210 9637700 - 210 9631890
Δευτ - Παρ: 9:00-20:30, Σαβ: 9:00-15:00

30 Οχήματα βρέθηκαν

2015 Audi A3
€ 16.390

Hatchback-Μεσαίο
106000 Km. | 1600 cc | 110 bhp | Πετρέλαιο-Diesel | Χειροκίνητο | Μαύρο (Μεταλλικό) | Προσθιοκίνητο (Fwd) | EURO 5
  • ΚΛΙΜΑΤΙΣΜΟΣ - A/C
  • ΖΑΝΤΕΣ ΑΛΟΥΜΙΝΙΟΥ
Audi A3 TDI AMBITION 5D ECO S/S 16.390 € 106000 km 2015 car audi-a3-2015-1600cc-43698

2015 Volvo V40
€ 12.990

Station Wagon
115000 Km. | 1600 cc | 115 bhp | Πετρέλαιο-Diesel | Χειροκίνητο | Μαύρο (Μεταλλικό) | Προσθιοκίνητο (Fwd) | EURO 5
  • ΚΛΙΜΑΤΙΣΜΟΣ - A/C
  • ΑΥΤΟΜΑΤΟΣ ΠΙΛΟΤΟΣ
  • ΥΠΟΒΟΗΘΗΣΗ ΠΑΡΚΑΡΙΣΜΑΤΟΣ
  • ΖΑΝΤΕΣ ΑΛΟΥΜΙΝΙΟΥ
Volvo V40 D2 88G ECO S/S FWD LIVSTYL FACE LIFT 12.990 € 115000 km 2015 car volvo-v40-2015-1600cc-44021

2014 Renault Clio
€ 6.990

Mini-Μικρό
116000 Km. | 1500 cc | 75 bhp | Πετρέλαιο-Diesel | Χειροκίνητο | Μπέζ (Μεταλλικό) | Προσθιοκίνητο (Fwd) | EURO 5
  • ΑΥΤΟΜΑΤΟΣ ΠΙΛΟΤΟΣ
  • ΥΠΟΒΟΗΘΗΣΗ ΠΑΡΚΑΡΙΣΜΑΤΟΣ
Renault Clio NEW DCI AUTHENTIC 6.990 € 116000 km 2014 car renault-clio-2014-1500cc-44015

2014 Opel Astra
€ 8.490

Station Wagon
118000 Km. | 1200 cc | 95 bhp | Πετρέλαιο-Diesel | Χειροκίνητο | Ασημί (Μεταλλικό) | Προσθιοκίνητο (Fwd) | EURO 5
  • ΑΥΤΟΜΑΤΟΣ ΠΙΛΟΤΟΣ
  • ΥΠΟΒΟΗΘΗΣΗ ΠΑΡΚΑΡΙΣΜΑΤΟΣ
Opel Astra CDTI ESSENTIA ECO S/S 8.490 € 118000 km 2014 car opel-astra-2014-1200cc-44011

2013 Opel Corsa
€ 5.490

Van
119000 Km. | 1200 cc | 75 bhp | Πετρέλαιο-Diesel | Χειροκίνητο | Άσπρο (Μεταλλικό) | Προσθιοκίνητο (Fwd) | EURO 5
Opel Corsa VAN CDTI E5 ESSENTIA ECOTEC 5.490 € 119000 km 2013 car opel-corsa-2013-1200cc-44009

2014 Mercedes-Benz B 180
€ 15.990

Mpv-Πολυμορφικό
87000 Km. | 1500 cc | 109 bhp | Πετρέλαιο-Diesel | Χειροκίνητο | Ασημί (Μεταλλικό) | Προσθιοκίνητο (Fwd) | EURO 5
  • ΥΠΟΒΟΗΘΗΣΗ ΠΑΡΚΑΡΙΣΜΑΤΟΣ
  • ΖΑΝΤΕΣ ΑΛΟΥΜΙΝΙΟΥ
Mercedes-Benz B 180 CDI ECO START/STOP 15.990 € 87000 km 2014 car mercedes-benz-b-180-2014-1500cc-44008

