Δευτ - Παρ: 9:00-20:30, Σαβ: 9:00-15:00

55 Οχήματα βρέθηκαν

2013 Nissan Navara
€ 11.690

Pick Up-Αγροτικό
114000 Km. | 2500 cc | 190 bhp | Πετρέλαιο-Diesel | Χειροκίνητο | Άσπρο (Μεταλλικό) | Τετρακίνητο (4wd) | EURO 5
  • ΖΑΝΤΕΣ ΑΛΟΥΜΙΝΙΟΥ
  • ΤΕΤΡΑΚΙΝΗΣΗ
Nissan Navara DOUBLE CAB XE COMFORT 2.5 XE D401 4/4 11.690 € 114000 km 2013 car nissan-navara-2013-2500cc-45825

2013 Ford Kuga
€ 16.900

Τζίπ-Suv-4x4
128000 Km. | 2000 cc | 163 bhp | Πετρέλαιο-Diesel | Χειροκίνητο | Γκρί (Μεταλλικό) | Τετρακίνητο (4wd) | EURO 5
  • ΚΛΙΜΑΤΙΣΜΟΣ - A/C
  • ΑΥΤΟΜΑΤΟΣ ΠΙΛΟΤΟΣ
  • ΖΑΝΤΕΣ ΑΛΟΥΜΙΝΙΟΥ
  • ΔΕΡΜΑΤΙΝΟ ΕΣΩΤΕΡΙΚΟ
  • ΤΕΤΡΑΚΙΝΗΣΗ
Ford Kuga AWD TDCI TITANIUM 16.900 € 128000 km 2013 car ford-kuga-2013-2000cc-46332

2016 Renault Clio
€ 8.490

Mini-Μικρό
91000 Km. | 1500 cc | 75 bhp | Πετρέλαιο-Diesel | Χειροκίνητο | Άσπρο (Μεταλλικό) | Προσθιοκίνητο (Fwd) | EURO 6
  • ΑΥΤΟΜΑΤΟΣ ΠΙΛΟΤΟΣ
Renault Clio NEW DCI AUTHENTIC ECO S/S EURO-6 8.490 € 91000 km 2016 car renault-clio-2016-1500cc-46330

2013 Nissan Navara
€ 10.900

Pick Up-Αγροτικό
153000 Km. | 2500 cc | 190 bhp | Πετρέλαιο-Diesel | Χειροκίνητο | Άσπρο (Μεταλλικό) | Τετρακίνητο (4wd) | EURO 5
  • ΖΑΝΤΕΣ ΑΛΟΥΜΙΝΙΟΥ
  • ΤΕΤΡΑΚΙΝΗΣΗ
Nissan Navara D40 XE KING CAB 4/4 COMFORT. 10.900 € 153000 km 2013 car nissan-navara-2013-2500cc-46329

2013 Toyota Yaris
€ 5.390

Van
154000 Km. | 1400 cc | 90 bhp | Πετρέλαιο-Diesel | Χειροκίνητο | Άσπρο (Μεταλλικό) | Προσθιοκίνητο (Fwd) | EURO 5
Toyota Yaris VAN LIVE JJV D-4D COMMERCIAL HATCH 5.390 € 154000 km 2013 car toyota-yaris-2013-1400cc-46328

2014 Volkswagen Caddy
€ 7.990

Van
207000 Km. | 1600 cc | 102 bhp | Πετρέλαιο-Diesel | Χειροκίνητο | Άσπρο (Μεταλλικό) | Προσθιοκίνητο (Fwd) | EURO 5
Volkswagen Caddy TDI MAXI VAN 7.990 € 207000 km 2014 car volkswagen-caddy-2014-1600cc-45766

2015 Peugeot 208
€ 7.990

Mini-Μικρό
86000 Km. | 1400 cc | 70 bhp | Πετρέλαιο-Diesel | Χειροκίνητο | Γκρί (Μεταλλικό) | Προσθιοκίνητο (Fwd) | EURO 5
  • ΑΥΤΟΜΑΤΟΣ ΠΙΛΟΤΟΣ
Peugeot 208 HDI ACTIVE 7.990 € 86000 km 2015 car peugeot-208-2015-1400cc-45664

