Δευτ - Παρ: 9:00-20:30, Σαβ: 9:00-15:00

48 Οχήματα βρέθηκαν

2012 Lancia Ypsilon
€ 5.900

Mini-Μικρό
160000 Km. | 1248 cc | 95 bhp | Πετρέλαιο-Diesel | Χειροκίνητο | Γκρί (Μεταλλικό) | Προσθιοκίνητο (Fwd) | EURO 5
Lancia Ypsilon SILVER MULTIJET ECO S/S 5.900 € 160000 km 2012 car lancia-ypsilon-2012-1248cc-46663

2012 Opel Corsa
€ 6.450

Mini-Μικρό
127000 Km. | 1248 cc | 95 bhp | Πετρέλαιο-Diesel | Χειροκίνητο | Γκρί (Μεταλλικό) | Προσθιοκίνητο (Fwd) | EURO 5
  • ΑΥΤΟΜΑΤΟΣ ΠΙΛΟΤΟΣ
  • ΥΠΟΒΟΗΘΗΣΗ ΠΑΡΚΑΡΙΣΜΑΤΟΣ
  • ΖΑΝΤΕΣ ΑΛΟΥΜΙΝΙΟΥ
Opel Corsa C`MON DTE ECOFLEX S/S 6.450 € 127000 km 2012 car opel-corsa-2012-1248cc-46662

2015 Opel Astra
€ 8.950

Station Wagon
164900 Km. | 1600 cc | 110 bhp | Πετρέλαιο-Diesel | Χειροκίνητο | Ασημί (Μεταλλικό) | Προσθιοκίνητο (Fwd) | EURO 6
  • ΚΛΙΜΑΤΙΣΜΟΣ - A/C
  • ΑΥΤΟΜΑΤΟΣ ΠΙΛΟΤΟΣ
  • ΥΠΟΒΟΗΘΗΣΗ ΠΑΡΚΑΡΙΣΜΑΤΟΣ
  • ΖΑΝΤΕΣ ΑΛΟΥΜΙΝΙΟΥ
  • ΠΛΟΗΓΗΣΗ
Opel Astra CDTI DREM ECO S/S NAVI EURO-6 8.950 € 164900 km 2015 car opel-astra-2015-1600cc-46604

2015 Bmw 216 Active Tourer
€ 17.400

Mpv-Πολυμορφικό
54000 Km. | 1500 cc | 116 bhp | Πετρέλαιο-Diesel | Αυτόματο | Μπέζ (Μεταλλικό) | Προσθιοκίνητο (Fwd) | EURO 6
  • ΚΛΙΜΑΤΙΣΜΟΣ - A/C
  • ΖΑΝΤΕΣ ΑΛΟΥΜΙΝΙΟΥ
  • ΑΥΤΟΜΑΤΟ ΚΙΒΩΤΙΟ
Bmw 216 Active Tourer 216D 2B31 ACTIVE TOURER ECO S/S ΕΛΛΗΝΙΚΟ+BOOK EURO-6 17.400 € 54000 km 2015 car bmw-216-active-tourer-2015-1500cc-46613

2016 Renault Clio
€ 7.990

Mini-Μικρό
70000 Km. | 1500 cc | 75 bhp | Πετρέλαιο-Diesel | Χειροκίνητο | Μαύρο (Μεταλλικό) | Προσθιοκίνητο (Fwd) | EURO 6
  • ΑΥΤΟΜΑΤΟΣ ΠΙΛΟΤΟΣ
Renault Clio NEW DCI AUTHENTIC ECO S/S EURO-6 7.990 € 70000 km 2016 car renault-clio-2016-1500cc-45908

2014 Bmw 318
€ 16.800

Σεντάν-Οικογενειακό
134000 Km. | 2000 cc | 143 bhp | Πετρέλαιο-Diesel | Χειροκίνητο | Άσπρο (Μεταλλικό) | Πισωκίνητο (Rwd) | EURO 5
  • ΚΛΙΜΑΤΙΣΜΟΣ - A/C
  • ΖΑΝΤΕΣ ΑΛΟΥΜΙΝΙΟΥ
Bmw 318 318I SEDAN FACE LIFT 3D11 ECO S/S 16.800 € 134000 km 2014 car bmw-318-2014-2000cc-45869

