Δευτ - Παρ: 9:00-20:30, Σαβ: 9:00-15:00

55 Οχήματα βρέθηκαν

2018 Mercedes-Benz E 200
€ 28.300

Station Wagon
63000 Km. | 2000 cc | 150 bhp | Πετρέλαιο-Diesel | Αυτόματο | Μπέζ (Μεταλλικό) | Πισωκίνητο (Rwd) | EURO 6
  • ΚΛΙΜΑΤΙΣΜΟΣ - A/C
  • ΑΥΤΟΜΑΤΟΣ ΠΙΛΟΤΟΣ
  • ΥΠΟΒΟΗΘΗΣΗ ΠΑΡΚΑΡΙΣΜΑΤΟΣ
  • ΖΑΝΤΕΣ ΑΛΟΥΜΙΝΙΟΥ
  • ΔΕΡΜΑΤΙΝΟ ΕΣΩΤΕΡΙΚΟ
  • ΑΥΤΟΜΑΤΟ ΚΙΒΩΤΙΟ
Mercedes-Benz E 200 TAXI AUT S/W 28.300 € 63000 km 2018 car mercedes-benz-e-200-2018-2000cc-46282

2015 Renault Megane
€ 9.900

Hatchback-Μεσαίο
107000 Km. | 1500 cc | 110 bhp | Πετρέλαιο-Diesel | Χειροκίνητο | Μαύρο (Μεταλλικό) | Προσθιοκίνητο (Fwd) | EURO 5
  • ΚΛΙΜΑΤΙΣΜΟΣ - A/C
  • ΑΥΤΟΜΑΤΟΣ ΠΙΛΟΤΟΣ
  • ΖΑΝΤΕΣ ΑΛΟΥΜΙΝΙΟΥ
Renault Megane NEW DCI PROGRESSIVE ECO S/S 9.900 € 107000 km 2015 car renault-megane-2015-1500cc-45945

2016 Opel Corsa
€ 9.990

Mini-Μικρό
103000 Km. | 1248 cc | 95 bhp | Πετρέλαιο-Diesel | Αυτόματο | Γκρί (Μεταλλικό) | Προσθιοκίνητο (Fwd) | EURO 6
  • ΑΥΤΟΜΑΤΟ ΚΙΒΩΤΙΟ
Opel Corsa DTE ECOFLEX ENJOY S/S CITY EASYTRONIC EURO-6 9.990 € 103000 km 2016 car opel-corsa-2016-1248cc-46232

2017 Renault Clio
€ 9.490

Mini-Μικρό
86000 Km. | 1500 cc | 75 bhp | Πετρέλαιο-Diesel | Χειροκίνητο | Άσπρο (Μεταλλικό) | Προσθιοκίνητο (Fwd) | EURO 6
  • ΑΥΤΟΜΑΤΟΣ ΠΙΛΟΤΟΣ
Renault Clio NEW DCI AUTHENTIC ECO S/S EURO-6 9.490 € 86000 km 2017 car renault-clio-2017-1500cc-46198

2015 Toyota Auris
€ 9.990

Hatchback-Μεσαίο
141000 Km. | 1400 cc | 90 bhp | Πετρέλαιο-Diesel | Χειροκίνητο | Μαύρο (Μεταλλικό) | Προσθιοκίνητο (Fwd) | EURO 5
  • ΚΛΙΜΑΤΙΣΜΟΣ - A/C
  • ΥΠΟΒΟΗΘΗΣΗ ΠΑΡΚΑΡΙΣΜΑΤΟΣ
Toyota Auris D-4D LIVE EHJ ECO S/S 9.990 € 141000 km 2015 car toyota-auris-2015-1400cc-46199

2015 Peugeot 308
€ 8.900

Hatchback-Μεσαίο
110000 Km. | 1600 cc | 92 bhp | Πετρέλαιο-Diesel | Χειροκίνητο | Γκρί (Μεταλλικό) | Προσθιοκίνητο (Fwd) | EURO 5
  • ΑΥΤΟΜΑΤΟΣ ΠΙΛΟΤΟΣ
Peugeot 308 HDI ACCESS 8.900 € 110000 km 2015 car peugeot-308-2015-1600cc-45868

