Δευτ - Παρ: 9:00-20:30, Σαβ: 9:00-15:00

11 Οχήματα βρέθηκαν

2016 Renault Captur
€ 14.700

Τζίπ-Suv-4x4
78145 Km. | 1461 cc | 90 bhp | Πετρέλαιο-Diesel | Αυτόματο | Γκρί (Μεταλλικό) | Προσθιοκίνητο (Fwd) | EURO 6
  • ΑΥΤΟΜΑΤΟΣ ΠΙΛΟΤΟΣ
  • ΥΠΟΒΟΗΘΗΣΗ ΠΑΡΚΑΡΙΣΜΑΤΟΣ
  • ΖΑΝΤΕΣ ΑΛΟΥΜΙΝΙΟΥ
  • ΠΛΟΗΓΗΣΗ
  • ΑΥΤΟΜΑΤΟ ΚΙΒΩΤΙΟ
Renault Captur 1.5 DCI 90 14.700 € 78145 km 2016 car renault-captur-2016-1461cc-50935

2009 Honda Cr-V
€ 8.900

Τζίπ-Suv-4x4
165242 Km. | 1997 cc | 150 bhp | Βενζίνη | Αυτόματο | Μπλέ Σκούρο (Μεταλλικό) | Τετρακίνητο (Awd) | EURO 4
  • ΑΥΤΟΜΑΤΟΣ ΠΙΛΟΤΟΣ
  • ΥΠΟΒΟΗΘΗΣΗ ΠΑΡΚΑΡΙΣΜΑΤΟΣ
  • ΔΕΡΜΑΤΙΝΟ ΕΣΩΤΕΡΙΚΟ
  • ΤΕΤΡΑΚΙΝΗΣΗ
  • ΑΥΤΟΜΑΤΟ ΚΙΒΩΤΙΟ
Honda Cr-V 8.900 € 165242 km 2009 car honda-cr-v-2009-1997cc-50408

2005 Volvo Xc90
€ 8.000

Τζίπ-Suv-4x4
194912 Km. | 2521 cc | 210 bhp | Βενζίνη | Αυτόματο | Ασημί (Μεταλλικό) | Τετρακίνητο (Awd) | EURO 5
  • ΑΥΤΟΜΑΤΟΣ ΠΙΛΟΤΟΣ
  • ΥΠΟΒΟΗΘΗΣΗ ΠΑΡΚΑΡΙΣΜΑΤΟΣ
  • ΖΑΝΤΕΣ ΑΛΟΥΜΙΝΙΟΥ
  • ΔΕΡΜΑΤΙΝΟ ΕΣΩΤΕΡΙΚΟ
  • ΗΛΙΟΡΟΦΗ
  • ΤΕΤΡΑΚΙΝΗΣΗ
  • ΠΛΟΗΓΗΣΗ
  • ΑΥΤΟΜΑΤΟ ΚΙΒΩΤΙΟ
Volvo Xc90 AWD 8.000 € 194912 km 2005 car volvo-xc90-2005-2521cc-51070

2003 Volkswagen Touareg
€ 6.990

Τζίπ-Suv-4x4
245000 Km. | 4172 cc | 310 bhp | Βενζίνη | Αυτόματο | Γκρί (Μεταλλικό) | Τετρακίνητο (4wd) | ΑΛΛΟ
  • ΑΥΤΟΜΑΤΟΣ ΠΙΛΟΤΟΣ
  • ΖΑΝΤΕΣ ΑΛΟΥΜΙΝΙΟΥ
  • ΔΕΡΜΑΤΙΝΟ ΕΣΩΤΕΡΙΚΟ
  • ΗΛΙΟΡΟΦΗ
  • ΤΕΤΡΑΚΙΝΗΣΗ
  • ΠΛΟΗΓΗΣΗ
  • ΑΥΤΟΜΑΤΟ ΚΙΒΩΤΙΟ
Volkswagen Touareg 6.990 € 245000 km 2003 car volkswagen-touareg-2003-4172cc-49591

2014 Nissan Juke
€ 11.500

Τζίπ-Suv-4x4
177100 Km. | 1461 cc | 110 bhp | Πετρέλαιο-Diesel | Χειροκίνητο | Άσπρο (Μεταλλικό) | Προσθιοκίνητο (Fwd) | EURO 5
  • ΥΠΟΒΟΗΘΗΣΗ ΠΑΡΚΑΡΙΣΜΑΤΟΣ
  • ΖΑΝΤΕΣ ΑΛΟΥΜΙΝΙΟΥ
Nissan Juke TEKNA 11.500 € 177100 km 2014 car nissan-juke-2014-1461cc-50645

