Δευτ - Παρ: 9:00-20:30, Σαβ: 9:00-15:00

18 Οχήματα βρέθηκαν

2019 Bmw 114
€ 17.900

Hatchback-Μεσαίο
45000 Km. | 1496 cc | 95 bhp | Πετρέλαιο-Diesel | Χειροκίνητο | Μαύρο (Μεταλλικό) | Προσθιοκίνητο (Fwd) | EURO 6
  • ΖΑΝΤΕΣ ΑΛΟΥΜΙΝΙΟΥ
Bmw 114 17.900 € 45000 km 2019 car bmw-114-2019-1496cc-48719

2003 Peugeot 307
€ 1.900

Hatchback-Μεσαίο
218000 Km. | 1587 cc | 80 bhp | Βενζίνη | Χειροκίνητο | Ασημί | Προσθιοκίνητο (Fwd) | ΑΛΛΟ
Peugeot 307 1.900 € 218000 km 2003 car peugeot-307-2003-1587cc-48701

2016 Bmw i3
€ 22.900

Hatchback-Μεσαίο
23262 Km. | 1 cc | 173 bhp | Ηλεκτρικό | Αυτόματο | Άσπρο | Πισωκίνητο (Rwd) | EURO 6
  • ΚΛΙΜΑΤΙΣΜΟΣ - A/C
  • ΥΠΟΒΟΗΘΗΣΗ ΠΑΡΚΑΡΙΣΜΑΤΟΣ
  • ΠΛΟΗΓΗΣΗ
  • ΑΥΤΟΜΑΤΟ ΚΙΒΩΤΙΟ
Bmw i3 94 AH ως 260km αυτονομία 22.900 € 23262 km 2016 car bmw-i3-2016-1cc-48637

2004 Daewoo Kalos
€ 2.150

Hatchback-Μεσαίο
260000 Km. | 1150 cc | 60 bhp | Βενζίνη | Χειροκίνητο | Γαλάζιο | Προσθιοκίνητο (Fwd) | EURO 5
Daewoo Kalos SE 5D A/C 2.150 € 260000 km 2004 car daewoo-kalos-2004-1150cc-48215

2008 Opel Astra
€ 4.700

Hatchback-Μεσαίο
90000 Km. | 1364 cc | 90 bhp | Βενζίνη | Αυτόματο | Ασημί (Μεταλλικό) | Προσθιοκίνητο (Fwd) | EURO 4
  • ΑΥΤΟΜΑΤΟ ΚΙΒΩΤΙΟ
Opel Astra Automatic 4.700 € 90000 km 2008 car opel-astra-2008-1364cc-48536

2017 Renault Clio
€ 9.600

Hatchback-Μεσαίο
69850 Km. | 1500 cc | 75 bhp | Πετρέλαιο-Diesel | Χειροκίνητο | Άσπρο | Προσθιοκίνητο (Fwd) | ΑΛΛΟ
Renault Clio cCi Authentic S/S 1,5 9.600 € 69850 km 2017 car renault-clio-2017-1500cc-48362

2017 Renault Clio
€ 9.600

Hatchback-Μεσαίο
54750 Km. | 1500 cc | 75 bhp | Πετρέλαιο-Diesel | Χειροκίνητο | Άσπρο | Προσθιοκίνητο (Fwd) | EURO 6
  • ΑΥΤΟΜΑΤΟΣ ΠΙΛΟΤΟΣ
  • Κρατημένο Έως 22/01/2021 
Renault Clio 9.600 € 54750 km 2017 car renault-clio-2017-1500cc-48340

2016 Opel Astra
€ 11.400

Hatchback-Μεσαίο
103000 Km. | 1600 cc | 110 bhp | Πετρέλαιο-Diesel | Χειροκίνητο | Γκρί (Μεταλλικό) | Προσθιοκίνητο (Fwd) | ΑΛΛΟ
  • ΑΥΤΟΜΑΤΟΣ ΠΙΛΟΤΟΣ
  • ΖΑΝΤΕΣ ΑΛΟΥΜΙΝΙΟΥ
Opel Astra BUSINESS ECOTEC S/S 6-MT EURO-6 11.400 € 103000 km 2016 car opel-astra-2016-1600cc-47658

