210 9637700 - 210 9631890
Δευτ - Παρ: 9:00-20:30, Σαβ: 9:00-15:00

23 Οχήματα βρέθηκαν

2005 Volkswagen Polo
€ 3.990

Mini-Μικρό
142000 Km. | 1400 cc | 90 bhp | Πετρέλαιο-Diesel | Χειροκίνητο | Γκρί (Μεταλλικό) | Προσθιοκίνητο (Fwd) | EURO 4
  • ΚΛΙΜΑΤΙΣΜΟΣ - A/C
Volkswagen Polo TDI COMFORTLINE 3.990 € 142000 km 2005 car volkswagen-polo-2005-1400cc-43171

2009 Ford Fiesta
€ 6.900

Mini-Μικρό
144000 Km. | 1400 cc | 96 bhp | Βενζίνη | Αυτόματο | Μπορντό (Μεταλλικό) | Προσθιοκίνητο (Fwd) | EURO 5
  • ΚΛΙΜΑΤΙΣΜΟΣ - A/C
  • ΥΠΟΒΟΗΘΗΣΗ ΠΑΡΚΑΡΙΣΜΑΤΟΣ
  • ΖΑΝΤΕΣ ΑΛΟΥΜΙΝΙΟΥ
  • ΑΥΤΟΜΑΤΟ ΚΙΒΩΤΙΟ
Ford Fiesta TITANIUM 3D AUT 6.900 € 144000 km 2009 car ford-fiesta-2009-1400cc-42529

2005 Mitsubishi Colt
€ 4.250

Mini-Μικρό
163000 Km. | 1100 cc | 75 bhp | Βενζίνη | Αυτόματο | Ασημί (Μεταλλικό) | Προσθιοκίνητο (Fwd) | EURO 5
  • ΖΑΝΤΕΣ ΑΛΟΥΜΙΝΙΟΥ
  • ΑΥΤΟΜΑΤΟ ΚΙΒΩΤΙΟ
Mitsubishi Colt AUTO 5D 4.250 € 163000 km 2005 car mitsubishi-colt-2005-1100cc-41554

2012 Daihatsu Sirion
€ 4.990

Mini-Μικρό
122000 Km. | 1000 cc | 69 bhp | Υγραέριο | Χειροκίνητο | Ασημί (Μεταλλικό) | Προσθιοκίνητο (Fwd) | EURO 5
  • ΖΑΝΤΕΣ ΑΛΟΥΜΙΝΙΟΥ
Daihatsu Sirion B EASY 4.990 € 122000 km 2012 car daihatsu-sirion-2012-1000cc-41763

2001 Fiat Punto
€ 1.800

Mini-Μικρό
267000 Km. | 1242 cc | 60 bhp | Βενζίνη | Χειροκίνητο | Μπλέ | Προσθιοκίνητο (Fwd) | EURO 4
Fiat Punto CITY 1.800 € 267000 km 2001 car fiat-punto-2001-1242cc-42401

2015 Renault Clio
€ 8.390

Mini-Μικρό
117000 Km. | 1500 cc | 75 bhp | Πετρέλαιο-Diesel | Χειροκίνητο | Μπορντό (Μεταλλικό) | Προσθιοκίνητο (Fwd) | EURO 5
  • ΑΥΤΟΜΑΤΟΣ ΠΙΛΟΤΟΣ
Renault Clio NEW DCI AUTHENTIC 8.390 € 117000 km 2015 car renault-clio-2015-1500cc-42940

2006 Renault Clio
€ 3.250

Mini-Μικρό
175000 Km. | 1400 cc | 98 bhp | Βενζίνη | Χειροκίνητο | Μπλέ Σκούρο (Μεταλλικό) | Προσθιοκίνητο (Fwd) | EURO 5
  • ΚΛΙΜΑΤΙΣΜΟΣ - A/C
  • ΖΑΝΤΕΣ ΑΛΟΥΜΙΝΙΟΥ
Renault Clio SPORT 3D 3.250 € 175000 km 2006 car renault-clio-2006-1400cc-41540

2015 Renault Clio
€ 7.990

Mini-Μικρό
169000 Km. | 1500 cc | 90 bhp | Πετρέλαιο-Diesel | Χειροκίνητο | Ασημί (Μεταλλικό) | Προσθιοκίνητο (Fwd) | EURO 5
  • ΑΥΤΟΜΑΤΟΣ ΠΙΛΟΤΟΣ
  • ΠΛΟΗΓΗΣΗ
Renault Clio DCI 1.5 EXPRESSION WAGON ENERGY 7.990 € 169000 km 2015 car renault-clio-2015-1500cc-42360

2015 Opel Corsa
€ 6.990

Mini-Μικρό
81000 Km. | 1200 cc | 95 bhp | Πετρέλαιο-Diesel | Χειροκίνητο | Μαύρο (Μεταλλικό) | Προσθιοκίνητο (Fwd) | EURO 5
Opel Corsa C`MON DTE ECO S/S 6.990 € 81000 km 2015 car opel-corsa-2015-1200cc-42450

