Δευτ - Παρ: 9:00-20:30, Σαβ: 9:00-15:00

18 Οχήματα βρέθηκαν

2005 Volkswagen Polo
€ 3.250

Mini-Μικρό
91500 Km. | 1390 cc | 75 bhp | Βενζίνη | Χειροκίνητο | Ασημί (Μεταλλικό) | Προσθιοκίνητο (Fwd) | EURO 4
Volkswagen Polo 3.250 € 91500 km 2005 car volkswagen-polo-2005-1390cc-46787

2008 Smart Fortwo
€ 4.350

Mini-Μικρό
207000 Km. | 1000 cc | 84 bhp | Βενζίνη | Αυτόματο | Μαύρο (Μεταλλικό) | Πισωκίνητο (Rwd) | EURO 5
  • ΖΑΝΤΕΣ ΑΛΟΥΜΙΝΙΟΥ
  • ΑΥΤΟΜΑΤΟ ΚΙΒΩΤΙΟ
Smart Fortwo PASSION TOURBO AUT 4.350 € 207000 km 2008 car smart-fortwo-2008-1000cc-46718

2016 Toyota Yaris
€ 8.450

Mini-Μικρό
141000 Km. | 1400 cc | 90 bhp | Πετρέλαιο-Diesel | Χειροκίνητο | Άσπρο (Μεταλλικό) | Προσθιοκίνητο (Fwd) | EURO 5
  • ΖΑΝΤΕΣ ΑΛΟΥΜΙΝΙΟΥ
Toyota Yaris D-4D LIVE PLUS JLO 8.450 € 141000 km 2016 car toyota-yaris-2016-1400cc-45340

2016 Renault Clio
€ 8.290

Mini-Μικρό
91000 Km. | 1500 cc | 75 bhp | Πετρέλαιο-Diesel | Χειροκίνητο | Άσπρο (Μεταλλικό) | Προσθιοκίνητο (Fwd) | EURO 6
  • ΑΥΤΟΜΑΤΟΣ ΠΙΛΟΤΟΣ
Renault Clio NEW DCI AUTHENTIC ECO S/S EURO-6 8.290 € 91000 km 2016 car renault-clio-2016-1500cc-46330

2014 Renault Clio
€ 7.690

Mini-Μικρό
90000 Km. | 1500 cc | 75 bhp | Πετρέλαιο-Diesel | Χειροκίνητο | Ασημί (Μεταλλικό) | Προσθιοκίνητο (Fwd) | EURO 5
  • ΑΥΤΟΜΑΤΟΣ ΠΙΛΟΤΟΣ
  • ΥΠΟΒΟΗΘΗΣΗ ΠΑΡΚΑΡΙΣΜΑΤΟΣ
Renault Clio NEW DCI AUTHENTIC 7.690 € 90000 km 2014 car renault-clio-2014-1500cc-45939

2015 Renault Clio
€ 9.690

Mini-Μικρό
67000 Km. | 1500 cc | 75 bhp | Πετρέλαιο-Diesel | Χειροκίνητο | Μπλέ (Μεταλλικό) | Πισωκίνητο (Rwd) | EURO 5
  • ΑΥΤΟΜΑΤΟΣ ΠΙΛΟΤΟΣ
  • ΖΑΝΤΕΣ ΑΛΟΥΜΙΝΙΟΥ
  • ΠΛΟΗΓΗΣΗ
Renault Clio NEW DCI EXPRESSION ECO S/S EURO-6 9.690 € 67000 km 2015 car renault-clio-2015-1500cc-46137

2017 Renault Clio
€ 8.990

Mini-Μικρό
86000 Km. | 1500 cc | 75 bhp | Πετρέλαιο-Diesel | Χειροκίνητο | Άσπρο (Μεταλλικό) | Προσθιοκίνητο (Fwd) | EURO 6
  • ΑΥΤΟΜΑΤΟΣ ΠΙΛΟΤΟΣ
  • Κρατημένο Έως 10/06/2020 
Renault Clio NEW DCI AUTHENTIC ECO S/S EURO-6 8.990 € 86000 km 2017 car renault-clio-2017-1500cc-46198

2016 Renault Clio
€ 8.490

Mini-Μικρό
152000 Km. | 1500 cc | 90 bhp | Πετρέλαιο-Diesel | Χειροκίνητο | Άσπρο (Μεταλλικό) | Προσθιοκίνητο (Fwd) | EURO 6
  • ΑΥΤΟΜΑΤΟΣ ΠΙΛΟΤΟΣ
  • ΠΛΟΗΓΗΣΗ
Renault Clio DCI EXPRESSION ENERGY S ECO S/S 8.490 € 152000 km 2016 car renault-clio-2016-1500cc-45409

