Δευτ - Παρ: 9:00-20:30, Σαβ: 9:00-15:00

12 Οχήματα βρέθηκαν

2001 Jeep Wrangler
€ 6.400

Τζίπ-Suv-4x4
231000 Km. | 2464 cc | 125 bhp | Βενζίνη | Χειροκίνητο | Κίτρινο (Μεταλλικό) | Τετρακίνητο (4wd) | EURO 4
  • ΖΑΝΤΕΣ ΑΛΟΥΜΙΝΙΟΥ
  • ΔΕΡΜΑΤΙΝΟ ΕΣΩΤΕΡΙΚΟ
  • ΤΕΤΡΑΚΙΝΗΣΗ
Jeep Wrangler LIMITED EDITION 4/4 6.400 € 231000 km 2001 car jeep-wrangler-2001-2464cc-46289

2006 Bmw X3
€ 7.990

Τζίπ-Suv-4x4
145000 Km. | 2000 cc | 150 bhp | Βενζίνη | Χειροκίνητο | Μαύρο (Μεταλλικό) | Τετρακίνητο (4wd) | EURO 5
  • ΚΛΙΜΑΤΙΣΜΟΣ - A/C
  • ΑΥΤΟΜΑΤΟΣ ΠΙΛΟΤΟΣ
  • ΖΑΝΤΕΣ ΑΛΟΥΜΙΝΙΟΥ
  • ΔΕΡΜΑΤΙΝΟ ΕΣΩΤΕΡΙΚΟ
  • ΤΕΤΡΑΚΙΝΗΣΗ
Bmw X3 SPORT PACKET 7.990 € 145000 km 2006 car bmw-x3-2006-2000cc-45907

2009 Volkswagen Tiguan
€ 9.350

Τζίπ-Suv-4x4
180000 Km. | 2000 cc | 200 bhp | Βενζίνη | Αυτόματο | Μαύρο (Μεταλλικό) | Τετρακίνητο (4wd) | EURO 5
  • ΚΛΙΜΑΤΙΣΜΟΣ - A/C
  • ΑΥΤΟΜΑΤΟΣ ΠΙΛΟΤΟΣ
  • ΥΠΟΒΟΗΘΗΣΗ ΠΑΡΚΑΡΙΣΜΑΤΟΣ
  • ΖΑΝΤΕΣ ΑΛΟΥΜΙΝΙΟΥ
  • ΤΕΤΡΑΚΙΝΗΣΗ
  • ΑΥΤΟΜΑΤΟ ΚΙΒΩΤΙΟ
Volkswagen Tiguan TSI 4/4 AUT 9.350 € 180000 km 2009 car volkswagen-tiguan-2009-2000cc-46536

2016 Renault Captur
€ 12.990

Τζίπ-Suv-4x4
67000 Km. | 1500 cc | 90 bhp | Πετρέλαιο-Diesel | Χειροκίνητο | Μπέζ (Μεταλλικό) | Προσθιοκίνητο (Fwd) | EURO 6
  • ΚΛΙΜΑΤΙΣΜΟΣ - A/C
  • ΑΥΤΟΜΑΤΟΣ ΠΙΛΟΤΟΣ
  • ΖΑΝΤΕΣ ΑΛΟΥΜΙΝΙΟΥ
Renault Captur DCI EXPRESSION ECO S/S EURO-6 12.990 € 67000 km 2016 car renault-captur-2016-1500cc-46310

2014 Opel Mokka
€ 12.990

Τζίπ-Suv-4x4
96000 Km. | 1400 cc | 140 bhp | Βενζίνη | Αυτόματο | Άσπρο (Μεταλλικό) | Προσθιοκίνητο (Fwd) | EURO 5
  • ΑΥΤΟΜΑΤΟΣ ΠΙΛΟΤΟΣ
  • ΥΠΟΒΟΗΘΗΣΗ ΠΑΡΚΑΡΙΣΜΑΤΟΣ
  • ΖΑΝΤΕΣ ΑΛΟΥΜΙΝΙΟΥ
  • ΑΥΤΟΜΑΤΟ ΚΙΒΩΤΙΟ
Opel Mokka EDITION TURBO AUT 12.990 € 96000 km 2014 car opel-mokka-2014-1400cc-46379

2014 Honda Cr-V
€ 17.990

Τζίπ-Suv-4x4
74000 Km. | 1600 cc | 120 bhp | Πετρέλαιο-Diesel | Χειροκίνητο | Γκρί (Μεταλλικό) | Προσθιοκίνητο (Fwd) | EURO 5
  • ΚΛΙΜΑΤΙΣΜΟΣ - A/C
  • ΑΥΤΟΜΑΤΟΣ ΠΙΛΟΤΟΣ
  • ΖΑΝΤΕΣ ΑΛΟΥΜΙΝΙΟΥ
Honda Cr-V I-DTEC 2WD COMFORT 6-MT ECO S/S 17.990 € 74000 km 2014 car honda-cr-v-2014-1600cc-46020