2015 Peugeot 208
€ 7.290

Mini-Μικρό
88000 Km. | 1400 cc | 69 bhp | Πετρέλαιο-Diesel | Χειροκίνητο | Άσπρο (Μεταλλικό) | Προσθιοκίνητο (Fwd) | EURO 5
  • ΑΥΤΟΜΑΤΟΣ ΠΙΛΟΤΟΣ
  • ΥΠΟΒΟΗΘΗΣΗ ΠΑΡΚΑΡΙΣΜΑΤΟΣ
Peugeot 208 HDI ACCESS 7.290 € 88000 km 2015 car peugeot-208-2015-1400cc-42944

2015 Hyundai I20
€ 7.250

Mini-Μικρό
113000 Km. | 1100 cc | 75 bhp | Πετρέλαιο-Diesel | Χειροκίνητο | Γκρί (Μεταλλικό) | Προσθιοκίνητο (Fwd) | EURO 5
Hyundai I20 DSL L CRDI 7.250 € 113000 km 2015 car hyundai-i20-2015-1100cc-42938

2014 Peugeot 208
€ 6.990

Mini-Μικρό
130000 Km. | 1400 cc | 69 bhp | Πετρέλαιο-Diesel | Χειροκίνητο | Άσπρο (Μεταλλικό) | Προσθιοκίνητο (Fwd) | EURO 5
  • ΑΥΤΟΜΑΤΟΣ ΠΙΛΟΤΟΣ
Peugeot 208 HDI ACCESS 6.990 € 130000 km 2014 car peugeot-208-2014-1400cc-42739

2015 Renault Clio
€ 8.900

Mini-Μικρό
73000 Km. | 1500 cc | 75 bhp | Πετρέλαιο-Diesel | Χειροκίνητο | Άσπρο (Μεταλλικό) | Προσθιοκίνητο (Fwd) | EURO 5
  • ΑΥΤΟΜΑΤΟΣ ΠΙΛΟΤΟΣ
Renault Clio NEW DCI AUTHENTIC 8.900 € 73000 km 2015 car renault-clio-2015-1500cc-42738

2014 Renault Clio
€ 7.990

Mini-Μικρό
112000 Km. | 1500 cc | 75 bhp | Πετρέλαιο-Diesel | Χειροκίνητο | Άσπρο (Μεταλλικό) | Προσθιοκίνητο (Fwd) | EURO 5
  • ΑΥΤΟΜΑΤΟΣ ΠΙΛΟΤΟΣ
Renault Clio NEW DCI AUTHENTIC 7.990 € 112000 km 2014 car renault-clio-2014-1500cc-42828

2015 Seat Ibiza
€ 6.950

Mini-Μικρό
105000 Km. | 1200 cc | 75 bhp | Πετρέλαιο-Diesel | Χειροκίνητο | Άσπρο (Μεταλλικό) | Προσθιοκίνητο (Fwd) | EURO 5
Seat Ibiza TDI REFERENCE CR 6.950 € 105000 km 2015 car seat-ibiza-2015-1200cc-42800

2012 Fiat Panda
€ 4.990

Mini-Μικρό
192000 Km. | 1200 cc | 75 bhp | Πετρέλαιο-Diesel | Χειροκίνητο | Ασημί (Μεταλλικό) | Προσθιοκίνητο (Fwd) | EURO 5
Fiat Panda DYNAMIC MTJ 4.990 € 192000 km 2012 car fiat-panda-2012-1200cc-11648

2007 Nissan Micra
€ 3.490

Mini-Μικρό
160000 Km. | 1240 cc | 80 bhp | Βενζίνη | Χειροκίνητο | Ασημί (Μεταλλικό) | Προσθιοκίνητο (Fwd) | EURO 5
Nissan Micra ACCETA 3D 3.490 € 160000 km 2007 car nissan-micra-2007-1240cc-41507

2008 Fiat 500
€ 5.490

Mini-Μικρό
179000 Km. | 1248 cc | 75 bhp | Πετρέλαιο-Diesel | Χειροκίνητο | Κόκκινο (Μεταλλικό) | Προσθιοκίνητο (Fwd) | EURO 4
  • ΥΠΟΒΟΗΘΗΣΗ ΠΑΡΚΑΡΙΣΜΑΤΟΣ
  • ΖΑΝΤΕΣ ΑΛΟΥΜΙΝΙΟΥ
Fiat 500 MULTIJET 5.490 € 179000 km 2008 car fiat-500-2008-1248cc-42311

2015 Ford Fiesta
€ 7.990

Mini-Μικρό
101000 Km. | 1600 cc | 95 bhp | Πετρέλαιο-Diesel | Χειροκίνητο | Ασημί (Μεταλλικό) | Προσθιοκίνητο (Fwd) | EURO 5
Ford Fiesta TDCI TREND ECONETIC 7.990 € 101000 km 2015 car ford-fiesta-2015-1600cc-42393

2005 Smart Fortwo
€ 2.790

Mini-Μικρό
251000 Km. | 700 cc | 65 bhp | Βενζίνη | Αυτόματο | Μπορντό (Μεταλλικό) | Πισωκίνητο (Rwd) | EURO 5
  • ΖΑΝΤΕΣ ΑΛΟΥΜΙΝΙΟΥ
  • ΑΥΤΟΜΑΤΟ ΚΙΒΩΤΙΟ
Smart Fortwo PASSION AUT PANORAMA 2.790 € 251000 km 2005 car smart-fortwo-2005-700cc-42431

GARAGE