210 9637700 - 210 9631890
Δευτ - Παρ: 9:00-20:30, Σαβ: 9:00-15:00

20 Οχήματα βρέθηκαν

2013 Fiat Panda
€ 5.990

Mini-Μικρό
122000 Km. | 1248 cc | 75 bhp | Πετρέλαιο-Diesel | Χειροκίνητο | Κόκκινο Σκούρο (Μεταλλικό) | Προσθιοκίνητο (Fwd) | EURO 5
Fiat Panda 1.3 MTJ ECO S/S LOUNGE 5.990 € 122000 km 2013 car fiat-panda-2013-1248cc-43445

2012 Daihatsu Sirion
€ 5.490

Mini-Μικρό
122000 Km. | 1000 cc | 69 bhp | Βενζίνη | Χειροκίνητο | Ασημί (Μεταλλικό) | Προσθιοκίνητο (Fwd) | EURO 5
  • ΖΑΝΤΕΣ ΑΛΟΥΜΙΝΙΟΥ
Daihatsu Sirion B EASY 5.490 € 122000 km 2012 car daihatsu-sirion-2012-1000cc-41763

2014 Toyota Yaris
€ 7.490

Mini-Μικρό
147000 Km. | 1400 cc | 90 bhp | Πετρέλαιο-Diesel | Χειροκίνητο | Άσπρο (Μεταλλικό) | Προσθιοκίνητο (Fwd) | EURO 5
Toyota Yaris D4D LIFE WITHOUT GO JJY 7.490 € 147000 km 2014 car toyota-yaris-2014-1400cc-43446

2014 Skoda Fabia
€ 6.990

Mini-Μικρό
132000 Km. | 1200 cc | 75 bhp | Πετρέλαιο-Diesel | Χειροκίνητο | Γκρί (Μεταλλικό) | Προσθιοκίνητο (Fwd) | EURO 5
Skoda Fabia TDI CR AMBIENTE 6.990 € 132000 km 2014 car skoda-fabia-2014-1200cc-43483

2014 Nissan Micra
€ 7.490

Mini-Μικρό
83000 Km. | 1200 cc | 80 bhp | Βενζίνη | Χειροκίνητο | Ασημί (Μεταλλικό) | Προσθιοκίνητο (Fwd) | EURO 5
Nissan Micra MOTIVA MIM PURE DRIVE 7.490 € 83000 km 2014 car nissan-micra-2014-1200cc-43480

2014 Renault Clio
€ 7.490

Mini-Μικρό
112000 Km. | 1500 cc | 75 bhp | Πετρέλαιο-Diesel | Χειροκίνητο | Μπορντό (Μεταλλικό) | Προσθιοκίνητο (Fwd) | EURO 5
  • ΑΥΤΟΜΑΤΟΣ ΠΙΛΟΤΟΣ
Renault Clio NEW DCI AUTHENTIC 7.490 € 112000 km 2014 car renault-clio-2014-1500cc-43481

2014 Peugeot 208
€ 6.990

Mini-Μικρό
130000 Km. | 1400 cc | 69 bhp | Πετρέλαιο-Diesel | Χειροκίνητο | Άσπρο (Μεταλλικό) | Προσθιοκίνητο (Fwd) | EURO 5
  • ΑΥΤΟΜΑΤΟΣ ΠΙΛΟΤΟΣ
Peugeot 208 HDI ACCESS 6.990 € 130000 km 2014 car peugeot-208-2014-1400cc-42739

2006 Fiat Grande Punto
€ 3.490

Mini-Μικρό
136000 Km. | 1400 cc | 95 bhp | Βενζίνη | Χειροκίνητο | Μπλέ Σκούρο (Μεταλλικό) | Προσθιοκίνητο (Fwd) | EURO 5
Fiat Grande Punto ACTIVE 3D 3.490 € 136000 km 2006 car fiat-grande-punto-2006-1400cc-43444

2005 Mitsubishi Colt
€ 3.990

Mini-Μικρό
163000 Km. | 1100 cc | 75 bhp | Βενζίνη | Αυτόματο | Ασημί (Μεταλλικό) | Προσθιοκίνητο (Fwd) | EURO 5
  • ΖΑΝΤΕΣ ΑΛΟΥΜΙΝΙΟΥ
  • ΑΥΤΟΜΑΤΟ ΚΙΒΩΤΙΟ
Mitsubishi Colt AUTO 5D 3.990 € 163000 km 2005 car mitsubishi-colt-2005-1100cc-41554

2005 Opel Corsa
€ 2.390

Mini-Μικρό
229000 Km. | 1229 cc | 75 bhp | Βενζίνη | Χειροκίνητο | Γκρί (Μεταλλικό) | Προσθιοκίνητο (Fwd) | EURO 5
Opel Corsa 1.2 TWINPORT 5D 2.390 € 229000 km 2005 car opel-corsa-2005-1229cc-43251

