210 9637700 - 210 9631890
Δευτ - Παρ: 9:00-20:30, Σαβ: 9:00-15:00

29 Οχήματα βρέθηκαν

2015 Nissan Qashqai
€ 16.990

Τζίπ-Suv-4x4
61000 Km. | 1600 cc | 130 bhp | Πετρέλαιο-Diesel | Χειροκίνητο | Μπλέ Σκούρο (Μεταλλικό) | Προσθιοκίνητο (Fwd) | EURO 5
  • ΚΛΙΜΑΤΙΣΜΟΣ - A/C
  • ΑΥΤΟΜΑΤΟΣ ΠΙΛΟΤΟΣ
  • ΖΑΝΤΕΣ ΑΛΟΥΜΙΝΙΟΥ
Nissan Qashqai DCI ACENTA AD2A ECO S/S 16.990 € 61000 km 2015 car nissan-qashqai-2015-1600cc-43774

2015 Volkswagen Golf
€ 10.490

Hatchback-Μεσαίο
101000 Km. | 1600 cc | 105 bhp | Πετρέλαιο-Diesel | Χειροκίνητο | Γαλάζιο (Μεταλλικό) | Προσθιοκίνητο (Fwd) | EURO 5
Volkswagen Golf TDI BMT DESIGN ECO S/S 10.490 € 101000 km 2015 car volkswagen-golf-2015-1600cc-43772

2015 Opel Insignia
€ 9.990

Σεντάν-Οικογενειακό
170000 Km. | 2000 cc | 140 bhp | Πετρέλαιο-Diesel | Χειροκίνητο | Άσπρο (Μεταλλικό) | Προσθιοκίνητο (Fwd) | EURO 5
  • ΚΛΙΜΑΤΙΣΜΟΣ - A/C
  • ΑΥΤΟΜΑΤΟΣ ΠΙΛΟΤΟΣ
  • ΖΑΝΤΕΣ ΑΛΟΥΜΙΝΙΟΥ
Opel Insignia CDTI EDITION ECOFLEX S/S 9.990 € 170000 km 2015 car opel-insignia-2015-2000cc-43636

2013 Fiat Panda
€ 5.990

Mini-Μικρό
122000 Km. | 1248 cc | 75 bhp | Πετρέλαιο-Diesel | Χειροκίνητο | Κόκκινο Σκούρο (Μεταλλικό) | Προσθιοκίνητο (Fwd) | EURO 5
Fiat Panda 1.3 MTJ ECO S/S LOUNGE 5.990 € 122000 km 2013 car fiat-panda-2013-1248cc-43445

2015 Audi A3
€ 16.900

Hatchback-Μεσαίο
106000 Km. | 1600 cc | 110 bhp | Πετρέλαιο-Diesel | Χειροκίνητο | Μαύρο (Μεταλλικό) | Προσθιοκίνητο (Fwd) | EURO 5
  • ΚΛΙΜΑΤΙΣΜΟΣ - A/C
  • ΖΑΝΤΕΣ ΑΛΟΥΜΙΝΙΟΥ
Audi A3 TDI AMBITION 5D ECO S/S 16.900 € 106000 km 2015 car audi-a3-2015-1600cc-43698

2015 Peugeot 208
€ 5.900

Van
177000 Km. | 1400 cc | 68 bhp | Πετρέλαιο-Diesel | Χειροκίνητο | Γκρί (Μεταλλικό) | Προσθιοκίνητο (Fwd) | EURO 5
  • ΚΛΙΜΑΤΙΣΜΟΣ - A/C
  • ΑΥΤΟΜΑΤΟΣ ΠΙΛΟΤΟΣ
Peugeot 208 VAN HDI COMMERCIAL HATCH 5.900 € 177000 km 2015 car peugeot-208-2015-1400cc-43697

