210 9637700 - 210 9631890
Δευτ - Παρ: 9:00-20:30, Σαβ: 9:00-15:00

17 Οχήματα βρέθηκαν

2016 Toyota Yaris
€ 11.490

Mini-Μικρό
27000 Km. | 1400 cc | 90 bhp | Πετρέλαιο-Diesel | Χειροκίνητο | Άσπρο (Μεταλλικό) | Προσθιοκίνητο (Fwd) | EURO 5
  • ΖΑΝΤΕΣ ΑΛΟΥΜΙΝΙΟΥ
Toyota Yaris NEW D-4D LIVE PLUS JLO ΕΛΛΗΝΙΚΟ+BOOK 11.490 € 27000 km 2016 car toyota-yaris-2016-1400cc-44624

2014 Lancia Ypsilon
€ 6.950

Mini-Μικρό
96000 Km. | 1300 cc | 95 bhp | Πετρέλαιο-Diesel | Χειροκίνητο | Γκρί (Μεταλλικό) | Προσθιοκίνητο (Fwd) | EURO 5
Lancia Ypsilon SILVER ECO START/STOP R/CD 6.950 € 96000 km 2014 car lancia-ypsilon-2014-1300cc-44604

2015 Renault Clio
€ 8.390

Mini-Μικρό
53000 Km. | 1500 cc | 75 bhp | Πετρέλαιο-Diesel | Χειροκίνητο | Μαύρο (Μεταλλικό) | Προσθιοκίνητο (Fwd) | EURO 5
  • ΑΥΤΟΜΑΤΟΣ ΠΙΛΟΤΟΣ
Renault Clio NEW DCI AUTHENTIC ΕΛΛΗΝΙΚΟ+BOOK 8.390 € 53000 km 2015 car renault-clio-2015-1500cc-44603

2014 Ford Fiesta
€ 8.450

Mini-Μικρό
121000 Km. | 1600 cc | 95 bhp | Πετρέλαιο-Diesel | Χειροκίνητο | Άσπρο (Μεταλλικό) | Προσθιοκίνητο (Fwd) | EURO 5
Ford Fiesta TDCI TREND ECONETIC S/S ΕΛΛΗΝΙΚΟ+BOOK 8.450 € 121000 km 2014 car ford-fiesta-2014-1600cc-44601

2013 Opel Corsa
€ 6.990

Mini-Μικρό
103000 Km. | 1248 cc | 95 bhp | Πετρέλαιο-Diesel | Χειροκίνητο | Μπλέ Σκούρο (Μεταλλικό) | Προσθιοκίνητο (Fwd) | EURO 5
  • ΖΑΝΤΕΣ ΑΛΟΥΜΙΝΙΟΥ
Opel Corsa DTE ECOFLEX EXCESS S/S ΕΛΛΗΝΙΚΟ+BOOK 6.990 € 103000 km 2013 car opel-corsa-2013-1248cc-44586

2018 Smart Fortwo
€ 16.900

Mini-Μικρό
9500 Km. | 1 cc | 82 bhp | Ηλεκτρικό | Αυτόματο | Άσπρο (Μεταλλικό) | Προσθιοκίνητο (Fwd) | EURO 6
  • ΚΛΙΜΑΤΙΣΜΟΣ - A/C
  • ΑΥΤΟΜΑΤΟΣ ΠΙΛΟΤΟΣ
  • ΖΑΝΤΕΣ ΑΛΟΥΜΙΝΙΟΥ
  • ΑΥΤΟΜΑΤΟ ΚΙΒΩΤΙΟ
Smart Fortwo ELECTRIC DRIVE PASSION ECO AUT 16.900 € 9500 km 2018 car smart-fortwo-2018-1cc-44459

2016 Opel Corsa
€ 8.400

Mini-Μικρό
94000 Km. | 1200 cc | 95 bhp | Πετρέλαιο-Diesel | Χειροκίνητο | Γκρί (Μεταλλικό) | Προσθιοκίνητο (Fwd) | EURO 5
Opel Corsa DTE ECOFLEX ENJOY S/S ΕΛΛΗΝΙΚΟ + BOOK 8.400 € 94000 km 2016 car opel-corsa-2016-1200cc-44473

