210 9637700 - 210 9631890
Δευτ - Παρ: 9:00-20:30, Σαβ: 9:00-15:00

52 Οχήματα βρέθηκαν

2014 Hyundai I20
€ 6.990

Mini-Μικρό
108 Km. | 1400 cc | 90 bhp | Πετρέλαιο-Diesel | Χειροκίνητο | Άσπρο (Μεταλλικό) | Προσθιοκίνητο (Fwd) | EURO 5
Hyundai I20 DSL L CRDI 6.990 € 108 km 2014 car hyundai-i20-2014-1400cc-42301

2013 Volkswagen Golf
€ 8.990

Hatchback-Μεσαίο
160 Km. | 1600 cc | 105 bhp | Πετρέλαιο-Diesel | Χειροκίνητο | Μαύρο (Μεταλλικό) | Προσθιοκίνητο (Fwd) | EURO 5
  • ΚΛΙΜΑΤΙΣΜΟΣ - A/C
  • ΑΥΤΟΜΑΤΟΣ ΠΙΛΟΤΟΣ
  • ΖΑΝΤΕΣ ΑΛΟΥΜΙΝΙΟΥ
Volkswagen Golf GENERATION BMT TDI 8.990 € 160 km 2013 car volkswagen-golf-2013-1600cc-42299

2015 Toyota Corolla
€ 8.990

Σεντάν-Οικογενειακό
195 Km. | 1400 cc | 90 bhp | Πετρέλαιο-Diesel | Χειροκίνητο | Άσπρο (Μεταλλικό) | Προσθιοκίνητο (Fwd) | EURO 5
Toyota Corolla D-4D LIFE ECO S/S 8.990 € 195 km 2015 car toyota-corolla-2015-1400cc-42295

2012 Skoda Fabia
€ 5.990

Station Wagon
197 Km. | 1200 cc | 75 bhp | Πετρέλαιο-Diesel | Χειροκίνητο | Άσπρο (Μεταλλικό) | Προσθιοκίνητο (Fwd) | EURO 5
Skoda Fabia TDI STYLE REFLEX 5.990 € 197 km 2012 car skoda-fabia-2012-1200cc-9379

2014 Ford Focus
€ 8.390

Hatchback-Μεσαίο
113 Km. | 1600 cc | 105 bhp | Πετρέλαιο-Diesel | Χειροκίνητο | Κόκκινο (Μεταλλικό) | Προσθιοκίνητο (Fwd) | EURO 5
  • ΑΥΤΟΜΑΤΟΣ ΠΙΛΟΤΟΣ
  • ΥΠΟΒΟΗΘΗΣΗ ΠΑΡΚΑΡΙΣΜΑΤΟΣ
Ford Focus TDCI TREND ECONETIC SVP 8.390 € 113 km 2014 car ford-focus-2014-1600cc-42209

2015 Skoda Roomster
€ 7.490

Mpv-Πολυμορφικό
121 Km. | 1200 cc | 75 bhp | Πετρέλαιο-Diesel | Χειροκίνητο | Μαύρο (Μεταλλικό) | Προσθιοκίνητο (Fwd) | EURO 5
Skoda Roomster TDI STYLE 7.490 € 121 km 2015 car skoda-roomster-2015-1200cc-42172

2013 Hyundai I20
€ 7.390

Mini-Μικρό
57000 Km. | 1100 cc | 75 bhp | Πετρέλαιο-Diesel | Χειροκίνητο | Ασημί (Μεταλλικό) | Προσθιοκίνητο (Fwd) | EURO 5
Hyundai I20 DSL L CRDI 7.390 € 57000 km 2013 car hyundai-i20-2013-1100cc-42171