2015 Renault Megane
€ 8.950

Hatchback-Μεσαίο
107000 Km. | 1500 cc | 110 bhp | Πετρέλαιο-Diesel | Χειροκίνητο | Μαύρο (Μεταλλικό) | Προσθιοκίνητο (Fwd) | EURO 5
  • ΚΛΙΜΑΤΙΣΜΟΣ - A/C
  • ΑΥΤΟΜΑΤΟΣ ΠΙΛΟΤΟΣ
  • ΖΑΝΤΕΣ ΑΛΟΥΜΙΝΙΟΥ
Renault Megane NEW DCI PROGRESSIVE ECO S/S 8.950 € 107000 km 2015 car renault-megane-2015-1500cc-45945

2013 Volkswagen Golf
€ 8.800

Hatchback-Μεσαίο
188000 Km. | 1600 cc | 110 bhp | Πετρέλαιο-Diesel | Χειροκίνητο | Άσπρο (Μεταλλικό) | Προσθιοκίνητο (Fwd) | EURO 5
  • ΖΑΝΤΕΣ ΑΛΟΥΜΙΝΙΟΥ
  • Κρατημένο Έως 18/01/2021 
Volkswagen Golf TDI BMT DESING ECO S/S 8.800 € 188000 km 2013 car volkswagen-golf-2013-1600cc-47711

2012 Ford Focus
€ 7.800

Hatchback-Μεσαίο
190000 Km. | 1600 cc | 115 bhp | Πετρέλαιο-Diesel | Χειροκίνητο | Γκρί (Μεταλλικό) | Προσθιοκίνητο (Fwd) | EURO 5
  • ΥΠΟΒΟΗΘΗΣΗ ΠΑΡΚΑΡΙΣΜΑΤΟΣ
Ford Focus TREND 5D 7.800 € 190000 km 2012 car ford-focus-2012-1600cc-48190

2016 Mini Countryman
€ 16.500

Hatchback-Μεσαίο
81000 Km. | 1600 cc | 112 bhp | Πετρέλαιο-Diesel | Χειροκίνητο | Μαύρο (Μεταλλικό) | Πισωκίνητο (Rwd) | EURO 6
  • ΚΛΙΜΑΤΙΣΜΟΣ - A/C
  • ΑΥΤΟΜΑΤΟΣ ΠΙΛΟΤΟΣ
  • ΖΑΝΤΕΣ ΑΛΟΥΜΙΝΙΟΥ
Mini Countryman COOPER-D ZD31 ECO S/S EURO-6 16.500 € 81000 km 2016 car mini-countryman-2016-1600cc-48064

2016 Volkswagen Golf
€ 13.900

Hatchback-Μεσαίο
58000 Km. | 1600 cc | 110 bhp | Πετρέλαιο-Diesel | Χειροκίνητο | Γκρί (Μεταλλικό) | Προσθιοκίνητο (Fwd) | EURO 6
  • ΑΥΤΟΜΑΤΟΣ ΠΙΛΟΤΟΣ
  • ΖΑΝΤΕΣ ΑΛΟΥΜΙΝΙΟΥ
Volkswagen Golf TDI BMT ACTIVE ECO S/S EURO-6 13.900 € 58000 km 2016 car volkswagen-golf-2016-1600cc-47984

