Δευτ - Παρ: 9:00-20:30, Σαβ: 9:00-15:00

39 Οχήματα βρέθηκαν

2016 Ford Focus
€ 12.990

Hatchback-Μεσαίο
76000 Km. | 1500 cc | 95 bhp | Πετρέλαιο-Diesel | Χειροκίνητο | Άσπρο (Μεταλλικό) | Προσθιοκίνητο (Fwd) | EURO 6
  • ΥΠΟΒΟΗΘΗΣΗ ΠΑΡΚΑΡΙΣΜΑΤΟΣ
Ford Focus NEW TDCI TREND ECO S/S EURO-6 ΕΛΛΗΝΙΚΟ+BOOK 12.990 € 76000 km 2016 car ford-focus-2016-1500cc-44719

2015 Fiat Punto
€ 4.490

Van
170000 Km. | 1248 cc | 75 bhp | Πετρέλαιο-Diesel | Χειροκίνητο | Άσπρο (Μεταλλικό) | Προσθιοκίνητο (Fwd) | EURO 5
Fiat Punto VAN MULTIJET POP COMMERCIAL HATCH ΕΛΛΗΝΙΚΟ+BOOK 4.490 € 170000 km 2015 car fiat-punto-2015-1248cc-44972

2012 Fiat Panda
€ 4.490

Mini-Μικρό
192000 Km. | 1200 cc | 75 bhp | Πετρέλαιο-Diesel | Χειροκίνητο | Ασημί (Μεταλλικό) | Προσθιοκίνητο (Fwd) | EURO 5
Fiat Panda DYNAMIC MTJ 4.490 € 192000 km 2012 car fiat-panda-2012-1200cc-11648

2015 Citroen C5
€ 11.990

Station Wagon
118000 Km. | 1600 cc | 115 bhp | Πετρέλαιο-Diesel | Αυτόματο | Άσπρο (Μεταλλικό) | Πισωκίνητο (Rwd) | EURO 5
  • ΚΛΙΜΑΤΙΣΜΟΣ - A/C
  • ΑΥΤΟΜΑΤΟΣ ΠΙΛΟΤΟΣ
  • ΥΠΟΒΟΗΘΗΣΗ ΠΑΡΚΑΡΙΣΜΑΤΟΣ
  • ΖΑΝΤΕΣ ΑΛΟΥΜΙΝΙΟΥ
  • ΠΛΟΗΓΗΣΗ
  • ΑΥΤΟΜΑΤΟ ΚΙΒΩΤΙΟ
Citroen C5 NEW AMBIANCE E-HDI MCP STT F1 AUT ΕΛΛΗΝΙΚΟ+BOOK 11.990 € 118000 km 2015 car citroen-c5-2015-1600cc-44892

2014 Alfa-Romeo Giulietta
€ 11.990

Hatchback-Μεσαίο
89000 Km. | 1600 cc | 105 bhp | Πετρέλαιο-Diesel | Χειροκίνητο | Μπλέ (Μεταλλικό) | Προσθιοκίνητο (Fwd) | EURO 5
  • ΥΠΟΒΟΗΘΗΣΗ ΠΑΡΚΑΡΙΣΜΑΤΟΣ
  • ΖΑΝΤΕΣ ΑΛΟΥΜΙΝΙΟΥ
Alfa-Romeo Giulietta JTDM-2 PROGRESSION ECO S/S ΕΛΛΗΝΙΚΟ+BOOK 11.990 € 89000 km 2014 car alfa-romeo-giulietta-2014-1600cc-44720

2015 Toyota Yaris
€ 8.990

Mini-Μικρό
139000 Km. | 1400 cc | 90 bhp | Πετρέλαιο-Diesel | Χειροκίνητο | Άσπρο (Μεταλλικό) | Προσθιοκίνητο (Fwd) | EURO 5
  • ΖΑΝΤΕΣ ΑΛΟΥΜΙΝΙΟΥ
Toyota Yaris D-4D LIVE PLUS JLO 8.990 € 139000 km 2015 car toyota-yaris-2015-1400cc-45284