2013 Volvo S60
€ 12.990

Σεντάν-Οικογενειακό
185 Km. | 1600 cc | 115 bhp | Πετρέλαιο-Diesel | Χειροκίνητο | Γκρί (Μεταλλικό) | Προσθιοκίνητο (Fwd) | EURO 5
  • ΚΛΙΜΑΤΙΣΜΟΣ - A/C
  • ΑΥΤΟΜΑΤΟΣ ΠΙΛΟΤΟΣ
  • ΥΠΟΒΟΗΘΗΣΗ ΠΑΡΚΑΡΙΣΜΑΤΟΣ
  • ΖΑΝΤΕΣ ΑΛΟΥΜΙΝΙΟΥ
  • ΔΕΡΜΑΤΙΝΟ ΕΣΩΤΕΡΙΚΟ
Volvo S60 D2 SUMMUM FACE LIFT ECO S/S 12.990 € 185 km 2013 car volvo-s60-2013-1600cc-41601

2013 Volkswagen Golf
€ 9.990

Hatchback-Μεσαίο
176 Km. | 1600 cc | 105 bhp | Πετρέλαιο-Diesel | Χειροκίνητο | Άσπρο (Μεταλλικό) | Προσθιοκίνητο (Fwd) | EURO 5
  • ΚΛΙΜΑΤΙΣΜΟΣ - A/C
  • ΑΥΤΟΜΑΤΟΣ ΠΙΛΟΤΟΣ
  • ΖΑΝΤΕΣ ΑΛΟΥΜΙΝΙΟΥ
Volkswagen Golf GENERATION BMT TDI 9.990 € 176 km 2013 car volkswagen-golf-2013-1600cc-41900

2014 Toyota Yaris
€ 7.490

Mini-Μικρό
184 Km. | 1400 cc | 90 bhp | Πετρέλαιο-Diesel | Χειροκίνητο | Μαύρο (Μεταλλικό) | Προσθιοκίνητο (Fwd) | EURO 5
Toyota Yaris D4D COOL WITHOUT GO JJY 7.490 € 184 km 2014 car toyota-yaris-2014-1400cc-41737

2014 Ford Kuga
€ 17.900

Τζίπ-Suv-4x4
124 Km. | 2000 cc | 163 bhp | Πετρέλαιο-Diesel | Χειροκίνητο | Πράσινο (Μεταλλικό) | Τετρακίνητο (4wd) | EURO 5
  • ΚΛΙΜΑΤΙΣΜΟΣ - A/C
  • ΑΥΤΟΜΑΤΟΣ ΠΙΛΟΤΟΣ
  • ΖΑΝΤΕΣ ΑΛΟΥΜΙΝΙΟΥ
  • ΤΕΤΡΑΚΙΝΗΣΗ
Ford Kuga TDCI AWD TITANIUM 17.900 € 124 km 2014 car ford-kuga-2014-2000cc-36595

2014 Volkswagen Golf
€ 11.990

Hatchback-Μεσαίο
56000 Km. | 1600 cc | 105 bhp | Πετρέλαιο-Diesel | Χειροκίνητο | Άσπρο (Μεταλλικό) | Προσθιοκίνητο (Fwd) | EURO 5
Volkswagen Golf TDI DESING BMT ECO S/S 11.990 € 56000 km 2014 car volkswagen-golf-2014-1600cc-41676

2013 Volvo V60
€ 13.750

Station Wagon
142 Km. | 1600 cc | 115 bhp | Πετρέλαιο-Diesel | Χειροκίνητο | Ασημί (Μεταλλικό) | Προσθιοκίνητο (Fwd) | EURO 5
  • ΚΛΙΜΑΤΙΣΜΟΣ - A/C
  • ΑΥΤΟΜΑΤΟΣ ΠΙΛΟΤΟΣ
  • ΥΠΟΒΟΗΘΗΣΗ ΠΑΡΚΑΡΙΣΜΑΤΟΣ
  • ΖΑΝΤΕΣ ΑΛΟΥΜΙΝΙΟΥ
  • ΔΕΡΜΑΤΙΝΟ ΕΣΩΤΕΡΙΚΟ
Volvo V60 D2 SUMMUM FACE LIFT ECO S/S 13.750 € 142 km 2013 car volvo-v60-2013-1600cc-42109