2014 Mercedes-Benz CLA 200
€ 23.490

Σεντάν-Οικογενειακό
62000 Km. | 1800 cc | 136 bhp | Πετρέλαιο-Diesel | Αυτόματο | Μώβ (Μεταλλικό) | Προσθιοκίνητο (Fwd) | EURO 5
  • ΚΛΙΜΑΤΙΣΜΟΣ - A/C
  • ΑΥΤΟΜΑΤΟΣ ΠΙΛΟΤΟΣ
  • ΥΠΟΒΟΗΘΗΣΗ ΠΑΡΚΑΡΙΣΜΑΤΟΣ
  • ΖΑΝΤΕΣ ΑΛΟΥΜΙΝΙΟΥ
  • ΑΥΤΟΜΑΤΟ ΚΙΒΩΤΙΟ
Mercedes-Benz CLA 200 CLA-200 CDI F1 ECO S/S AUT 23.490 € 62000 km 2014 car mercedes-benz-cla-200-2014-1800cc-43591

2014 Toyota Auris
€ 9.490

Hatchback-Μεσαίο
86000 Km. | 1400 cc | 90 bhp | Πετρέλαιο-Diesel | Χειροκίνητο | Ασημί (Μεταλλικό) | Προσθιοκίνητο (Fwd) | EURO 5
  • ΚΛΙΜΑΤΙΣΜΟΣ - A/C
Toyota Auris D-4D LIFE ECO S/S EDS 9.490 € 86000 km 2014 car toyota-auris-2014-1400cc-43592

2015 Renault Megane
€ 11.990

Hatchback-Μεσαίο
70000 Km. | 1500 cc | 110 bhp | Πετρέλαιο-Diesel | Αυτόματο | Άσπρο (Μεταλλικό) | Προσθιοκίνητο (Fwd) | EURO 5
  • ΚΛΙΜΑΤΙΣΜΟΣ - A/C
  • ΑΥΤΟΜΑΤΟΣ ΠΙΛΟΤΟΣ
  • ΥΠΟΒΟΗΘΗΣΗ ΠΑΡΚΑΡΙΣΜΑΤΟΣ
  • ΖΑΝΤΕΣ ΑΛΟΥΜΙΝΙΟΥ
  • ΑΥΤΟΜΑΤΟ ΚΙΒΩΤΙΟ
Renault Megane DCI EDC PROGRESSIVE 11.990 € 70000 km 2015 car renault-megane-2015-1500cc-43552

2014 Citroen C4
€ 9.390

Hatchback-Μεσαίο
33000 Km. | 1600 cc | 92 bhp | Πετρέλαιο-Diesel | Χειροκίνητο | Άσπρο (Μεταλλικό) | Προσθιοκίνητο (Fwd) | EURO 5
  • ΚΛΙΜΑΤΙΣΜΟΣ - A/C
  • ΑΥΤΟΜΑΤΟΣ ΠΙΛΟΤΟΣ
  • ΥΠΟΒΟΗΘΗΣΗ ΠΑΡΚΑΡΙΣΜΑΤΟΣ
Citroen C4 HDI ATTRACTION 9.390 € 33000 km 2014 car citroen-c4-2014-1600cc-43390

2014 Skoda Fabia
€ 6.990

Mini-Μικρό
132000 Km. | 1200 cc | 75 bhp | Πετρέλαιο-Diesel | Χειροκίνητο | Γκρί (Μεταλλικό) | Προσθιοκίνητο (Fwd) | EURO 5
Skoda Fabia TDI CR AMBIENTE 6.990 € 132000 km 2014 car skoda-fabia-2014-1200cc-43483

2014 Renault Clio
€ 7.490

Mini-Μικρό
112000 Km. | 1500 cc | 75 bhp | Πετρέλαιο-Diesel | Χειροκίνητο | Μπορντό (Μεταλλικό) | Προσθιοκίνητο (Fwd) | EURO 5
  • ΑΥΤΟΜΑΤΟΣ ΠΙΛΟΤΟΣ
Renault Clio NEW DCI AUTHENTIC 7.490 € 112000 km 2014 car renault-clio-2014-1500cc-43481

