | 1 cc | 110 bhp | Ηλεκτρικό | Αυτόματο | Μαύρο | Πισωκίνητο (Rwd) | EURO 6
  • ΚΛΙΜΑΤΙΣΜΟΣ - A/C
  • ΠΛΟΗΓΗΣΗ
  • ΑΥΤΟΜΑΤΟ ΚΙΒΩΤΙΟ
Nissan e-NV200 13.600 € 48000 km 2017 car nissan-e-nv200-2017-1cc-49031

2007 Land-Rover Freelander
€ 4.500

Τζίπ-Suv-4x4
140000 Km. | 3192 cc | 230 bhp | Βενζίνη | Αυτόματο | Μαύρο (Μεταλλικό) | Τετρακίνητο (4wd) | ΑΛΛΟ
  • ΑΥΤΟΜΑΤΟΣ ΠΙΛΟΤΟΣ
  • ΤΕΤΡΑΚΙΝΗΣΗ
  • ΑΥΤΟΜΑΤΟ ΚΙΒΩΤΙΟ
Land-Rover Freelander 4.500 € 140000 km 2007 car land-rover-freelander-2007-3192cc-49030

2015 Mercedes-Benz Citan
€ 9.500

Van
105000 Km. | 1500 cc | 90 bhp | Πετρέλαιο-Diesel | Χειροκίνητο | Άσπρο | Προσθιοκίνητο (Fwd) | EURO 6
Mercedes-Benz Citan 9.500 € 105000 km 2015 car mercedes-benz-citan-2015-1500cc-49029

2017 Smart Fortwo
€ 15.800

Κάμπριο-Roadster
15556 Km. | 1 cc | 82 bhp | Ηλεκτρικό | Αυτόματο | Μαύρο | Πισωκίνητο (Rwd) | EURO 6
  • ΚΛΙΜΑΤΙΣΜΟΣ - A/C
  • ΑΥΤΟΜΑΤΟΣ ΠΙΛΟΤΟΣ
  • ΖΑΝΤΕΣ ΑΛΟΥΜΙΝΙΟΥ
  • ΔΕΡΜΑΤΙΝΟ ΕΣΩΤΕΡΙΚΟ
  • ΠΛΟΗΓΗΣΗ
  • ΑΥΤΟΜΑΤΟ ΚΙΒΩΤΙΟ
Smart Fortwo Prime Electric Cabrio 15.800 € 15556 km 2017 car smart-fortwo-2017-1cc-49007

2016 Ford Focus
€ 9.800

Station Wagon
106000 Km. | 1499 cc | 120 bhp | Πετρέλαιο-Diesel | Χειροκίνητο | Μπλέ | Προσθιοκίνητο (Fwd) | EURO 6
  • ΑΥΤΟΜΑΤΟΣ ΠΙΛΟΤΟΣ
  • ΠΛΟΗΓΗΣΗ
Ford Focus 9.800 € 106000 km 2016 car ford-focus-2016-1499cc-48972

2006 Subaru Tribeca
€ 7.800

Τζίπ-Suv-4x4
200000 Km. | 3000 cc | 245 bhp | Βενζίνη | Αυτόματο | Γκρί (Μεταλλικό) | Τετρακίνητο (4wd) | ΑΛΛΟ
  • ΑΥΤΟΜΑΤΟΣ ΠΙΛΟΤΟΣ
  • ΥΠΟΒΟΗΘΗΣΗ ΠΑΡΚΑΡΙΣΜΑΤΟΣ
  • ΔΕΡΜΑΤΙΝΟ ΕΣΩΤΕΡΙΚΟ
  • ΤΕΤΡΑΚΙΝΗΣΗ
  • ΠΛΟΗΓΗΣΗ
  • ΑΥΤΟΜΑΤΟ ΚΙΒΩΤΙΟ
Subaru Tribeca 7.800 € 200000 km 2006 car subaru-tribeca-2006-3000cc-48924

