Δευτ - Παρ: 9:00-20:30, Σαβ: 9:00-15:00

45 Οχήματα βρέθηκαν

2016 Toyota Yaris
€ 8.990

Mini-Μικρό
141000 Km. | 1400 cc | 90 bhp | Πετρέλαιο-Diesel | Χειροκίνητο | Άσπρο (Μεταλλικό) | Προσθιοκίνητο (Fwd) | EURO 5
  • ΖΑΝΤΕΣ ΑΛΟΥΜΙΝΙΟΥ
Toyota Yaris D-4D LIVE PLUS JLO 8.990 € 141000 km 2016 car toyota-yaris-2016-1400cc-45340

2011 Fiat Fiorino
€ 4.300

Van
312000 Km. | 1248 cc | 75 bhp | Πετρέλαιο-Diesel | Χειροκίνητο | Άσπρο (Μεταλλικό) | Προσθιοκίνητο (Fwd) | EURO 5
Fiat Fiorino VAN MULTIJET 4.300 € 312000 km 2011 car fiat-fiorino-2011-1248cc-46057

2013 Nissan NV200
€ 7.990

Van
149000 Km. | 1500 cc | 90 bhp | Πετρέλαιο-Diesel | Χειροκίνητο | Άσπρο (Μεταλλικό) | Προσθιοκίνητο (Fwd) | EURO 5
  • ΥΠΟΒΟΗΘΗΣΗ ΠΑΡΚΑΡΙΣΜΑΤΟΣ
Nissan NV200 VAN PRO PLUS LS 5D 7.990 € 149000 km 2013 car nissan-nv200-2013-1500cc-46025

2014 Honda Cr-V
€ 18.990

Τζίπ-Suv-4x4
74000 Km. | 1600 cc | 120 bhp | Πετρέλαιο-Diesel | Χειροκίνητο | Γκρί (Μεταλλικό) | Προσθιοκίνητο (Fwd) | EURO 5
  • ΚΛΙΜΑΤΙΣΜΟΣ - A/C
  • ΑΥΤΟΜΑΤΟΣ ΠΙΛΟΤΟΣ
  • ΖΑΝΤΕΣ ΑΛΟΥΜΙΝΙΟΥ
Honda Cr-V I-DTEC 2WD COMFORT 6-MT ECO S/S 18.990 € 74000 km 2014 car honda-cr-v-2014-1600cc-46020

2015 Bmw 116
€ 14.900

Hatchback-Μεσαίο
93000 Km. | 1600 cc | 116 bhp | Πετρέλαιο-Diesel | Χειροκίνητο | Μαύρο (Μεταλλικό) | Πισωκίνητο (Rwd) | EURO 5
  • ΚΛΙΜΑΤΙΣΜΟΣ - A/C
  • ΑΥΤΟΜΑΤΟΣ ΠΙΛΟΤΟΣ
  • ΥΠΟΒΟΗΘΗΣΗ ΠΑΡΚΑΡΙΣΜΑΤΟΣ
  • ΖΑΝΤΕΣ ΑΛΟΥΜΙΝΙΟΥ
Bmw 116 116D DYNAMICS EFFICIENT ECO START/STOP 14.900 € 93000 km 2015 car bmw-116-2015-1600cc-46021

2014 Opel Astra
€ 9.990

Hatchback-Μεσαίο
64000 Km. | 1600 cc | 136 bhp | Πετρέλαιο-Diesel | Χειροκίνητο | Ασημί (Μεταλλικό) | Προσθιοκίνητο (Fwd) | EURO 5
  • ΑΥΤΟΜΑΤΟΣ ΠΙΛΟΤΟΣ
  • ΥΠΟΒΟΗΘΗΣΗ ΠΑΡΚΑΡΙΣΜΑΤΟΣ
Opel Astra CDTI EXCESS ECOTEC S/S 6-MT 9.990 € 64000 km 2014 car opel-astra-2014-1600cc-46024

2014 Toyota Auris
€ 9.700

Hatchback-Μεσαίο
86000 Km. | 1400 cc | 90 bhp | Πετρέλαιο-Diesel | Χειροκίνητο | Ασημί (Μεταλλικό) | Προσθιοκίνητο (Fwd) | EURO 5
  • ΚΛΙΜΑΤΙΣΜΟΣ - A/C
  • ΥΠΟΒΟΗΘΗΣΗ ΠΑΡΚΑΡΙΣΜΑΤΟΣ
Toyota Auris D-4D LIFE ECO S/S 6-MT 9.700 € 86000 km 2014 car toyota-auris-2014-1400cc-46023