2015 Ford Focus
€ 11.800

Hatchback-Μεσαίο
43000 Km. | 1500 cc | 95 bhp | Πετρέλαιο-Diesel | Χειροκίνητο | Μπλέ Σκούρο (Μεταλλικό) | Προσθιοκίνητο (Fwd) | EURO 5
Ford Focus NEW TDCI TREND ECO S/S 11.800 € 43000 km 2015 car ford-focus-2015-1500cc-43393

2013 Volvo V40
€ 11.950

Station Wagon
93000 Km. | 1600 cc | 115 bhp | Πετρέλαιο-Diesel | Χειροκίνητο | Γκρί (Μεταλλικό) | Προσθιοκίνητο (Fwd) | EURO 5
  • ΚΛΙΜΑΤΙΣΜΟΣ - A/C
  • ΖΑΝΤΕΣ ΑΛΟΥΜΙΝΙΟΥ
Volvo V40 KINETIC D2 ECO START/STOP 11.950 € 93000 km 2013 car volvo-v40-2013-1600cc-41537

2014 Peugeot 208
€ 6.990

Mini-Μικρό
130000 Km. | 1400 cc | 69 bhp | Πετρέλαιο-Diesel | Χειροκίνητο | Άσπρο (Μεταλλικό) | Προσθιοκίνητο (Fwd) | EURO 5
  • ΑΥΤΟΜΑΤΟΣ ΠΙΛΟΤΟΣ
Peugeot 208 HDI ACCESS 6.990 € 130000 km 2014 car peugeot-208-2014-1400cc-42739

2012 Fiat Fiorino
€ 4.800

Van
159000 Km. | 1248 cc | 80 bhp | Πετρέλαιο-Diesel | Χειροκίνητο | Άσπρο (Μεταλλικό) | Προσθιοκίνητο (Fwd) | EURO 5
Fiat Fiorino 1.3 MTJ SX16V ECO S/S 4.800 € 159000 km 2012 car fiat-fiorino-2012-1248cc-43423

2014 Ford Grand C-Max
€ 11.690

Mpv-Πολυμορφικό
156000 Km. | 1600 cc | 116 bhp | Πετρέλαιο-Diesel | Χειροκίνητο | Γκρί (Μεταλλικό) | Προσθιοκίνητο (Fwd) | EURO 5
  • ΚΛΙΜΑΤΙΣΜΟΣ - A/C
  • ΥΠΟΒΟΗΘΗΣΗ ΠΑΡΚΑΡΙΣΜΑΤΟΣ
  • ΠΛΟΗΓΗΣΗ
Ford Grand C-Max GRAND C-MAX TREND PLUS ECO S/S 11.690 € 156000 km 2014 car ford-grand-c-max-2014-1600cc-43381

2014 Skoda Octavia
€ 9.690

Σεντάν-Οικογενειακό
165000 Km. | 1600 cc | 105 bhp | Πετρέλαιο-Diesel | Χειροκίνητο | Άσπρο (Μεταλλικό) | Προσθιοκίνητο (Fwd) | EURO 5
Skoda Octavia TDI ACTIVE GREEN TEC 9.690 € 165000 km 2014 car skoda-octavia-2014-1600cc-42740

2015 Toyota Corolla
€ 8.690

Σεντάν-Οικογενειακό
195000 Km. | 1400 cc | 90 bhp | Πετρέλαιο-Diesel | Χειροκίνητο | Άσπρο (Μεταλλικό) | Προσθιοκίνητο (Fwd) | EURO 5
Toyota Corolla D-4D LIFE ECO S/S 8.690 € 195000 km 2015 car toyota-corolla-2015-1400cc-42295

2014 Renault Clio
€ 8.650

Mini-Μικρό
79000 Km. | 1500 cc | 75 bhp | Πετρέλαιο-Diesel | Χειροκίνητο | Ασημί (Μεταλλικό) | Προσθιοκίνητο (Fwd) | EURO 5
  • ΑΥΤΟΜΑΤΟΣ ΠΙΛΟΤΟΣ
Renault Clio NEW DCI AUTHENTIC 8.650 € 79000 km 2014 car renault-clio-2014-1500cc-43250

GARAGE