2014 Skoda Octavia
€ 8.990

Σεντάν-Οικογενειακό
165000 Km. | 1600 cc | 105 bhp | Πετρέλαιο-Diesel | Χειροκίνητο | Άσπρο (Μεταλλικό) | Προσθιοκίνητο (Fwd) | EURO 5
Skoda Octavia TDI ACTIVE GREEN TEC 8.990 € 165000 km 2014 car skoda-octavia-2014-1600cc-42740

2005 Renault Grand Scenic
€ 4.490

Mpv-Πολυμορφικό
80000 Km. | 1500 cc | 110 bhp | Πετρέλαιο-Diesel | Χειροκίνητο | Ασημί (Μεταλλικό) | Προσθιοκίνητο (Fwd) | EURO 4
  • ΚΛΙΜΑΤΙΣΜΟΣ - A/C
  • ΑΥΤΟΜΑΤΟΣ ΠΙΛΟΤΟΣ
  • ΖΑΝΤΕΣ ΑΛΟΥΜΙΝΙΟΥ
Renault Grand Scenic AUTHENTIC DCI 7-SEATS 4.490 € 80000 km 2005 car renault-grand-scenic-2005-1500cc-41845

2014 Mercedes-Benz CLA 200
€ 22.490

Σεντάν-Οικογενειακό
62000 Km. | 1800 cc | 136 bhp | Πετρέλαιο-Diesel | Αυτόματο | Μώβ (Μεταλλικό) | Προσθιοκίνητο (Fwd) | EURO 5
  • ΚΛΙΜΑΤΙΣΜΟΣ - A/C
  • ΑΥΤΟΜΑΤΟΣ ΠΙΛΟΤΟΣ
  • ΥΠΟΒΟΗΘΗΣΗ ΠΑΡΚΑΡΙΣΜΑΤΟΣ
  • ΖΑΝΤΕΣ ΑΛΟΥΜΙΝΙΟΥ
  • ΑΥΤΟΜΑΤΟ ΚΙΒΩΤΙΟ
Mercedes-Benz CLA 200 CLA-200 CDI F1 ECO S/S AUT 22.490 € 62000 km 2014 car mercedes-benz-cla-200-2014-1800cc-43591

2016 Ford Focus
€ 12.990

Hatchback-Μεσαίο
71000 Km. | 150 cc | 120 bhp | Πετρέλαιο-Diesel | Χειροκίνητο | Άσπρο (Μεταλλικό) | Προσθιοκίνητο (Fwd) | EURO 5
  • ΚΛΙΜΑΤΙΣΜΟΣ - A/C
  • ΑΥΤΟΜΑΤΟΣ ΠΙΛΟΤΟΣ
  • ΥΠΟΒΟΗΘΗΣΗ ΠΑΡΚΑΡΙΣΜΑΤΟΣ
  • ΠΛΟΗΓΗΣΗ
Ford Focus NEW TDCI BUSINESS ECO S/S 12.990 € 71000 km 2016 car ford-focus-2016-150cc-43974

2015 Fiat Punto
€ 5.490

Van
125000 Km. | 1200 cc | 75 bhp | Πετρέλαιο-Diesel | Χειροκίνητο | Άσπρο (Μεταλλικό) | Προσθιοκίνητο (Fwd) | EURO 5
  • ΥΠΟΒΟΗΘΗΣΗ ΠΑΡΚΑΡΙΣΜΑΤΟΣ
Fiat Punto VAN MULTIJET POP COMMERCIAL HATCH 5.490 € 125000 km 2015 car fiat-punto-2015-1200cc-43971

2014 Opel Astra
€ 8.900

Station Wagon
136000 Km. | 1200 cc | 95 bhp | Πετρέλαιο-Diesel | Χειροκίνητο | Ασημί (Μεταλλικό) | Προσθιοκίνητο (Fwd) | EURO 5
  • ΑΥΤΟΜΑΤΟΣ ΠΙΛΟΤΟΣ
  • ΥΠΟΒΟΗΘΗΣΗ ΠΑΡΚΑΡΙΣΜΑΤΟΣ
Opel Astra CDTI ST ESSENTIA ECO S/S 8.900 € 136000 km 2014 car opel-astra-2014-1200cc-43970

