Δευτ - Παρ: 9:00-20:30, Σαβ: 9:00-15:00

10 Οχήματα βρέθηκαν

2017 Renault Clio
€ 12.400

Mini-Μικρό
86000 Km. | 1500 cc | 90 bhp | Πετρέλαιο-Diesel | Αυτόματο | Άσπρο (Μεταλλικό) | Προσθιοκίνητο (Fwd) | EURO 6
  • ΚΛΙΜΑΤΙΣΜΟΣ - A/C
  • ΑΥΤΟΜΑΤΟΣ ΠΙΛΟΤΟΣ
  • ΥΠΟΒΟΗΘΗΣΗ ΠΑΡΚΑΡΙΣΜΑΤΟΣ
  • ΖΑΝΤΕΣ ΑΛΟΥΜΙΝΙΟΥ
  • ΠΛΟΗΓΗΣΗ
  • ΑΥΤΟΜΑΤΟ ΚΙΒΩΤΙΟ
Renault Clio DCI EXPRESSION EDC ECO S/S 12.400 € 86000 km 2017 car renault-clio-2017-1500cc-48154

2017 Renault Clio
€ 10.500

Mini-Μικρό
31000 Km. | 1500 cc | 75 bhp | Πετρέλαιο-Diesel | Χειροκίνητο | Μπέζ (Μεταλλικό) | Προσθιοκίνητο (Fwd) | EURO 6
  • ΑΥΤΟΜΑΤΟΣ ΠΙΛΟΤΟΣ
Renault Clio DCI AUTHENTIC ECO S/S EURO-6 10.500 € 31000 km 2017 car renault-clio-2017-1500cc-48152

2017 Smart Fortwo
€ 12.000

Mini-Μικρό
19000 Km. | 900 cc | 90 bhp | Βενζίνη | Αυτόματο | Μαύρο (Μεταλλικό) | Πισωκίνητο (Rwd) | EURO 6
  • ΚΛΙΜΑΤΙΣΜΟΣ - A/C
  • ΑΥΤΟΜΑΤΟΣ ΠΙΛΟΤΟΣ
  • ΖΑΝΤΕΣ ΑΛΟΥΜΙΝΙΟΥ
  • ΑΥΤΟΜΑΤΟ ΚΙΒΩΤΙΟ
Smart Fortwo PASSION AUT EURO-6 ΕΛΛΗΝΙΚΟ+BOOK 12.000 € 19000 km 2017 car smart-fortwo-2017-900cc-48150

2008 Opel Corsa
€ 4.700

Mini-Μικρό
120000 Km. | 1400 cc | 100 bhp | Βενζίνη | Χειροκίνητο | Γκρί (Μεταλλικό) | Προσθιοκίνητο (Fwd) | EURO 5
  • ΚΛΙΜΑΤΙΣΜΟΣ - A/C
  • ΑΥΤΟΜΑΤΟΣ ΠΙΛΟΤΟΣ
  • ΥΠΟΒΟΗΘΗΣΗ ΠΑΡΚΑΡΙΣΜΑΤΟΣ
  • ΖΑΝΤΕΣ ΑΛΟΥΜΙΝΙΟΥ
Opel Corsa 3D SPORT 4.700 € 120000 km 2008 car opel-corsa-2008-1400cc-48148

2016 Toyota Yaris
€ 11.900

Mini-Μικρό
72000 Km. | 1500 cc | 100 bhp | Υβριδικό (Βενζίνη/Ηλεκτρικό) | Αυτόματο | Άσπρο (Μεταλλικό) | Προσθιοκίνητο (Fwd) | EURO 6
  • ΚΛΙΜΑΤΙΣΜΟΣ - A/C
  • ΑΥΤΟΜΑΤΟ ΚΙΒΩΤΙΟ
Toyota Yaris HYBRID ECO S/S STEEL TSS AUT EURO-6 11.900 € 72000 km 2016 car toyota-yaris-2016-1500cc-47514

2017 Suzuki Celerio
€ 6.900

Mini-Μικρό
85000 Km. | 1000 cc | 69 bhp | Βενζίνη | Χειροκίνητο | Άσπρο (Μεταλλικό) | Προσθιοκίνητο (Fwd) | EURO 6
Suzuki Celerio A/C 5D R/CD EURO-6 6.900 € 85000 km 2017 car suzuki-celerio-2017-1000cc-47767

2017 Suzuki Celerio
€ 7.000

Mini-Μικρό
86000 Km. | 1000 cc | 69 bhp | Βενζίνη | Χειροκίνητο | Άσπρο (Μεταλλικό) | Προσθιοκίνητο (Fwd) | EURO 6
Suzuki Celerio CELERIO 1.0 GL 5D EURO-6 7.000 € 86000 km 2017 car suzuki-celerio-2017-1000cc-48062

2017 Renault Clio
€ 9.600

Mini-Μικρό
58000 Km. | 1500 cc | 75 bhp | Πετρέλαιο-Diesel | Χειροκίνητο | Άσπρο (Μεταλλικό) | Προσθιοκίνητο (Fwd) | EURO 6
  • ΑΥΤΟΜΑΤΟΣ ΠΙΛΟΤΟΣ
Renault Clio DCI AUTHENTIC ECO S/S 9.600 € 58000 km 2017 car renault-clio-2017-1500cc-48058

2018 Smart Forfour
€ 11.900

Mini-Μικρό
34000 Km. | 1000 cc | 71 bhp | Βενζίνη | Αυτόματο | Άσπρο (Μεταλλικό) | Προσθιοκίνητο (Fwd) | EURO 6
  • ΚΛΙΜΑΤΙΣΜΟΣ - A/C
  • ΖΑΝΤΕΣ ΑΛΟΥΜΙΝΙΟΥ
  • ΑΥΤΟΜΑΤΟ ΚΙΒΩΤΙΟ
Smart Forfour PASSION AUT ECO S/S EURO-6 11.900 € 34000 km 2018 car smart-forfour-2018-1000cc-47880

2016 Toyota Aygo
€ 7.490

Mini-Μικρό
78000 Km. | 1000 cc | 69 bhp | Βενζίνη | Χειροκίνητο | Άσπρο (Μεταλλικό) | Προσθιοκίνητο (Fwd) | EURO 6
Toyota Aygo X-CITY FJX 7.490 € 78000 km 2016 car toyota-aygo-2016-1000cc-47597

GARAGE