Δευτ - Παρ: 9:00-20:30, Σαβ: 9:00-15:00

22 Οχήματα βρέθηκαν

2014 Skoda Citigo
€ 5.990

Mini-Μικρό
60000 Km. | 1000 cc | 60 bhp | Υγραέριο | Χειροκίνητο | Άσπρο (Μεταλλικό) | Προσθιοκίνητο (Fwd) | EURO 5
Skoda Citigo EASY ΕΛΛΗΝΙΚΟ+BOOK 5.990 € 60000 km 2014 car skoda-citigo-2014-1000cc-44786

2015 Mini One
€ 14.490

Mini-Μικρό
89000 Km. | 1500 cc | 95 bhp | Πετρέλαιο-Diesel | Χειροκίνητο | Πράσινο Σκούρο (Μεταλλικό) | Προσθιοκίνητο (Fwd) | EURO 5
  • ΚΛΙΜΑΤΙΣΜΟΣ - A/C
  • ΑΥΤΟΜΑΤΟΣ ΠΙΛΟΤΟΣ
  • ΥΠΟΒΟΗΘΗΣΗ ΠΑΡΚΑΡΙΣΜΑΤΟΣ
  • ΖΑΝΤΕΣ ΑΛΟΥΜΙΝΙΟΥ
Mini One ONE D CONNECTED ECO S/S 14.490 € 89000 km 2015 car mini-one-2015-1500cc-45179

2014 Suzuki Swift
€ 6.700

Mini-Μικρό
191000 Km. | 1248 cc | 75 bhp | Πετρέλαιο-Diesel | Χειροκίνητο | Κόκκινο (Μεταλλικό) | Προσθιοκίνητο (Fwd) | EURO 5
Suzuki Swift DDIS GL ECO S/S 6.700 € 191000 km 2014 car suzuki-swift-2014-1248cc-45177

2016 Renault Clio
€ 8.490

Mini-Μικρό
106000 Km. | 1500 cc | 75 bhp | Πετρέλαιο-Diesel | Χειροκίνητο | Άσπρο (Μεταλλικό) | Προσθιοκίνητο (Fwd) | EURO 6
  • ΑΥΤΟΜΑΤΟΣ ΠΙΛΟΤΟΣ
Renault Clio NEW DCI AUTHENTIC ECO S/S EURO-6. 8.490 € 106000 km 2016 car renault-clio-2016-1500cc-44975

2012 Citroen C3
€ 5.890

Mini-Μικρό
113000 Km. | 1400 cc | 75 bhp | Πετρέλαιο-Diesel | Χειροκίνητο | Μαύρο (Μεταλλικό) | Προσθιοκίνητο (Fwd) | EURO 5
Citroen C3 HDI TREND ESP 5.890 € 113000 km 2012 car citroen-c3-2012-1400cc-45118

2007 Citroen C3
€ 2.890

Mini-Μικρό
74000 Km. | 1124 cc | 68 bhp | Βενζίνη | Χειροκίνητο | Άσπρο | Προσθιοκίνητο (Fwd) | EURO 5
Citroen C3 TREND A/C R/CD 2.890 € 74000 km 2007 car citroen-c3-2007-1124cc-45115

2007 Citroen C3
€ 2.800

Mini-Μικρό
76000 Km. | 1124 cc | 68 bhp | Βενζίνη | Χειροκίνητο | Άσπρο | Προσθιοκίνητο (Fwd) | EURO 5
Citroen C3 TREND A/C R/CD 2.800 € 76000 km 2007 car citroen-c3-2007-1124cc-45104

2009 Toyota Yaris
€ 4.900

Mini-Μικρό
160000 Km. | 1000 cc | 70 bhp | Βενζίνη | Χειροκίνητο | Κόκκινο (Μεταλλικό) | Προσθιοκίνητο (Fwd) | EURO 5
Toyota Yaris VVT-I COOL A/C R/CD 4.900 € 160000 km 2009 car toyota-yaris-2009-1000cc-45089

2009 Toyota Aygo
€ 4.900

Mini-Μικρό
115000 Km. | 1000 cc | 69 bhp | Βενζίνη | Χειροκίνητο | Κόκκινο (Μεταλλικό) | Προσθιοκίνητο (Fwd) | EURO 5
Toyota Aygo BLUE 4.900 € 115000 km 2009 car toyota-aygo-2009-1000cc-45088

2015 Peugeot 108
€ 6.990

Mini-Μικρό
53000 Km. | 1000 cc | 69 bhp | Βενζίνη | Χειροκίνητο | Άσπρο (Μεταλλικό) | Προσθιοκίνητο (Fwd) | EURO 5
Peugeot 108 VTI ACCESS ΕΛΛΗΝΙΚΟ+BOOK 6.990 € 53000 km 2015 car peugeot-108-2015-1000cc-44973

2014 Ford Fiesta
€ 7.990

Mini-Μικρό
121000 Km. | 1600 cc | 95 bhp | Πετρέλαιο-Diesel | Χειροκίνητο | Άσπρο (Μεταλλικό) | Προσθιοκίνητο (Fwd) | EURO 5
Ford Fiesta TDCI TREND ECONETIC S/S ΕΛΛΗΝΙΚΟ+BOOK 7.990 € 121000 km 2014 car ford-fiesta-2014-1600cc-44601

