210 9637700 - 210 9631890
Δευτ - Παρ: 9:00-20:30, Σαβ: 9:00-15:00

33 Οχήματα βρέθηκαν

2014 Skoda Fabia
€ 6.990

Mini-Μικρό
132000 Km. | 1200 cc | 75 bhp | Πετρέλαιο-Diesel | Χειροκίνητο | Γκρί (Μεταλλικό) | Προσθιοκίνητο (Fwd) | EURO 5
Skoda Fabia TDI CR AMBIENTE 6.990 € 132000 km 2014 car skoda-fabia-2014-1200cc-43483

2014 Renault Clio
€ 7.490

Mini-Μικρό
112000 Km. | 1500 cc | 75 bhp | Πετρέλαιο-Diesel | Χειροκίνητο | Μπορντό (Μεταλλικό) | Προσθιοκίνητο (Fwd) | EURO 5
  • ΑΥΤΟΜΑΤΟΣ ΠΙΛΟΤΟΣ
Renault Clio NEW DCI AUTHENTIC 7.490 € 112000 km 2014 car renault-clio-2014-1500cc-43481

2014 Ford Focus
€ 9.490

Hatchback-Μεσαίο
95000 Km. | 1600 cc | 105 bhp | Πετρέλαιο-Diesel | Χειροκίνητο | Άσπρο (Μεταλλικό) | Προσθιοκίνητο (Fwd) | EURO 5
  • ΚΛΙΜΑΤΙΣΜΟΣ - A/C
  • ΑΥΤΟΜΑΤΟΣ ΠΙΛΟΤΟΣ
Ford Focus TDCI TREND ECONETIC SVP 9.490 € 95000 km 2014 car ford-focus-2014-1600cc-43448

2014 Toyota Yaris
€ 7.490

Mini-Μικρό
147000 Km. | 1400 cc | 90 bhp | Πετρέλαιο-Diesel | Χειροκίνητο | Άσπρο (Μεταλλικό) | Προσθιοκίνητο (Fwd) | EURO 5
Toyota Yaris D4D LIFE WITHOUT GO JJY 7.490 € 147000 km 2014 car toyota-yaris-2014-1400cc-43446

2012 Fiat Fiorino
€ 4.800

Van
159000 Km. | 1248 cc | 80 bhp | Πετρέλαιο-Diesel | Χειροκίνητο | Άσπρο (Μεταλλικό) | Προσθιοκίνητο (Fwd) | EURO 5
Fiat Fiorino 1.3 MTJ SX16V ECO S/S 4.800 € 159000 km 2012 car fiat-fiorino-2012-1248cc-43423

2015 Ford Focus
€ 11.800

Hatchback-Μεσαίο
43000 Km. | 1500 cc | 95 bhp | Πετρέλαιο-Diesel | Χειροκίνητο | Μπλέ Σκούρο (Μεταλλικό) | Προσθιοκίνητο (Fwd) | EURO 5
Ford Focus NEW TDCI TREND ECO S/S 11.800 € 43000 km 2015 car ford-focus-2015-1500cc-43393

2014 Citroen C4
€ 9.390

Hatchback-Μεσαίο
33000 Km. | 1600 cc | 92 bhp | Πετρέλαιο-Diesel | Χειροκίνητο | Άσπρο (Μεταλλικό) | Προσθιοκίνητο (Fwd) | EURO 5
  • ΚΛΙΜΑΤΙΣΜΟΣ - A/C
  • ΑΥΤΟΜΑΤΟΣ ΠΙΛΟΤΟΣ
  • ΥΠΟΒΟΗΘΗΣΗ ΠΑΡΚΑΡΙΣΜΑΤΟΣ
Citroen C4 HDI ATTRACTION 9.390 € 33000 km 2014 car citroen-c4-2014-1600cc-43390

2013 Fiat Scudo
€ 14.900

Mpv-Πολυμορφικό
124000 Km. | 2000 cc | 130 bhp | Πετρέλαιο-Diesel | Χειροκίνητο | Γκρί (Μεταλλικό) | Προσθιοκίνητο (Fwd) | EURO 5
Fiat Scudo 130 MULTIJET 9-SEATS 14.900 € 124000 km 2013 car fiat-scudo-2013-2000cc-43382

