210 9637700 - 210 9631890
Δευτ - Παρ: 9:00-20:30, Σαβ: 9:00-15:00

64 Οχήματα βρέθηκαν

2014 Volkswagen Jetta
€ 8.990

Σεντάν-Οικογενειακό
197000 Km. | 1600 cc | 105 bhp | Πετρέλαιο-Diesel | Χειροκίνητο | Μπλέ Σκούρο (Μεταλλικό) | Προσθιοκίνητο (Fwd) | EURO 5
  • ΥΠΟΒΟΗΘΗΣΗ ΠΑΡΚΑΡΙΣΜΑΤΟΣ
Volkswagen Jetta TDI BMT DESIGN ECO S/S ΕΛΛΗΝΙΚΟ+BOOK 8.990 € 197000 km 2014 car volkswagen-jetta-2014-1600cc-44447

2002 Peugeot 206
€ 1.800

Κάμπριο-Roadster
228000 Km. | 1600 cc | 120 bhp | Βενζίνη | Χειροκίνητο | Μαύρο | Προσθιοκίνητο (Fwd) | EURO 5
  • ΚΛΙΜΑΤΙΣΜΟΣ - A/C
  • ΖΑΝΤΕΣ ΑΛΟΥΜΙΝΙΟΥ
  • ΔΕΡΜΑΤΙΝΟ ΕΣΩΤΕΡΙΚΟ
Peugeot 206 CC CABRIO 1.800 € 228000 km 2002 car peugeot-206-2002-1600cc-44511

2000 Seat Ibiza
€ 1.800

Mini-Μικρό
235000 Km. | 1000 cc | 60 bhp | Βενζίνη | Χειροκίνητο | Άσπρο | Προσθιοκίνητο (Fwd) | EURO 4
Seat Ibiza 5D A/C 1.800 € 235000 km 2000 car seat-ibiza-2000-1000cc-44491

2015 Citroen C3
€ 6.990

Mini-Μικρό
136000 Km. | 1400 cc | 70 bhp | Πετρέλαιο-Diesel | Χειροκίνητο | Μαύρο (Μεταλλικό) | Προσθιοκίνητο (Fwd) | EURO 5
Citroen C3 HDI TREND ESP E5 ΕΛΛΗΝΙΚΟ+BOOK 6.990 € 136000 km 2015 car citroen-c3-2015-1400cc-44446

2014 Bmw 320
€ 22.490

Σεντάν-Οικογενειακό
69000 Km. | 2000 cc | 184 bhp | Πετρέλαιο-Diesel | Αυτόματο | Μαύρο (Μεταλλικό) | Πισωκίνητο (Rwd) | EURO 5
  • ΚΛΙΜΑΤΙΣΜΟΣ - A/C
  • ΥΠΟΒΟΗΘΗΣΗ ΠΑΡΚΑΡΙΣΜΑΤΟΣ
  • ΖΑΝΤΕΣ ΑΛΟΥΜΙΝΙΟΥ
  • ΑΥΤΟΜΑΤΟ ΚΙΒΩΤΙΟ
Bmw 320 3D31 2.0 AUT ΕΛΛΗΝΙΚΟ+BOOK 22.490 € 69000 km 2014 car bmw-320-2014-2000cc-44448

2015 Opel Astra
€ 11.700

Hatchback-Μεσαίο
103000 Km. | 1600 cc | 110 bhp | Πετρέλαιο-Diesel | Χειροκίνητο | Γκρί (Μεταλλικό) | Προσθιοκίνητο (Fwd) | EURO 5
  • ΚΛΙΜΑΤΙΣΜΟΣ - A/C
  • ΑΥΤΟΜΑΤΟΣ ΠΙΛΟΤΟΣ
  • ΖΑΝΤΕΣ ΑΛΟΥΜΙΝΙΟΥ
  • ΠΛΟΗΓΗΣΗ
Opel Astra DREM 1.6 CDTI ECOFLEX S/S ΕΛΛΗΝΙΚΟ+BOOK 11.700 € 103000 km 2015 car opel-astra-2015-1600cc-44445