2015 Citroen C3
€ 6.490

Mini-Μικρό
103000 Km. | 1400 cc | 70 bhp | Πετρέλαιο-Diesel | Χειροκίνητο | Άσπρο (Μεταλλικό) | Προσθιοκίνητο (Fwd) | EURO 5
Citroen C3 HDI TREND ESP E5 6.490 € 103000 km 2015 car citroen-c3-2015-1400cc-45545

2015 Opel Astra
€ 7.990

Hatchback-Μεσαίο
161000 Km. | 1248 cc | 95 bhp | Πετρέλαιο-Diesel | Χειροκίνητο | Άσπρο (Μεταλλικό) | Προσθιοκίνητο (Fwd) | EURO 5
  • ΑΥΤΟΜΑΤΟΣ ΠΙΛΟΤΟΣ
  • ΖΑΝΤΕΣ ΑΛΟΥΜΙΝΙΟΥ
Opel Astra CDTI BUSINESS ECOFLEX ECO S/S. 7.990 € 161000 km 2015 car opel-astra-2015-1248cc-45546

2016 Volkswagen Polo
€ 8.490

Mini-Μικρό
113000 Km. | 1400 cc | 90 bhp | Πετρέλαιο-Diesel | Χειροκίνητο | Άσπρο (Μεταλλικό) | Προσθιοκίνητο (Fwd) | EURO 6
Volkswagen Polo TDI BMT ACTIVE EURO-6 8.490 € 113000 km 2016 car volkswagen-polo-2016-1400cc-45543

2016 Bmw 116
€ 14.900

Hatchback-Μεσαίο
49000 Km. | 1500 cc | 116 bhp | Πετρέλαιο-Diesel | Χειροκίνητο | Άσπρο (Μεταλλικό) | Πισωκίνητο (Rwd) | EURO 6
  • ΚΛΙΜΑΤΙΣΜΟΣ - A/C
Bmw 116 116D DYNAMICS EFFICIENT ECO S/S EURO-6 14.900 € 49000 km 2016 car bmw-116-2016-1500cc-46312

2016 Renault Captur
€ 13.490

Τζίπ-Suv-4x4
67000 Km. | 1500 cc | 90 bhp | Πετρέλαιο-Diesel | Χειροκίνητο | Μπέζ (Μεταλλικό) | Προσθιοκίνητο (Fwd) | EURO 6
  • ΚΛΙΜΑΤΙΣΜΟΣ - A/C
  • ΑΥΤΟΜΑΤΟΣ ΠΙΛΟΤΟΣ
  • ΖΑΝΤΕΣ ΑΛΟΥΜΙΝΙΟΥ
Renault Captur DCI EXPRESSION ECO S/S EURO-6 13.490 € 67000 km 2016 car renault-captur-2016-1500cc-46310

2016 Opel Astra
€ 10.900

Station Wagon
115000 Km. | 1600 cc | 110 bhp | Πετρέλαιο-Diesel | Χειροκίνητο | Μαύρο (Μεταλλικό) | Προσθιοκίνητο (Fwd) | EURO 6
  • ΚΛΙΜΑΤΙΣΜΟΣ - A/C
  • ΑΥΤΟΜΑΤΟΣ ΠΙΛΟΤΟΣ
  • ΥΠΟΒΟΗΘΗΣΗ ΠΑΡΚΑΡΙΣΜΑΤΟΣ
  • ΖΑΝΤΕΣ ΑΛΟΥΜΙΝΙΟΥ
  • ΠΛΟΗΓΗΣΗ
Opel Astra CDTI DREM ECO S/S NAVI EURO-6 10.900 € 115000 km 2016 car opel-astra-2016-1600cc-46308

2015 Audi Q3
€ 24.800

Τζίπ-Suv-4x4
81000 Km. | 2000 cc | 177 bhp | Πετρέλαιο-Diesel | Αυτόματο | Μαύρο (Μεταλλικό) | Τετρακίνητο (4wd) | EURO 5
  • ΖΑΝΤΕΣ ΑΛΟΥΜΙΝΙΟΥ
  • ΤΕΤΡΑΚΙΝΗΣΗ
  • ΑΥΤΟΜΑΤΟ ΚΙΒΩΤΙΟ
Audi Q3 TDI S-TRONIC QUATTRO ECO S/S 24.800 € 81000 km 2015 car audi-q3-2015-2000cc-46305

