Δευτ - Παρ: 9:00-20:30, Σαβ: 9:00-15:00

23 Οχήματα βρέθηκαν

2018 Peugeot Boxer
€ 15.400

Van
39000 Km. | 2000 cc | 110 bhp | Πετρέλαιο-Diesel | Χειροκίνητο | Άσπρο (Μεταλλικό) | Προσθιοκίνητο (Fwd) | EURO 6
  • ΑΥΤΟΜΑΤΟΣ ΠΙΛΟΤΟΣ
  • ΥΠΟΒΟΗΘΗΣΗ ΠΑΡΚΑΡΙΣΜΑΤΟΣ
Peugeot Boxer ΕΠΑΓΓΕΛΜΑΤΙΚΟ HDI L1H1 PRO EURO-6 15.400 € 39000 km 2018 car peugeot-boxer-2018-2000cc-47905

2016 Bmw 216 Active Tourer
€ 16.300

Mpv-Πολυμορφικό
79688 Km. | 1500 cc | 115 bhp | Πετρέλαιο-Diesel | Αυτόματο | Γκρί (Μεταλλικό) | Προσθιοκίνητο (Fwd) | EURO 6
  • ΥΠΟΒΟΗΘΗΣΗ ΠΑΡΚΑΡΙΣΜΑΤΟΣ
  • ΖΑΝΤΕΣ ΑΛΟΥΜΙΝΙΟΥ
  • ΔΕΡΜΑΤΙΝΟ ΕΣΩΤΕΡΙΚΟ
  • ΑΥΤΟΜΑΤΟ ΚΙΒΩΤΙΟ
Bmw 216 Active Tourer 1,5 active tourer103 16.300 € 79688 km 2016 car bmw-216-active-tourer-2016-1500cc-48780

2017 Mercedes-Benz GLA 180
€ 26.700

Τζίπ-Suv-4x4
42213 Km. | 1500 cc | 109 bhp | Πετρέλαιο-Diesel | Αυτόματο | Γκρί (Μεταλλικό) | Προσθιοκίνητο (Fwd) | EURO 6
  • ΑΥΤΟΜΑΤΟΣ ΠΙΛΟΤΟΣ
  • ΔΕΡΜΑΤΙΝΟ ΕΣΩΤΕΡΙΚΟ
  • ΑΥΤΟΜΑΤΟ ΚΙΒΩΤΙΟ
Mercedes-Benz GLA 180 26.700 € 42213 km 2017 car mercedes-benz-gla-180-2017-1500cc-48783

2018 Jeep Compass
€ 20.990

Τζίπ-Suv-4x4
53000 Km. | 1598 cc | 120 bhp | Πετρέλαιο-Diesel | Χειροκίνητο | Γκρί (Μεταλλικό) | Προσθιοκίνητο (Fwd) | EURO 6
Jeep Compass 20.990 € 53000 km 2018 car jeep-compass-2018-1598cc-48936

2003 Suzuki Wagon R+
€ 2.990

Mini-Μικρό
285219 Km. | 1248 cc | 90 bhp | Πετρέλαιο-Diesel | Χειροκίνητο | Γαλάζιο (Μεταλλικό) | Προσθιοκίνητο (Fwd) | EURO 3
Suzuki Wagon R+ 2.990 € 285219 km 2003 car suzuki-wagon-r-2003-1248cc-49280

2012 Ford Focus
€ 7.700

Hatchback-Μεσαίο
190000 Km. | 1600 cc | 115 bhp | Πετρέλαιο-Diesel | Χειροκίνητο | Γκρί (Μεταλλικό) | Προσθιοκίνητο (Fwd) | EURO 5
  • ΥΠΟΒΟΗΘΗΣΗ ΠΑΡΚΑΡΙΣΜΑΤΟΣ
Ford Focus TREND 5D 7.700 € 190000 km 2012 car ford-focus-2012-1600cc-48190

2015 Mercedes-Benz Citan
€ 8.900

Van
105000 Km. | 1500 cc | 90 bhp | Πετρέλαιο-Diesel | Χειροκίνητο | Άσπρο | Προσθιοκίνητο (Fwd) | EURO 6
Mercedes-Benz Citan 8.900 € 105000 km 2015 car mercedes-benz-citan-2015-1500cc-49029

