Δευτ - Παρ: 9:00-20:30, Σαβ: 9:00-15:00

9 Οχήματα βρέθηκαν

2014 Mercedes-Benz Sprinter
€ 15.900

Van
106000 Km. | 2148 cc | 130 bhp | Πετρέλαιο-Diesel | Αυτόματο | Άσπρο (Μεταλλικό) | Πισωκίνητο (Rwd) | EURO 5
  • ΥΠΟΒΟΗΘΗΣΗ ΠΑΡΚΑΡΙΣΜΑΤΟΣ
  • ΑΥΤΟΜΑΤΟ ΚΙΒΩΤΙΟ
Mercedes-Benz Sprinter ΕΠΑΓΓΕΛΜΑΤΙΚΟ SPRINTER 313 CDI AUT 15.900 € 106000 km 2014 car mercedes-benz-sprinter-2014-2148cc-48147

2016 Toyota Yaris
€ 6.600

Van
176000 Km. | 1400 cc | 90 bhp | Πετρέλαιο-Diesel | Χειροκίνητο | Άσπρο (Μεταλλικό) | Προσθιοκίνητο (Fwd) | EURO 6
Toyota Yaris ΕΠΑΓΓΕΛΜΑΤΙΚΟ D-4D LIVE JLY EURO-6 6.600 € 176000 km 2016 car toyota-yaris-2016-1400cc-47985

2016 Toyota Yaris
€ 7.300

Van
102000 Km. | 1400 cc | 90 bhp | Πετρέλαιο-Diesel | Χειροκίνητο | Άσπρο (Μεταλλικό) | Προσθιοκίνητο (Fwd) | EURO 6
Toyota Yaris ΕΠΑΓΓΕΛΜΑΤΙΚΟ D-4D LIVE JLY EURO-6 7.300 € 102000 km 2016 car toyota-yaris-2016-1400cc-47691

2017 Volkswagen Caddy
€ 11.900

Van
102000 Km. | 2000 cc | 120 bhp | Πετρέλαιο-Diesel | Χειροκίνητο | Άσπρο (Μεταλλικό) | Προσθιοκίνητο (Fwd) | EURO 6
  • ΑΥΤΟΜΑΤΟΣ ΠΙΛΟΤΟΣ
  • ΥΠΟΒΟΗΘΗΣΗ ΠΑΡΚΑΡΙΣΜΑΤΟΣ
Volkswagen Caddy CADDY ΕΠΑΓΓΕΛΜΑΤΙΚΟ TDI BUSINESS LINE EURO-6 11.900 € 102000 km 2017 car volkswagen-caddy-2017-2000cc-47902

2017 Renault Kangoo
€ 7.800

Van
118000 Km. | 1500 cc | 75 bhp | Πετρέλαιο-Diesel | Χειροκίνητο | Μπλέ Σκούρο (Μεταλλικό) | Προσθιοκίνητο (Fwd) | EURO 6
  • ΑΥΤΟΜΑΤΟΣ ΠΙΛΟΤΟΣ
  • ΥΠΟΒΟΗΘΗΣΗ ΠΑΡΚΑΡΙΣΜΑΤΟΣ
  • ΠΛΟΗΓΗΣΗ
Renault Kangoo ΕΠΑΓΓΕΛΜΑΤΙΚΟ EXPRESS EXTRA R-LING ENERGY DCI EURO-6 7.800 € 118000 km 2017 car renault-kangoo-2017-1500cc-47894

2016 Fiat Fiorino
€ 6.900

Van
167000 Km. | 1248 cc | 95 bhp | Πετρέλαιο-Diesel | Χειροκίνητο | Άσπρο (Μεταλλικό) | Προσθιοκίνητο (Fwd) | EURO 5
Fiat Fiorino ΕΠΑΓΓΕΛΜΑΤΙΚΟ MULTIJET ECO S/S 6.900 € 167000 km 2016 car fiat-fiorino-2016-1248cc-48057

2016 Ford Transit
€ 14.900

Van
126000 Km. | 2000 cc | 110 bhp | Πετρέλαιο-Diesel | Χειροκίνητο | Άσπρο (Μεταλλικό) | Προσθιοκίνητο (Fwd) | EURO 6
Ford Transit TRANZIT ΕΠΑΓΓΕΛΜΑΤΙΚΟ 2.0 TDCI L3 BACE FWD EURO-6 14.900 € 126000 km 2016 car ford-transit-2016-2000cc-47906

2018 Peugeot Boxer
€ 16.900

Van
39000 Km. | 2000 cc | 110 bhp | Πετρέλαιο-Diesel | Χειροκίνητο | Άσπρο (Μεταλλικό) | Προσθιοκίνητο (Fwd) | EURO 6
  • ΑΥΤΟΜΑΤΟΣ ΠΙΛΟΤΟΣ
  • ΥΠΟΒΟΗΘΗΣΗ ΠΑΡΚΑΡΙΣΜΑΤΟΣ
Peugeot Boxer ΕΠΑΓΓΕΛΜΑΤΙΚΟ HDI L1H1 PRO EURO-6 16.900 € 39000 km 2018 car peugeot-boxer-2018-2000cc-47905

2016 Ford Fiesta
€ 6.900

Van
97000 Km. | 1500 cc | 75 bhp | Πετρέλαιο-Diesel | Χειροκίνητο | Άσπρο (Μεταλλικό) | Προσθιοκίνητο (Fwd) | EURO 6
  • ΑΥΤΟΜΑΤΟΣ ΠΙΛΟΤΟΣ
Ford Fiesta ΕΠΑΓΓΕΛΜΑΤΙΚΟ TDCI BERLINE 1.5 TREND EURO-6 ECO S/S. 6.900 € 97000 km 2016 car ford-fiesta-2016-1500cc-47901

GARAGE