2014 Ford Grand C-Max
€ 11.690

Mpv-Πολυμορφικό
156000 Km. | 1600 cc | 116 bhp | Πετρέλαιο-Diesel | Χειροκίνητο | Γκρί (Μεταλλικό) | Προσθιοκίνητο (Fwd) | EURO 5
  • ΚΛΙΜΑΤΙΣΜΟΣ - A/C
  • ΥΠΟΒΟΗΘΗΣΗ ΠΑΡΚΑΡΙΣΜΑΤΟΣ
  • ΠΛΟΗΓΗΣΗ
Ford Grand C-Max GRAND C-MAX TREND PLUS ECO S/S 11.690 € 156000 km 2014 car ford-grand-c-max-2014-1600cc-43381

2014 Skoda Octavia
€ 9.690

Σεντάν-Οικογενειακό
165000 Km. | 1600 cc | 105 bhp | Πετρέλαιο-Diesel | Χειροκίνητο | Άσπρο (Μεταλλικό) | Προσθιοκίνητο (Fwd) | EURO 5
Skoda Octavia TDI ACTIVE GREEN TEC 9.690 € 165000 km 2014 car skoda-octavia-2014-1600cc-42740

2007 Opel Meriva
€ 3.690

Mpv-Πολυμορφικό
185000 Km. | 1248 cc | 75 bhp | Πετρέλαιο-Diesel | Χειροκίνητο | Ασημί (Μεταλλικό) | Προσθιοκίνητο (Fwd) | EURO 4
  • ΚΛΙΜΑΤΙΣΜΟΣ - A/C
  • ΖΑΝΤΕΣ ΑΛΟΥΜΙΝΙΟΥ
Opel Meriva 1.3 CDTI ELEGANCE 3.690 € 185000 km 2007 car opel-meriva-2007-1248cc-41509

2015 Toyota Corolla
€ 8.690

Σεντάν-Οικογενειακό
195000 Km. | 1400 cc | 90 bhp | Πετρέλαιο-Diesel | Χειροκίνητο | Άσπρο (Μεταλλικό) | Προσθιοκίνητο (Fwd) | EURO 5
Toyota Corolla D-4D LIFE ECO S/S 8.690 € 195000 km 2015 car toyota-corolla-2015-1400cc-42295

2014 Renault Clio
€ 8.650

Mini-Μικρό
79000 Km. | 1500 cc | 75 bhp | Πετρέλαιο-Diesel | Χειροκίνητο | Ασημί (Μεταλλικό) | Προσθιοκίνητο (Fwd) | EURO 5
  • ΑΥΤΟΜΑΤΟΣ ΠΙΛΟΤΟΣ
Renault Clio NEW DCI AUTHENTIC 8.650 € 79000 km 2014 car renault-clio-2014-1500cc-43250

2014 Peugeot 3008
€ 12.490

Mpv-Πολυμορφικό
97000 Km. | 1600 cc | 115 bhp | Πετρέλαιο-Diesel | Χειροκίνητο | Άσπρο (Μεταλλικό) | Προσθιοκίνητο (Fwd) | EURO 5
  • ΚΛΙΜΑΤΙΣΜΟΣ - A/C
  • ΑΥΤΟΜΑΤΟΣ ΠΙΛΟΤΟΣ
  • ΥΠΟΒΟΗΘΗΣΗ ΠΑΡΚΑΡΙΣΜΑΤΟΣ
  • ΖΑΝΤΕΣ ΑΛΟΥΜΙΝΙΟΥ
Peugeot 3008 HDI ACTIVE GRIP 12.490 € 97000 km 2014 car peugeot-3008-2014-1600cc-42107

