Δευτ - Παρ: 9:00-20:30, Σαβ: 9:00-15:00

9 Οχήματα βρέθηκαν

2016 Audi A3
€ 25.800

Hatchback-Μεσαίο
41200 Km. | 1395 cc | 204 bhp | Υβριδικό (Βενζίνη/Ηλεκτρικό) | Αυτόματο | Ασημί (Μεταλλικό) | Προσθιοκίνητο (Fwd) | EURO 6
  • ΑΥΤΟΜΑΤΟΣ ΠΙΛΟΤΟΣ
  • ΖΑΝΤΕΣ ΑΛΟΥΜΙΝΙΟΥ
  • ΔΕΡΜΑΤΙΝΟ ΕΣΩΤΕΡΙΚΟ
  • ΠΛΟΗΓΗΣΗ
  • ΑΥΤΟΜΑΤΟ ΚΙΒΩΤΙΟ
Audi A3 1.4 TFSI Sportback e-tron 25.800 € 41200 km 2016 car audi-a3-2016-1395cc-50683

2018 Renault Zoe
€ 19.990

Hatchback-Μεσαίο
29114 Km. | 1 cc | 92 bhp | Ηλεκτρικό | Αυτόματο | Άσπρο (Μεταλλικό) | Προσθιοκίνητο (Fwd) | EURO 6
  • ΚΛΙΜΑΤΙΣΜΟΣ - A/C
  • ΑΥΤΟΜΑΤΟΣ ΠΙΛΟΤΟΣ
  • ΥΠΟΒΟΗΘΗΣΗ ΠΑΡΚΑΡΙΣΜΑΤΟΣ
  • ΖΑΝΤΕΣ ΑΛΟΥΜΙΝΙΟΥ
  • ΠΛΟΗΓΗΣΗ
  • ΑΥΤΟΜΑΤΟ ΚΙΒΩΤΙΟ
Renault Zoe Intense ZE40 41kwh 19.990 € 29114 km 2018 car renault-zoe-2018-1cc-50947

2018 Bmw i3
€ 26.990

Hatchback-Μεσαίο
58888 Km. | 1 cc | 184 bhp | Ηλεκτρικό | Αυτόματο | Μπλέ Σκούρο (Μεταλλικό) | Πισωκίνητο (Rwd) | EURO 6
  • ΚΛΙΜΑΤΙΣΜΟΣ - A/C
  • ΑΥΤΟΜΑΤΟΣ ΠΙΛΟΤΟΣ
  • ΥΠΟΒΟΗΘΗΣΗ ΠΑΡΚΑΡΙΣΜΑΤΟΣ
  • ΖΑΝΤΕΣ ΑΛΟΥΜΙΝΙΟΥ
  • ΗΛΙΟΡΟΦΗ
  • ΠΛΟΗΓΗΣΗ
  • ΑΥΤΟΜΑΤΟ ΚΙΒΩΤΙΟ
Bmw i3 S 94Ah NAVI 26.990 € 58888 km 2018 car bmw-i3-2018-1cc-50140

2012 Volkswagen New Beetle
€ 12.500

Hatchback-Μεσαίο
56300 Km. | 1197 cc | 105 bhp | Βενζίνη | Χειροκίνητο | Μαύρο (Μεταλλικό) | Προσθιοκίνητο (Fwd) | EURO 5
  • ΑΥΤΟΜΑΤΟΣ ΠΙΛΟΤΟΣ
  • ΥΠΟΒΟΗΘΗΣΗ ΠΑΡΚΑΡΙΣΜΑΤΟΣ
  • ΖΑΝΤΕΣ ΑΛΟΥΜΙΝΙΟΥ
Volkswagen New Beetle 1.2 TSI Limited Design 12.500 € 56300 km 2012 car volkswagen-new-beetle-2012-1197cc-50686

2015 Honda Civic
€ 15.490

Hatchback-Μεσαίο
23043 Km. | 1339 cc | 99 bhp | Βενζίνη | Χειροκίνητο | Άσπρο (Μεταλλικό) | Προσθιοκίνητο (Fwd) | EURO 6
  • ΚΛΙΜΑΤΙΣΜΟΣ - A/C
  • ΑΥΤΟΜΑΤΟΣ ΠΙΛΟΤΟΣ
  • ΖΑΝΤΕΣ ΑΛΟΥΜΙΝΙΟΥ
Honda Civic 1.4 i-VTEC COMFORT 15.490 € 23043 km 2015 car honda-civic-2015-1339cc-50740

2018 Bmw i3
€ 22.800

Hatchback-Μεσαίο
54111 Km. | 1 cc | 170 bhp | Ηλεκτρικό | Αυτόματο | Άσπρο (Μεταλλικό) | Πισωκίνητο (Rwd) | EURO 6
  • ΚΛΙΜΑΤΙΣΜΟΣ - A/C
  • ΑΥΤΟΜΑΤΟΣ ΠΙΛΟΤΟΣ
  • ΥΠΟΒΟΗΘΗΣΗ ΠΑΡΚΑΡΙΣΜΑΤΟΣ
  • ΖΑΝΤΕΣ ΑΛΟΥΜΙΝΙΟΥ
  • ΠΛΟΗΓΗΣΗ
  • ΑΥΤΟΜΑΤΟ ΚΙΒΩΤΙΟ
Bmw i3 94Ah 170 +CONNECTED SUITE 22.800 € 54111 km 2018 car bmw-i3-2018-1cc-50900

2005 Toyota Corolla
€ 4.400

Hatchback-Μεσαίο
296980 Km. | 1398 cc | 90 bhp | Βενζίνη - Αέριο(LPG) | Χειροκίνητο | Ασημί (Μεταλλικό) | Προσθιοκίνητο (Fwd) | ΑΛΛΟ
  • ΚΛΙΜΑΤΙΣΜΟΣ - A/C
  • ΖΑΝΤΕΣ ΑΛΟΥΜΙΝΙΟΥ
Toyota Corolla 4.400 € 296980 km 2005 car toyota-corolla-2005-1398cc-50568

2002 Hyundai Accent
€ 1.950

Hatchback-Μεσαίο
321662 Km. | 1341 cc | 86 bhp | Βενζίνη | Χειροκίνητο | Ασημί (Μεταλλικό) | Προσθιοκίνητο (Fwd) | ΑΛΛΟ
  • ΖΑΝΤΕΣ ΑΛΟΥΜΙΝΙΟΥ
Hyundai Accent 1.950 € 321662 km 2002 car hyundai-accent-2002-1341cc-50521

2016 Volkswagen Golf
€ 13.800

Hatchback-Μεσαίο
132466 Km. | 1598 cc | 110 bhp | Πετρέλαιο-Diesel | Χειροκίνητο | Γκρί (Μεταλλικό) | Προσθιοκίνητο (Fwd) | EURO 6
  • ΑΥΤΟΜΑΤΟΣ ΠΙΛΟΤΟΣ
  • ΖΑΝΤΕΣ ΑΛΟΥΜΙΝΙΟΥ
Volkswagen Golf GOLF VII TDI 13.800 € 132466 km 2016 car volkswagen-golf-2016-1598cc-50905

GARAGE