2015 Nissan Juke
€ 12.990

Τζίπ-Suv-4x4
130000 Km. | 1500 cc | 110 bhp | Πετρέλαιο-Diesel | Χειροκίνητο | Γκρί (Μεταλλικό) | Προσθιοκίνητο (Fwd) | EURO 5
  • ΖΑΝΤΕΣ ΑΛΟΥΜΙΝΙΟΥ
Nissan Juke D ENERGY F5E SPORT UTILITY VEHICLE 12.990 € 130000 km 2015 car nissan-juke-2015-1500cc-43969

2011 Volkswagen Caddy
€ 7.800

Van
203000 Km. | 2000 cc | 110 bhp | Πετρέλαιο-Diesel | Χειροκίνητο | Άσπρο (Μεταλλικό) | Προσθιοκίνητο (Fwd) | EURO 5
Volkswagen Caddy MAXI VAN TDI 2.0 EURO 5 7.800 € 203000 km 2011 car volkswagen-caddy-2011-2000cc-43886

2014 Citroen C3
€ 5.490

Van
127000 Km. | 1400 cc | 70 bhp | Πετρέλαιο-Diesel | Χειροκίνητο | Άσπρο (Μεταλλικό) | Προσθιοκίνητο (Fwd) | EURO 5
Citroen C3 VAN HDI COMMERCIAL HATCH ENTREPRISE ATTRACTION 5.490 € 127000 km 2014 car citroen-c3-2014-1400cc-43842

2014 Peugeot 208
€ 5.490

Van
173000 Km. | 1400 cc | 70 bhp | Πετρέλαιο-Diesel | Χειροκίνητο | Γκρί (Μεταλλικό) | Προσθιοκίνητο (Fwd) | EURO 5
  • ΚΛΙΜΑΤΙΣΜΟΣ - A/C
Peugeot 208 VAN HDI COMMERCIAL HATCH 5.490 € 173000 km 2014 car peugeot-208-2014-1400cc-43845

2015 Ford Focus
€ 10.490

Hatchback-Μεσαίο
143000 Km. | 1500 cc | 95 bhp | Πετρέλαιο-Diesel | Χειροκίνητο | Μαύρο (Μεταλλικό) | Προσθιοκίνητο (Fwd) | EURO 5
Ford Focus NEW TDCI TREND ECO S/S 10.490 € 143000 km 2015 car ford-focus-2015-1500cc-43844

2014 Volkswagen Tiguan
€ 16.490

Τζίπ-Suv-4x4
130000 Km. | 2000 cc | 140 bhp | Πετρέλαιο-Diesel | Χειροκίνητο | Μαύρο (Μεταλλικό) | Τετρακίνητο (4wd) | EURO 5
  • ΚΛΙΜΑΤΙΣΜΟΣ - A/C
  • ΑΥΤΟΜΑΤΟΣ ΠΙΛΟΤΟΣ
  • ΖΑΝΤΕΣ ΑΛΟΥΜΙΝΙΟΥ
  • ΤΕΤΡΑΚΙΝΗΣΗ
Volkswagen Tiguan TDI BMT SPORT UTILITY VEHICLE 16.490 € 130000 km 2014 car volkswagen-tiguan-2014-2000cc-43839

2014 Renault Clio
€ 7.990

Mini-Μικρό
79000 Km. | 1500 cc | 75 bhp | Πετρέλαιο-Diesel | Χειροκίνητο | Ασημί (Μεταλλικό) | Προσθιοκίνητο (Fwd) | EURO 5
  • ΑΥΤΟΜΑΤΟΣ ΠΙΛΟΤΟΣ
Renault Clio NEW DCI AUTHENTIC 7.990 € 79000 km 2014 car renault-clio-2014-1500cc-43250

2014 Renault Clio
€ 7.690

Mini-Μικρό
112000 Km. | 1500 cc | 75 bhp | Πετρέλαιο-Diesel | Χειροκίνητο | Άσπρο (Μεταλλικό) | Προσθιοκίνητο (Fwd) | EURO 5
  • ΑΥΤΟΜΑΤΟΣ ΠΙΛΟΤΟΣ
Renault Clio NEW DCI AUTHENTIC 7.690 € 112000 km 2014 car renault-clio-2014-1500cc-42828

GARAGE