Δευτ - Παρ: 9:00-20:30, Σαβ: 9:00-15:00

32 Οχήματα βρέθηκαν

2016 Nissan Qashqai
€ 18.900

Τζίπ-Suv-4x4
74000 Km. | 1598 cc | 131 bhp | Πετρέλαιο-Diesel | Αυτόματο | Ασημί (Μεταλλικό) | Προσθιοκίνητο (Fwd) | EURO 6
  • ΑΥΤΟΜΑΤΟΣ ΠΙΛΟΤΟΣ
  • ΥΠΟΒΟΗΘΗΣΗ ΠΑΡΚΑΡΙΣΜΑΤΟΣ
  • ΠΛΟΗΓΗΣΗ
  • ΑΥΤΟΜΑΤΟ ΚΙΒΩΤΙΟ
Nissan Qashqai ACENTA AUTOMATIC NAVI 18.900 € 74000 km 2016 car nissan-qashqai-2016-1598cc-50208

2008 Audi A3
€ 7.900

Κάμπριο-Roadster
190234 Km. | 1798 cc | 160 bhp | Βενζίνη | Χειροκίνητο | Γαλάζιο (Μεταλλικό) | Προσθιοκίνητο (Fwd) | ΑΛΛΟ
  • ΑΥΤΟΜΑΤΟΣ ΠΙΛΟΤΟΣ
  • ΥΠΟΒΟΗΘΗΣΗ ΠΑΡΚΑΡΙΣΜΑΤΟΣ
  • ΖΑΝΤΕΣ ΑΛΟΥΜΙΝΙΟΥ
Audi A3 OCZ 7.900 € 190234 km 2008 car audi-a3-2008-1798cc-49875

2015 Smart Fortwo
€ 14.990

Mini-Μικρό
6917 Km. | 1 cc | 75 bhp | Ηλεκτρικό | Αυτόματο | Μαύρο (Μεταλλικό) | Πισωκίνητο (Rwd) | EURO 6
  • ΖΑΝΤΕΣ ΑΛΟΥΜΙΝΙΟΥ
  • ΔΕΡΜΑΤΙΝΟ ΕΣΩΤΕΡΙΚΟ
  • ΗΛΙΟΡΟΦΗ
  • ΠΛΟΗΓΗΣΗ
  • ΑΥΤΟΜΑΤΟ ΚΙΒΩΤΙΟ
Smart Fortwo BRABUS Μοναδικό & Συλλεκτικό 14.990 € 6917 km 2015 car smart-fortwo-2015-1cc-50033

2017 Ford Fiesta
€ 13.990

Mini-Μικρό
47700 Km. | 998 cc | 140 bhp | Βενζίνη | Χειροκίνητο | Μαύρο (Μεταλλικό) | Προσθιοκίνητο (Fwd) | EURO 6
  • ΚΛΙΜΑΤΙΣΜΟΣ - A/C
  • ΖΑΝΤΕΣ ΑΛΟΥΜΙΝΙΟΥ
  • ΠΛΟΗΓΗΣΗ
Ford Fiesta BLACK EDITION 13.990 € 47700 km 2017 car ford-fiesta-2017-998cc-50311

2018 Bmw i3
€ 27.000

Hatchback-Μεσαίο
24176 Km. | 1 cc | 170 bhp | Ηλεκτρικό | Αυτόματο | Ανθρακί (Μεταλλικό) | Πισωκίνητο (Rwd) | EURO 6
  • ΚΛΙΜΑΤΙΣΜΟΣ - A/C
  • ΑΥΤΟΜΑΤΟΣ ΠΙΛΟΤΟΣ
  • ΥΠΟΒΟΗΘΗΣΗ ΠΑΡΚΑΡΙΣΜΑΤΟΣ
  • ΔΕΡΜΑΤΙΝΟ ΕΣΩΤΕΡΙΚΟ
  • ΠΛΟΗΓΗΣΗ
  • ΑΥΤΟΜΑΤΟ ΚΙΒΩΤΙΟ
Bmw i3 e Drive 94Ah 27.000 € 24176 km 2018 car bmw-i3-2018-1cc-50142

1993 Volkswagen Passat
€ 2.400

Station Wagon
79900 Km. | 1781 cc | 95 bhp | Βενζίνη | Αυτόματο | Μπορντό (Μεταλλικό) | Προσθιοκίνητο (Fwd) | ΑΛΛΟ
  • ΖΑΝΤΕΣ ΑΛΟΥΜΙΝΙΟΥ
  • ΔΕΡΜΑΤΙΝΟ ΕΣΩΤΕΡΙΚΟ
  • ΑΥΤΟΜΑΤΟ ΚΙΒΩΤΙΟ
Volkswagen Passat AUTO 2.400 € 79900 km 1993 car volkswagen-passat-1993-1781cc-50307

