Δευτ - Παρ: 9:00-20:30, Σαβ: 9:00-15:00

6 Οχήματα βρέθηκαν

2016 Citroen Jumper
€ 14.500

Van
66700 Km. | 2200 cc | 130 bhp | Πετρέλαιο-Diesel | Χειροκίνητο | Άσπρο | Πισωκίνητο (Rwd) | EURO 5
Citroen Jumper 2,2 HDI 130hp 14.500 € 66700 km 2016 car citroen-jumper-2016-2200cc-48402

2016 Renault Clio
€ 6.700

Van
99506 Km. | 1500 cc | 95 bhp | Πετρέλαιο-Diesel | Χειροκίνητο | Άσπρο | Προσθιοκίνητο (Fwd) | EURO 6
Renault Clio VAN ΕΠΑΓΓΕΛΜΑΤΙΚΟ 6.700 € 99506 km 2016 car renault-clio-2016-1500cc-48533

2016 Ford Transit
€ 14.900

Van
126000 Km. | 2000 cc | 110 bhp | Πετρέλαιο-Diesel | Χειροκίνητο | Άσπρο (Μεταλλικό) | Προσθιοκίνητο (Fwd) | EURO 5
Ford Transit TRANZIT ΕΠΑΓΓΕΛΜΑΤΙΚΟ 2.0 TDCI L3 BACE FWD EURO-6 14.900 € 126000 km 2016 car ford-transit-2016-2000cc-47906

2018 Peugeot Partner
€ 13.300

Van
1324 Km. | 1 cc | 69 bhp | Ηλεκτρικό | Αυτόματο | Άσπρο | Προσθιοκίνητο (Fwd) | EURO 6
  • ΚΛΙΜΑΤΙΣΜΟΣ - A/C
  • ΑΥΤΟΜΑΤΟΣ ΠΙΛΟΤΟΣ
  • ΑΥΤΟΜΑΤΟ ΚΙΒΩΤΙΟ
Peugeot Partner Electric 13.300 € 1324 km 2018 car peugeot-partner-2018-1cc-48400

2017 Volkswagen Caddy
€ 11.900

Van
102000 Km. | 2000 cc | 120 bhp | Πετρέλαιο-Diesel | Χειροκίνητο | Άσπρο (Μεταλλικό) | Προσθιοκίνητο (Fwd) | EURO 6
  • ΑΥΤΟΜΑΤΟΣ ΠΙΛΟΤΟΣ
  • ΥΠΟΒΟΗΘΗΣΗ ΠΑΡΚΑΡΙΣΜΑΤΟΣ
Volkswagen Caddy CADDY ΕΠΑΓΓΕΛΜΑΤΙΚΟ TDI BUSINESS LINE EURO-6 11.900 € 102000 km 2017 car volkswagen-caddy-2017-2000cc-47902

2018 Peugeot Boxer
€ 16.900

Van
39000 Km. | 2000 cc | 110 bhp | Πετρέλαιο-Diesel | Χειροκίνητο | Άσπρο (Μεταλλικό) | Προσθιοκίνητο (Fwd) | EURO 6
  • ΑΥΤΟΜΑΤΟΣ ΠΙΛΟΤΟΣ
  • ΥΠΟΒΟΗΘΗΣΗ ΠΑΡΚΑΡΙΣΜΑΤΟΣ
Peugeot Boxer ΕΠΑΓΓΕΛΜΑΤΙΚΟ HDI L1H1 PRO EURO-6 16.900 € 39000 km 2018 car peugeot-boxer-2018-2000cc-47905

GARAGE