2015 Renault Megane
€ 9.490

Hatchback-Μεσαίο
107000 Km. | 1500 cc | 110 bhp | Πετρέλαιο-Diesel | Χειροκίνητο | Μαύρο (Μεταλλικό) | Προσθιοκίνητο (Fwd) | EURO 5
  • ΚΛΙΜΑΤΙΣΜΟΣ - A/C
  • ΑΥΤΟΜΑΤΟΣ ΠΙΛΟΤΟΣ
  • ΖΑΝΤΕΣ ΑΛΟΥΜΙΝΙΟΥ
Renault Megane NEW DCI PROGRESSIVE ECO S/S 9.490 € 107000 km 2015 car renault-megane-2015-1500cc-45945

2015 Nissan Qashqai
€ 14.990

Τζίπ-Suv-4x4
72000 Km. | 1500 cc | 110 bhp | Πετρέλαιο-Diesel | Χειροκίνητο | Άσπρο (Μεταλλικό) | Προσθιοκίνητο (Fwd) | EURO 5
  • ΑΥΤΟΜΑΤΟΣ ΠΙΛΟΤΟΣ
  • ΖΑΝΤΕΣ ΑΛΟΥΜΙΝΙΟΥ
Nissan Qashqai DCI ENERGY Q5E ECO S/S 14.990 € 72000 km 2015 car nissan-qashqai-2015-1500cc-45817

2015 Volvo V60
€ 14.990

Station Wagon
168000 Km. | 2000 cc | 182 bhp | Πετρέλαιο-Diesel | Αυτόματο | Μπέζ (Μεταλλικό) | Προσθιοκίνητο (Fwd) | EURO 5
  • ΚΛΙΜΑΤΙΣΜΟΣ - A/C
  • ΑΥΤΟΜΑΤΟΣ ΠΙΛΟΤΟΣ
  • ΥΠΟΒΟΗΘΗΣΗ ΠΑΡΚΑΡΙΣΜΑΤΟΣ
  • ΖΑΝΤΕΣ ΑΛΟΥΜΙΝΙΟΥ
  • ΑΥΤΟΜΑΤΟ ΚΙΒΩΤΙΟ
Volvo V60 MOMENTUM FWD AUT D4 ECO S/S 14.990 € 168000 km 2015 car volvo-v60-2015-2000cc-45827

2016 Bmw 116
€ 14.490

Hatchback-Μεσαίο
49000 Km. | 1500 cc | 116 bhp | Πετρέλαιο-Diesel | Χειροκίνητο | Άσπρο (Μεταλλικό) | Πισωκίνητο (Rwd) | EURO 6
  • ΚΛΙΜΑΤΙΣΜΟΣ - A/C
Bmw 116 116D DYNAMICS EFFICIENT ECO S/S EURO-6 14.490 € 49000 km 2016 car bmw-116-2016-1500cc-46312

2013 Nissan NV200
€ 7.490

Van
149000 Km. | 1500 cc | 90 bhp | Πετρέλαιο-Diesel | Χειροκίνητο | Άσπρο (Μεταλλικό) | Προσθιοκίνητο (Fwd) | EURO 5
  • ΥΠΟΒΟΗΘΗΣΗ ΠΑΡΚΑΡΙΣΜΑΤΟΣ
Nissan NV200 VAN PRO PLUS LS 5D 7.490 € 149000 km 2013 car nissan-nv200-2013-1500cc-46025

2012 Peugeot Bipper
€ 5.990

Van
91000 Km. | 1300 cc | 75 bhp | Πετρέλαιο-Diesel | Χειροκίνητο | Άσπρο (Μεταλλικό) | Προσθιοκίνητο (Fwd) | EURO 5
  • ΥΠΟΒΟΗΘΗΣΗ ΠΑΡΚΑΡΙΣΜΑΤΟΣ
Peugeot Bipper VAN PASSENGER HDI 5.990 € 91000 km 2012 car peugeot-bipper-2012-1300cc-45937

2011 Ford Focus
€ 5.990

Station Wagon
228000 Km. | 1600 cc | 110 bhp | Πετρέλαιο-Diesel | Χειροκίνητο | Μαύρο (Μεταλλικό) | Προσθιοκίνητο (Fwd) | EURO 5
  • ΚΛΙΜΑΤΙΣΜΟΣ - A/C
  • ΥΠΟΒΟΗΘΗΣΗ ΠΑΡΚΑΡΙΣΜΑΤΟΣ
  • ΖΑΝΤΕΣ ΑΛΟΥΜΙΝΙΟΥ
  • ΠΛΟΗΓΗΣΗ
Ford Focus TDCI TITANIUM S/W EURO-5 5.990 € 228000 km 2011 car ford-focus-2011-1600cc-46495

