Δευτ - Παρ: 9:00-20:30, Σαβ: 9:00-15:00

29 Οχήματα βρέθηκαν

2019 Bmw 114
€ 17.900

Hatchback-Μεσαίο
45000 Km. | 1496 cc | 95 bhp | Πετρέλαιο-Diesel | Χειροκίνητο | Μαύρο (Μεταλλικό) | Προσθιοκίνητο (Fwd) | EURO 6
  • ΖΑΝΤΕΣ ΑΛΟΥΜΙΝΙΟΥ
Bmw 114 17.900 € 45000 km 2019 car bmw-114-2019-1496cc-48719

2015 Volvo V40
€ 11.900

Σεντάν-Οικογενειακό
99800 Km. | 1560 cc | 115 bhp | Πετρέλαιο-Diesel | Χειροκίνητο | Γκρί (Μεταλλικό) | Προσθιοκίνητο (Fwd) | EURO 5
  • ΑΥΤΟΜΑΤΟΣ ΠΙΛΟΤΟΣ
  • ΥΠΟΒΟΗΘΗΣΗ ΠΑΡΚΑΡΙΣΜΑΤΟΣ
  • ΖΑΝΤΕΣ ΑΛΟΥΜΙΝΙΟΥ
Volvo V40 11.900 € 99800 km 2015 car volvo-v40-2015-1560cc-48677

2014 Volkswagen Tiguan
€ 14.900

Τζίπ-Suv-4x4
122000 Km. | 1968 cc | 140 bhp | Πετρέλαιο-Diesel | Χειροκίνητο | Άσπρο | Προσθιοκίνητο (Fwd) | EURO 5
  • ΑΥΤΟΜΑΤΟΣ ΠΙΛΟΤΟΣ
  • ΥΠΟΒΟΗΘΗΣΗ ΠΑΡΚΑΡΙΣΜΑΤΟΣ
Volkswagen Tiguan 14.900 € 122000 km 2014 car volkswagen-tiguan-2014-1968cc-48673

2012 Peugeot 508
€ 12.000

Station Wagon
205000 Km. | 1560 cc | 115 bhp | Πετρέλαιο-Diesel | Αυτόματο | Μαύρο | Προσθιοκίνητο (Fwd) | ΑΛΛΟ
  • ΑΥΤΟΜΑΤΟΣ ΠΙΛΟΤΟΣ
  • ΥΠΟΒΟΗΘΗΣΗ ΠΑΡΚΑΡΙΣΜΑΤΟΣ
  • ΖΑΝΤΕΣ ΑΛΟΥΜΙΝΙΟΥ
  • ΠΛΟΗΓΗΣΗ
  • ΑΥΤΟΜΑΤΟ ΚΙΒΩΤΙΟ
Peugeot 508 Station wagon 12.000 € 205000 km 2012 car peugeot-508-2012-1560cc-48589

2017 Renault Clio
€ 12.000

Mini-Μικρό
86000 Km. | 1500 cc | 90 bhp | Πετρέλαιο-Diesel | Αυτόματο | Άσπρο (Μεταλλικό) | Προσθιοκίνητο (Fwd) | EURO 6
  • ΚΛΙΜΑΤΙΣΜΟΣ - A/C
  • ΑΥΤΟΜΑΤΟΣ ΠΙΛΟΤΟΣ
  • ΥΠΟΒΟΗΘΗΣΗ ΠΑΡΚΑΡΙΣΜΑΤΟΣ
  • ΖΑΝΤΕΣ ΑΛΟΥΜΙΝΙΟΥ
  • ΠΛΟΗΓΗΣΗ
  • ΑΥΤΟΜΑΤΟ ΚΙΒΩΤΙΟ
Renault Clio DCI EXPRESSION EDC ECO S/S 12.000 € 86000 km 2017 car renault-clio-2017-1500cc-48154

2013 Volkswagen Passat
€ 10.950

Σεντάν-Οικογενειακό
160000 Km. | 1598 cc | 105 bhp | Πετρέλαιο-Diesel | Αυτόματο | Ανθρακί (Μεταλλικό) | Προσθιοκίνητο (Fwd) | EURO 5
  • ΚΛΙΜΑΤΙΣΜΟΣ - A/C
  • ΑΥΤΟΜΑΤΟΣ ΠΙΛΟΤΟΣ
  • ΖΑΝΤΕΣ ΑΛΟΥΜΙΝΙΟΥ
  • ΑΥΤΟΜΑΤΟ ΚΙΒΩΤΙΟ
Volkswagen Passat 10.950 € 160000 km 2013 car volkswagen-passat-2013-1598cc-48549

2016 Citroen Jumper
€ 14.500

Van
66700 Km. | 2200 cc | 130 bhp | Πετρέλαιο-Diesel | Χειροκίνητο | Άσπρο | Πισωκίνητο (Rwd) | EURO 5
Citroen Jumper 2,2 HDI 130hp 14.500 € 66700 km 2016 car citroen-jumper-2016-2200cc-48402