2014 Volkswagen Golf
€ 10.490

Hatchback-Μεσαίο
110000 Km. | 1600 cc | 105 bhp | Πετρέλαιο-Diesel | Χειροκίνητο | Μπέζ (Μεταλλικό) | Προσθιοκίνητο (Fwd) | EURO 5
  • ΥΠΟΒΟΗΘΗΣΗ ΠΑΡΚΑΡΙΣΜΑΤΟΣ
Volkswagen Golf TDI BMT DESIGN ECO S/S ΕΛΛΗΝΙΚΟ+BOOK 10.490 € 110000 km 2014 car volkswagen-golf-2014-1600cc-44450

2015 Toyota Yaris
€ 6.290

Van
183000 Km. | 1400 cc | 90 bhp | Πετρέλαιο-Diesel | Χειροκίνητο | Άσπρο (Μεταλλικό) | Προσθιοκίνητο (Fwd) | EURO 5
Toyota Yaris VAN LIVE JJV D-4D COMMERCIAL HATCH ΕΛΛΗΝΙΚΟ+BOOK 6.290 € 183000 km 2015 car toyota-yaris-2015-1400cc-44482

1999 Citroen Saxo
€ 1.200

Mini-Μικρό
158000 Km. | 1124 cc | 60 bhp | Βενζίνη | Χειροκίνητο | Μπλέ | Προσθιοκίνητο (Fwd) | EURO 4
  • ΖΑΝΤΕΣ ΑΛΟΥΜΙΝΙΟΥ
Citroen Saxo 3D A/C 1.200 € 158000 km 1999 car citroen-saxo-1999-1124cc-44481

2015 Toyota Yaris
€ 8.490

Mini-Μικρό
169000 Km. | 1400 cc | 90 bhp | Πετρέλαιο-Diesel | Χειροκίνητο | Άσπρο (Μεταλλικό) | Προσθιοκίνητο (Fwd) | EURO 5
  • ΖΑΝΤΕΣ ΑΛΟΥΜΙΝΙΟΥ
Toyota Yaris NEW D-4D LIVE PLUS JLO ΕΛΛΗΝΙΚΟ+BOOK 8.490 € 169000 km 2015 car toyota-yaris-2015-1400cc-44479

2015 Renault Megane
€ 12.490

Hatchback-Μεσαίο
85000 Km. | 1500 cc | 110 bhp | Πετρέλαιο-Diesel | Αυτόματο | Άσπρο (Μεταλλικό) | Προσθιοκίνητο (Fwd) | EURO 5
  • ΚΛΙΜΑΤΙΣΜΟΣ - A/C
  • ΑΥΤΟΜΑΤΟΣ ΠΙΛΟΤΟΣ
  • ΥΠΟΒΟΗΘΗΣΗ ΠΑΡΚΑΡΙΣΜΑΤΟΣ
  • ΖΑΝΤΕΣ ΑΛΟΥΜΙΝΙΟΥ
  • ΑΥΤΟΜΑΤΟ ΚΙΒΩΤΙΟ
Renault Megane DCI EDC PROGRESSIVE ΕΛΛΗΝΙΚΟ+BOOK 12.490 € 85000 km 2015 car renault-megane-2015-1500cc-44478

2016 Toyota Auris
€ 11.990

Hatchback-Μεσαίο
119000 Km. | 1400 cc | 90 bhp | Πετρέλαιο-Diesel | Χειροκίνητο | Μαύρο (Μεταλλικό) | Προσθιοκίνητο (Fwd) | EURO 6
  • ΚΛΙΜΑΤΙΣΜΟΣ - A/C
  • ΥΠΟΒΟΗΘΗΣΗ ΠΑΡΚΑΡΙΣΜΑΤΟΣ
Toyota Auris NEW D-4D LIVE EHJ ECO S/S ΕΛΛΗΝΙΚΟ+BOOK EURO 6 11.990 € 119000 km 2016 car toyota-auris-2016-1400cc-44477

2015 Renault Clio
€ 7.190

Mini-Μικρό
166000 Km. | 1500 cc | 75 bhp | Πετρέλαιο-Diesel | Χειροκίνητο | Άσπρο (Μεταλλικό) | Προσθιοκίνητο (Fwd) | EURO 5
  • ΑΥΤΟΜΑΤΟΣ ΠΙΛΟΤΟΣ
Renault Clio NEW DCI AUTHENTIC 7.190 € 166000 km 2015 car renault-clio-2015-1500cc-44476