2015 Bmw 216 Active Tourer
€ 15.990

Mpv-Πολυμορφικό
78000 Km. | 1500 cc | 116 bhp | Πετρέλαιο-Diesel | Χειροκίνητο | Μαύρο (Μεταλλικό) | Προσθιοκίνητο (Fwd) | EURO 5
  • ΚΛΙΜΑΤΙΣΜΟΣ - A/C
  • ΖΑΝΤΕΣ ΑΛΟΥΜΙΝΙΟΥ
  • ΗΛΙΟΡΟΦΗ
Bmw 216 Active Tourer 216D 2B31 ACTIVE TOURER ΠΑΝΟΡΑΜΑ ECO S/S 15.990 € 78000 km 2015 car bmw-216-active-tourer-2015-1500cc-45620

2015 Bmw 216 Active Tourer
€ 15.200

Mpv-Πολυμορφικό
102000 Km. | 1500 cc | 116 bhp | Πετρέλαιο-Diesel | Χειροκίνητο | Μπλέ Σκούρο (Μεταλλικό) | Πισωκίνητο (Rwd) | EURO 6
  • ΖΑΝΤΕΣ ΑΛΟΥΜΙΝΙΟΥ
Bmw 216 Active Tourer ACTIVE TOURER ΕΛΛΗΝΙΚΟ+BOOK 15.200 € 102000 km 2015 car bmw-216-active-tourer-2015-1500cc-46411

2015 Citroen C3
€ 6.990

Mini-Μικρό
103000 Km. | 1400 cc | 75 bhp | Πετρέλαιο-Diesel | Χειροκίνητο | Άσπρο (Μεταλλικό) | Προσθιοκίνητο (Fwd) | EURO 5
Citroen C3 HDI TREND ESP 6.990 € 103000 km 2015 car citroen-c3-2015-1400cc-46473

2015 Mini One
€ 12.990

Mini-Μικρό
74000 Km. | 1500 cc | 95 bhp | Πετρέλαιο-Diesel | Χειροκίνητο | Κόκκινο Σκούρο (Μεταλλικό) | Πισωκίνητο (Rwd) | EURO 5
  • ΑΥΤΟΜΑΤΟΣ ΠΙΛΟΤΟΣ
  • ΖΑΝΤΕΣ ΑΛΟΥΜΙΝΙΟΥ
Mini One D XT11 ECO S/S ΕΛΛΗΝΙΚΟ+BOOK 12.990 € 74000 km 2015 car mini-one-2015-1500cc-46412

2016 Renault Clio
€ 8.490

Mini-Μικρό
91000 Km. | 1500 cc | 75 bhp | Πετρέλαιο-Diesel | Χειροκίνητο | Άσπρο (Μεταλλικό) | Προσθιοκίνητο (Fwd) | EURO 6
  • ΑΥΤΟΜΑΤΟΣ ΠΙΛΟΤΟΣ
Renault Clio NEW DCI AUTHENTIC ECO S/S EURO-6 8.490 € 91000 km 2016 car renault-clio-2016-1500cc-46330

2013 Nissan Navara
€ 10.900

Pick Up-Αγροτικό
153000 Km. | 2500 cc | 190 bhp | Πετρέλαιο-Diesel | Χειροκίνητο | Άσπρο (Μεταλλικό) | Τετρακίνητο (4wd) | EURO 5
  • ΖΑΝΤΕΣ ΑΛΟΥΜΙΝΙΟΥ
  • ΤΕΤΡΑΚΙΝΗΣΗ
Nissan Navara D40 XE KING CAB 4/4 COMFORT. 10.900 € 153000 km 2013 car nissan-navara-2013-2500cc-46329

2014 Volkswagen Caddy
€ 7.990

Van
207000 Km. | 1600 cc | 102 bhp | Πετρέλαιο-Diesel | Χειροκίνητο | Άσπρο (Μεταλλικό) | Προσθιοκίνητο (Fwd) | EURO 5
Volkswagen Caddy TDI MAXI VAN 7.990 € 207000 km 2014 car volkswagen-caddy-2014-1600cc-45766

GARAGE