2017 Volkswagen Caddy
€ 10.900

Van
102000 Km. | 2000 cc | 75 bhp | Πετρέλαιο-Diesel | Χειροκίνητο | Άσπρο (Μεταλλικό) | Προσθιοκίνητο (Fwd) | EURO 6
  • ΑΥΤΟΜΑΤΟΣ ΠΙΛΟΤΟΣ
  • ΥΠΟΒΟΗΘΗΣΗ ΠΑΡΚΑΡΙΣΜΑΤΟΣ
Volkswagen Caddy CADDY ΕΠΑΓΓΕΛΜΑΤΙΚΟ TDI BUSINESS LINE EURO-6 10.900 € 102000 km 2017 car volkswagen-caddy-2017-2000cc-47902

2017 Mercedes-Benz GLA 180
€ 26.900

Τζίπ-Suv-4x4
42213 Km. | 1500 cc | 109 bhp | Πετρέλαιο-Diesel | Αυτόματο | Γκρί (Μεταλλικό) | Προσθιοκίνητο (Fwd) | EURO 6
  • ΑΥΤΟΜΑΤΟΣ ΠΙΛΟΤΟΣ
  • ΔΕΡΜΑΤΙΝΟ ΕΣΩΤΕΡΙΚΟ
  • ΑΥΤΟΜΑΤΟ ΚΙΒΩΤΙΟ
Mercedes-Benz GLA 180 26.900 € 42213 km 2017 car mercedes-benz-gla-180-2017-1500cc-48783

2018 Smart Forfour
€ 13.750

Hatchback-Μεσαίο
17000 Km. | 1 cc | 82 bhp | Ηλεκτρικό | Αυτόματο | Άσπρο | Πισωκίνητο (Rwd) | EURO 6
  • ΚΛΙΜΑΤΙΣΜΟΣ - A/C
  • ΑΥΤΟΜΑΤΟΣ ΠΙΛΟΤΟΣ
  • ΖΑΝΤΕΣ ΑΛΟΥΜΙΝΙΟΥ
  • ΑΥΤΟΜΑΤΟ ΚΙΒΩΤΙΟ
Smart Forfour 13.750 € 17000 km 2018 car smart-forfour-2018-1cc-48939

2013 Volkswagen Passat
€ 9.900

Σεντάν-Οικογενειακό
160000 Km. | 1598 cc | 105 bhp | Πετρέλαιο-Diesel | Αυτόματο | Ανθρακί (Μεταλλικό) | Προσθιοκίνητο (Fwd) | EURO 5
  • ΚΛΙΜΑΤΙΣΜΟΣ - A/C
  • ΑΥΤΟΜΑΤΟΣ ΠΙΛΟΤΟΣ
  • ΖΑΝΤΕΣ ΑΛΟΥΜΙΝΙΟΥ
  • ΑΥΤΟΜΑΤΟ ΚΙΒΩΤΙΟ
Volkswagen Passat 9.900 € 160000 km 2013 car volkswagen-passat-2013-1598cc-48549

2003 Peugeot 307
€ 1.600

Hatchback-Μεσαίο
218000 Km. | 1587 cc | 80 bhp | Βενζίνη | Χειροκίνητο | Ασημί | Προσθιοκίνητο (Fwd) | ΑΛΛΟ
Peugeot 307 1.600 € 218000 km 2003 car peugeot-307-2003-1587cc-48701

2005 Ford Fiesta
€ 1.900

Mini-Μικρό
199000 Km. | 1388 cc | 75 bhp | Βενζίνη | Χειροκίνητο | Μαύρο | Προσθιοκίνητο (Fwd) | ΑΛΛΟ
Ford Fiesta 1.900 € 199000 km 2005 car ford-fiesta-2005-1388cc-48769

