Δευτ - Παρ: 9:00-20:30, Σαβ: 9:00-15:00

8 Οχήματα βρέθηκαν

2004 Volkswagen Golf
€ 3.200

Hatchback-Μεσαίο
217000 Km. | 1400 cc | 75 bhp | Βενζίνη | Χειροκίνητο | Μαύρο | Προσθιοκίνητο (Fwd) | EURO 5
  • ΚΛΙΜΑΤΙΣΜΟΣ - A/C
  • ΑΥΤΟΜΑΤΟΣ ΠΙΛΟΤΟΣ
  • ΖΑΝΤΕΣ ΑΛΟΥΜΙΝΙΟΥ
Volkswagen Golf COMFORTLINE 3D 3.200 € 217000 km 2004 car volkswagen-golf-2004-1400cc-46074

2014 Volkswagen Caddy
€ 8.450

Van
207000 Km. | 1600 cc | 102 bhp | Πετρέλαιο-Diesel | Χειροκίνητο | Άσπρο (Μεταλλικό) | Προσθιοκίνητο (Fwd) | EURO 5
Volkswagen Caddy TDI MAXI VAN 8.450 € 207000 km 2014 car volkswagen-caddy-2014-1600cc-45766

2007 Volkswagen Passat
€ 4.950

Σεντάν-Οικογενειακό
136000 Km. | 1600 cc | 115 bhp | Βενζίνη | Χειροκίνητο | Ανθρακί (Μεταλλικό) | Προσθιοκίνητο (Fwd) | EURO 5
  • ΚΛΙΜΑΤΙΣΜΟΣ - A/C
  • ΑΥΤΟΜΑΤΟΣ ΠΙΛΟΤΟΣ
  • ΖΑΝΤΕΣ ΑΛΟΥΜΙΝΙΟΥ
Volkswagen Passat FSI COMFORTLINE 4.950 € 136000 km 2007 car volkswagen-passat-2007-1600cc-46140

2010 Volkswagen Touran
€ 7.490

Mpv-Πολυμορφικό
223000 Km. | 1400 cc | 140 bhp | Βενζίνη | Χειροκίνητο | Ασημί (Μεταλλικό) | Προσθιοκίνητο (Fwd) | EURO 5
  • ΚΛΙΜΑΤΙΣΜΟΣ - A/C
  • ΑΥΤΟΜΑΤΟΣ ΠΙΛΟΤΟΣ
  • ΖΑΝΤΕΣ ΑΛΟΥΜΙΝΙΟΥ
Volkswagen Touran TSI MT-6 5-SEATS 7.490 € 223000 km 2010 car volkswagen-touran-2010-1400cc-45694

2016 Volkswagen Polo
€ 8.990

Mini-Μικρό
113000 Km. | 1400 cc | 90 bhp | Πετρέλαιο-Diesel | Χειροκίνητο | Άσπρο (Μεταλλικό) | Προσθιοκίνητο (Fwd) | EURO 6
Volkswagen Polo TDI BMT ACTIVE EURO-6 8.990 € 113000 km 2016 car volkswagen-polo-2016-1400cc-45543

2012 Volkswagen Golf
€ 7.990

Hatchback-Μεσαίο
172000 Km. | 1400 cc | 122 bhp | Βενζίνη | Αυτόματο | Μπέζ (Μεταλλικό) | Προσθιοκίνητο (Fwd) | EURO 5
  • ΑΥΤΟΜΑΤΟ ΚΙΒΩΤΙΟ
Volkswagen Golf TSI TRENDLINE AUT 7.990 € 172000 km 2012 car volkswagen-golf-2012-1400cc-45541

2013 Volkswagen Golf
€ 8.990

Hatchback-Μεσαίο
187000 Km. | 1600 cc | 105 bhp | Πετρέλαιο-Diesel | Χειροκίνητο | Άσπρο (Μεταλλικό) | Προσθιοκίνητο (Fwd) | EURO 5
Volkswagen Golf TDI BMT DESIGN ECO S/S 8.990 € 187000 km 2013 car volkswagen-golf-2013-1600cc-45408

2014 Volkswagen Jetta
€ 7.990

Σεντάν-Οικογενειακό
197000 Km. | 1600 cc | 105 bhp | Πετρέλαιο-Diesel | Χειροκίνητο | Μπλέ Σκούρο (Μεταλλικό) | Προσθιοκίνητο (Fwd) | EURO 5
  • ΥΠΟΒΟΗΘΗΣΗ ΠΑΡΚΑΡΙΣΜΑΤΟΣ
Volkswagen Jetta TDI BMT DESIGN ECO S/S ΕΛΛΗΝΙΚΟ+BOOK 7.990 € 197000 km 2014 car volkswagen-jetta-2014-1600cc-44447

GARAGE