Δευτ - Παρ: 9:00-20:30, Σαβ: 9:00-15:00

9 Οχήματα βρέθηκαν

2021 Mercedes-Benz A 250
€ 35.900

Hatchback-Μεσαίο
27419 Km. | 1332 cc | 218 bhp | Υβριδικό Plug-In Βενζίνη | Αυτόματο | Άσπρο (Μεταλλικό) | Προσθιοκίνητο (Fwd) | Euro 6d-temp
  • ΚΛΙΜΑΤΙΣΜΟΣ - A/C
  • ΥΠΟΒΟΗΘΗΣΗ ΠΑΡΚΑΡΙΣΜΑΤΟΣ
  • ΖΑΝΤΕΣ ΑΛΟΥΜΙΝΙΟΥ
  • ΔΕΡΜΑΤΙΝΟ ΕΣΩΤΕΡΙΚΟ
  • ΠΛΟΗΓΗΣΗ
  • ΑΥΤΟΜΑΤΟ ΚΙΒΩΤΙΟ
Mercedes-Benz A 250 Mercedes A 250e AMG Night Edition Ambiente '21 35.900 € 27419 km 2021 car mercedes-benz-a-250-2021-1332cc-55781

2011 Toyota Prius
€ 9.000

Hatchback-Μεσαίο
156400 Km. | 1800 cc | 136 bhp | Βενζίνη | Αυτόματο | Μαύρο (Μεταλλικό) | Προσθιοκίνητο (Fwd) | EURO 5
  • ΚΛΙΜΑΤΙΣΜΟΣ - A/C
  • ΑΥΤΟΜΑΤΟΣ ΠΙΛΟΤΟΣ
  • ΖΑΝΤΕΣ ΑΛΟΥΜΙΝΙΟΥ
  • ΑΥΤΟΜΑΤΟ ΚΙΒΩΤΙΟ
Toyota Prius 9.000 € 156400 km 2011 car toyota-prius-2011-1800cc-55641

2017 Smart Forfour
€ 11.800

Hatchback-Μεσαίο
52300 Km. | 1 cc | 82 bhp | Ηλεκτρικό | Αυτόματο | Μαύρο | Πισωκίνητο (Rwd) | ΑΛΛΟ
  • ΚΛΙΜΑΤΙΣΜΟΣ - A/C
  • ΑΥΤΟΜΑΤΟΣ ΠΙΛΟΤΟΣ
  • ΖΑΝΤΕΣ ΑΛΟΥΜΙΝΙΟΥ
  • ΠΛΟΗΓΗΣΗ
  • ΑΥΤΟΜΑΤΟ ΚΙΒΩΤΙΟ
Smart Forfour 11.800 € 52300 km 2017 car smart-forfour-2017-1cc-54650

2020 Mini Cooper S
€ 21.900

Hatchback-Μεσαίο
33290 Km. | 1 cc | 185 bhp | Ηλεκτρικό | Αυτόματο | Γκρί (Μεταλλικό) | Προσθιοκίνητο (Fwd) | ΑΛΛΟ
  • ΚΛΙΜΑΤΙΣΜΟΣ - A/C
  • ΑΥΤΟΜΑΤΟΣ ΠΙΛΟΤΟΣ
  • ΥΠΟΒΟΗΘΗΣΗ ΠΑΡΚΑΡΙΣΜΑΤΟΣ
  • ΖΑΝΤΕΣ ΑΛΟΥΜΙΝΙΟΥ
  • ΔΕΡΜΑΤΙΝΟ ΕΣΩΤΕΡΙΚΟ
  • ΑΥΤΟΜΑΤΟ ΚΙΒΩΤΙΟ
Mini Cooper S SE 21.900 € 33290 km 2020 car mini-cooper-s-2020-1cc-55706

