210 9637700 - 210 9631890
Δευτ - Παρ: 9:00-20:30, Σαβ: 9:00-15:00

33 Οχήματα βρέθηκαν

2015 Audi A4
€ 20.990

Σεντάν-Οικογενειακό
76000 Km. | 2000 cc | 150 bhp | Πετρέλαιο-Diesel | Χειροκίνητο | Μαύρο (Μεταλλικό) | Προσθιοκίνητο (Fwd) | EURO 5
  • ΚΛΙΜΑΤΙΣΜΟΣ - A/C
  • ΖΑΝΤΕΣ ΑΛΟΥΜΙΝΙΟΥ
Audi A4 TDI AMBITION SEDAN 2.0 ECO S/S 20.990 € 76000 km 2015 car audi-a4-2015-2000cc-44300

2016 Opel Corsa
€ 8.400

Mini-Μικρό
94000 Km. | 1200 cc | 95 bhp | Πετρέλαιο-Diesel | Χειροκίνητο | Γκρί (Μεταλλικό) | Προσθιοκίνητο (Fwd) | EURO 5
Opel Corsa DTE ECOFLEX ENJOY S/S ΕΛΛΗΝΙΚΟ + BOOK 8.400 € 94000 km 2016 car opel-corsa-2016-1200cc-44473

2016 Toyota Auris
€ 11.990

Hatchback-Μεσαίο
119000 Km. | 1400 cc | 90 bhp | Πετρέλαιο-Diesel | Χειροκίνητο | Μαύρο (Μεταλλικό) | Προσθιοκίνητο (Fwd) | EURO 6
  • ΚΛΙΜΑΤΙΣΜΟΣ - A/C
  • ΥΠΟΒΟΗΘΗΣΗ ΠΑΡΚΑΡΙΣΜΑΤΟΣ
Toyota Auris NEW D-4D LIVE EHJ ECO S/S ΕΛΛΗΝΙΚΟ+BOOK EURO 6 11.990 € 119000 km 2016 car toyota-auris-2016-1400cc-44477

2012 Volkswagen Polo
€ 7.450

Mini-Μικρό
203000 Km. | 1200 cc | 75 bhp | Πετρέλαιο-Diesel | Χειροκίνητο | Άσπρο (Μεταλλικό) | Προσθιοκίνητο (Fwd) | EURO 5
Volkswagen Polo TDI TREND LINE EURO5 7.450 € 203000 km 2012 car volkswagen-polo-2012-1200cc-44528

2014 Volkswagen Jetta
€ 8.990

Σεντάν-Οικογενειακό
197000 Km. | 1600 cc | 105 bhp | Πετρέλαιο-Diesel | Χειροκίνητο | Μπλέ Σκούρο (Μεταλλικό) | Προσθιοκίνητο (Fwd) | EURO 5
  • ΥΠΟΒΟΗΘΗΣΗ ΠΑΡΚΑΡΙΣΜΑΤΟΣ
Volkswagen Jetta TDI BMT DESIGN ECO S/S ΕΛΛΗΝΙΚΟ+BOOK 8.990 € 197000 km 2014 car volkswagen-jetta-2014-1600cc-44447

2015 Citroen C3
€ 6.990

Mini-Μικρό
136000 Km. | 1400 cc | 70 bhp | Πετρέλαιο-Diesel | Χειροκίνητο | Μαύρο (Μεταλλικό) | Προσθιοκίνητο (Fwd) | EURO 5
Citroen C3 HDI TREND ESP E5 ΕΛΛΗΝΙΚΟ+BOOK 6.990 € 136000 km 2015 car citroen-c3-2015-1400cc-44446

2015 Opel Astra
€ 11.700

Hatchback-Μεσαίο
103000 Km. | 1600 cc | 110 bhp | Πετρέλαιο-Diesel | Χειροκίνητο | Γκρί (Μεταλλικό) | Προσθιοκίνητο (Fwd) | EURO 5
  • ΚΛΙΜΑΤΙΣΜΟΣ - A/C
  • ΑΥΤΟΜΑΤΟΣ ΠΙΛΟΤΟΣ
  • ΖΑΝΤΕΣ ΑΛΟΥΜΙΝΙΟΥ
  • ΠΛΟΗΓΗΣΗ
Opel Astra DREM 1.6 CDTI ECOFLEX S/S ΕΛΛΗΝΙΚΟ+BOOK 11.700 € 103000 km 2015 car opel-astra-2015-1600cc-44445