2015 Renault Clio
€ 8.490

Mini-Μικρό
81000 Km. | 1500 cc | 75 bhp | Πετρέλαιο-Diesel | Χειροκίνητο | Άσπρο (Μεταλλικό) | Προσθιοκίνητο (Fwd) | EURO 5
  • ΑΥΤΟΜΑΤΟΣ ΠΙΛΟΤΟΣ
Renault Clio NEW DCI AUTHENTIC 8.490 € 81000 km 2015 car renault-clio-2015-1500cc-44452

2014 Citroen C4
€ 8.290

Hatchback-Μεσαίο
108000 Km. | 1600 cc | 90 bhp | Πετρέλαιο-Diesel | Χειροκίνητο | Άσπρο (Μεταλλικό) | Προσθιοκίνητο (Fwd) | EURO 5
  • ΑΥΤΟΜΑΤΟΣ ΠΙΛΟΤΟΣ
Citroen C4 HDI TREND PLUS ΕΛΛΗΝΙΚΟ+BOOK 8.290 € 108000 km 2014 car citroen-c4-2014-1600cc-44475

2015 Nissan Qashqai
€ 15.990

Τζίπ-Suv-4x4
75000 Km. | 1500 cc | 110 bhp | Πετρέλαιο-Diesel | Χειροκίνητο | Μαύρο (Μεταλλικό) | Προσθιοκίνητο (Fwd) | EURO 5
  • ΚΛΙΜΑΤΙΣΜΟΣ - A/C
  • ΑΥΤΟΜΑΤΟΣ ΠΙΛΟΤΟΣ
Nissan Qashqai DCI ENERGY A5E ECO S/S ΕΛΛΗΝΙΚΟ+BOOK 15.990 € 75000 km 2015 car nissan-qashqai-2015-1500cc-44474

2016 Opel Corsa
€ 8.400

Mini-Μικρό
94000 Km. | 1200 cc | 95 bhp | Πετρέλαιο-Diesel | Χειροκίνητο | Γκρί (Μεταλλικό) | Προσθιοκίνητο (Fwd) | EURO 5
Opel Corsa DTE ECOFLEX ENJOY S/S ΕΛΛΗΝΙΚΟ + BOOK 8.400 € 94000 km 2016 car opel-corsa-2016-1200cc-44473

2015 Audi A4
€ 18.490

Σεντάν-Οικογενειακό
115000 Km. | 2000 cc | 150 bhp | Πετρέλαιο-Diesel | Χειροκίνητο | Μπλέ (Μεταλλικό) | Προσθιοκίνητο (Fwd) | EURO 5
  • ΚΛΙΜΑΤΙΣΜΟΣ - A/C
  • ΑΥΤΟΜΑΤΟΣ ΠΙΛΟΤΟΣ
  • ΖΑΝΤΕΣ ΑΛΟΥΜΙΝΙΟΥ
Audi A4 TDI AMBITION SEDAN 2.0 ECO S/S 18.490 € 115000 km 2015 car audi-a4-2015-2000cc-44299

2007 Opel Zafira
€ 3.990

Mpv-Πολυμορφικό
248000 Km. | 1800 cc | 140 bhp | Υγραέριο | Χειροκίνητο | Ασημί (Μεταλλικό) | Προσθιοκίνητο (Fwd) | EURO 5
  • ΚΛΙΜΑΤΙΣΜΟΣ - A/C
  • ΑΥΤΟΜΑΤΟΣ ΠΙΛΟΤΟΣ
  • ΥΠΟΒΟΗΘΗΣΗ ΠΑΡΚΑΡΙΣΜΑΤΟΣ
  • ΖΑΝΤΕΣ ΑΛΟΥΜΙΝΙΟΥ
Opel Zafira ELEGANCE 7-SEATS 3.990 € 248000 km 2007 car opel-zafira-2007-1800cc-44466

2015 Audi A4
€ 21.490

Σεντάν-Οικογενειακό
76000 Km. | 2000 cc | 150 bhp | Πετρέλαιο-Diesel | Χειροκίνητο | Μαύρο (Μεταλλικό) | Προσθιοκίνητο (Fwd) | EURO 5
  • ΚΛΙΜΑΤΙΣΜΟΣ - A/C
  • ΖΑΝΤΕΣ ΑΛΟΥΜΙΝΙΟΥ
Audi A4 TDI AMBITION SEDAN 2.0 ECO S/S 21.490 € 76000 km 2015 car audi-a4-2015-2000cc-44300

GARAGE