210 9637700 - 210 9631890
Δευτ - Παρ: 9:00-20:30, Σαβ: 9:00-15:00

48 Οχήματα βρέθηκαν

2012 Skoda Fabia
€ 5.990

Station Wagon
197000 Km. | 1200 cc | 75 bhp | Πετρέλαιο-Diesel | Χειροκίνητο | Άσπρο (Μεταλλικό) | Προσθιοκίνητο (Fwd) | EURO 5
Skoda Fabia TDI STYLE REFLEX 5.990 € 197000 km 2012 car skoda-fabia-2012-1200cc-9379

2012 Fiat Panda
€ 4.990

Mini-Μικρό
192000 Km. | 1200 cc | 75 bhp | Πετρέλαιο-Diesel | Χειροκίνητο | Ασημί (Μεταλλικό) | Προσθιοκίνητο (Fwd) | EURO 5
Fiat Panda DYNAMIC MTJ 4.990 € 192000 km 2012 car fiat-panda-2012-1200cc-11648

2014 Ford Kuga
€ 17.900

Τζίπ-Suv-4x4
124000 Km. | 2000 cc | 163 bhp | Πετρέλαιο-Diesel | Χειροκίνητο | Πράσινο (Μεταλλικό) | Τετρακίνητο (4wd) | EURO 5
  • ΚΛΙΜΑΤΙΣΜΟΣ - A/C
  • ΑΥΤΟΜΑΤΟΣ ΠΙΛΟΤΟΣ
  • ΖΑΝΤΕΣ ΑΛΟΥΜΙΝΙΟΥ
  • ΤΕΤΡΑΚΙΝΗΣΗ
Ford Kuga TDCI AWD TITANIUM 17.900 € 124000 km 2014 car ford-kuga-2014-2000cc-36595

2014 Alfa-Romeo Giulietta
€ 10.990

Hatchback-Μεσαίο
120000 Km. | 1600 cc | 105 bhp | Πετρέλαιο-Diesel | Χειροκίνητο | Μαύρο (Μεταλλικό) | Προσθιοκίνητο (Fwd) | EURO 5
  • ΖΑΝΤΕΣ ΑΛΟΥΜΙΝΙΟΥ
Alfa-Romeo Giulietta NEW JTDM-2 PROGRESSION 10.990 € 120000 km 2014 car alfa-romeo-giulietta-2014-1600cc-41177

2007 Opel Meriva
€ 3.990

Mpv-Πολυμορφικό
185000 Km. | 1248 cc | 75 bhp | Πετρέλαιο-Diesel | Χειροκίνητο | Ασημί (Μεταλλικό) | Προσθιοκίνητο (Fwd) | EURO 4
  • ΚΛΙΜΑΤΙΣΜΟΣ - A/C
  • ΖΑΝΤΕΣ ΑΛΟΥΜΙΝΙΟΥ
Opel Meriva 1.3 CDTI ELEGANCE 3.990 € 185000 km 2007 car opel-meriva-2007-1248cc-41509

2014 Volvo V40 Cross Country
€ 13.990

Station Wagon
115000 Km. | 1600 cc | 115 bhp | Πετρέλαιο-Diesel | Χειροκίνητο | Μαύρο (Μεταλλικό) | Προσθιοκίνητο (Fwd) | EURO 5
  • ΚΛΙΜΑΤΙΣΜΟΣ - A/C
  • ΖΑΝΤΕΣ ΑΛΟΥΜΙΝΙΟΥ
Volvo V40 Cross Country KINETIC D2 ECO START/STOP 13.990 € 115000 km 2014 car volvo-v40-cross-country-2014-1600cc-41529