2016 Toyota Yaris
€ 9.490

Mini-Μικρό
141000 Km. | 1400 cc | 90 bhp | Πετρέλαιο-Diesel | Χειροκίνητο | Άσπρο (Μεταλλικό) | Προσθιοκίνητο (Fwd) | EURO 5
  • ΖΑΝΤΕΣ ΑΛΟΥΜΙΝΙΟΥ
Toyota Yaris D-4D LIVE PLUS JLO 9.490 € 141000 km 2016 car toyota-yaris-2016-1400cc-45340

2015 Peugeot 208
€ 7.990

Mini-Μικρό
114000 Km. | 1400 cc | 68 bhp | Πετρέλαιο-Diesel | Χειροκίνητο | Γκρί (Μεταλλικό) | Προσθιοκίνητο (Fwd) | EURO 5
  • ΑΥΤΟΜΑΤΟΣ ΠΙΛΟΤΟΣ
Peugeot 208 HDI ACTIVE 7.990 € 114000 km 2015 car peugeot-208-2015-1400cc-45325

2015 Nissan Note
€ 8.990

Hatchback-Μεσαίο
40000 Km. | 1500 cc | 90 bhp | Πετρέλαιο-Diesel | Χειροκίνητο | Γκρί (Μεταλλικό) | Προσθιοκίνητο (Fwd) | EURO 5
  • ΑΥΤΟΜΑΤΟΣ ΠΙΛΟΤΟΣ
Nissan Note DCI ACENTA PURE-DRIVE ECO 8.990 € 40000 km 2015 car nissan-note-2015-1500cc-45341

2013 Nissan Navara
€ 12.490

Pick Up-Αγροτικό
144000 Km. | 2500 cc | 190 bhp | Πετρέλαιο-Diesel | Χειροκίνητο | Άσπρο (Μεταλλικό) | Τετρακίνητο (4wd) | EURO 5
  • ΖΑΝΤΕΣ ΑΛΟΥΜΙΝΙΟΥ
  • ΤΕΤΡΑΚΙΝΗΣΗ
Nissan Navara D40 XE KING CAB 4/4 COMFORT. 12.490 € 144000 km 2013 car nissan-navara-2013-2500cc-44828

2015 Audi A4
€ 15.990

Σεντάν-Οικογενειακό
115000 Km. | 2000 cc | 150 bhp | Πετρέλαιο-Diesel | Χειροκίνητο | Μπλέ (Μεταλλικό) | Προσθιοκίνητο (Fwd) | EURO 5
  • ΚΛΙΜΑΤΙΣΜΟΣ - A/C
  • ΑΥΤΟΜΑΤΟΣ ΠΙΛΟΤΟΣ
  • ΖΑΝΤΕΣ ΑΛΟΥΜΙΝΙΟΥ
Audi A4 TDI AMBITION SEDAN 2.0 ECO S/S 15.990 € 115000 km 2015 car audi-a4-2015-2000cc-44299

2016 Nissan Navara
€ 18.990

Pick Up-Αγροτικό
29000 Km. | 2300 cc | 160 bhp | Πετρέλαιο-Diesel | Χειροκίνητο | Γκρί (Μεταλλικό) | Τετρακίνητο (4wd) | EURO 6
  • ΑΥΤΟΜΑΤΟΣ ΠΙΛΟΤΟΣ
  • ΖΑΝΤΕΣ ΑΛΟΥΜΙΝΙΟΥ
  • ΤΕΤΡΑΚΙΝΗΣΗ
Nissan Navara NP300 LT D 4WD DC ACENTA D3DA EURO-6 18.990 € 29000 km 2016 car nissan-navara-2016-2300cc-44890

2015 Bmw 116
€ 14.700

Hatchback-Μεσαίο
59000 Km. | 1500 cc | 116 bhp | Πετρέλαιο-Diesel | Χειροκίνητο | Μπλέ Σκούρο (Μεταλλικό) | Πισωκίνητο (Rwd) | EURO 5
  • ΚΛΙΜΑΤΙΣΜΟΣ - A/C
Bmw 116 116D DYNAMICS EFFICIENT ECO START/STOP 14.700 € 59000 km 2015 car bmw-116-2015-1500cc-45176