2015 Toyota Yaris
€ 8.490

Mini-Μικρό
169000 Km. | 1400 cc | 90 bhp | Πετρέλαιο-Diesel | Χειροκίνητο | Άσπρο (Μεταλλικό) | Προσθιοκίνητο (Fwd) | EURO 5
  • ΖΑΝΤΕΣ ΑΛΟΥΜΙΝΙΟΥ
Toyota Yaris NEW D-4D LIVE PLUS JLO ΕΛΛΗΝΙΚΟ+BOOK 8.490 € 169000 km 2015 car toyota-yaris-2015-1400cc-44479

2015 Renault Megane
€ 12.490

Hatchback-Μεσαίο
85000 Km. | 1500 cc | 110 bhp | Πετρέλαιο-Diesel | Αυτόματο | Άσπρο (Μεταλλικό) | Προσθιοκίνητο (Fwd) | EURO 5
  • ΚΛΙΜΑΤΙΣΜΟΣ - A/C
  • ΑΥΤΟΜΑΤΟΣ ΠΙΛΟΤΟΣ
  • ΥΠΟΒΟΗΘΗΣΗ ΠΑΡΚΑΡΙΣΜΑΤΟΣ
  • ΖΑΝΤΕΣ ΑΛΟΥΜΙΝΙΟΥ
  • ΑΥΤΟΜΑΤΟ ΚΙΒΩΤΙΟ
Renault Megane DCI EDC PROGRESSIVE ΕΛΛΗΝΙΚΟ+BOOK 12.490 € 85000 km 2015 car renault-megane-2015-1500cc-44478

2015 Volkswagen Polo
€ 8.900

Mini-Μικρό
112000 Km. | 1400 cc | 75 bhp | Πετρέλαιο-Diesel | Χειροκίνητο | Μαύρο (Μεταλλικό) | Προσθιοκίνητο (Fwd) | EURO 5
Volkswagen Polo TDI CONCEPTLINE 8.900 € 112000 km 2015 car volkswagen-polo-2015-1400cc-44069

2013 Opel Corsa
€ 4.990

Van
119000 Km. | 1200 cc | 75 bhp | Πετρέλαιο-Diesel | Χειροκίνητο | Άσπρο (Μεταλλικό) | Προσθιοκίνητο (Fwd) | EURO 5
Opel Corsa VAN CDTI E5 ESSENTIA ECOTEC 4.990 € 119000 km 2013 car opel-corsa-2013-1200cc-44009

2005 Renault Grand Scenic
€ 4.490

Mpv-Πολυμορφικό
80000 Km. | 1500 cc | 110 bhp | Πετρέλαιο-Diesel | Χειροκίνητο | Ασημί (Μεταλλικό) | Προσθιοκίνητο (Fwd) | EURO 4
  • ΚΛΙΜΑΤΙΣΜΟΣ - A/C
  • ΑΥΤΟΜΑΤΟΣ ΠΙΛΟΤΟΣ
  • ΖΑΝΤΕΣ ΑΛΟΥΜΙΝΙΟΥ
Renault Grand Scenic AUTHENTIC DCI 7-SEATS 4.490 € 80000 km 2005 car renault-grand-scenic-2005-1500cc-41845

2012 Fiat Panda
€ 4.990

Mini-Μικρό
192000 Km. | 1200 cc | 75 bhp | Πετρέλαιο-Diesel | Χειροκίνητο | Ασημί (Μεταλλικό) | Προσθιοκίνητο (Fwd) | EURO 5
Fiat Panda DYNAMIC MTJ 4.990 € 192000 km 2012 car fiat-panda-2012-1200cc-11648

GARAGE