2015 Audi A3
€ 16.500

Hatchback-Μεσαίο
69000 Km. | 2000 cc | 150 bhp | Πετρέλαιο-Diesel | Χειροκίνητο | Άσπρο (Μεταλλικό) | Προσθιοκίνητο (Fwd) | EURO 6
  • ΖΑΝΤΕΣ ΑΛΟΥΜΙΝΙΟΥ
  • ΔΕΡΜΑΤΙΝΟ ΕΣΩΤΕΡΙΚΟ
Audi A3 TDI ATTRACTION PLUS EURO-6 16.500 € 69000 km 2015 car audi-a3-2015-2000cc-47900

2012 Mercedes-Benz B 200
€ 15.900

Hatchback-Μεσαίο
69000 Km. | 1600 cc | 156 bhp | Βενζίνη | Αυτόματο | Ασημί (Μεταλλικό) | Προσθιοκίνητο (Fwd) | EURO 5
  • ΚΛΙΜΑΤΙΣΜΟΣ - A/C
  • ΑΥΤΟΜΑΤΟΣ ΠΙΛΟΤΟΣ
  • ΥΠΟΒΟΗΘΗΣΗ ΠΑΡΚΑΡΙΣΜΑΤΟΣ
  • ΖΑΝΤΕΣ ΑΛΟΥΜΙΝΙΟΥ
  • ΑΥΤΟΜΑΤΟ ΚΙΒΩΤΙΟ
Mercedes-Benz B 200 AUT F1 ECO S/S 15.900 € 69000 km 2012 car mercedes-benz-b-200-2012-1600cc-47713

2016 Mini Countryman
€ 17.200

Hatchback-Μεσαίο
50000 Km. | 1600 cc | 112 bhp | Πετρέλαιο-Diesel | Χειροκίνητο | Ασημί (Μεταλλικό) | Προσθιοκίνητο (Fwd) | EURO 6
  • ΚΛΙΜΑΤΙΣΜΟΣ - A/C
  • ΑΥΤΟΜΑΤΟΣ ΠΙΛΟΤΟΣ
  • ΖΑΝΤΕΣ ΑΛΟΥΜΙΝΙΟΥ
Mini Countryman COOPER D ZD31 1.6 ECO S/S EURO-6 17.200 € 50000 km 2016 car mini-countryman-2016-1600cc-47769

2016 Mercedes-Benz B Electric Drive
€ 20.500

Hatchback-Μεσαίο
45000 Km. | 1 cc | 180 bhp | Ηλεκτρικό | Αυτόματο | Άσπρο (Μεταλλικό) | Προσθιοκίνητο (Fwd) | EURO 6
  • ΚΛΙΜΑΤΙΣΜΟΣ - A/C
  • ΑΥΤΟΜΑΤΟΣ ΠΙΛΟΤΟΣ
  • ΥΠΟΒΟΗΘΗΣΗ ΠΑΡΚΑΡΙΣΜΑΤΟΣ
  • ΖΑΝΤΕΣ ΑΛΟΥΜΙΝΙΟΥ
  • ΔΕΡΜΑΤΙΝΟ ΕΣΩΤΕΡΙΚΟ
  • ΠΛΟΗΓΗΣΗ
  • ΑΥΤΟΜΑΤΟ ΚΙΒΩΤΙΟ
Mercedes-Benz B Electric Drive B 250E AUT FULL ELECTRIC DRIVE 20.500 € 45000 km 2016 car mercedes-benz-b-electric-drive-2016-1cc-47697

2016 Toyota Auris
€ 11.400

Hatchback-Μεσαίο
92000 Km. | 1400 cc | 90 bhp | Πετρέλαιο-Diesel | Χειροκίνητο | Γκρί (Μεταλλικό) | Προσθιοκίνητο (Fwd) | EURO 6
  • ΚΛΙΜΑΤΙΣΜΟΣ - A/C
  • ΥΠΟΒΟΗΘΗΣΗ ΠΑΡΚΑΡΙΣΜΑΤΟΣ
Toyota Auris D-4D LIVE EHJ ECO S/S EURO-6 11.400 € 92000 km 2016 car toyota-auris-2016-1400cc-47764

GARAGE