2013 Volvo S60
€ 12.990

Σεντάν-Οικογενειακό
185000 Km. | 1600 cc | 115 bhp | Πετρέλαιο-Diesel | Χειροκίνητο | Γκρί (Μεταλλικό) | Προσθιοκίνητο (Fwd) | EURO 5
  • ΚΛΙΜΑΤΙΣΜΟΣ - A/C
  • ΑΥΤΟΜΑΤΟΣ ΠΙΛΟΤΟΣ
  • ΥΠΟΒΟΗΘΗΣΗ ΠΑΡΚΑΡΙΣΜΑΤΟΣ
  • ΖΑΝΤΕΣ ΑΛΟΥΜΙΝΙΟΥ
  • ΔΕΡΜΑΤΙΝΟ ΕΣΩΤΕΡΙΚΟ
Volvo S60 D2 SUMMUM FACE LIFT ECO S/S 12.990 € 185000 km 2013 car volvo-s60-2013-1600cc-41601

2014 Volkswagen Polo
€ 6.200

Van
121000 Km. | 1200 cc | 75 bhp | Πετρέλαιο-Diesel | Χειροκίνητο | Άσπρο (Μεταλλικό) | Προσθιοκίνητο (Fwd) | EURO 5
Volkswagen Polo TDI VAN 6.200 € 121000 km 2014 car volkswagen-polo-2014-1200cc-41671

2014 Toyota Auris
€ 8.990

Hatchback-Μεσαίο
112000 Km. | 1400 cc | 90 bhp | Πετρέλαιο-Diesel | Χειροκίνητο | Μαύρο (Μεταλλικό) | Προσθιοκίνητο (Fwd) | EURO 5
  • ΚΛΙΜΑΤΙΣΜΟΣ - A/C
Toyota Auris D4D LIFE 6MT ECO EDS START/STOP 8.990 € 112000 km 2014 car toyota-auris-2014-1400cc-41680

2014 Toyota Yaris
€ 6.990

Mini-Μικρό
184000 Km. | 1400 cc | 90 bhp | Πετρέλαιο-Diesel | Χειροκίνητο | Μαύρο (Μεταλλικό) | Προσθιοκίνητο (Fwd) | EURO 5
Toyota Yaris D4D COOL WITHOUT GO JJY 6.990 € 184000 km 2014 car toyota-yaris-2014-1400cc-41737

2005 Renault Grand Scenic
€ 4.990

Mpv-Πολυμορφικό
200000 Km. | 1500 cc | 110 bhp | Πετρέλαιο-Diesel | Χειροκίνητο | Ασημί (Μεταλλικό) | Προσθιοκίνητο (Fwd) | EURO 4
  • ΚΛΙΜΑΤΙΣΜΟΣ - A/C
  • ΑΥΤΟΜΑΤΟΣ ΠΙΛΟΤΟΣ
  • ΖΑΝΤΕΣ ΑΛΟΥΜΙΝΙΟΥ
Renault Grand Scenic AUTHENTIC DCI 7-SEATS 4.990 € 200000 km 2005 car renault-grand-scenic-2005-1500cc-41845

2013 Volkswagen Golf
€ 9.990

Hatchback-Μεσαίο
176000 Km. | 1600 cc | 105 bhp | Πετρέλαιο-Diesel | Χειροκίνητο | Άσπρο (Μεταλλικό) | Προσθιοκίνητο (Fwd) | EURO 5
  • ΚΛΙΜΑΤΙΣΜΟΣ - A/C
  • ΑΥΤΟΜΑΤΟΣ ΠΙΛΟΤΟΣ
  • ΖΑΝΤΕΣ ΑΛΟΥΜΙΝΙΟΥ
Volkswagen Golf GENERATION BMT TDI 9.990 € 176000 km 2013 car volkswagen-golf-2013-1600cc-41900

2013 Volvo V60
€ 13.750

Station Wagon
142000 Km. | 1600 cc | 115 bhp | Πετρέλαιο-Diesel | Χειροκίνητο | Ασημί (Μεταλλικό) | Προσθιοκίνητο (Fwd) | EURO 5
  • ΚΛΙΜΑΤΙΣΜΟΣ - A/C
  • ΑΥΤΟΜΑΤΟΣ ΠΙΛΟΤΟΣ
  • ΥΠΟΒΟΗΘΗΣΗ ΠΑΡΚΑΡΙΣΜΑΤΟΣ
  • ΖΑΝΤΕΣ ΑΛΟΥΜΙΝΙΟΥ
  • ΔΕΡΜΑΤΙΝΟ ΕΣΩΤΕΡΙΚΟ
Volvo V60 D2 SUMMUM FACE LIFT ECO S/S 13.750 € 142000 km 2013 car volvo-v60-2013-1600cc-42109