2005 Jeep Cherokee
€ 3.490

Τζίπ-Suv-4x4
132400 Km. | 3700 cc | 211 bhp | Βενζίνη | Αυτόματο | Πράσινο Σκούρο (Μεταλλικό) | Τετρακίνητο (4wd) | ΑΛΛΟ
  • ΖΑΝΤΕΣ ΑΛΟΥΜΙΝΙΟΥ
  • ΔΕΡΜΑΤΙΝΟ ΕΣΩΤΕΡΙΚΟ
  • ΑΥΤΟΜΑΤΟ ΚΙΒΩΤΙΟ
Jeep Cherokee 3.490 € 132400 km 2005 car jeep-cherokee-2005-3700cc-50306

2008 Smart Fortwo
€ 4.600

Mini-Μικρό
237000 Km. | 999 cc | 71 bhp | Βενζίνη | Αυτόματο | Άσπρο (Μεταλλικό) | Πισωκίνητο (Rwd) | EURO 4
  • ΖΑΝΤΕΣ ΑΛΟΥΜΙΝΙΟΥ
  • ΑΥΤΟΜΑΤΟ ΚΙΒΩΤΙΟ
Smart Fortwo 4.600 € 237000 km 2008 car smart-fortwo-2008-999cc-50285

2010 Alfa-Romeo Mito
€ 11.900

Κουπέ-Σπόρ
111995 Km. | 1368 cc | 174 bhp | Βενζίνη | Χειροκίνητο | Άσπρο | Προσθιοκίνητο (Fwd) | EURO 4
  • ΥΠΟΒΟΗΘΗΣΗ ΠΑΡΚΑΡΙΣΜΑΤΟΣ
  • ΖΑΝΤΕΣ ΑΛΟΥΜΙΝΙΟΥ
  • ΔΕΡΜΑΤΙΝΟ ΕΣΩΤΕΡΙΚΟ
  • ΗΛΙΟΡΟΦΗ
Alfa-Romeo Mito 11.900 € 111995 km 2010 car alfa-romeo-mito-2010-1368cc-50263

2018 Bmw i3
€ 25.800

Mini-Μικρό
10899 Km. | 1 cc | 184 bhp | Ηλεκτρικό | Αυτόματο | Μαύρο (Μεταλλικό) | Πισωκίνητο (Rwd) | EURO 6
  • ΚΛΙΜΑΤΙΣΜΟΣ - A/C
  • ΑΥΤΟΜΑΤΟΣ ΠΙΛΟΤΟΣ
  • ΥΠΟΒΟΗΘΗΣΗ ΠΑΡΚΑΡΙΣΜΑΤΟΣ
  • ΠΛΟΗΓΗΣΗ
  • ΑΥΤΟΜΑΤΟ ΚΙΒΩΤΙΟ
Bmw i3 S 25.800 € 10899 km 2018 car bmw-i3-2018-1cc-50045

2014 Honda Cr-V
€ 16.800

Τζίπ-Suv-4x4
89000 Km. | 1597 cc | 120 bhp | Πετρέλαιο-Diesel | Χειροκίνητο | Γκρί (Μεταλλικό) | Προσθιοκίνητο (Fwd) | ΑΛΛΟ
  • ΑΥΤΟΜΑΤΟΣ ΠΙΛΟΤΟΣ
  • ΥΠΟΒΟΗΘΗΣΗ ΠΑΡΚΑΡΙΣΜΑΤΟΣ
  • ΖΑΝΤΕΣ ΑΛΟΥΜΙΝΙΟΥ
  • ΠΛΟΗΓΗΣΗ
Honda Cr-V D-TEC ELEGANCE 16.800 € 89000 km 2014 car honda-cr-v-2014-1597cc-50290

2006 Mitsubishi Lancer
€ 5.900

Σεντάν-Οικογενειακό
54340 Km. | 1584 cc | 95 bhp | Βενζίνη | Χειροκίνητο | Γκρί (Μεταλλικό) | Προσθιοκίνητο (Fwd) | EURO 4
  • ΚΛΙΜΑΤΙΣΜΟΣ - A/C
  • ΥΠΟΒΟΗΘΗΣΗ ΠΑΡΚΑΡΙΣΜΑΤΟΣ
  • ΖΑΝΤΕΣ ΑΛΟΥΜΙΝΙΟΥ
Mitsubishi Lancer 5.900 € 54340 km 2006 car mitsubishi-lancer-2006-1584cc-50286

2017 Bmw 225
€ 24.600

Mpv-Πολυμορφικό
35600 Km. | 1500 cc | 225 bhp | Υβριδικό (Βενζίνη/Ηλεκτρικό) | Αυτόματο | Μπλέ (Μεταλλικό) | Τετρακίνητο (4wd) | EURO 6
  • ΑΥΤΟΜΑΤΟΣ ΠΙΛΟΤΟΣ
  • ΥΠΟΒΟΗΘΗΣΗ ΠΑΡΚΑΡΙΣΜΑΤΟΣ
  • ΖΑΝΤΕΣ ΑΛΟΥΜΙΝΙΟΥ
  • ΠΛΟΗΓΗΣΗ
  • ΑΥΤΟΜΑΤΟ ΚΙΒΩΤΙΟ
Bmw 225 eDrive 24.600 € 35600 km 2017 car bmw-225-2017-1500cc-50266

