Δευτ - Παρ: 9:00-20:30, Σαβ: 9:00-15:00

40 Οχήματα βρέθηκαν

2015 Audi A4
€ 16.990

Σεντάν-Οικογενειακό
115000 Km. | 2000 cc | 150 bhp | Πετρέλαιο-Diesel | Χειροκίνητο | Μπλέ (Μεταλλικό) | Προσθιοκίνητο (Fwd) | EURO 5
  • ΚΛΙΜΑΤΙΣΜΟΣ - A/C
  • ΑΥΤΟΜΑΤΟΣ ΠΙΛΟΤΟΣ
  • ΖΑΝΤΕΣ ΑΛΟΥΜΙΝΙΟΥ
Audi A4 TDI AMBITION SEDAN 2.0 ECO S/S 16.990 € 115000 km 2015 car audi-a4-2015-2000cc-44299

2015 Audi A4
€ 18.990

Σεντάν-Οικογενειακό
76000 Km. | 2000 cc | 150 bhp | Πετρέλαιο-Diesel | Χειροκίνητο | Μαύρο (Μεταλλικό) | Προσθιοκίνητο (Fwd) | EURO 5
  • ΚΛΙΜΑΤΙΣΜΟΣ - A/C
  • ΖΑΝΤΕΣ ΑΛΟΥΜΙΝΙΟΥ
Audi A4 TDI AMBITION SEDAN 2.0 ECO S/S 18.990 € 76000 km 2015 car audi-a4-2015-2000cc-44300

2012 Opel Astra
€ 7.490

Hatchback-Μεσαίο
136000 Km. | 1248 cc | 95 bhp | Πετρέλαιο-Diesel | Χειροκίνητο | Κόκκινο (Μεταλλικό) | Προσθιοκίνητο (Fwd) | EURO 5
Opel Astra CDTI EDITION ECOFLEX S/S ΕΛΛΗΝΙΚΟ+BOOK. 7.490 € 136000 km 2012 car opel-astra-2012-1248cc-44821

2014 Opel Corsa
€ 7.990

Mini-Μικρό
107000 Km. | 1248 cc | 95 bhp | Πετρέλαιο-Diesel | Χειροκίνητο | Ασημί (Μεταλλικό) | Προσθιοκίνητο (Fwd) | EURO 5
  • ΑΥΤΟΜΑΤΟΣ ΠΙΛΟΤΟΣ
  • ΖΑΝΤΕΣ ΑΛΟΥΜΙΝΙΟΥ
  • ΠΛΟΗΓΗΣΗ
Opel Corsa COSY DTE ECOFLEX S/S ΕΛΛΗΝΙΚΟ+ΒΟΟΚ 7.990 € 107000 km 2014 car opel-corsa-2014-1248cc-44827

2014 Suzuki Sx4
€ 13.990

Hatchback-Μεσαίο
98000 Km. | 1600 cc | 120 bhp | Πετρέλαιο-Diesel | Χειροκίνητο | Γκρί (Μεταλλικό) | Προσθιοκίνητο (Fwd) | EURO 5
  • ΚΛΙΜΑΤΙΣΜΟΣ - A/C
  • ΑΥΤΟΜΑΤΟΣ ΠΙΛΟΤΟΣ
  • ΖΑΝΤΕΣ ΑΛΟΥΜΙΝΙΟΥ
Suzuki Sx4 S-CROSS DDIS GL+ SPORT UTILITY VEHICLE ΕΛΛΗΝΙΚΟ+BOOK 13.990 € 98000 km 2014 car suzuki-sx4-2014-1600cc-44819

2013 Nissan Navara
€ 12.990

Pick Up-Αγροτικό
144000 Km. | 2500 cc | 190 bhp | Πετρέλαιο-Diesel | Χειροκίνητο | Άσπρο (Μεταλλικό) | Τετρακίνητο (4wd) | EURO 5
  • ΖΑΝΤΕΣ ΑΛΟΥΜΙΝΙΟΥ
  • ΤΕΤΡΑΚΙΝΗΣΗ
Nissan Navara D40 XE KING CAB 4/4 COMFORT ΕΛΛΗΝΙΚΟ+BOOK. 12.990 € 144000 km 2013 car nissan-navara-2013-2500cc-44828