2014 Ford Fiesta
€ 4.900

Van
189000 Km. | 1600 cc | 95 bhp | Πετρέλαιο-Diesel | Χειροκίνητο | Άσπρο (Μεταλλικό) | Προσθιοκίνητο (Fwd) | EURO 5
Ford Fiesta VAN TDI TREND ECO S/S 4.900 € 189000 km 2014 car ford-fiesta-2014-1600cc-46022

2014 Ford Mondeo
€ 11.800

Σεντάν-Οικογενειακό
106000 Km. | 1600 cc | 115 bhp | Πετρέλαιο-Diesel | Χειροκίνητο | Γκρί (Μεταλλικό) | Προσθιοκίνητο (Fwd) | EURO 5
  • ΚΛΙΜΑΤΙΣΜΟΣ - A/C
  • ΑΥΤΟΜΑΤΟΣ ΠΙΛΟΤΟΣ
  • ΖΑΝΤΕΣ ΑΛΟΥΜΙΝΙΟΥ
Ford Mondeo SPORT DURATORG ECO 11.800 € 106000 km 2014 car ford-mondeo-2014-1600cc-46017

2015 Fiat Doblo
€ 8.900

Van
86000 Km. | 1248 cc | 90 bhp | Πετρέλαιο-Diesel | Χειροκίνητο | Άσπρο (Μεταλλικό) | Προσθιοκίνητο (Fwd) | EURO 5
Fiat Doblo NEW VAN MULTIJET SX MAXI 8.900 € 86000 km 2015 car fiat-doblo-2015-1248cc-45944

2012 Peugeot Bipper
€ 6.450

Van
91000 Km. | 1300 cc | 75 bhp | Πετρέλαιο-Diesel | Χειροκίνητο | Άσπρο (Μεταλλικό) | Προσθιοκίνητο (Fwd) | EURO 5
  • ΥΠΟΒΟΗΘΗΣΗ ΠΑΡΚΑΡΙΣΜΑΤΟΣ
Peugeot Bipper VAN PASSENGER HDI 6.450 € 91000 km 2012 car peugeot-bipper-2012-1300cc-45937

2016 Renault Clio
€ 8.990

Mini-Μικρό
152000 Km. | 1500 cc | 90 bhp | Πετρέλαιο-Diesel | Χειροκίνητο | Άσπρο (Μεταλλικό) | Προσθιοκίνητο (Fwd) | EURO 6
  • ΑΥΤΟΜΑΤΟΣ ΠΙΛΟΤΟΣ
  • ΠΛΟΗΓΗΣΗ
Renault Clio DCI EXPRESSION ENERGY S ECO S/S 8.990 € 152000 km 2016 car renault-clio-2016-1500cc-45409

2016 Peugeot 3008
€ 13.990

Mpv-Πολυμορφικό
89000 Km. | 1600 cc | 120 bhp | Πετρέλαιο-Diesel | Χειροκίνητο | Άσπρο (Μεταλλικό) | Προσθιοκίνητο (Fwd) | EURO 5
  • ΚΛΙΜΑΤΙΣΜΟΣ - A/C
  • ΑΥΤΟΜΑΤΟΣ ΠΙΛΟΤΟΣ
  • ΥΠΟΒΟΗΘΗΣΗ ΠΑΡΚΑΡΙΣΜΑΤΟΣ
  • ΖΑΝΤΕΣ ΑΛΟΥΜΙΝΙΟΥ
Peugeot 3008 ACTIVE GRIP BLUE HDI ECO S/S EURO-6 13.990 € 89000 km 2016 car peugeot-3008-2016-1600cc-45938

2014 Opel Corsa
€ 7.750

Mini-Μικρό
82000 Km. | 1248 cc | 95 bhp | Πετρέλαιο-Diesel | Χειροκίνητο | Μαύρο (Μεταλλικό) | Προσθιοκίνητο (Fwd) | EURO 5
Opel Corsa C`MON DTE ECOFLEX S/S 7.750 € 82000 km 2014 car opel-corsa-2014-1248cc-45866