2015 Renault Clio
€ 9.990

Mini-Μικρό
67000 Km. | 1500 cc | 75 bhp | Πετρέλαιο-Diesel | Χειροκίνητο | Μπλέ (Μεταλλικό) | Πισωκίνητο (Rwd) | EURO 5
  • ΑΥΤΟΜΑΤΟΣ ΠΙΛΟΤΟΣ
  • ΖΑΝΤΕΣ ΑΛΟΥΜΙΝΙΟΥ
  • ΠΛΟΗΓΗΣΗ
Renault Clio NEW DCI EXPRESSION ECO S/S EURO-6 9.990 € 67000 km 2015 car renault-clio-2015-1500cc-46137

2015 Toyota Auris
€ 10.490

Hatchback-Μεσαίο
148000 Km. | 1400 cc | 90 bhp | Πετρέλαιο-Diesel | Χειροκίνητο | Άσπρο (Μεταλλικό) | Προσθιοκίνητο (Fwd) | EURO 5
  • ΚΛΙΜΑΤΙΣΜΟΣ - A/C
Toyota Auris D-4D LIVE EHJ ECO S/S EURO-6 10.490 € 148000 km 2015 car toyota-auris-2015-1400cc-46135

2014 Citroen C4
€ 8.990

Hatchback-Μεσαίο
103000 Km. | 1600 cc | 92 bhp | Πετρέλαιο-Diesel | Χειροκίνητο | Ασημί (Μεταλλικό) | Προσθιοκίνητο (Fwd) | EURO 5
  • ΑΥΤΟΜΑΤΟΣ ΠΙΛΟΤΟΣ
Citroen C4 HDI TREND ESP 8.990 € 103000 km 2014 car citroen-c4-2014-1600cc-46139

2016 Mercedes-Benz Citan
€ 10.490

Van
41000 Km. | 1500 cc | 90 bhp | Πετρέλαιο-Diesel | Χειροκίνητο | Γκρί (Μεταλλικό) | Προσθιοκίνητο (Fwd) | EURO 6
  • ΥΠΟΒΟΗΘΗΣΗ ΠΑΡΚΑΡΙΣΜΑΤΟΣ
Mercedes-Benz Citan CITAN 109 VAN CDI LONG EURO -6 10.490 € 41000 km 2016 car mercedes-benz-citan-2016-1500cc-46136

2016 Toyota Yaris
€ 8.990

Mini-Μικρό
141000 Km. | 1400 cc | 90 bhp | Πετρέλαιο-Diesel | Χειροκίνητο | Άσπρο (Μεταλλικό) | Προσθιοκίνητο (Fwd) | EURO 5
  • ΖΑΝΤΕΣ ΑΛΟΥΜΙΝΙΟΥ
Toyota Yaris D-4D LIVE PLUS JLO 8.990 € 141000 km 2016 car toyota-yaris-2016-1400cc-45340

2013 Nissan NV200
€ 7.990

Van
149000 Km. | 1500 cc | 90 bhp | Πετρέλαιο-Diesel | Χειροκίνητο | Άσπρο (Μεταλλικό) | Προσθιοκίνητο (Fwd) | EURO 5
  • ΥΠΟΒΟΗΘΗΣΗ ΠΑΡΚΑΡΙΣΜΑΤΟΣ
Nissan NV200 VAN PRO PLUS LS 5D 7.990 € 149000 km 2013 car nissan-nv200-2013-1500cc-46025

2014 Honda Cr-V
€ 18.990

Τζίπ-Suv-4x4
74000 Km. | 1600 cc | 120 bhp | Πετρέλαιο-Diesel | Χειροκίνητο | Γκρί (Μεταλλικό) | Προσθιοκίνητο (Fwd) | EURO 5
  • ΚΛΙΜΑΤΙΣΜΟΣ - A/C
  • ΑΥΤΟΜΑΤΟΣ ΠΙΛΟΤΟΣ
  • ΖΑΝΤΕΣ ΑΛΟΥΜΙΝΙΟΥ
Honda Cr-V I-DTEC 2WD COMFORT 6-MT ECO S/S 18.990 € 74000 km 2014 car honda-cr-v-2014-1600cc-46020