2000 Volkswagen Beetle
€ 1.900

Κουπέ-Σπόρ
210000 Km. | 1781 cc | 150 bhp | Βενζίνη | Χειροκίνητο | Γαλάζιο (Μεταλλικό) | Προσθιοκίνητο (Fwd) | EURO 4
  • ΖΑΝΤΕΣ ΑΛΟΥΜΙΝΙΟΥ
Volkswagen Beetle 1.900 € 210000 km 2000 car volkswagen-beetle-2000-1781cc-48519

2014 Volkswagen Tiguan
€ 13.900

Τζίπ-Suv-4x4
122000 Km. | 1968 cc | 140 bhp | Πετρέλαιο-Diesel | Χειροκίνητο | Άσπρο | Προσθιοκίνητο (Fwd) | EURO 5
  • ΑΥΤΟΜΑΤΟΣ ΠΙΛΟΤΟΣ
  • ΥΠΟΒΟΗΘΗΣΗ ΠΑΡΚΑΡΙΣΜΑΤΟΣ
Volkswagen Tiguan 13.900 € 122000 km 2014 car volkswagen-tiguan-2014-1968cc-48673

2016 Bmw X3
€ 28.900

Τζίπ-Suv-4x4
87000 Km. | 2000 cc | 190 bhp | Πετρέλαιο-Diesel | Αυτόματο | Μπέζ (Μεταλλικό) | Πισωκίνητο (Rwd) | EURO 6
  • ΚΛΙΜΑΤΙΣΜΟΣ - A/C
  • ΑΥΤΟΜΑΤΟΣ ΠΙΛΟΤΟΣ
  • ΥΠΟΒΟΗΘΗΣΗ ΠΑΡΚΑΡΙΣΜΑΤΟΣ
  • ΖΑΝΤΕΣ ΑΛΟΥΜΙΝΙΟΥ
  • ΠΛΟΗΓΗΣΗ
  • ΑΥΤΟΜΑΤΟ ΚΙΒΩΤΙΟ
Bmw X3 S-DRIVE AUT ΕΛΛΗΝΙΚΟ+BOOK 28.900 € 87000 km 2016 car bmw-x3-2016-2000cc-47116

2007 Alfa-Romeo 159
€ 3.300

Σεντάν-Οικογενειακό
300000 Km. | 1800 cc | 140 bhp | Υγραέριο | Χειροκίνητο | Μπορντό (Μεταλλικό) | Προσθιοκίνητο (Fwd) | EURO 5
  • ΚΛΙΜΑΤΙΣΜΟΣ - A/C
  • ΑΥΤΟΜΑΤΟΣ ΠΙΛΟΤΟΣ
  • ΖΑΝΤΕΣ ΑΛΟΥΜΙΝΙΟΥ
Alfa-Romeo 159 DISTINCTIVE 3.300 € 300000 km 2007 car alfa-romeo-159-2007-1800cc-47510

2006 Toyota Avensis
€ 3.900

Σεντάν-Οικογενειακό
349000 Km. | 2000 cc | 140 bhp | Βενζίνη | Χειροκίνητο | Ασημί (Μεταλλικό) | Προσθιοκίνητο (Fwd) | EURO 5
  • ΚΛΙΜΑΤΙΣΜΟΣ - A/C
  • ΑΥΤΟΜΑΤΟΣ ΠΙΛΟΤΟΣ
  • ΖΑΝΤΕΣ ΑΛΟΥΜΙΝΙΟΥ
Toyota Avensis SOL 3.900 € 349000 km 2006 car toyota-avensis-2006-2000cc-48171

2013 Volkswagen Golf
€ 8.800

Hatchback-Μεσαίο
188000 Km. | 1600 cc | 110 bhp | Πετρέλαιο-Diesel | Χειροκίνητο | Άσπρο (Μεταλλικό) | Προσθιοκίνητο (Fwd) | EURO 5
  • ΖΑΝΤΕΣ ΑΛΟΥΜΙΝΙΟΥ
Volkswagen Golf TDI BMT DESING ECO S/S 8.800 € 188000 km 2013 car volkswagen-golf-2013-1600cc-47711

GARAGE