210 9637700 - 210 9631890
Δευτ - Παρ: 9:00-20:30, Σαβ: 9:00-15:00

40 Οχήματα βρέθηκαν

2015 Peugeot 208
€ 7.290

Mini-Μικρό
88000 Km. | 1400 cc | 69 bhp | Πετρέλαιο-Diesel | Χειροκίνητο | Άσπρο (Μεταλλικό) | Προσθιοκίνητο (Fwd) | EURO 5
  • ΑΥΤΟΜΑΤΟΣ ΠΙΛΟΤΟΣ
  • ΥΠΟΒΟΗΘΗΣΗ ΠΑΡΚΑΡΙΣΜΑΤΟΣ
Peugeot 208 HDI ACCESS 7.290 € 88000 km 2015 car peugeot-208-2015-1400cc-42944

2013 Skoda Rapid
€ 8.490

Σεντάν-Οικογενειακό
112000 Km. | 1600 cc | 105 bhp | Πετρέλαιο-Diesel | Χειροκίνητο | Άσπρο (Μεταλλικό) | Προσθιοκίνητο (Fwd) | EURO 5
  • ΥΠΟΒΟΗΘΗΣΗ ΠΑΡΚΑΡΙΣΜΑΤΟΣ
Skoda Rapid TDI AMBITION 5D CR 8.490 € 112000 km 2013 car skoda-rapid-2013-1600cc-42982

2015 Toyota Corolla
€ 8.990

Σεντάν-Οικογενειακό
195000 Km. | 1400 cc | 90 bhp | Πετρέλαιο-Diesel | Χειροκίνητο | Άσπρο (Μεταλλικό) | Προσθιοκίνητο (Fwd) | EURO 5
Toyota Corolla D-4D LIFE ECO S/S 8.990 € 195000 km 2015 car toyota-corolla-2015-1400cc-42295

2015 Hyundai I20
€ 7.250

Mini-Μικρό
113000 Km. | 1100 cc | 75 bhp | Πετρέλαιο-Diesel | Χειροκίνητο | Γκρί (Μεταλλικό) | Προσθιοκίνητο (Fwd) | EURO 5
Hyundai I20 DSL L CRDI 7.250 € 113000 km 2015 car hyundai-i20-2015-1100cc-42938

2014 Peugeot 208
€ 6.990

Mini-Μικρό
130000 Km. | 1400 cc | 69 bhp | Πετρέλαιο-Diesel | Χειροκίνητο | Άσπρο (Μεταλλικό) | Προσθιοκίνητο (Fwd) | EURO 5
  • ΑΥΤΟΜΑΤΟΣ ΠΙΛΟΤΟΣ
Peugeot 208 HDI ACCESS 6.990 € 130000 km 2014 car peugeot-208-2014-1400cc-42739

2015 Renault Clio
€ 8.900

Mini-Μικρό
73000 Km. | 1500 cc | 75 bhp | Πετρέλαιο-Diesel | Χειροκίνητο | Άσπρο (Μεταλλικό) | Προσθιοκίνητο (Fwd) | EURO 5
  • ΑΥΤΟΜΑΤΟΣ ΠΙΛΟΤΟΣ
Renault Clio NEW DCI AUTHENTIC 8.900 € 73000 km 2015 car renault-clio-2015-1500cc-42738

2014 Renault Clio
€ 7.990

Mini-Μικρό
112000 Km. | 1500 cc | 75 bhp | Πετρέλαιο-Diesel | Χειροκίνητο | Άσπρο (Μεταλλικό) | Προσθιοκίνητο (Fwd) | EURO 5
  • ΑΥΤΟΜΑΤΟΣ ΠΙΛΟΤΟΣ
Renault Clio NEW DCI AUTHENTIC 7.990 € 112000 km 2014 car renault-clio-2014-1500cc-42828

2015 Seat Ibiza
€ 6.950

Mini-Μικρό
105000 Km. | 1200 cc | 75 bhp | Πετρέλαιο-Diesel | Χειροκίνητο | Άσπρο (Μεταλλικό) | Προσθιοκίνητο (Fwd) | EURO 5
Seat Ibiza TDI REFERENCE CR 6.950 € 105000 km 2015 car seat-ibiza-2015-1200cc-42800

2013 Ford Focus
€ 8.990

Hatchback-Μεσαίο
109000 Km. | 1600 cc | 105 bhp | Πετρέλαιο-Diesel | Χειροκίνητο | Μαύρο (Μεταλλικό) | Προσθιοκίνητο (Fwd) | EURO 5
  • ΑΥΤΟΜΑΤΟΣ ΠΙΛΟΤΟΣ
Ford Focus TDCI TREND ECONETIC SVP 8.990 € 109000 km 2013 car ford-focus-2013-1600cc-42798

2012 Skoda Fabia
€ 5.990

Station Wagon
197000 Km. | 1200 cc | 75 bhp | Πετρέλαιο-Diesel | Χειροκίνητο | Άσπρο (Μεταλλικό) | Προσθιοκίνητο (Fwd) | EURO 5
Skoda Fabia TDI STYLE REFLEX 5.990 € 197000 km 2012 car skoda-fabia-2012-1200cc-9379

2012 Fiat Panda
€ 4.990

Mini-Μικρό
192000 Km. | 1200 cc | 75 bhp | Πετρέλαιο-Diesel | Χειροκίνητο | Ασημί (Μεταλλικό) | Προσθιοκίνητο (Fwd) | EURO 5
Fiat Panda DYNAMIC MTJ 4.990 € 192000 km 2012 car fiat-panda-2012-1200cc-11648