2014 Renault Clio
€ 8.650

Mini-Μικρό
79000 Km. | 1500 cc | 75 bhp | Πετρέλαιο-Diesel | Χειροκίνητο | Ασημί (Μεταλλικό) | Προσθιοκίνητο (Fwd) | EURO 5
  • ΑΥΤΟΜΑΤΟΣ ΠΙΛΟΤΟΣ
Renault Clio NEW DCI AUTHENTIC 8.650 € 79000 km 2014 car renault-clio-2014-1500cc-43250

2003 Renault Clio
€ 2.800

Mini-Μικρό
190000 Km. | 1200 cc | 60 bhp | Βενζίνη | Χειροκίνητο | Πράσινο (Μεταλλικό) | Προσθιοκίνητο (Fwd) | EURO 5
Renault Clio AUTHENTIC 1.2 3D 2.800 € 190000 km 2003 car renault-clio-2003-1200cc-41767

2009 Ford Fiesta
€ 6.900

Mini-Μικρό
144000 Km. | 1400 cc | 96 bhp | Βενζίνη | Αυτόματο | Μπορντό (Μεταλλικό) | Προσθιοκίνητο (Fwd) | EURO 5
  • ΚΛΙΜΑΤΙΣΜΟΣ - A/C
  • ΥΠΟΒΟΗΘΗΣΗ ΠΑΡΚΑΡΙΣΜΑΤΟΣ
  • ΖΑΝΤΕΣ ΑΛΟΥΜΙΝΙΟΥ
  • ΑΥΤΟΜΑΤΟ ΚΙΒΩΤΙΟ
Ford Fiesta TITANIUM 3D AUT 6.900 € 144000 km 2009 car ford-fiesta-2009-1400cc-42529

2001 Fiat Punto
€ 1.800

Mini-Μικρό
267000 Km. | 1242 cc | 60 bhp | Βενζίνη | Χειροκίνητο | Μπλέ | Προσθιοκίνητο (Fwd) | EURO 4
Fiat Punto CITY 1.800 € 267000 km 2001 car fiat-punto-2001-1242cc-42401

2015 Renault Clio
€ 8.390

Mini-Μικρό
117000 Km. | 1500 cc | 75 bhp | Πετρέλαιο-Diesel | Χειροκίνητο | Μπορντό (Μεταλλικό) | Προσθιοκίνητο (Fwd) | EURO 5
  • ΑΥΤΟΜΑΤΟΣ ΠΙΛΟΤΟΣ
Renault Clio NEW DCI AUTHENTIC 8.390 € 117000 km 2015 car renault-clio-2015-1500cc-42940

2015 Hyundai I20
€ 7.250

Mini-Μικρό
113000 Km. | 1100 cc | 75 bhp | Πετρέλαιο-Diesel | Χειροκίνητο | Γκρί (Μεταλλικό) | Προσθιοκίνητο (Fwd) | EURO 5
Hyundai I20 DSL L CRDI 7.250 € 113000 km 2015 car hyundai-i20-2015-1100cc-42938

2014 Renault Clio
€ 7.990

Mini-Μικρό
112000 Km. | 1500 cc | 75 bhp | Πετρέλαιο-Diesel | Χειροκίνητο | Άσπρο (Μεταλλικό) | Προσθιοκίνητο (Fwd) | EURO 5
  • ΑΥΤΟΜΑΤΟΣ ΠΙΛΟΤΟΣ
Renault Clio NEW DCI AUTHENTIC 7.990 € 112000 km 2014 car renault-clio-2014-1500cc-42828

2012 Fiat Panda
€ 4.990

Mini-Μικρό
192000 Km. | 1200 cc | 75 bhp | Πετρέλαιο-Diesel | Χειροκίνητο | Ασημί (Μεταλλικό) | Προσθιοκίνητο (Fwd) | EURO 5
Fiat Panda DYNAMIC MTJ 4.990 € 192000 km 2012 car fiat-panda-2012-1200cc-11648

2008 Fiat 500
€ 5.490

Mini-Μικρό
179000 Km. | 1248 cc | 75 bhp | Πετρέλαιο-Diesel | Χειροκίνητο | Κόκκινο (Μεταλλικό) | Προσθιοκίνητο (Fwd) | EURO 4
  • ΥΠΟΒΟΗΘΗΣΗ ΠΑΡΚΑΡΙΣΜΑΤΟΣ
  • ΖΑΝΤΕΣ ΑΛΟΥΜΙΝΙΟΥ
Fiat 500 MULTIJET 5.490 € 179000 km 2008 car fiat-500-2008-1248cc-42311

2009 Peugeot 1007
€ 5.490

Mini-Μικρό
94000 Km. | 1600 cc | 110 bhp | Υγραέριο | Αυτόματο | Πράσινο (Μεταλλικό) | Προσθιοκίνητο (Fwd) | EURO 5
  • ΚΛΙΜΑΤΙΣΜΟΣ - A/C
  • ΖΑΝΤΕΣ ΑΛΟΥΜΙΝΙΟΥ
  • ΑΥΤΟΜΑΤΟ ΚΙΒΩΤΙΟ
Peugeot 1007 1.6 AUT F1 110HP 5.490 € 94000 km 2009 car peugeot-1007-2009-1600cc-41659

GARAGE