2013 Fiat Scudo
€ 14.490

Mpv-Πολυμορφικό
129 Km. | 2000 cc | 130 bhp | Πετρέλαιο-Diesel | Χειροκίνητο | Άσπρο (Μεταλλικό) | Προσθιοκίνητο (Fwd) | EURO 5
Fiat Scudo 130 MULTIJET 9-SEATS 14.490 € 129 km 2013 car fiat-scudo-2013-2000cc-42126

2016 Toyota Yaris
€ 9.990

Mini-Μικρό
86000 Km. | 1400 cc | 90 bhp | Πετρέλαιο-Diesel | Χειροκίνητο | Άσπρο (Μεταλλικό) | Προσθιοκίνητο (Fwd) | EURO 6
  • ΖΑΝΤΕΣ ΑΛΟΥΜΙΝΙΟΥ
Toyota Yaris NEW D-4D LIVE PLUS JLO 9.990 € 86000 km 2016 car toyota-yaris-2016-1400cc-42112

2014 Toyota Auris
€ 9.390

Hatchback-Μεσαίο
115 Km. | 1400 cc | 90 bhp | Πετρέλαιο-Diesel | Χειροκίνητο | Γαλάζιο (Μεταλλικό) | Προσθιοκίνητο (Fwd) | EURO 5
  • ΚΛΙΜΑΤΙΣΜΟΣ - A/C
Toyota Auris D-4D LIFE ECO EDS S/S 9.390 € 115 km 2014 car toyota-auris-2014-1400cc-42108

2007 Opel Meriva
€ 4.790

Mpv-Πολυμορφικό
185 Km. | 1248 cc | 75 bhp | Πετρέλαιο-Diesel | Χειροκίνητο | Ασημί (Μεταλλικό) | Προσθιοκίνητο (Fwd) | EURO 4
  • ΚΛΙΜΑΤΙΣΜΟΣ - A/C
  • ΖΑΝΤΕΣ ΑΛΟΥΜΙΝΙΟΥ
Opel Meriva 1.3 CDTI ELEGANCE 4.790 € 185 km 2007 car opel-meriva-2007-1248cc-41509

2015 Mercedes-Benz A 180
€ 14.990

Hatchback-Μεσαίο
140 Km. | 1500 cc | 109 bhp | Πετρέλαιο-Diesel | Αυτόματο | Ασημί (Μεταλλικό) | Προσθιοκίνητο (Fwd) | EURO 5
  • ΚΛΙΜΑΤΙΣΜΟΣ - A/C
  • ΑΥΤΟΜΑΤΟΣ ΠΙΛΟΤΟΣ
  • ΖΑΝΤΕΣ ΑΛΟΥΜΙΝΙΟΥ
  • ΑΥΤΟΜΑΤΟ ΚΙΒΩΤΙΟ
Mercedes-Benz A 180 CDI F1 ECO S/S 14.990 € 140 km 2015 car mercedes-benz-a-180-2015-1500cc-41098

2014 Volvo V40 Cross Country
€ 13.990

Station Wagon
115 Km. | 1600 cc | 115 bhp | Πετρέλαιο-Diesel | Χειροκίνητο | Μαύρο (Μεταλλικό) | Προσθιοκίνητο (Fwd) | EURO 5
  • ΚΛΙΜΑΤΙΣΜΟΣ - A/C
  • ΖΑΝΤΕΣ ΑΛΟΥΜΙΝΙΟΥ
Volvo V40 Cross Country KINETIC D2 ECO START/STOP 13.990 € 115 km 2014 car volvo-v40-cross-country-2014-1600cc-41529

2014 Volkswagen Golf
€ 11.990

Hatchback-Μεσαίο
62000 Km. | 1600 cc | 105 bhp | Πετρέλαιο-Diesel | Χειροκίνητο | Μαύρο (Μεταλλικό) | Προσθιοκίνητο (Fwd) | EURO 5
Volkswagen Golf TDI DESING BMT ECO S/S 11.990 € 62000 km 2014 car volkswagen-golf-2014-1600cc-41679

GARAGE