2015 Nissan Qashqai
€ 14.990

Τζίπ-Suv-4x4
72000 Km. | 1500 cc | 110 bhp | Πετρέλαιο-Diesel | Χειροκίνητο | Άσπρο (Μεταλλικό) | Προσθιοκίνητο (Fwd) | EURO 5
  • ΑΥΤΟΜΑΤΟΣ ΠΙΛΟΤΟΣ
  • ΖΑΝΤΕΣ ΑΛΟΥΜΙΝΙΟΥ
Nissan Qashqai DCI ENERGY Q5E ECO S/S 14.990 € 72000 km 2015 car nissan-qashqai-2015-1500cc-45817

2015 Audi Q3
€ 24.800

Τζίπ-Suv-4x4
81000 Km. | 2000 cc | 177 bhp | Πετρέλαιο-Diesel | Αυτόματο | Μαύρο (Μεταλλικό) | Τετρακίνητο (4wd) | EURO 5
  • ΖΑΝΤΕΣ ΑΛΟΥΜΙΝΙΟΥ
  • ΤΕΤΡΑΚΙΝΗΣΗ
  • ΑΥΤΟΜΑΤΟ ΚΙΒΩΤΙΟ
Audi Q3 TDI S-TRONIC QUATTRO ECO S/S 24.800 € 81000 km 2015 car audi-q3-2015-2000cc-46305

2004 Ssangyong Rexton
€ 2.890

Τζίπ-Suv-4x4
377000 Km. | 2300 cc | 150 bhp | Βενζίνη | Χειροκίνητο | Ασημί (Μεταλλικό) | Τετρακίνητο (4wd) | EURO 5
  • ΚΛΙΜΑΤΙΣΜΟΣ - A/C
  • ΖΑΝΤΕΣ ΑΛΟΥΜΙΝΙΟΥ
  • ΔΕΡΜΑΤΙΝΟ ΕΣΩΤΕΡΙΚΟ
  • ΤΕΤΡΑΚΙΝΗΣΗ
  • Κρατημένο Έως 10/06/2020 
Ssangyong Rexton RX230 7-SEATS 2.890 € 377000 km 2004 car ssangyong-rexton-2004-2300cc-46200

2015 Bmw X1
€ 22.990

Τζίπ-Suv-4x4
68000 Km. | 1600 cc | 143 bhp | Βενζίνη | Αυτόματο | Γκρί (Μεταλλικό) | Πισωκίνητο (Rwd) | EURO 5
  • ΚΛΙΜΑΤΙΣΜΟΣ - A/C
  • ΑΥΤΟΜΑΤΟΣ ΠΙΛΟΤΟΣ
  • ΥΠΟΒΟΗΘΗΣΗ ΠΑΡΚΑΡΙΣΜΑΤΟΣ
  • ΖΑΝΤΕΣ ΑΛΟΥΜΙΝΙΟΥ
  • ΠΛΟΗΓΗΣΗ
  • ΑΥΤΟΜΑΤΟ ΚΙΒΩΤΙΟ
Bmw X1 S-DRIVE 1.6I VX11 AUT SPORT PACKET ΕΛΛΗΝΙΚΟ+BOOK 22.990 € 68000 km 2015 car bmw-x1-2015-1600cc-44968

2008 Toyota Rav4
€ 6.950

Τζίπ-Suv-4x4
220000 Km. | 2000 cc | 150 bhp | Βενζίνη | Χειροκίνητο | Μαύρο (Μεταλλικό) | Τετρακίνητο (4wd) | EURO 5
  • ΚΛΙΜΑΤΙΣΜΟΣ - A/C
  • ΑΥΤΟΜΑΤΟΣ ΠΙΛΟΤΟΣ
  • ΥΠΟΒΟΗΘΗΣΗ ΠΑΡΚΑΡΙΣΜΑΤΟΣ
  • ΖΑΝΤΕΣ ΑΛΟΥΜΙΝΙΟΥ
  • ΗΛΙΟΡΟΦΗ
  • ΤΕΤΡΑΚΙΝΗΣΗ
Toyota Rav4 EXECUTIVE S/R 6.950 € 220000 km 2008 car toyota-rav4-2008-2000cc-45516

2008 Mitsubishi Outlander
€ 5.990

Τζίπ-Suv-4x4
163000 Km. | 2360 cc | 170 bhp | Βενζίνη | Χειροκίνητο | Μαύρο (Μεταλλικό) | Τετρακίνητο (4wd) | EURO 5
  • ΚΛΙΜΑΤΙΣΜΟΣ - A/C
  • ΑΥΤΟΜΑΤΟΣ ΠΙΛΟΤΟΣ
  • ΥΠΟΒΟΗΘΗΣΗ ΠΑΡΚΑΡΙΣΜΑΤΟΣ
  • ΖΑΝΤΕΣ ΑΛΟΥΜΙΝΙΟΥ
  • ΤΕΤΡΑΚΙΝΗΣΗ
Mitsubishi Outlander INSTYLE 5.990 € 163000 km 2008 car mitsubishi-outlander-2008-2360cc-41822

GARAGE