2014 Fiat Doblo
€ 6.490

Van
144000 Km. | 1248 cc | 95 bhp | Πετρέλαιο-Diesel | Χειροκίνητο | Άσπρο (Μεταλλικό) | Προσθιοκίνητο (Fwd) | EURO 5
Fiat Doblo VAN CARGO SX MULTIJET 6.490 € 144000 km 2014 car fiat-doblo-2014-1248cc-46304

2015 Bmw 216 Active Tourer
€ 16.990

Mpv-Πολυμορφικό
78000 Km. | 1500 cc | 116 bhp | Πετρέλαιο-Diesel | Χειροκίνητο | Μαύρο (Μεταλλικό) | Προσθιοκίνητο (Fwd) | EURO 5
  • ΚΛΙΜΑΤΙΣΜΟΣ - A/C
  • ΖΑΝΤΕΣ ΑΛΟΥΜΙΝΙΟΥ
  • ΗΛΙΟΡΟΦΗ
Bmw 216 Active Tourer 216D 2B31 ACTIVE TOURER ΠΑΝΟΡΑΜΑ ECO S/S 16.990 € 78000 km 2015 car bmw-216-active-tourer-2015-1500cc-45620

2014 Bmw 318
€ 17.300

Σεντάν-Οικογενειακό
134000 Km. | 2000 cc | 143 bhp | Πετρέλαιο-Diesel | Χειροκίνητο | Άσπρο (Μεταλλικό) | Πισωκίνητο (Rwd) | EURO 5
  • ΚΛΙΜΑΤΙΣΜΟΣ - A/C
  • ΖΑΝΤΕΣ ΑΛΟΥΜΙΝΙΟΥ
Bmw 318 318I SEDAN FACE LIFT 3D11 ECO S/S 17.300 € 134000 km 2014 car bmw-318-2014-2000cc-45869

2015 Volvo V60
€ 15.390

Station Wagon
168000 Km. | 2000 cc | 182 bhp | Πετρέλαιο-Diesel | Αυτόματο | Μπέζ (Μεταλλικό) | Προσθιοκίνητο (Fwd) | EURO 5
  • ΚΛΙΜΑΤΙΣΜΟΣ - A/C
  • ΑΥΤΟΜΑΤΟΣ ΠΙΛΟΤΟΣ
  • ΥΠΟΒΟΗΘΗΣΗ ΠΑΡΚΑΡΙΣΜΑΤΟΣ
  • ΖΑΝΤΕΣ ΑΛΟΥΜΙΝΙΟΥ
  • ΑΥΤΟΜΑΤΟ ΚΙΒΩΤΙΟ
Volvo V60 MOMENTUM FWD AUT D4 ECO S/S 15.390 € 168000 km 2015 car volvo-v60-2015-2000cc-45827

2016 Peugeot 3008
€ 13.490

Mpv-Πολυμορφικό
89000 Km. | 1600 cc | 120 bhp | Πετρέλαιο-Diesel | Χειροκίνητο | Άσπρο (Μεταλλικό) | Προσθιοκίνητο (Fwd) | EURO 5
  • ΚΛΙΜΑΤΙΣΜΟΣ - A/C
  • ΑΥΤΟΜΑΤΟΣ ΠΙΛΟΤΟΣ
  • ΥΠΟΒΟΗΘΗΣΗ ΠΑΡΚΑΡΙΣΜΑΤΟΣ
  • ΖΑΝΤΕΣ ΑΛΟΥΜΙΝΙΟΥ
Peugeot 3008 ACTIVE GRIP BLUE HDI ECO S/S EURO-6 13.490 € 89000 km 2016 car peugeot-3008-2016-1600cc-45938

2013 Audi A3
€ 15.450

Hatchback-Μεσαίο
75000 Km. | 1600 cc | 105 bhp | Πετρέλαιο-Diesel | Χειροκίνητο | Μαύρο (Μεταλλικό) | Προσθιοκίνητο (Fwd) | EURO 5
  • ΚΛΙΜΑΤΙΣΜΟΣ - A/C
  • ΖΑΝΤΕΣ ΑΛΟΥΜΙΝΙΟΥ
Audi A3 TDI AMBITION SPORT UTILITY VEHICLE 15.450 € 75000 km 2013 car audi-a3-2013-1600cc-46138

GARAGE