2003 Renault Clio
€ 1.990

Mini-Μικρό
190000 Km. | 1200 cc | 60 bhp | Βενζίνη | Χειροκίνητο | Πράσινο (Μεταλλικό) | Προσθιοκίνητο (Fwd) | EURO 5
Renault Clio AUTHENTIC 1.2 3D 1.990 € 190000 km 2003 car renault-clio-2003-1200cc-41767

2014 Nissan Micra
€ 5.990

Mini-Μικρό
99000 Km. | 1248 cc | 80 bhp | Βενζίνη | Χειροκίνητο | Κόκκινο (Μεταλλικό) | Προσθιοκίνητο (Fwd) | EURO 5
Nissan Micra MOTIVA MIM PURE DRIVE 5.990 € 99000 km 2014 car nissan-micra-2014-1248cc-45656

2015 Mini One
€ 12.490

Mini-Μικρό
74000 Km. | 1500 cc | 95 bhp | Πετρέλαιο-Diesel | Χειροκίνητο | Κόκκινο Σκούρο (Μεταλλικό) | Πισωκίνητο (Rwd) | EURO 5
  • ΑΥΤΟΜΑΤΟΣ ΠΙΛΟΤΟΣ
  • ΖΑΝΤΕΣ ΑΛΟΥΜΙΝΙΟΥ
Mini One D XT11 ECO S/S ΕΛΛΗΝΙΚΟ+BOOK 12.490 € 74000 km 2015 car mini-one-2015-1500cc-46412

2015 Citroen C3
€ 6.490

Mini-Μικρό
103000 Km. | 1400 cc | 75 bhp | Πετρέλαιο-Diesel | Χειροκίνητο | Άσπρο (Μεταλλικό) | Προσθιοκίνητο (Fwd) | EURO 5
Citroen C3 HDI TREND ESP 6.490 € 103000 km 2015 car citroen-c3-2015-1400cc-46473

2012 Lancia Ypsilon
€ 5.900

Mini-Μικρό
160000 Km. | 1248 cc | 95 bhp | Πετρέλαιο-Diesel | Χειροκίνητο | Γκρί (Μεταλλικό) | Προσθιοκίνητο (Fwd) | EURO 5
Lancia Ypsilon SILVER MULTIJET ECO S/S 5.900 € 160000 km 2012 car lancia-ypsilon-2012-1248cc-46663

2012 Opel Corsa
€ 6.450

Mini-Μικρό
127000 Km. | 1248 cc | 95 bhp | Πετρέλαιο-Diesel | Χειροκίνητο | Γκρί (Μεταλλικό) | Προσθιοκίνητο (Fwd) | EURO 5
  • ΑΥΤΟΜΑΤΟΣ ΠΙΛΟΤΟΣ
  • ΥΠΟΒΟΗΘΗΣΗ ΠΑΡΚΑΡΙΣΜΑΤΟΣ
  • ΖΑΝΤΕΣ ΑΛΟΥΜΙΝΙΟΥ
Opel Corsa C`MON DTE ECOFLEX S/S 6.450 € 127000 km 2012 car opel-corsa-2012-1248cc-46662

2016 Renault Clio
€ 7.990

Mini-Μικρό
70000 Km. | 1500 cc | 75 bhp | Πετρέλαιο-Diesel | Χειροκίνητο | Μαύρο (Μεταλλικό) | Προσθιοκίνητο (Fwd) | EURO 6
  • ΑΥΤΟΜΑΤΟΣ ΠΙΛΟΤΟΣ
Renault Clio NEW DCI AUTHENTIC ECO S/S EURO-6 7.990 € 70000 km 2016 car renault-clio-2016-1500cc-45908

2013 Lancia Ypsilon
€ 6.490

Mini-Μικρό
71000 Km. | 875 cc | 85 bhp | Βενζίνη | Αυτόματο | Ασημί (Μεταλλικό) | Προσθιοκίνητο (Fwd) | EURO 5
  • ΑΥΤΟΜΑΤΟ ΚΙΒΩΤΙΟ
Lancia Ypsilon AUT ECO CHIC CITY 6.490 € 71000 km 2013 car lancia-ypsilon-2013-875cc-46037

2013 Lancia Ypsilon
€ 6.490

Mini-Μικρό
79000 Km. | 875 cc | 85 bhp | Βενζίνη | Αυτόματο | Άσπρο (Μεταλλικό) | Προσθιοκίνητο (Fwd) | EURO 5
  • ΑΥΤΟΜΑΤΟ ΚΙΒΩΤΙΟ
Lancia Ypsilon AUT ECO CHIC CITY 6.490 € 79000 km 2013 car lancia-ypsilon-2013-875cc-46038

1997 Seat Ibiza
€ 990

Mini-Μικρό
160000 Km. | 1600 cc | 101 bhp | Βενζίνη | Χειροκίνητο | Κόκκινο | Προσθιοκίνητο (Fwd) | EURO 4
Seat Ibiza 16V 5D A/C 990 € 160000 km 1997 car seat-ibiza-1997-1600cc-45627

GARAGE