2015 Mini Cooper D
€ 18.900

Hatchback-Μεσαίο
46000 Km. | 1500 cc | 116 bhp | Πετρέλαιο-Diesel | Αυτόματο | Μαύρο (Μεταλλικό) | Προσθιοκίνητο (Fwd) | EURO 5
  • ΚΛΙΜΑΤΙΣΜΟΣ - A/C
  • ΑΥΤΟΜΑΤΟΣ ΠΙΛΟΤΟΣ
  • ΥΠΟΒΟΗΘΗΣΗ ΠΑΡΚΑΡΙΣΜΑΤΟΣ
  • ΖΑΝΤΕΣ ΑΛΟΥΜΙΝΙΟΥ
  • ΑΥΤΟΜΑΤΟ ΚΙΒΩΤΙΟ
Mini Cooper D D XN31 CHILLI PACKET AUT 18.900 € 46000 km 2015 car mini-cooper-d-2015-1500cc-43207

2014 Ford Kuga
€ 17.900

Τζίπ-Suv-4x4
124000 Km. | 2000 cc | 163 bhp | Πετρέλαιο-Diesel | Χειροκίνητο | Πράσινο (Μεταλλικό) | Τετρακίνητο (4wd) | EURO 5
  • ΚΛΙΜΑΤΙΣΜΟΣ - A/C
  • ΑΥΤΟΜΑΤΟΣ ΠΙΛΟΤΟΣ
  • ΖΑΝΤΕΣ ΑΛΟΥΜΙΝΙΟΥ
  • ΤΕΤΡΑΚΙΝΗΣΗ
Ford Kuga TDCI AWD TITANIUM 17.900 € 124000 km 2014 car ford-kuga-2014-2000cc-36595

2014 Volkswagen Golf
€ 10.990

Hatchback-Μεσαίο
62000 Km. | 1600 cc | 105 bhp | Πετρέλαιο-Diesel | Χειροκίνητο | Μαύρο (Μεταλλικό) | Προσθιοκίνητο (Fwd) | EURO 5
Volkswagen Golf TDI DESING BMT ECO S/S 10.990 € 62000 km 2014 car volkswagen-golf-2014-1600cc-41679

2013 Volvo S60
€ 12.490

Σεντάν-Οικογενειακό
185000 Km. | 1600 cc | 115 bhp | Πετρέλαιο-Diesel | Χειροκίνητο | Γκρί (Μεταλλικό) | Προσθιοκίνητο (Fwd) | EURO 5
  • ΚΛΙΜΑΤΙΣΜΟΣ - A/C
  • ΑΥΤΟΜΑΤΟΣ ΠΙΛΟΤΟΣ
  • ΥΠΟΒΟΗΘΗΣΗ ΠΑΡΚΑΡΙΣΜΑΤΟΣ
  • ΖΑΝΤΕΣ ΑΛΟΥΜΙΝΙΟΥ
  • ΔΕΡΜΑΤΙΝΟ ΕΣΩΤΕΡΙΚΟ
Volvo S60 D2 SUMMUM FACE LIFT ECO S/S 12.490 € 185000 km 2013 car volvo-s60-2013-1600cc-41601

2014 Mercedes-Benz B 200
€ 13.900

Mpv-Πολυμορφικό
124000 Km. | 1800 cc | 136 bhp | Πετρέλαιο-Diesel | Χειροκίνητο | Γκρί (Μεταλλικό) | Προσθιοκίνητο (Fwd) | EURO 5
  • ΚΛΙΜΑΤΙΣΜΟΣ - A/C
  • ΥΠΟΒΟΗΘΗΣΗ ΠΑΡΚΑΡΙΣΜΑΤΟΣ
  • ΖΑΝΤΕΣ ΑΛΟΥΜΙΝΙΟΥ
Mercedes-Benz B 200 CDI ECO START/STOP 13.900 € 124000 km 2014 car mercedes-benz-b-200-2014-1800cc-42730

2015 Renault Clio
€ 8.390

Mini-Μικρό
117000 Km. | 1500 cc | 75 bhp | Πετρέλαιο-Diesel | Χειροκίνητο | Μπορντό (Μεταλλικό) | Προσθιοκίνητο (Fwd) | EURO 5
  • ΑΥΤΟΜΑΤΟΣ ΠΙΛΟΤΟΣ
Renault Clio NEW DCI AUTHENTIC 8.390 € 117000 km 2015 car renault-clio-2015-1500cc-42940

GARAGE