2007 Opel Meriva
€ 3.990

Mpv-Πολυμορφικό
185000 Km. | 1248 cc | 75 bhp | Πετρέλαιο-Diesel | Χειροκίνητο | Ασημί (Μεταλλικό) | Προσθιοκίνητο (Fwd) | EURO 4
  • ΚΛΙΜΑΤΙΣΜΟΣ - A/C
  • ΖΑΝΤΕΣ ΑΛΟΥΜΙΝΙΟΥ
Opel Meriva 1.3 CDTI ELEGANCE 3.990 € 185000 km 2007 car opel-meriva-2007-1248cc-41509

2014 Volvo V40 Cross Country
€ 13.990

Station Wagon
115000 Km. | 1600 cc | 115 bhp | Πετρέλαιο-Diesel | Χειροκίνητο | Μαύρο (Μεταλλικό) | Προσθιοκίνητο (Fwd) | EURO 5
  • ΚΛΙΜΑΤΙΣΜΟΣ - A/C
  • ΖΑΝΤΕΣ ΑΛΟΥΜΙΝΙΟΥ
Volvo V40 Cross Country KINETIC D2 ECO START/STOP 13.990 € 115000 km 2014 car volvo-v40-cross-country-2014-1600cc-41529

2005 Renault Grand Scenic
€ 4.990

Mpv-Πολυμορφικό
200000 Km. | 1500 cc | 110 bhp | Πετρέλαιο-Diesel | Χειροκίνητο | Ασημί (Μεταλλικό) | Προσθιοκίνητο (Fwd) | EURO 4
  • ΚΛΙΜΑΤΙΣΜΟΣ - A/C
  • ΑΥΤΟΜΑΤΟΣ ΠΙΛΟΤΟΣ
  • ΖΑΝΤΕΣ ΑΛΟΥΜΙΝΙΟΥ
Renault Grand Scenic AUTHENTIC DCI 7-SEATS 4.990 € 200000 km 2005 car renault-grand-scenic-2005-1500cc-41845

2013 Fiat Scudo
€ 14.490

Mpv-Πολυμορφικό
129000 Km. | 2000 cc | 130 bhp | Πετρέλαιο-Diesel | Χειροκίνητο | Άσπρο (Μεταλλικό) | Προσθιοκίνητο (Fwd) | EURO 5
Fiat Scudo 130 MULTIJET 9-SEATS 14.490 € 129000 km 2013 car fiat-scudo-2013-2000cc-42126

2008 Fiat 500
€ 5.490

Mini-Μικρό
179000 Km. | 1248 cc | 75 bhp | Πετρέλαιο-Diesel | Χειροκίνητο | Κόκκινο (Μεταλλικό) | Προσθιοκίνητο (Fwd) | EURO 4
  • ΥΠΟΒΟΗΘΗΣΗ ΠΑΡΚΑΡΙΣΜΑΤΟΣ
  • ΖΑΝΤΕΣ ΑΛΟΥΜΙΝΙΟΥ
Fiat 500 MULTIJET 5.490 € 179000 km 2008 car fiat-500-2008-1248cc-42311

2015 Ford Fiesta
€ 7.990

Mini-Μικρό
101000 Km. | 1600 cc | 95 bhp | Πετρέλαιο-Diesel | Χειροκίνητο | Ασημί (Μεταλλικό) | Προσθιοκίνητο (Fwd) | EURO 5
Ford Fiesta TDCI TREND ECONETIC 7.990 € 101000 km 2015 car ford-fiesta-2015-1600cc-42393

2013 Volkswagen Passat
€ 11.990

Σεντάν-Οικογενειακό
137000 Km. | 1600 cc | 105 bhp | Πετρέλαιο-Diesel | Αυτόματο | Γκρί (Μεταλλικό) | Προσθιοκίνητο (Fwd) | EURO 5
  • ΚΛΙΜΑΤΙΣΜΟΣ - A/C
  • ΥΠΟΒΟΗΘΗΣΗ ΠΑΡΚΑΡΙΣΜΑΤΟΣ
  • ΖΑΝΤΕΣ ΑΛΟΥΜΙΝΙΟΥ
  • ΑΥΤΟΜΑΤΟ ΚΙΒΩΤΙΟ
Volkswagen Passat DIESEL BMT COMFORTLINE DSG ECO START/STOP 11.990 € 137000 km 2013 car volkswagen-passat-2013-1600cc-39150

2013 Volkswagen Passat
€ 12.900

Σεντάν-Οικογενειακό
141000 Km. | 1600 cc | 105 bhp | Πετρέλαιο-Diesel | Αυτόματο | Γκρί (Μεταλλικό) | Προσθιοκίνητο (Fwd) | EURO 5
  • ΚΛΙΜΑΤΙΣΜΟΣ - A/C
  • ΥΠΟΒΟΗΘΗΣΗ ΠΑΡΚΑΡΙΣΜΑΤΟΣ
  • ΖΑΝΤΕΣ ΑΛΟΥΜΙΝΙΟΥ
  • ΑΥΤΟΜΑΤΟ ΚΙΒΩΤΙΟ
Volkswagen Passat TDI COMFORTLINE BMT DSG ECO START/STOP 12.900 € 141000 km 2013 car volkswagen-passat-2013-1600cc-39153

2013 Hyundai I20
€ 6.990

Mini-Μικρό
57000 Km. | 1100 cc | 75 bhp | Πετρέλαιο-Diesel | Χειροκίνητο | Ασημί (Μεταλλικό) | Προσθιοκίνητο (Fwd) | EURO 5
Hyundai I20 DSL L CRDI 6.990 € 57000 km 2013 car hyundai-i20-2013-1100cc-42171

GARAGE