2018 Mercedes-Benz A 200
€ 24.000

Hatchback-Μεσαίο
44500 Km. | 1332 cc | 163 bhp | Βενζίνη | Αυτόματο | Γκρί (Μεταλλικό) | Προσθιοκίνητο (Fwd) | EURO 6
  • ΚΛΙΜΑΤΙΣΜΟΣ - A/C
  • ΑΥΤΟΜΑΤΟΣ ΠΙΛΟΤΟΣ
  • ΖΑΝΤΕΣ ΑΛΟΥΜΙΝΙΟΥ
  • ΠΛΟΗΓΗΣΗ
  • ΑΥΤΟΜΑΤΟ ΚΙΒΩΤΙΟ
Mercedes-Benz A 200 2018 Style 7G-DCT 24.000 € 44500 km 2018 car mercedes-benz-a-200-2018-1332cc-55643

2016 Nissan Pulsar
€ 10.990

Hatchback-Μεσαίο
114850 Km. | 1200 cc | 115 bhp | Βενζίνη | Αυτόματο | Άσπρο (Μεταλλικό) | Προσθιοκίνητο (Fwd) | EURO 6
  • ΚΛΙΜΑΤΙΣΜΟΣ - A/C
  • ΥΠΟΒΟΗΘΗΣΗ ΠΑΡΚΑΡΙΣΜΑΤΟΣ
  • ΖΑΝΤΕΣ ΑΛΟΥΜΙΝΙΟΥ
  • ΠΛΟΗΓΗΣΗ
  • ΑΥΤΟΜΑΤΟ ΚΙΒΩΤΙΟ
Nissan Pulsar Acenta Connect 10.990 € 114850 km 2016 car nissan-pulsar-2016-1200cc-55615

2015 Ford Focus
€ 10.990

Hatchback-Μεσαίο
179000 Km. | 1500 cc | 120 bhp | Πετρέλαιο-Diesel | Αυτόματο | Ασημί | Προσθιοκίνητο (Fwd) | ΑΛΛΟ
  • ΚΛΙΜΑΤΙΣΜΟΣ - A/C
  • ΑΥΤΟΜΑΤΟΣ ΠΙΛΟΤΟΣ
  • ΥΠΟΒΟΗΘΗΣΗ ΠΑΡΚΑΡΙΣΜΑΤΟΣ
  • ΖΑΝΤΕΣ ΑΛΟΥΜΙΝΙΟΥ
  • ΠΛΟΗΓΗΣΗ
  • ΑΥΤΟΜΑΤΟ ΚΙΒΩΤΙΟ
Ford Focus 10.990 € 179000 km 2015 car ford-focus-2015-1500cc-55622

2020 Opel Corsa
€ 16.490

Hatchback-Μεσαίο
65870 Km. | 1199 cc | 130 bhp | Βενζίνη | Αυτόματο | Γκρί (Μεταλλικό) | Προσθιοκίνητο (Fwd) | EURO 6
  • ΑΥΤΟΜΑΤΟΣ ΠΙΛΟΤΟΣ
  • ΖΑΝΤΕΣ ΑΛΟΥΜΙΝΙΟΥ
  • ΔΕΡΜΑΤΙΝΟ ΕΣΩΤΕΡΙΚΟ
  • ΑΥΤΟΜΑΤΟ ΚΙΒΩΤΙΟ
Opel Corsa 1.2 DI Turbo GS Line Automatic 130hp Εργοστασιακό 16.490 € 65870 km 2020 car opel-corsa-2020-1199cc-54368

2014 Bmw 116
€ 12.990

Hatchback-Μεσαίο
129250 Km. | 1597 cc | 115 bhp | Πετρέλαιο-Diesel | Χειροκίνητο | Άσπρο | Πισωκίνητο (Rwd) | ΑΛΛΟ
  • ΚΛΙΜΑΤΙΣΜΟΣ - A/C
  • ΖΑΝΤΕΣ ΑΛΟΥΜΙΝΙΟΥ
Bmw 116 SPORT 12.990 € 129250 km 2014 car bmw-116-2014-1597cc-55315

GARAGE