Δευτ - Παρ: 9:00-20:30, Σαβ: 9:00-15:00

10 Οχήματα βρέθηκαν

2020 Opel Corsa
€ 17.250

Hatchback-Μεσαίο
65870 Km. | 1199 cc | 130 bhp | Βενζίνη | Αυτόματο | Γκρί (Μεταλλικό) | Προσθιοκίνητο (Fwd) | EURO 6
  • ΑΥΤΟΜΑΤΟΣ ΠΙΛΟΤΟΣ
  • ΖΑΝΤΕΣ ΑΛΟΥΜΙΝΙΟΥ
  • ΔΕΡΜΑΤΙΝΟ ΕΣΩΤΕΡΙΚΟ
  • ΑΥΤΟΜΑΤΟ ΚΙΒΩΤΙΟ
Opel Corsa 1.2 DI Turbo GS Line Automatic 130hp Εργοστασιακό 17.250 € 65870 km 2020 car opel-corsa-2020-1199cc-54368

2014 Bmw 116
€ 13.200

Hatchback-Μεσαίο
129250 Km. | 1597 cc | 115 bhp | Πετρέλαιο-Diesel | Χειροκίνητο | Άσπρο | Πισωκίνητο (Rwd) | ΑΛΛΟ
  • ΚΛΙΜΑΤΙΣΜΟΣ - A/C
  • ΖΑΝΤΕΣ ΑΛΟΥΜΙΝΙΟΥ
Bmw 116 SPORT 13.200 € 129250 km 2014 car bmw-116-2014-1597cc-55315

2021 Toyota Aygo
€ 10.990

Hatchback-Μεσαίο
45675 Km. | 998 cc | 72 bhp | Βενζίνη | Χειροκίνητο | Άσπρο (Μεταλλικό) | Προσθιοκίνητο (Fwd) | EURO 6
Toyota Aygo 1.0 VVT-i 10.990 € 45675 km 2021 car toyota-aygo-2021-998cc-54572

1998 Honda Civic
€ 3.290

Hatchback-Μεσαίο
124150 Km. | 1400 cc | 90 bhp | Βενζίνη | Αυτόματο | Μπλέ | Προσθιοκίνητο (Fwd) | ΑΛΛΟ
  • ΑΥΤΟΜΑΤΟ ΚΙΒΩΤΙΟ
Honda Civic 3.290 € 124150 km 1998 car honda-civic-1998-1400cc-55098

2019 Bmw i3
€ 22.900

Hatchback-Μεσαίο
78943 Km. | 1 cc | 167 bhp | Ηλεκτρικό | Αυτόματο | Γκρί (Μεταλλικό) | Πισωκίνητο (Rwd) | ΑΛΛΟ
  • ΚΛΙΜΑΤΙΣΜΟΣ - A/C
  • ΑΥΤΟΜΑΤΟΣ ΠΙΛΟΤΟΣ
  • ΥΠΟΒΟΗΘΗΣΗ ΠΑΡΚΑΡΙΣΜΑΤΟΣ
  • ΖΑΝΤΕΣ ΑΛΟΥΜΙΝΙΟΥ
  • ΔΕΡΜΑΤΙΝΟ ΕΣΩΤΕΡΙΚΟ
  • ΠΛΟΗΓΗΣΗ
  • ΑΥΤΟΜΑΤΟ ΚΙΒΩΤΙΟ
Bmw i3 22.900 € 78943 km 2019 car bmw-i3-2019-1cc-54751

2018 Volkswagen Polo
€ 12.990

Hatchback-Μεσαίο
123095 Km. | 999 cc | 95 bhp | Βενζίνη | Αυτόματο | Μπλέ (Μεταλλικό) | Προσθιοκίνητο (Fwd) | EURO 6
  • ΑΥΤΟΜΑΤΟΣ ΠΙΛΟΤΟΣ
  • ΖΑΝΤΕΣ ΑΛΟΥΜΙΝΙΟΥ
  • ΑΥΤΟΜΑΤΟ ΚΙΒΩΤΙΟ
Volkswagen Polo 1.0 TSI Standard Plus DSG (7-Gear) 12.990 € 123095 km 2018 car volkswagen-polo-2018-999cc-54621

2017 Peugeot 2008
€ 12.990

Hatchback-Μεσαίο
159000 Km. | 1600 cc | 118 bhp | Πετρέλαιο-Diesel | Χειροκίνητο | Άσπρο | Προσθιοκίνητο (Fwd) | EURO 6
  • ΖΑΝΤΕΣ ΑΛΟΥΜΙΝΙΟΥ
  • ΠΛΟΗΓΗΣΗ
Peugeot 2008 GT LINE 12.990 € 159000 km 2017 car peugeot-2008-2017-1600cc-54643

2020 Hyundai Kona
€ 19.900

Hatchback-Μεσαίο
28980 Km. | 1 cc | 134 bhp | Ηλεκτρικό | Αυτόματο | Γκρί | Προσθιοκίνητο (Fwd) | ΑΛΛΟ
  • ΚΛΙΜΑΤΙΣΜΟΣ - A/C
  • ΑΥΤΟΜΑΤΟ ΚΙΒΩΤΙΟ
Hyundai Kona HYUNDAI Kona EV Geschlossen 19.900 € 28980 km 2020 car hyundai-kona-2020-1cc-54712

2017 Smart Forfour
€ 12.990

Hatchback-Μεσαίο
52300 Km. | 1 cc | 82 bhp | Ηλεκτρικό | Αυτόματο | Μαύρο | Πισωκίνητο (Rwd) | ΑΛΛΟ
  • ΚΛΙΜΑΤΙΣΜΟΣ - A/C
  • ΑΥΤΟΜΑΤΟΣ ΠΙΛΟΤΟΣ
  • ΖΑΝΤΕΣ ΑΛΟΥΜΙΝΙΟΥ
  • ΠΛΟΗΓΗΣΗ
  • ΑΥΤΟΜΑΤΟ ΚΙΒΩΤΙΟ
Smart Forfour 12.990 € 52300 km 2017 car smart-forfour-2017-1cc-54650

2020 Smart Forfour
€ 16.900

Hatchback-Μεσαίο
49930 Km. | 1 cc | 82 bhp | Ηλεκτρικό | Αυτόματο | Ασημί (Μεταλλικό) | Πισωκίνητο (Rwd) | EURO 6
  • ΚΛΙΜΑΤΙΣΜΟΣ - A/C
  • ΑΥΤΟΜΑΤΟΣ ΠΙΛΟΤΟΣ
  • ΖΑΝΤΕΣ ΑΛΟΥΜΙΝΙΟΥ
  • ΗΛΙΟΡΟΦΗ
  • ΠΛΟΗΓΗΣΗ
  • ΑΥΤΟΜΑΤΟ ΚΙΒΩΤΙΟ
Smart Forfour EQ Passion 16.900 € 49930 km 2020 car smart-forfour-2020-1cc-54540

GARAGE