210 9637700 - 210 9631890
Δευτ - Παρ: 9:00-20:30, Σαβ: 9:00-15:00

9 Οχήματα βρέθηκαν

2014 Peugeot 3008
€ 11.490

Mpv-Πολυμορφικό
108000 Km. | 1600 cc | 115 bhp | Πετρέλαιο-Diesel | Χειροκίνητο | Άσπρο (Μεταλλικό) | Προσθιοκίνητο (Fwd) | EURO 5
  • ΚΛΙΜΑΤΙΣΜΟΣ - A/C
  • ΑΥΤΟΜΑΤΟΣ ΠΙΛΟΤΟΣ
  • ΥΠΟΒΟΗΘΗΣΗ ΠΑΡΚΑΡΙΣΜΑΤΟΣ
  • ΖΑΝΤΕΣ ΑΛΟΥΜΙΝΙΟΥ
Peugeot 3008 HDI ACTIVE GRIP 11.490 € 108000 km 2014 car peugeot-3008-2014-1600cc-42111

2006 Fiat Idea
€ 3.690

Mpv-Πολυμορφικό
169000 Km. | 1400 cc | 85 bhp | Βενζίνη | Χειροκίνητο | Μαύρο (Μεταλλικό) | Προσθιοκίνητο (Fwd) | EURO 5
  • ΖΑΝΤΕΣ ΑΛΟΥΜΙΝΙΟΥ
Fiat Idea ACTIVE 3.690 € 169000 km 2006 car fiat-idea-2006-1400cc-41506

2014 Mercedes-Benz B 200
€ 13.900

Mpv-Πολυμορφικό
124000 Km. | 1800 cc | 136 bhp | Πετρέλαιο-Diesel | Χειροκίνητο | Γκρί (Μεταλλικό) | Προσθιοκίνητο (Fwd) | EURO 5
  • ΚΛΙΜΑΤΙΣΜΟΣ - A/C
  • ΥΠΟΒΟΗΘΗΣΗ ΠΑΡΚΑΡΙΣΜΑΤΟΣ
  • ΖΑΝΤΕΣ ΑΛΟΥΜΙΝΙΟΥ
Mercedes-Benz B 200 CDI ECO START/STOP 13.900 € 124000 km 2014 car mercedes-benz-b-200-2014-1800cc-42730

2016 Bmw 216 Active Tourer
€ 19.990

Mpv-Πολυμορφικό
23000 Km. | 1500 cc | 116 bhp | Πετρέλαιο-Diesel | Χειροκίνητο | Μαύρο (Μεταλλικό) | Πισωκίνητο (Rwd) | EURO 5
  • ΚΛΙΜΑΤΙΣΜΟΣ - A/C
  • ΑΥΤΟΜΑΤΟΣ ΠΙΛΟΤΟΣ
  • ΥΠΟΒΟΗΘΗΣΗ ΠΑΡΚΑΡΙΣΜΑΤΟΣ
  • ΖΑΝΤΕΣ ΑΛΟΥΜΙΝΙΟΥ
  • ΔΕΡΜΑΤΙΝΟ ΕΣΩΤΕΡΙΚΟ
Bmw 216 Active Tourer 2B31 ACTIVE TOURER ECO S/S 19.990 € 23000 km 2016 car bmw-216-active-tourer-2016-1500cc-42987

2007 Mercedes-Benz Vito
€ 9.990

Mpv-Πολυμορφικό
125000 Km. | 3200 cc | 190 bhp | Βενζίνη | Αυτόματο | Άσπρο | Πισωκίνητο (Rwd) | EURO 5
  • ΚΛΙΜΑΤΙΣΜΟΣ - A/C
  • ΔΕΡΜΑΤΙΝΟ ΕΣΩΤΕΡΙΚΟ
  • ΑΥΤΟΜΑΤΟ ΚΙΒΩΤΙΟ
Mercedes-Benz Vito 119 8-SEATS 9.990 € 125000 km 2007 car mercedes-benz-vito-2007-3200cc-42036

2007 Opel Meriva
€ 3.990

Mpv-Πολυμορφικό
185000 Km. | 1248 cc | 75 bhp | Πετρέλαιο-Diesel | Χειροκίνητο | Ασημί (Μεταλλικό) | Προσθιοκίνητο (Fwd) | EURO 4
  • ΚΛΙΜΑΤΙΣΜΟΣ - A/C
  • ΖΑΝΤΕΣ ΑΛΟΥΜΙΝΙΟΥ
Opel Meriva 1.3 CDTI ELEGANCE 3.990 € 185000 km 2007 car opel-meriva-2007-1248cc-41509

2005 Renault Grand Scenic
€ 4.990

Mpv-Πολυμορφικό
200000 Km. | 1500 cc | 110 bhp | Πετρέλαιο-Diesel | Χειροκίνητο | Ασημί (Μεταλλικό) | Προσθιοκίνητο (Fwd) | EURO 4
  • ΚΛΙΜΑΤΙΣΜΟΣ - A/C
  • ΑΥΤΟΜΑΤΟΣ ΠΙΛΟΤΟΣ
  • ΖΑΝΤΕΣ ΑΛΟΥΜΙΝΙΟΥ
Renault Grand Scenic AUTHENTIC DCI 7-SEATS 4.990 € 200000 km 2005 car renault-grand-scenic-2005-1500cc-41845

2013 Fiat Scudo
€ 14.490

Mpv-Πολυμορφικό
129000 Km. | 2000 cc | 130 bhp | Πετρέλαιο-Diesel | Χειροκίνητο | Άσπρο (Μεταλλικό) | Προσθιοκίνητο (Fwd) | EURO 5
Fiat Scudo 130 MULTIJET 9-SEATS 14.490 € 129000 km 2013 car fiat-scudo-2013-2000cc-42126

2006 Renault Grand Scenic
€ 4.490

Mpv-Πολυμορφικό
81000 Km. | 1600 cc | 115 bhp | Βενζίνη | Χειροκίνητο | Ασημί (Μεταλλικό) | Προσθιοκίνητο (Fwd) | EURO 5
  • ΚΛΙΜΑΤΙΣΜΟΣ - A/C
  • ΖΑΝΤΕΣ ΑΛΟΥΜΙΝΙΟΥ
  • ΗΛΙΟΡΟΦΗ
Renault Grand Scenic AUTHENTIC PLUS 4.490 € 81000 km 2006 car renault-grand-scenic-2006-1600cc-42458

GARAGE