2018 Peugeot Boxer
€ 15.900

Van
39000 Km. | 2000 cc | 110 bhp | Πετρέλαιο-Diesel | Χειροκίνητο | Άσπρο (Μεταλλικό) | Προσθιοκίνητο (Fwd) | EURO 6
  • ΑΥΤΟΜΑΤΟΣ ΠΙΛΟΤΟΣ
  • ΥΠΟΒΟΗΘΗΣΗ ΠΑΡΚΑΡΙΣΜΑΤΟΣ
Peugeot Boxer ΕΠΑΓΓΕΛΜΑΤΙΚΟ HDI L1H1 PRO EURO-6 15.900 € 39000 km 2018 car peugeot-boxer-2018-2000cc-47905

2012 Ford Focus
€ 7.700

Hatchback-Μεσαίο
190000 Km. | 1600 cc | 115 bhp | Πετρέλαιο-Diesel | Χειροκίνητο | Γκρί (Μεταλλικό) | Προσθιοκίνητο (Fwd) | EURO 5
  • ΥΠΟΒΟΗΘΗΣΗ ΠΑΡΚΑΡΙΣΜΑΤΟΣ
Ford Focus TREND 5D 7.700 € 190000 km 2012 car ford-focus-2012-1600cc-48190

2011 Volvo S60
€ 8.990

Σεντάν-Οικογενειακό
163000 Km. | 1596 cc | 180 bhp | Βενζίνη | Αυτόματο | Μαύρο (Μεταλλικό) | Προσθιοκίνητο (Fwd) | ΑΛΛΟ
  • ΑΥΤΟΜΑΤΟΣ ΠΙΛΟΤΟΣ
  • ΖΑΝΤΕΣ ΑΛΟΥΜΙΝΙΟΥ
  • ΑΥΤΟΜΑΤΟ ΚΙΒΩΤΙΟ
Volvo S60 T4 8.990 € 163000 km 2011 car volvo-s60-2011-1596cc-49108

2018 Smart Fortwo
€ 11.700

Mini-Μικρό
13408 Km. | 1 cc | 82 bhp | Ηλεκτρικό | Αυτόματο | Άσπρο | Πισωκίνητο (Rwd) | ΑΛΛΟ
  • ΚΛΙΜΑΤΙΣΜΟΣ - A/C
  • ΠΛΟΗΓΗΣΗ
  • ΑΥΤΟΜΑΤΟ ΚΙΒΩΤΙΟ
Smart Fortwo 22 KW ταχυφόρτιση σε 50 λεπτά 11.700 € 13408 km 2018 car smart-fortwo-2018-1cc-49521

2003 Volkswagen Touareg
€ 6.990

Τζίπ-Suv-4x4
245000 Km. | 4200 cc | 310 bhp | Βενζίνη | Αυτόματο | Γκρί | Τετρακίνητο (4wd) | ΑΛΛΟ
  • ΑΥΤΟΜΑΤΟΣ ΠΙΛΟΤΟΣ
  • ΖΑΝΤΕΣ ΑΛΟΥΜΙΝΙΟΥ
  • ΔΕΡΜΑΤΙΝΟ ΕΣΩΤΕΡΙΚΟ
  • ΗΛΙΟΡΟΦΗ
  • ΤΕΤΡΑΚΙΝΗΣΗ
  • ΠΛΟΗΓΗΣΗ
  • ΑΥΤΟΜΑΤΟ ΚΙΒΩΤΙΟ
Volkswagen Touareg 6.990 € 245000 km 2003 car volkswagen-touareg-2003-4200cc-49591

2003 Volvo V40
€ 2.400

Station Wagon
188000 Km. | 2000 cc | 180 bhp | Βενζίνη | Χειροκίνητο | Μπλέ | Προσθιοκίνητο (Fwd) | ΑΛΛΟ
  • ΖΑΝΤΕΣ ΑΛΟΥΜΙΝΙΟΥ
Volvo V40 2.400 € 188000 km 2003 car volvo-v40-2003-2000cc-49763

2008 Nissan Tiida
€ 5.900

Σεντάν-Οικογενειακό
24655 Km. | 1600 cc | 115 bhp | Βενζίνη | Χειροκίνητο | Μαύρο | Προσθιοκίνητο (Fwd) | EURO 4
  • ΚΛΙΜΑΤΙΣΜΟΣ - A/C
  • ΥΠΟΒΟΗΘΗΣΗ ΠΑΡΚΑΡΙΣΜΑΤΟΣ
  • ΖΑΝΤΕΣ ΑΛΟΥΜΙΝΙΟΥ
Nissan Tiida LUX 5.900 € 24655 km 2008 car nissan-tiida-2008-1600cc-49831

GARAGE