210 9637700 - 210 9631890
Δευτ - Παρ: 9:00-20:30, Σαβ: 9:00-15:00

52 Οχήματα βρέθηκαν

2014 Peugeot 3008
€ 13.990

Mpv-Πολυμορφικό
72000 Km. | 1600 cc | 115 bhp | Πετρέλαιο-Diesel | Χειροκίνητο | Μαύρο (Μεταλλικό) | Προσθιοκίνητο (Fwd) | EURO 5
  • ΚΛΙΜΑΤΙΣΜΟΣ - A/C
  • ΑΥΤΟΜΑΤΟΣ ΠΙΛΟΤΟΣ
  • ΥΠΟΒΟΗΘΗΣΗ ΠΑΡΚΑΡΙΣΜΑΤΟΣ
  • ΖΑΝΤΕΣ ΑΛΟΥΜΙΝΙΟΥ
Peugeot 3008 FACE LIFT HDI ACTIVE GRIP 13.990 € 72000 km 2014 car peugeot-3008-2014-1600cc-41675

2013 Volkswagen Passat
€ 12.990

Σεντάν-Οικογενειακό
137 Km. | 1600 cc | 105 bhp | Πετρέλαιο-Diesel | Αυτόματο | Γκρί (Μεταλλικό) | Προσθιοκίνητο (Fwd) | EURO 5
  • ΚΛΙΜΑΤΙΣΜΟΣ - A/C
  • ΥΠΟΒΟΗΘΗΣΗ ΠΑΡΚΑΡΙΣΜΑΤΟΣ
  • ΖΑΝΤΕΣ ΑΛΟΥΜΙΝΙΟΥ
  • ΑΥΤΟΜΑΤΟ ΚΙΒΩΤΙΟ
Volkswagen Passat DIESEL BMT COMFORTLINE DSG ECO START/STOP 12.990 € 137 km 2013 car volkswagen-passat-2013-1600cc-39150

2014 Mini Cooper D
€ 16.990

Mini-Μικρό
82000 Km. | 1500 cc | 116 bhp | Πετρέλαιο-Diesel | Αυτόματο | Πορτοκαλί (Μεταλλικό) | Προσθιοκίνητο (Fwd) | EURO 5
  • ΚΛΙΜΑΤΙΣΜΟΣ - A/C
  • ΑΥΤΟΜΑΤΟΣ ΠΙΛΟΤΟΣ
  • ΥΠΟΒΟΗΘΗΣΗ ΠΑΡΚΑΡΙΣΜΑΤΟΣ
  • ΖΑΝΤΕΣ ΑΛΟΥΜΙΝΙΟΥ
  • ΑΥΤΟΜΑΤΟ ΚΙΒΩΤΙΟ
Mini Cooper D D XN31 CHILLI PACKET AUT 16.990 € 82000 km 2014 car mini-cooper-d-2014-1500cc-41928

2012 Fiat Panda
€ 4.990

Mini-Μικρό
192 Km. | 1200 cc | 75 bhp | Πετρέλαιο-Diesel | Χειροκίνητο | Ασημί (Μεταλλικό) | Προσθιοκίνητο (Fwd) | EURO 5
Fiat Panda DYNAMIC MTJ 4.990 € 192 km 2012 car fiat-panda-2012-1200cc-11648

2012 Mercedes-Benz Citan
€ 6.990

Van
149 Km. | 1500 cc | 90 bhp | Πετρέλαιο-Diesel | Χειροκίνητο | Άσπρο (Μεταλλικό) | Προσθιοκίνητο (Fwd) | EURO 5
  • ΖΑΝΤΕΣ ΑΛΟΥΜΙΝΙΟΥ
Mercedes-Benz Citan CITAN 109 CDI 6.990 € 149 km 2012 car mercedes-benz-citan-2012-1500cc-41733

2016 Ford Courier
€ 11.800

Van
23000 Km. | 1600 cc | 95 bhp | Πετρέλαιο-Diesel | Χειροκίνητο | Άσπρο (Μεταλλικό) | Προσθιοκίνητο (Fwd) | EURO 5
Ford Courier TREND CDTI ΕΛΛΗΝΙΚΟ 11.800 € 23000 km 2016 car ford-courier-2016-1600cc-41886

2005 Renault Grand Scenic
€ 4.990

Mpv-Πολυμορφικό
200 Km. | 1500 cc | 110 bhp | Πετρέλαιο-Diesel | Χειροκίνητο | Ασημί (Μεταλλικό) | Προσθιοκίνητο (Fwd) | EURO 4
  • ΚΛΙΜΑΤΙΣΜΟΣ - A/C
  • ΑΥΤΟΜΑΤΟΣ ΠΙΛΟΤΟΣ
  • ΖΑΝΤΕΣ ΑΛΟΥΜΙΝΙΟΥ
Renault Grand Scenic AUTHENTIC DCI 7-SEATS 4.990 € 200 km 2005 car renault-grand-scenic-2005-1500cc-41845

2014 Opel Astra
€ 8.900

Station Wagon
122 Km. | 1248 cc | 95 bhp | Πετρέλαιο-Diesel | Χειροκίνητο | Ασημί (Μεταλλικό) | Προσθιοκίνητο (Fwd) | EURO 5
  • ΑΥΤΟΜΑΤΟΣ ΠΙΛΟΤΟΣ
Opel Astra CDTI ST ESSENTIA ECO S/S 8.900 € 122 km 2014 car opel-astra-2014-1248cc-41826

2014 Toyota Auris
€ 9.490

Hatchback-Μεσαίο
112 Km. | 1400 cc | 90 bhp | Πετρέλαιο-Diesel | Χειροκίνητο | Μαύρο (Μεταλλικό) | Προσθιοκίνητο (Fwd) | EURO 5
  • ΚΛΙΜΑΤΙΣΜΟΣ - A/C
Toyota Auris D4D LIFE 6MT ECO EDS START/STOP 9.490 € 112 km 2014 car toyota-auris-2014-1400cc-41680

2014 Peugeot 308
€ 9.900

Hatchback-Μεσαίο
81000 Km. | 1600 cc | 92 bhp | Πετρέλαιο-Diesel | Χειροκίνητο | Γκρί (Μεταλλικό) | Προσθιοκίνητο (Fwd) | ΑΛΛΟ
  • ΑΥΤΟΜΑΤΟΣ ΠΙΛΟΤΟΣ
Peugeot 308 HDI ACCESS 9.900 € 81000 km 2014 car peugeot-308-2014-1600cc-41678

2014 Volkswagen Polo
€ 6.200

Van
121 Km. | 1200 cc | 75 bhp | Πετρέλαιο-Diesel | Χειροκίνητο | Άσπρο (Μεταλλικό) | Προσθιοκίνητο (Fwd) | EURO 5
Volkswagen Polo TDI VAN 6.200 € 121 km 2014 car volkswagen-polo-2014-1200cc-41671

2013 Volvo V40
€ 12.990

Station Wagon
93000 Km. | 1600 cc | 115 bhp | Πετρέλαιο-Diesel | Χειροκίνητο | Γκρί (Μεταλλικό) | Προσθιοκίνητο (Fwd) | EURO 5
  • ΚΛΙΜΑΤΙΣΜΟΣ - A/C
  • ΖΑΝΤΕΣ ΑΛΟΥΜΙΝΙΟΥ
Volvo V40 KINETIC D2 ECO START/STOP 12.990 € 93000 km 2013 car volvo-v40-2013-1600cc-41537

GARAGE