2016 Renault Clio
€ 6.700

Van
99506 Km. | 1500 cc | 95 bhp | Πετρέλαιο-Diesel | Χειροκίνητο | Άσπρο | Προσθιοκίνητο (Fwd) | EURO 6
Renault Clio VAN ΕΠΑΓΓΕΛΜΑΤΙΚΟ 6.700 € 99506 km 2016 car renault-clio-2016-1500cc-48533

2017 Renault Clio
€ 9.600

Hatchback-Μεσαίο
69850 Km. | 1500 cc | 75 bhp | Πετρέλαιο-Diesel | Χειροκίνητο | Άσπρο | Προσθιοκίνητο (Fwd) | ΑΛΛΟ
Renault Clio cCi Authentic S/S 1,5 9.600 € 69850 km 2017 car renault-clio-2017-1500cc-48362

2016 Ford Transit
€ 14.900

Van
126000 Km. | 2000 cc | 110 bhp | Πετρέλαιο-Diesel | Χειροκίνητο | Άσπρο (Μεταλλικό) | Προσθιοκίνητο (Fwd) | EURO 5
Ford Transit TRANZIT ΕΠΑΓΓΕΛΜΑΤΙΚΟ 2.0 TDCI L3 BACE FWD EURO-6 14.900 € 126000 km 2016 car ford-transit-2016-2000cc-47906

2016 Bmw X3
€ 30.900

Τζίπ-Suv-4x4
87000 Km. | 2000 cc | 190 bhp | Πετρέλαιο-Diesel | Αυτόματο | Μπέζ (Μεταλλικό) | Πισωκίνητο (Rwd) | EURO 6
  • ΚΛΙΜΑΤΙΣΜΟΣ - A/C
  • ΑΥΤΟΜΑΤΟΣ ΠΙΛΟΤΟΣ
  • ΥΠΟΒΟΗΘΗΣΗ ΠΑΡΚΑΡΙΣΜΑΤΟΣ
  • ΖΑΝΤΕΣ ΑΛΟΥΜΙΝΙΟΥ
  • ΠΛΟΗΓΗΣΗ
  • ΑΥΤΟΜΑΤΟ ΚΙΒΩΤΙΟ
Bmw X3 S-DRIVE AUT ΕΛΛΗΝΙΚΟ+BOOK 30.900 € 87000 km 2016 car bmw-x3-2016-2000cc-47116

2017 Renault Clio
€ 9.600

Hatchback-Μεσαίο
54750 Km. | 1500 cc | 75 bhp | Πετρέλαιο-Diesel | Χειροκίνητο | Άσπρο | Προσθιοκίνητο (Fwd) | EURO 6
  • ΑΥΤΟΜΑΤΟΣ ΠΙΛΟΤΟΣ
  • Κρατημένο Έως 22/01/2021 
Renault Clio 9.600 € 54750 km 2017 car renault-clio-2017-1500cc-48340

2016 Opel Astra
€ 11.400

Hatchback-Μεσαίο
103000 Km. | 1600 cc | 110 bhp | Πετρέλαιο-Diesel | Χειροκίνητο | Γκρί (Μεταλλικό) | Προσθιοκίνητο (Fwd) | ΑΛΛΟ
  • ΑΥΤΟΜΑΤΟΣ ΠΙΛΟΤΟΣ
  • ΖΑΝΤΕΣ ΑΛΟΥΜΙΝΙΟΥ
Opel Astra BUSINESS ECOTEC S/S 6-MT EURO-6 11.400 € 103000 km 2016 car opel-astra-2016-1600cc-47658

2015 Renault Megane
€ 8.950

Hatchback-Μεσαίο
107000 Km. | 1500 cc | 110 bhp | Πετρέλαιο-Diesel | Χειροκίνητο | Μαύρο (Μεταλλικό) | Προσθιοκίνητο (Fwd) | EURO 5
  • ΚΛΙΜΑΤΙΣΜΟΣ - A/C
  • ΑΥΤΟΜΑΤΟΣ ΠΙΛΟΤΟΣ
  • ΖΑΝΤΕΣ ΑΛΟΥΜΙΝΙΟΥ
Renault Megane NEW DCI PROGRESSIVE ECO S/S 8.950 € 107000 km 2015 car renault-megane-2015-1500cc-45945