2007 Opel Corsa
€ 3.290

Mini-Μικρό
263000 Km. | 1229 cc | 80 bhp | Υγραέριο | Χειροκίνητο | Ασημί (Μεταλλικό) | Προσθιοκίνητο (Fwd) | EURO 5
  • ΥΠΟΒΟΗΘΗΣΗ ΠΑΡΚΑΡΙΣΜΑΤΟΣ
Opel Corsa S-D ESSENTIA 5D 3.290 € 263000 km 2007 car opel-corsa-2007-1229cc-44991

2015 Renault Clio
€ 8.300

Mini-Μικρό
69000 Km. | 1500 cc | 75 bhp | Πετρέλαιο-Diesel | Χειροκίνητο | Γκρί (Μεταλλικό) | Προσθιοκίνητο (Fwd) | EURO 5
  • ΑΥΤΟΜΑΤΟΣ ΠΙΛΟΤΟΣ
Renault Clio NEW DCI AUTHENTIC ΕΛΛΗΝΙΚΟ+BOOK 8.300 € 69000 km 2015 car renault-clio-2015-1500cc-44904

2014 Opel Corsa
€ 7.990

Mini-Μικρό
107000 Km. | 1248 cc | 95 bhp | Πετρέλαιο-Diesel | Χειροκίνητο | Ασημί (Μεταλλικό) | Προσθιοκίνητο (Fwd) | EURO 5
  • ΑΥΤΟΜΑΤΟΣ ΠΙΛΟΤΟΣ
  • ΖΑΝΤΕΣ ΑΛΟΥΜΙΝΙΟΥ
  • ΠΛΟΗΓΗΣΗ
Opel Corsa COSY DTE ECOFLEX S/S ΕΛΛΗΝΙΚΟ+ΒΟΟΚ 7.990 € 107000 km 2014 car opel-corsa-2014-1248cc-44827

2014 Skoda Fabia
€ 7.450

Mini-Μικρό
62000 Km. | 1200 cc | 75 bhp | Πετρέλαιο-Diesel | Χειροκίνητο | Ασημί (Μεταλλικό) | Προσθιοκίνητο (Fwd) | EURO 5
Skoda Fabia TDI CR AMBIENTE ΕΛΛΗΝΙΚΟ+BOOK 7.450 € 62000 km 2014 car skoda-fabia-2014-1200cc-44757

2012 Volkswagen Polo
€ 6.900

Mini-Μικρό
203000 Km. | 1200 cc | 75 bhp | Πετρέλαιο-Diesel | Χειροκίνητο | Άσπρο (Μεταλλικό) | Προσθιοκίνητο (Fwd) | EURO 5
Volkswagen Polo TDI TREND LINE EURO5 6.900 € 203000 km 2012 car volkswagen-polo-2012-1200cc-44528

2013 Opel Corsa
€ 6.990

Mini-Μικρό
91000 Km. | 1248 cc | 95 bhp | Πετρέλαιο-Diesel | Χειροκίνητο | Ασημί (Μεταλλικό) | Προσθιοκίνητο (Fwd) | EURO 5
  • ΑΥΤΟΜΑΤΟΣ ΠΙΛΟΤΟΣ
  • ΖΑΝΤΕΣ ΑΛΟΥΜΙΝΙΟΥ
Opel Corsa DTE ECOFLEX EXCESS S/S ΕΛΛΗΝΙΚΟ+BOOK 6.990 € 91000 km 2013 car opel-corsa-2013-1248cc-44750

2014 Alfa-Romeo Mito
€ 10.490

Mini-Μικρό
95000 Km. | 1248 cc | 85 bhp | Πετρέλαιο-Diesel | Χειροκίνητο | Άσπρο (Μεταλλικό) | Προσθιοκίνητο (Fwd) | EURO 5
  • ΖΑΝΤΕΣ ΑΛΟΥΜΙΝΙΟΥ
Alfa-Romeo Mito JTDM-2 DISTINCTIVE ECO S/S ΕΛΛΗΝΙΚΟ+BOOK 10.490 € 95000 km 2014 car alfa-romeo-mito-2014-1248cc-44716

2014 Lancia Ypsilon
€ 6.950

Mini-Μικρό
96000 Km. | 1300 cc | 95 bhp | Πετρέλαιο-Diesel | Χειροκίνητο | Γκρί (Μεταλλικό) | Προσθιοκίνητο (Fwd) | EURO 5
Lancia Ypsilon SILVER ECO START/STOP R/CD 6.950 € 96000 km 2014 car lancia-ypsilon-2014-1300cc-44604

2018 Smart Fortwo
€ 16.900

Mini-Μικρό
9500 Km. | 1 cc | 82 bhp | Ηλεκτρικό | Αυτόματο | Άσπρο (Μεταλλικό) | Προσθιοκίνητο (Fwd) | EURO 6
  • ΚΛΙΜΑΤΙΣΜΟΣ - A/C
  • ΑΥΤΟΜΑΤΟΣ ΠΙΛΟΤΟΣ
  • ΖΑΝΤΕΣ ΑΛΟΥΜΙΝΙΟΥ
  • ΑΥΤΟΜΑΤΟ ΚΙΒΩΤΙΟ
Smart Fortwo ELECTRIC DRIVE PASSION ECO AUT 16.900 € 9500 km 2018 car smart-fortwo-2018-1cc-44459

GARAGE