2016 Nissan Qashqai
€ 15.900

Τζίπ-Suv-4x4
118000 Km. | 1600 cc | 130 bhp | Πετρέλαιο-Diesel | Χειροκίνητο | Γκρί (Μεταλλικό) | Προσθιοκίνητο (Fwd) | EURO 6
  • ΑΥΤΟΜΑΤΟΣ ΠΙΛΟΤΟΣ
Nissan Qashqai DCI 4/2 ENERGY QD2E ECO S/S EURO-6ΕΛΛΗΝΙΚΟ+BOOK 15.900 € 118000 km 2016 car nissan-qashqai-2016-1600cc-44822

2016 Renault Clio
€ 8.790

Station Wagon
146000 Km. | 1500 cc | 90 bhp | Πετρέλαιο-Diesel | Χειροκίνητο | Μαύρο (Μεταλλικό) | Προσθιοκίνητο (Fwd) | EURO 5
  • ΑΥΤΟΜΑΤΟΣ ΠΙΛΟΤΟΣ
  • ΠΛΟΗΓΗΣΗ
Renault Clio DCI EXPRESSION ENERGY S ECO S/S ΕΛΛΗΝΙΚΟ+BOOK 8.790 € 146000 km 2016 car renault-clio-2016-1500cc-44820

2015 Renault Clio
€ 8.290

Mini-Μικρό
70000 Km. | 1500 cc | 75 bhp | Πετρέλαιο-Diesel | Χειροκίνητο | Άσπρο (Μεταλλικό) | Προσθιοκίνητο (Fwd) | EURO 5
  • ΑΥΤΟΜΑΤΟΣ ΠΙΛΟΤΟΣ
Renault Clio NEW DCI AUTHENTIC ΕΛΛΗΝΙΚΟ+BOOK 8.290 € 70000 km 2015 car renault-clio-2015-1500cc-44807

2014 Bmw 116
€ 13.950

Mini-Μικρό
74000 Km. | 1600 cc | 116 bhp | Πετρέλαιο-Diesel | Χειροκίνητο | Μπλέ Σκούρο (Μεταλλικό) | Πισωκίνητο (Rwd) | EURO 5
  • ΥΠΟΒΟΗΘΗΣΗ ΠΑΡΚΑΡΙΣΜΑΤΟΣ
  • ΖΑΝΤΕΣ ΑΛΟΥΜΙΝΙΟΥ
Bmw 116 SPORT EFFICIENT DYNAMICS 1C91 ECO S/S ΕΛΛΗΝΙΚΟ+BOOK 13.950 € 74000 km 2014 car bmw-116-2014-1600cc-44718

2014 Skoda Octavia
€ 9.900

Station Wagon
137000 Km. | 1600 cc | 105 bhp | Πετρέλαιο-Diesel | Χειροκίνητο | Άσπρο (Μεταλλικό) | Προσθιοκίνητο (Fwd) | EURO 5
  • ΖΑΝΤΕΣ ΑΛΟΥΜΙΝΙΟΥ
Skoda Octavia GREENTEC TDI AMBITION ECO S/S ΕΛΛΗΝΙΚΟ+BOOK 9.900 € 137000 km 2014 car skoda-octavia-2014-1600cc-44768

2016 Citroen C3
€ 7.490

Mini-Μικρό
102000 Km. | 1600 cc | 75 bhp | Πετρέλαιο-Diesel | Χειροκίνητο | Άσπρο (Μεταλλικό) | Προσθιοκίνητο (Fwd) | EURO 5
Citroen C3 BLUE HDI TREND ΕΛΛΗΝΙΚΟ+BOOK 7.490 € 102000 km 2016 car citroen-c3-2016-1600cc-44760

2014 Skoda Rapid
€ 8.900

Station Wagon
92000 Km. | 1600 cc | 105 bhp | Πετρέλαιο-Diesel | Χειροκίνητο | Ασημί (Μεταλλικό) | Προσθιοκίνητο (Fwd) | EURO 5
Skoda Rapid TDI SPACEBACK ACTIVE ΕΛΛΗΝΙΚΟ+BOOK 8.900 € 92000 km 2014 car skoda-rapid-2014-1600cc-44758

2014 Skoda Fabia
€ 7.450

Mini-Μικρό
62000 Km. | 1200 cc | 75 bhp | Πετρέλαιο-Diesel | Χειροκίνητο | Ασημί (Μεταλλικό) | Προσθιοκίνητο (Fwd) | EURO 5
Skoda Fabia TDI CR AMBIENTE ΕΛΛΗΝΙΚΟ+BOOK 7.450 € 62000 km 2014 car skoda-fabia-2014-1200cc-44757