2012 Peugeot 508
€ 11.900

Station Wagon
205000 Km. | 1560 cc | 115 bhp | Πετρέλαιο-Diesel | Αυτόματο | Μαύρο | Προσθιοκίνητο (Fwd) | ΑΛΛΟ
  • ΑΥΤΟΜΑΤΟΣ ΠΙΛΟΤΟΣ
  • ΥΠΟΒΟΗΘΗΣΗ ΠΑΡΚΑΡΙΣΜΑΤΟΣ
  • ΖΑΝΤΕΣ ΑΛΟΥΜΙΝΙΟΥ
  • ΠΛΟΗΓΗΣΗ
  • ΑΥΤΟΜΑΤΟ ΚΙΒΩΤΙΟ
Peugeot 508 Station wagon 11.900 € 205000 km 2012 car peugeot-508-2012-1560cc-48589

2019 Bmw 114
€ 16.400

Hatchback-Μεσαίο
45000 Km. | 1496 cc | 95 bhp | Πετρέλαιο-Diesel | Χειροκίνητο | Μαύρο (Μεταλλικό) | Προσθιοκίνητο (Fwd) | EURO 6
  • ΖΑΝΤΕΣ ΑΛΟΥΜΙΝΙΟΥ
Bmw 114 16.400 € 45000 km 2019 car bmw-114-2019-1496cc-48719

2019 Citroen Ds
€ 36.000

Mpv-Πολυμορφικό
9000 Km. | 1598 cc | 110 bhp | Πετρέλαιο-Diesel | Αυτόματο | Μαύρο (Μεταλλικό) | Προσθιοκίνητο (Fwd) | EURO 6
  • ΑΥΤΟΜΑΤΟΣ ΠΙΛΟΤΟΣ
  • ΥΠΟΒΟΗΘΗΣΗ ΠΑΡΚΑΡΙΣΜΑΤΟΣ
  • ΖΑΝΤΕΣ ΑΛΟΥΜΙΝΙΟΥ
  • ΠΛΟΗΓΗΣΗ
  • ΑΥΤΟΜΑΤΟ ΚΙΒΩΤΙΟ
Citroen Ds DS7 36.000 € 9000 km 2019 car citroen-ds-2019-1598cc-49154

2017 Peugeot Traveller
€ 21.000

Mpv-Πολυμορφικό
33650 Km. | 1560 cc | 95 bhp | Πετρέλαιο-Diesel | Αυτόματο | Μαύρο (Μεταλλικό) | Προσθιοκίνητο (Fwd) | EURO 6
  • ΚΛΙΜΑΤΙΣΜΟΣ - A/C
  • ΑΥΤΟΜΑΤΟΣ ΠΙΛΟΤΟΣ
  • ΑΥΤΟΜΑΤΟ ΚΙΒΩΤΙΟ
Peugeot Traveller 9 θέσεων 21.000 € 33650 km 2017 car peugeot-traveller-2017-1560cc-49152

2013 Volkswagen Passat
€ 9.900

Σεντάν-Οικογενειακό
160000 Km. | 1598 cc | 105 bhp | Πετρέλαιο-Diesel | Αυτόματο | Ανθρακί (Μεταλλικό) | Προσθιοκίνητο (Fwd) | EURO 5
  • ΚΛΙΜΑΤΙΣΜΟΣ - A/C
  • ΑΥΤΟΜΑΤΟΣ ΠΙΛΟΤΟΣ
  • ΖΑΝΤΕΣ ΑΛΟΥΜΙΝΙΟΥ
  • ΑΥΤΟΜΑΤΟ ΚΙΒΩΤΙΟ
Volkswagen Passat 9.900 € 160000 km 2013 car volkswagen-passat-2013-1598cc-48549

2014 Volkswagen Tiguan
€ 13.900

Τζίπ-Suv-4x4
122000 Km. | 1968 cc | 140 bhp | Πετρέλαιο-Diesel | Χειροκίνητο | Άσπρο | Προσθιοκίνητο (Fwd) | EURO 5
  • ΑΥΤΟΜΑΤΟΣ ΠΙΛΟΤΟΣ
  • ΥΠΟΒΟΗΘΗΣΗ ΠΑΡΚΑΡΙΣΜΑΤΟΣ
  • Κρατημένο Έως 22/04/2021 
Volkswagen Tiguan 13.900 € 122000 km 2014 car volkswagen-tiguan-2014-1968cc-48673