2019 Land-Rover Range Rover Velar
€ 89.000

Τζίπ-Suv-4x4
32260 Km. | 1999 cc | 247 bhp | Πετρέλαιο-Diesel | Αυτόματο | Γκρί (Μεταλλικό) | Τετρακίνητο (Awd) | EURO 6
  • ΑΥΤΟΜΑΤΟΣ ΠΙΛΟΤΟΣ
  • ΥΠΟΒΟΗΘΗΣΗ ΠΑΡΚΑΡΙΣΜΑΤΟΣ
  • ΖΑΝΤΕΣ ΑΛΟΥΜΙΝΙΟΥ
  • ΔΕΡΜΑΤΙΝΟ ΕΣΩΤΕΡΙΚΟ
  • ΤΕΤΡΑΚΙΝΗΣΗ
  • ΠΛΟΗΓΗΣΗ
  • ΑΥΤΟΜΑΤΟ ΚΙΒΩΤΙΟ
Land-Rover Range Rover Velar D240 R-Dynamic HSE 89.000 € 32260 km 2019 car land-rover-range-rover-velar-2019-1999cc-50840

2017 Nissan Qashqai
€ 18.900

Τζίπ-Suv-4x4
73829 Km. | 1197 cc | 116 bhp | Βενζίνη | Χειροκίνητο | Άσπρο (Μεταλλικό) | Προσθιοκίνητο (Fwd) | EURO 6
  • ΑΥΤΟΜΑΤΟΣ ΠΙΛΟΤΟΣ
  • ΥΠΟΒΟΗΘΗΣΗ ΠΑΡΚΑΡΙΣΜΑΤΟΣ
  • ΖΑΝΤΕΣ ΑΛΟΥΜΙΝΙΟΥ
  • ΔΕΡΜΑΤΙΝΟ ΕΣΩΤΕΡΙΚΟ
  • ΠΛΟΗΓΗΣΗ
Nissan Qashqai Tekna 1.2 DIG-T 115 18.900 € 73829 km 2017 car nissan-qashqai-2017-1197cc-51021

2007 Porsche Cayenne
€ 15.700

Τζίπ-Suv-4x4
235000 Km. | 4806 cc | 385 bhp | Βενζίνη | Αυτόματο | Μαύρο (Μεταλλικό) | Τετρακίνητο (Awd) | EURO 4
  • ΑΥΤΟΜΑΤΟΣ ΠΙΛΟΤΟΣ
  • ΥΠΟΒΟΗΘΗΣΗ ΠΑΡΚΑΡΙΣΜΑΤΟΣ
  • ΖΑΝΤΕΣ ΑΛΟΥΜΙΝΙΟΥ
  • ΔΕΡΜΑΤΙΝΟ ΕΣΩΤΕΡΙΚΟ
  • ΤΕΤΡΑΚΙΝΗΣΗ
  • ΑΥΤΟΜΑΤΟ ΚΙΒΩΤΙΟ
Porsche Cayenne 15.700 € 235000 km 2007 car porsche-cayenne-2007-4806cc-50984

2009 Honda Cr-V
€ 8.400

Τζίπ-Suv-4x4
183070 Km. | 1997 cc | 150 bhp | Βενζίνη | Χειροκίνητο | Μαύρο (Μεταλλικό) | Τετρακίνητο (Awd) | EURO 4
  • ΑΥΤΟΜΑΤΟΣ ΠΙΛΟΤΟΣ
  • ΖΑΝΤΕΣ ΑΛΟΥΜΙΝΙΟΥ
  • ΤΕΤΡΑΚΙΝΗΣΗ
Honda Cr-V 8.400 € 183070 km 2009 car honda-cr-v-2009-1997cc-50978

2015 Nissan Qashqai
€ 16.500

Τζίπ-Suv-4x4
98886 Km. | 1199 cc | 116 bhp | Βενζίνη | Χειροκίνητο | Γκρί (Μεταλλικό) | Προσθιοκίνητο (Fwd) | EURO 6
  • ΥΠΟΒΟΗΘΗΣΗ ΠΑΡΚΑΡΙΣΜΑΤΟΣ
  • ΖΑΝΤΕΣ ΑΛΟΥΜΙΝΙΟΥ
  • ΔΕΡΜΑΤΙΝΟ ΕΣΩΤΕΡΙΚΟ
Nissan Qashqai Tekna 1.2 DIG-T 115 16.500 € 98886 km 2015 car nissan-qashqai-2015-1199cc-50934

2006 Subaru Tribeca
€ 7.950

Τζίπ-Suv-4x4
234978 Km. | 3000 cc | 245 bhp | Βενζίνη - Αέριο(LPG) | Αυτόματο | Γκρί (Μεταλλικό) | Τετρακίνητο (4wd) | EURO 6
  • ΑΥΤΟΜΑΤΟΣ ΠΙΛΟΤΟΣ
  • ΥΠΟΒΟΗΘΗΣΗ ΠΑΡΚΑΡΙΣΜΑΤΟΣ
  • ΖΑΝΤΕΣ ΑΛΟΥΜΙΝΙΟΥ
  • ΔΕΡΜΑΤΙΝΟ ΕΣΩΤΕΡΙΚΟ
  • ΠΛΟΗΓΗΣΗ
  • ΑΥΤΟΜΑΤΟ ΚΙΒΩΤΙΟ
Subaru Tribeca 3.0 B9 7.950 € 234978 km 2006 car subaru-tribeca-2006-3000cc-50864

GARAGE