2012 Volkswagen Polo
€ 6.900

Mini-Μικρό
203000 Km. | 1200 cc | 75 bhp | Πετρέλαιο-Diesel | Χειροκίνητο | Άσπρο (Μεταλλικό) | Προσθιοκίνητο (Fwd) | EURO 5
Volkswagen Polo TDI TREND LINE EURO5 6.900 € 203000 km 2012 car volkswagen-polo-2012-1200cc-44528

2014 Volkswagen Jetta
€ 8.450

Σεντάν-Οικογενειακό
197000 Km. | 1600 cc | 105 bhp | Πετρέλαιο-Diesel | Χειροκίνητο | Μπλέ Σκούρο (Μεταλλικό) | Προσθιοκίνητο (Fwd) | EURO 5
  • ΥΠΟΒΟΗΘΗΣΗ ΠΑΡΚΑΡΙΣΜΑΤΟΣ
Volkswagen Jetta TDI BMT DESIGN ECO S/S ΕΛΛΗΝΙΚΟ+BOOK 8.450 € 197000 km 2014 car volkswagen-jetta-2014-1600cc-44447

2015 Opel Astra
€ 11.200

Hatchback-Μεσαίο
103000 Km. | 1600 cc | 110 bhp | Πετρέλαιο-Diesel | Χειροκίνητο | Γκρί (Μεταλλικό) | Προσθιοκίνητο (Fwd) | EURO 5
  • ΚΛΙΜΑΤΙΣΜΟΣ - A/C
  • ΑΥΤΟΜΑΤΟΣ ΠΙΛΟΤΟΣ
  • ΖΑΝΤΕΣ ΑΛΟΥΜΙΝΙΟΥ
  • ΠΛΟΗΓΗΣΗ
Opel Astra DREM 1.6 CDTI ECOFLEX S/S ΕΛΛΗΝΙΚΟ+BOOK 11.200 € 103000 km 2015 car opel-astra-2015-1600cc-44445

2014 Mercedes-Benz B 180
€ 14.990

Mpv-Πολυμορφικό
87000 Km. | 1500 cc | 109 bhp | Πετρέλαιο-Diesel | Χειροκίνητο | Ασημί (Μεταλλικό) | Προσθιοκίνητο (Fwd) | EURO 5
  • ΥΠΟΒΟΗΘΗΣΗ ΠΑΡΚΑΡΙΣΜΑΤΟΣ
  • ΖΑΝΤΕΣ ΑΛΟΥΜΙΝΙΟΥ
Mercedes-Benz B 180 CDI ECO START/STOP ΕΛΛΗΝΙΚΟ+BOOK 14.990 € 87000 km 2014 car mercedes-benz-b-180-2014-1500cc-44008

2015 Nissan Juke
€ 11.950

Τζίπ-Suv-4x4
130000 Km. | 1500 cc | 110 bhp | Πετρέλαιο-Diesel | Χειροκίνητο | Γκρί (Μεταλλικό) | Προσθιοκίνητο (Fwd) | EURO 5
  • ΖΑΝΤΕΣ ΑΛΟΥΜΙΝΙΟΥ
Nissan Juke D ENERGY F5E SPORT UTILITY VEHICLE ΕΛΛΗΝΙΚΟ+BOOK 11.950 € 130000 km 2015 car nissan-juke-2015-1500cc-43969

2016 Bmw 216 Active Tourer
€ 18.900

Mpv-Πολυμορφικό
47000 Km. | 1500 cc | 116 bhp | Πετρέλαιο-Diesel | Χειροκίνητο | Άσπρο (Μεταλλικό) | Πισωκίνητο (Rwd) | EURO 6
  • ΚΛΙΜΑΤΙΣΜΟΣ - A/C
  • ΑΥΤΟΜΑΤΟΣ ΠΙΛΟΤΟΣ
  • ΥΠΟΒΟΗΘΗΣΗ ΠΑΡΚΑΡΙΣΜΑΤΟΣ
  • ΖΑΝΤΕΣ ΑΛΟΥΜΙΝΙΟΥ
Bmw 216 Active Tourer 216D 2B31 ACTIVE TOURER ECO S/S ΕΛΛΗΝΙΚΟ+BOOK EURO-6 18.900 € 47000 km 2016 car bmw-216-active-tourer-2016-1500cc-44767

GARAGE