2014 Bmw 318
€ 17.900

Σεντάν-Οικογενειακό
134000 Km. | 2000 cc | 143 bhp | Πετρέλαιο-Diesel | Χειροκίνητο | Άσπρο (Μεταλλικό) | Πισωκίνητο (Rwd) | EURO 5
  • ΚΛΙΜΑΤΙΣΜΟΣ - A/C
  • ΖΑΝΤΕΣ ΑΛΟΥΜΙΝΙΟΥ
Bmw 318 318I SEDAN FACE LIFT 3D11 ECO S/S 17.900 € 134000 km 2014 car bmw-318-2014-2000cc-45869

2015 Renault Megane
€ 9.900

Hatchback-Μεσαίο
107000 Km. | 1500 cc | 110 bhp | Πετρέλαιο-Diesel | Χειροκίνητο | Μαύρο (Μεταλλικό) | Προσθιοκίνητο (Fwd) | EURO 5
  • ΚΛΙΜΑΤΙΣΜΟΣ - A/C
  • ΑΥΤΟΜΑΤΟΣ ΠΙΛΟΤΟΣ
  • ΖΑΝΤΕΣ ΑΛΟΥΜΙΝΙΟΥ
Renault Megane NEW DCI PROGRESSIVE ECO S/S 9.900 € 107000 km 2015 car renault-megane-2015-1500cc-45945

2014 Renault Clio
€ 7.990

Mini-Μικρό
90000 Km. | 1500 cc | 75 bhp | Πετρέλαιο-Diesel | Χειροκίνητο | Ασημί (Μεταλλικό) | Προσθιοκίνητο (Fwd) | EURO 5
  • ΑΥΤΟΜΑΤΟΣ ΠΙΛΟΤΟΣ
  • ΥΠΟΒΟΗΘΗΣΗ ΠΑΡΚΑΡΙΣΜΑΤΟΣ
Renault Clio NEW DCI AUTHENTIC 7.990 € 90000 km 2014 car renault-clio-2014-1500cc-45939

2012 Nissan Navara
€ 10.490

Pick Up-Αγροτικό
171000 Km. | 2500 cc | 190 bhp | Πετρέλαιο-Diesel | Χειροκίνητο | Άσπρο (Μεταλλικό) | Τετρακίνητο (4wd) | EURO 5
  • ΖΑΝΤΕΣ ΑΛΟΥΜΙΝΙΟΥ
  • ΤΕΤΡΑΚΙΝΗΣΗ
Nissan Navara DOUBLE CAB XE COMFORT 2.5 XE D401 4/4 10.490 € 171000 km 2012 car nissan-navara-2012-2500cc-45936

2015 Citroen C5
€ 11.990

Station Wagon
118000 Km. | 1600 cc | 115 bhp | Πετρέλαιο-Diesel | Αυτόματο | Άσπρο (Μεταλλικό) | Προσθιοκίνητο (Fwd) | EURO 5
  • ΚΛΙΜΑΤΙΣΜΟΣ - A/C
  • ΑΥΤΟΜΑΤΟΣ ΠΙΛΟΤΟΣ
  • ΥΠΟΒΟΗΘΗΣΗ ΠΑΡΚΑΡΙΣΜΑΤΟΣ
  • ΖΑΝΤΕΣ ΑΛΟΥΜΙΝΙΟΥ
  • ΠΛΟΗΓΗΣΗ
  • ΑΥΤΟΜΑΤΟ ΚΙΒΩΤΙΟ
Citroen C5 NEW AMBIANCE E-HDI MCP STT F1 AUT 11.990 € 118000 km 2015 car citroen-c5-2015-1600cc-44892

2015 Peugeot 308
€ 8.900

Hatchback-Μεσαίο
110000 Km. | 1600 cc | 92 bhp | Πετρέλαιο-Diesel | Χειροκίνητο | Γκρί (Μεταλλικό) | Προσθιοκίνητο (Fwd) | EURO 5
  • ΑΥΤΟΜΑΤΟΣ ΠΙΛΟΤΟΣ
Peugeot 308 HDI ACCESS 8.900 € 110000 km 2015 car peugeot-308-2015-1600cc-45868

GARAGE