2012 Volkswagen Polo
€ 7.450

Mini-Μικρό
203000 Km. | 1200 cc | 75 bhp | Πετρέλαιο-Diesel | Χειροκίνητο | Άσπρο (Μεταλλικό) | Προσθιοκίνητο (Fwd) | EURO 5
Volkswagen Polo TDI TREND LINE EURO5 7.450 € 203000 km 2012 car volkswagen-polo-2012-1200cc-44528

2015 Citroen C3
€ 6.990

Mini-Μικρό
136000 Km. | 1400 cc | 70 bhp | Πετρέλαιο-Diesel | Χειροκίνητο | Μαύρο (Μεταλλικό) | Προσθιοκίνητο (Fwd) | EURO 5
Citroen C3 HDI TREND ESP E5 ΕΛΛΗΝΙΚΟ+BOOK 6.990 € 136000 km 2015 car citroen-c3-2015-1400cc-44446

1999 Citroen Saxo
€ 1.200

Mini-Μικρό
158000 Km. | 1124 cc | 60 bhp | Βενζίνη | Χειροκίνητο | Μπλέ | Προσθιοκίνητο (Fwd) | EURO 4
  • ΖΑΝΤΕΣ ΑΛΟΥΜΙΝΙΟΥ
Citroen Saxo 3D A/C 1.200 € 158000 km 1999 car citroen-saxo-1999-1124cc-44481

2015 Toyota Yaris
€ 8.490

Mini-Μικρό
169000 Km. | 1400 cc | 90 bhp | Πετρέλαιο-Diesel | Χειροκίνητο | Άσπρο (Μεταλλικό) | Προσθιοκίνητο (Fwd) | EURO 5
  • ΖΑΝΤΕΣ ΑΛΟΥΜΙΝΙΟΥ
Toyota Yaris NEW D-4D LIVE PLUS JLO ΕΛΛΗΝΙΚΟ+BOOK 8.490 € 169000 km 2015 car toyota-yaris-2015-1400cc-44479

2014 Nissan Micra
€ 7.190

Mini-Μικρό
83000 Km. | 1200 cc | 80 bhp | Βενζίνη | Χειροκίνητο | Ασημί (Μεταλλικό) | Προσθιοκίνητο (Fwd) | EURO 5
Nissan Micra MOTIVA MIM PURE DRIVE 7.190 € 83000 km 2014 car nissan-micra-2014-1200cc-43480

2015 Volkswagen Polo
€ 8.900

Mini-Μικρό
112000 Km. | 1400 cc | 75 bhp | Πετρέλαιο-Diesel | Χειροκίνητο | Μαύρο (Μεταλλικό) | Προσθιοκίνητο (Fwd) | EURO 5
Volkswagen Polo TDI CONCEPTLINE 8.900 € 112000 km 2015 car volkswagen-polo-2015-1400cc-44069

1998 Peugeot 106
€ 1.700

Mini-Μικρό
183000 Km. | 1100 cc | 60 bhp | Υγραέριο | Χειροκίνητο | Άσπρο | Προσθιοκίνητο (Fwd) | EURO 4
Peugeot 106 XN 5D 1.700 € 183000 km 1998 car peugeot-106-1998-1100cc-44086

2003 Renault Clio
€ 2.490

Mini-Μικρό
190000 Km. | 1200 cc | 60 bhp | Βενζίνη | Χειροκίνητο | Πράσινο (Μεταλλικό) | Προσθιοκίνητο (Fwd) | EURO 5
Renault Clio AUTHENTIC 1.2 3D 2.490 € 190000 km 2003 car renault-clio-2003-1200cc-41767

2005 Opel Corsa
€ 2.390

Mini-Μικρό
229000 Km. | 1229 cc | 75 bhp | Βενζίνη | Χειροκίνητο | Γκρί (Μεταλλικό) | Προσθιοκίνητο (Fwd) | EURO 5
Opel Corsa 1.2 TWINPORT 5D 2.390 € 229000 km 2005 car opel-corsa-2005-1229cc-43251

2012 Fiat Panda
€ 4.990

Mini-Μικρό
192000 Km. | 1200 cc | 75 bhp | Πετρέλαιο-Diesel | Χειροκίνητο | Ασημί (Μεταλλικό) | Προσθιοκίνητο (Fwd) | EURO 5
Fiat Panda DYNAMIC MTJ 4.990 € 192000 km 2012 car fiat-panda-2012-1200cc-11648

GARAGE