210 9637700 - 210 9631890
Δευτ - Παρ: 9:00-20:30, Σαβ: 9:00-15:00

13 Οχήματα βρέθηκαν

2014 Hyundai I20
€ 6.900

Mini-Μικρό
129000 Km. | 1100 cc | 75 bhp | Πετρέλαιο-Diesel | Χειροκίνητο | Άσπρο (Μεταλλικό) | Προσθιοκίνητο (Fwd) | EURO 5
Hyundai I20 DSL L CRDI 6.900 € 129000 km 2014 car hyundai-i20-2014-1100cc-44288

2014 Hyundai I20
€ 6.900

Mini-Μικρό
123000 Km. | 1100 cc | 75 bhp | Πετρέλαιο-Diesel | Χειροκίνητο | Άσπρο (Μεταλλικό) | Προσθιοκίνητο (Fwd) | EURO 5
Hyundai I20 DSL L CRDI 6.900 € 123000 km 2014 car hyundai-i20-2014-1100cc-44285

2015 Volkswagen Polo
€ 8.900

Mini-Μικρό
112000 Km. | 1400 cc | 75 bhp | Πετρέλαιο-Diesel | Χειροκίνητο | Μαύρο (Μεταλλικό) | Προσθιοκίνητο (Fwd) | EURO 5
Volkswagen Polo TDI CONCEPTLINE 8.900 € 112000 km 2015 car volkswagen-polo-2015-1400cc-44069

2014 Renault Clio
€ 7.900

Mini-Μικρό
75000 Km. | 1500 cc | 75 bhp | Πετρέλαιο-Diesel | Χειροκίνητο | Ασημί (Μεταλλικό) | Προσθιοκίνητο (Fwd) | EURO 5
  • ΑΥΤΟΜΑΤΟΣ ΠΙΛΟΤΟΣ
Renault Clio NEW DCI AUTHENTIC 7.900 € 75000 km 2014 car renault-clio-2014-1500cc-44015

1998 Peugeot 106
€ 1.700

Mini-Μικρό
183000 Km. | 1100 cc | 60 bhp | Υγραέριο | Χειροκίνητο | Άσπρο | Προσθιοκίνητο (Fwd) | EURO 4
Peugeot 106 XN 5D 1.700 € 183000 km 1998 car peugeot-106-1998-1100cc-44086

2014 Nissan Micra
€ 6.990

Mini-Μικρό
83000 Km. | 1200 cc | 80 bhp | Βενζίνη | Χειροκίνητο | Ασημί (Μεταλλικό) | Προσθιοκίνητο (Fwd) | EURO 5
Nissan Micra MOTIVA MIM PURE DRIVE 6.990 € 83000 km 2014 car nissan-micra-2014-1200cc-43480

2007 Opel Corsa
€ 3.990

Mini-Μικρό
162000 Km. | 1400 cc | 100 bhp | Βενζίνη | Χειροκίνητο | Γκρί (Μεταλλικό) | Προσθιοκίνητο (Fwd) | EURO 5
  • ΑΥΤΟΜΑΤΟΣ ΠΙΛΟΤΟΣ
  • ΖΑΝΤΕΣ ΑΛΟΥΜΙΝΙΟΥ
Opel Corsa SPORT 5D 3.990 € 162000 km 2007 car opel-corsa-2007-1400cc-44038

2009 Ford Fiesta
€ 5.990

Mini-Μικρό
144000 Km. | 1400 cc | 96 bhp | Βενζίνη | Αυτόματο | Μπορντό (Μεταλλικό) | Προσθιοκίνητο (Fwd) | EURO 5
  • ΚΛΙΜΑΤΙΣΜΟΣ - A/C
  • ΥΠΟΒΟΗΘΗΣΗ ΠΑΡΚΑΡΙΣΜΑΤΟΣ
  • ΖΑΝΤΕΣ ΑΛΟΥΜΙΝΙΟΥ
  • ΑΥΤΟΜΑΤΟ ΚΙΒΩΤΙΟ
Ford Fiesta TITANIUM 3D AUT 5.990 € 144000 km 2009 car ford-fiesta-2009-1400cc-42529

2003 Renault Clio
€ 2.490

Mini-Μικρό
190000 Km. | 1200 cc | 60 bhp | Βενζίνη | Χειροκίνητο | Πράσινο (Μεταλλικό) | Προσθιοκίνητο (Fwd) | EURO 5
Renault Clio AUTHENTIC 1.2 3D 2.490 € 190000 km 2003 car renault-clio-2003-1200cc-41767

2013 Fiat Panda
€ 5.990

Mini-Μικρό
122000 Km. | 1248 cc | 75 bhp | Πετρέλαιο-Diesel | Χειροκίνητο | Κόκκινο Σκούρο (Μεταλλικό) | Προσθιοκίνητο (Fwd) | EURO 5
Fiat Panda 1.3 MTJ ECO S/S LOUNGE 5.990 € 122000 km 2013 car fiat-panda-2013-1248cc-43445

2014 Skoda Fabia
€ 6.990

Mini-Μικρό
132000 Km. | 1200 cc | 75 bhp | Πετρέλαιο-Diesel | Χειροκίνητο | Γκρί (Μεταλλικό) | Προσθιοκίνητο (Fwd) | EURO 5
Skoda Fabia TDI CR AMBIENTE 6.990 € 132000 km 2014 car skoda-fabia-2014-1200cc-43483

2005 Opel Corsa
€ 2.390

Mini-Μικρό
229000 Km. | 1229 cc | 75 bhp | Βενζίνη | Χειροκίνητο | Γκρί (Μεταλλικό) | Προσθιοκίνητο (Fwd) | EURO 5
Opel Corsa 1.2 TWINPORT 5D 2.390 € 229000 km 2005 car opel-corsa-2005-1229cc-43251

2012 Fiat Panda
€ 4.990

Mini-Μικρό
192000 Km. | 1200 cc | 75 bhp | Πετρέλαιο-Diesel | Χειροκίνητο | Ασημί (Μεταλλικό) | Προσθιοκίνητο (Fwd) | EURO 5
Fiat Panda DYNAMIC MTJ 4.990 € 192000 km 2012 car fiat-panda-2012-1200cc-11648

GARAGE