2014 Ford Grand C-Max
€ 10.990

Mpv-Πολυμορφικό
156000 Km. | 1600 cc | 116 bhp | Πετρέλαιο-Diesel | Χειροκίνητο | Γκρί (Μεταλλικό) | Προσθιοκίνητο (Fwd) | EURO 5
  • ΚΛΙΜΑΤΙΣΜΟΣ - A/C
  • ΥΠΟΒΟΗΘΗΣΗ ΠΑΡΚΑΡΙΣΜΑΤΟΣ
  • ΠΛΟΗΓΗΣΗ
Ford Grand C-Max GRAND C-MAX TREND PLUS ECO S/S 10.990 € 156000 km 2014 car ford-grand-c-max-2014-1600cc-43381

2014 Volkswagen Jetta
€ 7.990

Σεντάν-Οικογενειακό
197000 Km. | 1600 cc | 105 bhp | Πετρέλαιο-Diesel | Χειροκίνητο | Μπλέ Σκούρο (Μεταλλικό) | Προσθιοκίνητο (Fwd) | EURO 5
  • ΥΠΟΒΟΗΘΗΣΗ ΠΑΡΚΑΡΙΣΜΑΤΟΣ
Volkswagen Jetta TDI BMT DESIGN ECO S/S ΕΛΛΗΝΙΚΟ+BOOK 7.990 € 197000 km 2014 car volkswagen-jetta-2014-1600cc-44447

2015 Audi A3
€ 14.900

Σεντάν-Οικογενειακό
105000 Km. | 1600 cc | 110 bhp | Πετρέλαιο-Diesel | Χειροκίνητο | Άσπρο (Μεταλλικό) | Προσθιοκίνητο (Fwd) | EURO 5
  • ΖΑΝΤΕΣ ΑΛΟΥΜΙΝΙΟΥ
Audi A3 TDI AMBITION SEDAN ECO S/S ΕΛΛΗΝΙΚΟ+ΒΟΟΚ. 14.900 € 105000 km 2015 car audi-a3-2015-1600cc-44888

2015 Audi A4
€ 18.990

Σεντάν-Οικογενειακό
76000 Km. | 2000 cc | 150 bhp | Πετρέλαιο-Diesel | Χειροκίνητο | Μαύρο (Μεταλλικό) | Προσθιοκίνητο (Fwd) | EURO 5
  • ΚΛΙΜΑΤΙΣΜΟΣ - A/C
  • ΖΑΝΤΕΣ ΑΛΟΥΜΙΝΙΟΥ
Audi A4 TDI AMBITION SEDAN 2.0 ECO S/S 18.990 € 76000 km 2015 car audi-a4-2015-2000cc-44300

2014 Suzuki Sx4
€ 13.990

Hatchback-Μεσαίο
98000 Km. | 1600 cc | 120 bhp | Πετρέλαιο-Diesel | Χειροκίνητο | Γκρί (Μεταλλικό) | Προσθιοκίνητο (Fwd) | EURO 5
  • ΚΛΙΜΑΤΙΣΜΟΣ - A/C
  • ΑΥΤΟΜΑΤΟΣ ΠΙΛΟΤΟΣ
  • ΖΑΝΤΕΣ ΑΛΟΥΜΙΝΙΟΥ
Suzuki Sx4 S-CROSS DDIS GL+ SPORT UTILITY VEHICLE ΕΛΛΗΝΙΚΟ+BOOK 13.990 € 98000 km 2014 car suzuki-sx4-2014-1600cc-44819

2013 Opel Corsa
€ 6.990

Mini-Μικρό
91000 Km. | 1248 cc | 95 bhp | Πετρέλαιο-Diesel | Χειροκίνητο | Ασημί (Μεταλλικό) | Προσθιοκίνητο (Fwd) | EURO 5
  • ΑΥΤΟΜΑΤΟΣ ΠΙΛΟΤΟΣ
  • ΖΑΝΤΕΣ ΑΛΟΥΜΙΝΙΟΥ
Opel Corsa DTE ECOFLEX EXCESS S/S ΕΛΛΗΝΙΚΟ+BOOK 6.990 € 91000 km 2013 car opel-corsa-2013-1248cc-44750

GARAGE