2016 Bmw X3
€ 28.900

Τζίπ-Suv-4x4
87000 Km. | 2000 cc | 190 bhp | Πετρέλαιο-Diesel | Αυτόματο | Μπέζ (Μεταλλικό) | Πισωκίνητο (Rwd) | EURO 6
  • ΚΛΙΜΑΤΙΣΜΟΣ - A/C
  • ΑΥΤΟΜΑΤΟΣ ΠΙΛΟΤΟΣ
  • ΥΠΟΒΟΗΘΗΣΗ ΠΑΡΚΑΡΙΣΜΑΤΟΣ
  • ΖΑΝΤΕΣ ΑΛΟΥΜΙΝΙΟΥ
  • ΠΛΟΗΓΗΣΗ
  • ΑΥΤΟΜΑΤΟ ΚΙΒΩΤΙΟ
Bmw X3 S-DRIVE AUT ΕΛΛΗΝΙΚΟ+BOOK 28.900 € 87000 km 2016 car bmw-x3-2016-2000cc-47116

2016 Volkswagen Golf
€ 12.950

Hatchback-Μεσαίο
58000 Km. | 1600 cc | 110 bhp | Πετρέλαιο-Diesel | Χειροκίνητο | Γκρί (Μεταλλικό) | Προσθιοκίνητο (Fwd) | EURO 6
  • ΑΥΤΟΜΑΤΟΣ ΠΙΛΟΤΟΣ
  • ΖΑΝΤΕΣ ΑΛΟΥΜΙΝΙΟΥ
Volkswagen Golf TDI BMT ACTIVE ECO S/S EURO-6 12.950 € 58000 km 2016 car volkswagen-golf-2016-1600cc-47984

2016 Citroen Jumper
€ 13.900

Van
66700 Km. | 2200 cc | 130 bhp | Πετρέλαιο-Diesel | Χειροκίνητο | Άσπρο | Πισωκίνητο (Rwd) | EURO 5
Citroen Jumper 2,2 HDI 130hp 13.900 € 66700 km 2016 car citroen-jumper-2016-2200cc-48402

2015 Audi A3
€ 15.600

Hatchback-Μεσαίο
69000 Km. | 2000 cc | 150 bhp | Πετρέλαιο-Diesel | Χειροκίνητο | Άσπρο (Μεταλλικό) | Προσθιοκίνητο (Fwd) | EURO 6
  • ΖΑΝΤΕΣ ΑΛΟΥΜΙΝΙΟΥ
  • ΔΕΡΜΑΤΙΝΟ ΕΣΩΤΕΡΙΚΟ
Audi A3 TDI ATTRACTION PLUS EURO-6 15.600 € 69000 km 2015 car audi-a3-2015-2000cc-47900

2015 Audi A4
€ 16.950

Σεντάν-Οικογενειακό
76000 Km. | 2000 cc | 150 bhp | Πετρέλαιο-Diesel | Χειροκίνητο | Μαύρο (Μεταλλικό) | Προσθιοκίνητο (Fwd) | EURO 5
  • ΚΛΙΜΑΤΙΣΜΟΣ - A/C
  • ΖΑΝΤΕΣ ΑΛΟΥΜΙΝΙΟΥ
  • ΔΕΡΜΑΤΙΝΟ ΕΣΩΤΕΡΙΚΟ
Audi A4 TDI AMBITION 2.0 ECO S/S 16.950 € 76000 km 2015 car audi-a4-2015-2000cc-47871

2016 Opel Astra
€ 10.900

Hatchback-Μεσαίο
103000 Km. | 1600 cc | 110 bhp | Πετρέλαιο-Diesel | Χειροκίνητο | Γκρί (Μεταλλικό) | Προσθιοκίνητο (Fwd) | ΑΛΛΟ
  • ΑΥΤΟΜΑΤΟΣ ΠΙΛΟΤΟΣ
  • ΖΑΝΤΕΣ ΑΛΟΥΜΙΝΙΟΥ
Opel Astra BUSINESS ECOTEC S/S 6-MT EURO-6 10.900 € 103000 km 2016 car opel-astra-2016-1600cc-47658

2016 Mini Countryman
€ 16.700

Hatchback-Μεσαίο
50000 Km. | 1600 cc | 112 bhp | Πετρέλαιο-Diesel | Χειροκίνητο | Ασημί (Μεταλλικό) | Προσθιοκίνητο (Fwd) | EURO 6
  • ΚΛΙΜΑΤΙΣΜΟΣ - A/C
  • ΑΥΤΟΜΑΤΟΣ ΠΙΛΟΤΟΣ
  • ΖΑΝΤΕΣ ΑΛΟΥΜΙΝΙΟΥ
Mini Countryman COOPER D ZD31 1.6 ECO S/S EURO-6 16.700 € 50000 km 2016 car mini-countryman-2016-1600cc-47769

GARAGE