2014 Peugeot 3008
€ 12.490

Mpv-Πολυμορφικό
108000 Km. | 1600 cc | 115 bhp | Πετρέλαιο-Diesel | Χειροκίνητο | Άσπρο (Μεταλλικό) | Προσθιοκίνητο (Fwd) | EURO 5
  • ΚΛΙΜΑΤΙΣΜΟΣ - A/C
  • ΑΥΤΟΜΑΤΟΣ ΠΙΛΟΤΟΣ
  • ΥΠΟΒΟΗΘΗΣΗ ΠΑΡΚΑΡΙΣΜΑΤΟΣ
  • ΖΑΝΤΕΣ ΑΛΟΥΜΙΝΙΟΥ
Peugeot 3008 HDI ACTIVE GRIP 12.490 € 108000 km 2014 car peugeot-3008-2014-1600cc-42111

2013 Fiat Scudo
€ 14.490

Mpv-Πολυμορφικό
129000 Km. | 2000 cc | 130 bhp | Πετρέλαιο-Diesel | Χειροκίνητο | Άσπρο (Μεταλλικό) | Προσθιοκίνητο (Fwd) | EURO 5
Fiat Scudo 130 MULTIJET 9-SEATS 14.490 € 129000 km 2013 car fiat-scudo-2013-2000cc-42126

2014 Ford Focus
€ 8.390

Hatchback-Μεσαίο
113000 Km. | 1600 cc | 105 bhp | Πετρέλαιο-Diesel | Χειροκίνητο | Κόκκινο (Μεταλλικό) | Προσθιοκίνητο (Fwd) | EURO 5
  • ΑΥΤΟΜΑΤΟΣ ΠΙΛΟΤΟΣ
  • ΥΠΟΒΟΗΘΗΣΗ ΠΑΡΚΑΡΙΣΜΑΤΟΣ
Ford Focus TDCI TREND ECONETIC SVP 8.390 € 113000 km 2014 car ford-focus-2014-1600cc-42209

2015 Toyota Corolla
€ 8.990

Σεντάν-Οικογενειακό
195000 Km. | 1400 cc | 90 bhp | Πετρέλαιο-Diesel | Χειροκίνητο | Άσπρο (Μεταλλικό) | Προσθιοκίνητο (Fwd) | EURO 5
Toyota Corolla D-4D LIFE ECO S/S 8.990 € 195000 km 2015 car toyota-corolla-2015-1400cc-42295

2008 Fiat 500
€ 5.490

Mini-Μικρό
179000 Km. | 1248 cc | 75 bhp | Πετρέλαιο-Diesel | Χειροκίνητο | Κόκκινο (Μεταλλικό) | Προσθιοκίνητο (Fwd) | EURO 4
  • ΥΠΟΒΟΗΘΗΣΗ ΠΑΡΚΑΡΙΣΜΑΤΟΣ
  • ΖΑΝΤΕΣ ΑΛΟΥΜΙΝΙΟΥ
Fiat 500 MULTIJET 5.490 € 179000 km 2008 car fiat-500-2008-1248cc-42311

2014 Hyundai I20
€ 6.990

Mini-Μικρό
123000 Km. | 1400 cc | 90 bhp | Πετρέλαιο-Diesel | Χειροκίνητο | Άσπρο (Μεταλλικό) | Προσθιοκίνητο (Fwd) | EURO 5
Hyundai I20 DSL L CRDI 6.990 € 123000 km 2014 car hyundai-i20-2014-1400cc-42314

2014 Hyundai I20
€ 6.490

Mini-Μικρό
148000 Km. | 1400 cc | 90 bhp | Πετρέλαιο-Diesel | Χειροκίνητο | Άσπρο (Μεταλλικό) | Προσθιοκίνητο (Fwd) | EURO 5
Hyundai I20 DSL L CRDI 6.490 € 148000 km 2014 car hyundai-i20-2014-1400cc-42358

GARAGE