2008 Toyota Land Cruiser
€ 18.000

Τζίπ-Suv-4x4
259000 Km. | 3000 cc | 175 bhp | Πετρέλαιο-Diesel | Αυτόματο | Μπέζ (Μεταλλικό) | Τετρακίνητο (4wd) | EURO 4
  • ΚΛΙΜΑΤΙΣΜΟΣ - A/C
  • ΑΥΤΟΜΑΤΟΣ ΠΙΛΟΤΟΣ
  • ΥΠΟΒΟΗΘΗΣΗ ΠΑΡΚΑΡΙΣΜΑΤΟΣ
  • ΖΑΝΤΕΣ ΑΛΟΥΜΙΝΙΟΥ
  • ΗΛΙΟΡΟΦΗ
  • ΤΕΤΡΑΚΙΝΗΣΗ
  • ΑΥΤΟΜΑΤΟ ΚΙΒΩΤΙΟ
Toyota Land Cruiser D-4D DIESEL AUT S/R 7-SEATS 18.000 € 259000 km 2008 car toyota-land-cruiser-2008-3000cc-47775

2013 Volkswagen Golf
€ 8.800

Hatchback-Μεσαίο
188000 Km. | 1600 cc | 110 bhp | Πετρέλαιο-Diesel | Χειροκίνητο | Άσπρο (Μεταλλικό) | Προσθιοκίνητο (Fwd) | EURO 5
  • ΖΑΝΤΕΣ ΑΛΟΥΜΙΝΙΟΥ
  • Κρατημένο Έως 18/01/2021 
Volkswagen Golf TDI BMT DESING ECO S/S 8.800 € 188000 km 2013 car volkswagen-golf-2013-1600cc-47711

2012 Ford Focus
€ 7.800

Hatchback-Μεσαίο
190000 Km. | 1600 cc | 115 bhp | Πετρέλαιο-Diesel | Χειροκίνητο | Γκρί (Μεταλλικό) | Προσθιοκίνητο (Fwd) | EURO 5
  • ΥΠΟΒΟΗΘΗΣΗ ΠΑΡΚΑΡΙΣΜΑΤΟΣ
Ford Focus TREND 5D 7.800 € 190000 km 2012 car ford-focus-2012-1600cc-48190

2016 Mercedes-Benz C 200
€ 26.900

Σεντάν-Οικογενειακό
54000 Km. | 1600 cc | 136 bhp | Πετρέλαιο-Diesel | Αυτόματο | Μαύρο (Μεταλλικό) | Πισωκίνητο (Rwd) | EURO 6
  • ΚΛΙΜΑΤΙΣΜΟΣ - A/C
  • ΑΥΤΟΜΑΤΟΣ ΠΙΛΟΤΟΣ
  • ΥΠΟΒΟΗΘΗΣΗ ΠΑΡΚΑΡΙΣΜΑΤΟΣ
  • ΖΑΝΤΕΣ ΑΛΟΥΜΙΝΙΟΥ
  • ΔΕΡΜΑΤΙΝΟ ΕΣΩΤΕΡΙΚΟ
  • ΑΥΤΟΜΑΤΟ ΚΙΒΩΤΙΟ
Mercedes-Benz C 200 C 200D AUT EURO-6 ΕΛΛΗΝΙΚΟ+BOOK 26.900 € 54000 km 2016 car mercedes-benz-c-200-2016-1600cc-48153

2012 Mercedes-Benz Ml 250
€ 44.500

Τζίπ-Suv-4x4
117000 Km. | 2150 cc | 210 bhp | Πετρέλαιο-Diesel | Αυτόματο | Άσπρο (Μεταλλικό) | Τετρακίνητο (4wd) | EURO 5
  • ΚΛΙΜΑΤΙΣΜΟΣ - A/C
  • ΑΥΤΟΜΑΤΟΣ ΠΙΛΟΤΟΣ
  • ΥΠΟΒΟΗΘΗΣΗ ΠΑΡΚΑΡΙΣΜΑΤΟΣ
  • ΖΑΝΤΕΣ ΑΛΟΥΜΙΝΙΟΥ
  • ΔΕΡΜΑΤΙΝΟ ΕΣΩΤΕΡΙΚΟ
  • ΤΕΤΡΑΚΙΝΗΣΗ
  • ΠΛΟΗΓΗΣΗ
  • ΑΥΤΟΜΑΤΟ ΚΙΒΩΤΙΟ
Mercedes-Benz Ml 250 ML250 BLUETEC 4MATIC LOOK AMG DESIGNO AUT 44.500 € 117000 km 2012 car mercedes-benz-ml-250-2012-2150cc-48118

2017 Volkswagen Caddy
€ 11.900

Van
102000 Km. | 2000 cc | 120 bhp | Πετρέλαιο-Diesel | Χειροκίνητο | Άσπρο (Μεταλλικό) | Προσθιοκίνητο (Fwd) | EURO 6
  • ΑΥΤΟΜΑΤΟΣ ΠΙΛΟΤΟΣ
  • ΥΠΟΒΟΗΘΗΣΗ ΠΑΡΚΑΡΙΣΜΑΤΟΣ
Volkswagen Caddy CADDY ΕΠΑΓΓΕΛΜΑΤΙΚΟ TDI BUSINESS LINE EURO-6 11.900 € 102000 km 2017 car volkswagen-caddy-2017-2000cc-47902

GARAGE