2015 Bmw 116
€ 14.900

Hatchback-Μεσαίο
93000 Km. | 1600 cc | 116 bhp | Πετρέλαιο-Diesel | Χειροκίνητο | Μαύρο (Μεταλλικό) | Πισωκίνητο (Rwd) | EURO 5
  • ΚΛΙΜΑΤΙΣΜΟΣ - A/C
  • ΑΥΤΟΜΑΤΟΣ ΠΙΛΟΤΟΣ
  • ΥΠΟΒΟΗΘΗΣΗ ΠΑΡΚΑΡΙΣΜΑΤΟΣ
  • ΖΑΝΤΕΣ ΑΛΟΥΜΙΝΙΟΥ
Bmw 116 116D DYNAMICS EFFICIENT ECO START/STOP 14.900 € 93000 km 2015 car bmw-116-2015-1600cc-46021

2014 Toyota Auris
€ 9.700

Hatchback-Μεσαίο
86000 Km. | 1400 cc | 90 bhp | Πετρέλαιο-Diesel | Χειροκίνητο | Ασημί (Μεταλλικό) | Προσθιοκίνητο (Fwd) | EURO 5
  • ΚΛΙΜΑΤΙΣΜΟΣ - A/C
  • ΥΠΟΒΟΗΘΗΣΗ ΠΑΡΚΑΡΙΣΜΑΤΟΣ
Toyota Auris D-4D LIFE ECO S/S 6-MT 9.700 € 86000 km 2014 car toyota-auris-2014-1400cc-46023

2014 Ford Fiesta
€ 4.900

Van
189000 Km. | 1600 cc | 95 bhp | Πετρέλαιο-Diesel | Χειροκίνητο | Άσπρο (Μεταλλικό) | Προσθιοκίνητο (Fwd) | EURO 5
Ford Fiesta VAN TDI TREND ECO S/S 4.900 € 189000 km 2014 car ford-fiesta-2014-1600cc-46022

2014 Ford Mondeo
€ 11.800

Σεντάν-Οικογενειακό
106000 Km. | 1600 cc | 115 bhp | Πετρέλαιο-Diesel | Χειροκίνητο | Γκρί (Μεταλλικό) | Προσθιοκίνητο (Fwd) | EURO 5
  • ΚΛΙΜΑΤΙΣΜΟΣ - A/C
  • ΑΥΤΟΜΑΤΟΣ ΠΙΛΟΤΟΣ
  • ΖΑΝΤΕΣ ΑΛΟΥΜΙΝΙΟΥ
Ford Mondeo SPORT DURATORG ECO 11.800 € 106000 km 2014 car ford-mondeo-2014-1600cc-46017

2015 Fiat Doblo
€ 8.900

Van
86000 Km. | 1248 cc | 90 bhp | Πετρέλαιο-Diesel | Χειροκίνητο | Άσπρο (Μεταλλικό) | Προσθιοκίνητο (Fwd) | EURO 5
Fiat Doblo NEW VAN MULTIJET SX MAXI 8.900 € 86000 km 2015 car fiat-doblo-2015-1248cc-45944

2012 Peugeot Bipper
€ 6.450

Van
91000 Km. | 1300 cc | 75 bhp | Πετρέλαιο-Diesel | Χειροκίνητο | Άσπρο (Μεταλλικό) | Προσθιοκίνητο (Fwd) | EURO 5
  • ΥΠΟΒΟΗΘΗΣΗ ΠΑΡΚΑΡΙΣΜΑΤΟΣ
Peugeot Bipper VAN PASSENGER HDI 6.450 € 91000 km 2012 car peugeot-bipper-2012-1300cc-45937

2016 Renault Clio
€ 8.990

Mini-Μικρό
152000 Km. | 1500 cc | 90 bhp | Πετρέλαιο-Diesel | Χειροκίνητο | Άσπρο (Μεταλλικό) | Προσθιοκίνητο (Fwd) | EURO 6
  • ΑΥΤΟΜΑΤΟΣ ΠΙΛΟΤΟΣ
  • ΠΛΟΗΓΗΣΗ
Renault Clio DCI EXPRESSION ENERGY S ECO S/S 8.990 € 152000 km 2016 car renault-clio-2016-1500cc-45409

GARAGE